Alaçatı Kapari Hotel

Alaçatı Kapari Hotel, Alaçatı'nın Hacı Memiş Mahallesi'nde, Port Alaçatı Yamaç Evleri'nin içinde yer almaktadır. Şehrin karmaşasından soyutlanmış, huzurlu bir atmosferde kurulmuş olan otelimiz, dünyaca ünlü Alaçatı Plajı'na ve Sörf Merkezi'ne yürüme mesafesindedir.

Whatsapp İletişim Hattı0554 376 45 08

4/5
%0İNDİRİM
0 0 Kişi Başı / Gecelik
REZERVASYON YAP
*Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.
ARA
Alaçatı Kapari Hotel, Alaçatı'nın Hacı Memiş Mahallesi'nde, Port Alaçatı Yamaç Evleri'nin içinde yer almaktadır. Şehrin karmaşasından soyutlanmış, huzurlu bir atmosferde kurulmuş olan otelimiz, dünyaca ünlü Alaçatı Plajı'na ve Sörf Merkezi'ne yürüme mesafesindedir.
Kapari Otel, Alaçatı'nın Hacı Memiş Mahallesi'nde, Port Alaçatı Yamaç Evleri'nin içinde yer almaktadır. Şehrin karmaşasından soyutlanmış, huzurlu bir atmosferde kurulmuş olan otelimiz, dünyaca ünlü Alaçatı Plajı'na ve Sörf Merkezi'ne yürüme mesafesindedir.
Havuz: Her türlü hijyen koşullarının uygulandığı, şık ve güzel jakuzili havuzumuzdan gün boyu yararlanabilirsiniz. Havuz başı saatlerinizde snack mönümüzden tadabilirsiniz.
Fitness: Spor sizin için bir yaşam tarzıysa, dilediğiniz saatte Fitness salonumuzdan yararlanabilirsiniz.
Spa - Masaj: Ruh ve bedenin mükemmel uyumu yakaladığı SPA’mızda, masaj hizmetimizle huzuru ve yenilenme hissini yaşayacaksınız.
Jakuzi: Yoğun yaşam temposunun neden olduğu beden yorgunluğunu, suyun doğal iyileştiriciliği ile atabileceksiniz.
Sauna: Toksinlerin atılımının yanı sıra dinlenme ve rahatlama konusunda gerçek bir çözüm olan sauna hizmetimizi size mutlaka öneririz.
Buhar Banyosu: Günün yorgunluğunu atmak isteyenler ya da yeni bir güne hazırlananlar için buhar banyosu, alternatif bir çözüm olarak hizmetinizdedir.
Wind-surf: Sadece 1 km. uzakta, sizin için anlaştığımız özel eğitim ve fiyatlarla.
Kitesurf: Sadece 1 km. uzakta, sizin için anlaştığımız özel eğitmenlerle.
Oda Kahvaltı çalışmakta olup Özel gruplarda farklı konseptler uygulanır
Otelimizde zengin kahvaltılarımız, doğal yiyeceklerle oluşturulan mönülerimiz ve gün boyu hizmet veren snack barımız bulunmaktadır. A'la Carte restoranımızda da Ege mezeleri, sac kebaplarımız ve fondü alternatiflerimizle sizlere eşsiz lezzetler sunulmaktadır. Bunların yanı sıra, havuz başı ikramları, tatlı ve tuzlu tadımlıklarla renklenen beş çayımız vardır.

Otelimiz; kahvaltısıyla, snack barıyla ve A'la Carte restoranıyla yalnızca otel konuklarını değil, sizleri de konaklama dışı ağırlamaktan keyif duymaktadır.

Haftanın belirli günlerinde havuz başı barımız ve A'la Carte restoranımızda canlı müziklerle eğlenebilirsiniz.
4 kişi, şu anda bu oteli inceliyor.