Amalfi Kıyıları & Napoli & Roma Turu Yaz Dönemi

Amalfi Kıyıları , Napoli , Capri Adası , Roma , Pompei ,

4/5
%5İNDİRİM
0EUR 0EUR
REZERVASYON YAP
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
REZERVASYON YAP
1 .GÜN
Kalkıştan iki saat önce Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma ve Freebird Havayolları özel seferi ile Napoli’ye hareket. Varışı takiben pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile yapılacak panoramik  Napoli şehir turunda; Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste, Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Napoli otelimize varış ve geceleme otelimizde.
2 .GÜN
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Amalfi Positano Ravello turuna katılabilirler.Geceleme Otelimizde.
3 .GÜN
Sabah kahvaltı sonrası gününüz serbest. Arzu edenler ile ekstra Capri Adası turu. Tur bitiminde otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
4 .GÜN
Sabah kahvaltısının ardından tüm grubun katılımı ile Pompei Müzesi turu imkanı. Tur sonrası özel otobüsümüz ile Roma’ya transfer ve varışı takiben yapılacak panoramik şehir turunda; Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan ve San Pietro Katedrali, Pieta Collosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di 
Spagna} bulunmaktadır. Şehir turu sonrası geceleme otelimizde.
5 .GÜN
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük outletinde ucuz alışveriş fırsatı ve Roma dışındaki göl kıyısı sayfiye yerlerinin ve zenginlerin malikanelerinin görülmesi. Geceleme otelimizde.
6 .GÜN
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transfer ve İstanbul’a uçuş.
7 .GÜN
POMPEI TURU

 ▪ Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei dünyanın en önemli ve tanımış antik şehirlerinin başında geliyor şüphesiz. Uzman yerel rehberlerin eşliğinde yapacağınız bu keşif esnasında hayranlık ve şaşkınlık duygularını bir arada yaşayacaksınız. 
45 Euro / yetişkin *** 25 Euro / 02-12 yaş

CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ TURU

 ▪ Turumuzun ilk durağı Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu Castel Gondolfo. Ardından göl kıyısında yer alan Nemi köyüne gidiyoruz. Bölgenin meşhur dağ çileklerinden yapılmış turtalarımızı yedikten sonra serbest zamanımızda köyde gezerek dağ çileklerinden yapılmış birçok üründen satın alma fırsatı buluyoruz. Ardından Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük Outlet’ine giderek ucuz alışverişin keyfini çıkarıyoruz.
45 Euro / yetişkin *** 25 Euro / 02-12 yaş

AMALFI-POSITANO-RAVELLO TURU

 ▪ İlk durağımız doğal güzellikleri içinde barındıran Villa Rufolo ziyareti ile Ravello Kasabası. Daha sonra Amalfi’yi ziyaret. Amalfi‘nin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli’ye giden bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Sonraki durağımız Positano. Bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak 
adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur.
65 Euro/yetişkin *** 35 Euro / 02-12 yaş

CAPRI ADASI TURU

 ▪ İtalya ve Avrupa’nın en zenginlerinin yaşadığı ve villalarının bulunduğu Hollywood filmlerine konu olmuş Cennet ada Capri’nin gezilmesi.
70 Euro / yetişkin *** 50 Euro / 02-12 yaş

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 ▪ Freebird Hy Özel Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Napoli / Roma -İstanbul dış hatlar uçak bileti
 ▪ Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 ▪ Havaalanı – Otel - Havaalanı gidiş/dönüş transferi
 ▪ Tur programında belirtilen şehirlerarası transferler
 ▪ Belirtilen kategori otellerde 3 gece Napoli’de, 2 gece Roma’da oda/ 
continental kahvaltı konaklama
 ▪ Napoli, Roma Panoramik şehir turu
 ▪ Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 ▪ K.D.V.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 ▪ Vize ücreti ve Hizmet Bedeli
 ▪ Otele ödenen şehirde konaklama vergileri
 ▪ Kişisel Harcamalar
 ▪ Yurtdışı çıkış konut fonu bedeli
 ▪ Ekstra turlar
 ▪ Seyahat sigortası {zorunludur}
 ▪ Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
 ▪ Tüm Müze ve Ören yeri girişleri
 ▪ Seyahat Güvence Paketi: Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR

 ▪ Uçak saatine bağlı olarak tur programının içeriğinde değişiklik olabilir.
 ▪ Triple yani 3 kişilik konaklamalarda, iki kişilik odaya 3.yatak ilave olarak konulmaktadır.
 ▪ Continental kahvaltı ayrı grup salonunda verilmektedir.
 ▪ Ekstra turlar minimum 15 kişi katılımı ile gerçekleşmektedir.
  Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. 

NOT: Acentamız, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
1 kişi, şu anda bu turu inceliyor.
Milano Nice Marsilya Turu İNCELEYİN
Motto İtalya Turu İNCELEYİN