Ayvalık Bozcaada Turu

Ayvalık-Cunda Adası-Şeytan Sofrası-Sarımsaklı Plajı-Bozcaada-Ayazma Koyu

4/5
%0İNDİRİM
0TL 0TL
REZERVASYON YAP
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
REZERVASYON YAP
1 .GÜN

Ayvalık (1) Cunda adası Bozcaada 

1GÜN: CUMA

Saat23:00 İncirli Ömür Plaza önü, saat 23:45 Beşiktaş Yıldız Camii önü, saat00:30Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı'ndan hareketle VALS  Tur otobüsiçiikramları eşliğinde Yalova – Bursa – Susurluk üzerinden Ayvalık bölgesine doğru hareket. Yolculuk süresi yaklaşık 7 - 8saattir.

2 GÜN:AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI

2GÜN: CUMARTESİ: AYVALIK –ŞEYTAN SOFRASI – CUNDA ADASI 

Sabah zeytinli köyündeki kahvaltı ( Extra) sonrası Ayvalık gezimizebaşlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklıplajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları,pencereleri, tahta ve taşişçiliği ile görülmeye değer Ayvalıkevlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz.Daha sonar Cunda adası gezimizebaşlıyoruz. Cunda Adası , Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi),Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerlerar asındadır. Şeytan Sofrası: ÇamlıkOrman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak birsofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayakizi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalıkadalarına hakim yüksek bir tepe olan ŞeytanSofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeği (extra) için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarındaPapalina, deniz mahsulleri,mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile egelezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası otelinize doğruhareket ediliyoruz dileyen misafirlerimiz akşam yemeğine kadar. Denizikullanabilirler.

3.GÜN :BOZCAADA

Sabahkahvaltı sonrası rehberimizindaha önce belirteceği saatte otelden ayrılıp, Bozcaada’ya hareketediyoruz Bozcaada’ya varışın ardından ada sokaklarındageziyoruz AdanınTürk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adayaözgü şaraplarınyapıldığı Talay  Şarap Fabrikası'nı geziyorve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarınınardından meşhur Ayazma plajında doğru hareket ediyor ve ayazma plajındayüzme molasıveriyoruz bu sürede dileyen misafirlerimiz ayazma koyunun serinsularınaatlayabilir yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise deniz kenarındakirestaurantlarda dinlenebilirler. Yüzme molasının ardından Bozcaada danayrılıp Çanakkale,Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden İstanbul'a doğru yolaçıkıyoruzve akşam saatlerinde İstanbul ’a varıyor bir başka gezimizde birlikteolmakdileğiyle diyor ve sizlerden ayrılıyoruz 

 

Not : Program içeriği aynı kalmak kaydı ile rehbertur programınındaki günlerin yerlerini değiştirebilir. Hava muhalefeti ve acentamızla alakalı olmayan diğer sebeblerden dolayı gezilemeyen yerlerden acentamızsorumlu tutulamaz

4 .GÜN
1. VALS TUR programda vaat ettiği bütün yerleri misafirlerine gezdirmekle yükümlüdür. Ancak yol ,hava şartları, bölgelerde ki yoğunluk gibi sebeplerle rehber tur programının sırasını, günlerin yerlerini değiştirebilir.
2.Yasal olarak 3 yaşından büyük çocuklara araçta koltuk verilmektedir. 3-7 yaş arası çocuklardan ücretin %50 si alınmaktadır. 7 yaş üzerindeki çocuklardan ise tam ücret alınmaktadır.
3.VALS TUR geziye katılan tüm misafirlere seyahat sigortası yapmakla yükümlüdür.
4. Turda 46 kişilik lüks mercedes travego, mercedes tourısmo veya man fortuna gibi araçlar kullanılmaktadır. 
5.Tur yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde önceden bildirilmek kaydı ile acenta turu bir sonraki tarihe erteleyebilir, turu satın alan bütün misafirlerimiz bu maddeyi kabul etmiş sayılır.
6.Tura herhangi nedenle katılamayan misafirlerimiz iptal ve değişklik talebini 7 günce öncesinden yapmak durumundadır. Ancak hastalık veya ölüm gibi üzücü sebeplerle erteleme talep eden misafirlerimiz, resmi belge ibraz etmeleri halinde tur kalkış tarihinden 2 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik yapabilir.

TUR UCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lux otobuslerle ulaşım
* Otellerde Yarım pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)
* Tum Cevre gezileri
* Vals Tur otobus ici ikramlar
* 1618 sayılı Kanuna Gore Zorunlu Seyehat sigortası
* Vals Tur Güvencesi
* Rehberlik Hizmeti
* Ek Hizmetler
* Muze ve Oren Yeri Giriş ucretleri Feribot Geciş Ucretleri

TUR UCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tum Oğlen Yemekleri
* Tum 
Yemeklerde alınan icecekler
Ozel Harcamalar

Extra belirtilen Tum Organizasyonlar

3 kişi, şu anda bu turu inceliyor.
Ayvalık Bozcaada Turu İNCELEYİN