Günübirlik Kartepe, Maşukiye, Sapanca Turu

GÜNÜBİRLİK KARTEPE, MAŞUKİYE TURU, SAPANCA TURU HER HAFTASONU SABAH KAHVALTISI VE GREEN PARK HOTEL’DE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL EK ÖDEME YOK

4/5
%0İNDİRİM
99TL 99TL
REZERVASYON YAP
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
REZERVASYON YAP
1 .GÜN

05:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü
05:30
Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü 
06:15 Kartal Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
hareket ile siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla tüm kalkış noktalarından misafirlerimizin katılımıyla keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki Kahvaltımız, ikramlarımız ve Valstur misafirperverliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saat suren yolculuğumuzun ardından Kayak ,Board ve kızak takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi, kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Serbest zaman sonrası Öğle Yemeğimizi Green Park Otel Cafe’de Barbekü olarak alıyoruz. Kayak programımız sonrası Kartepe’ye veda ediyoruz. Kısa bir yolculuğumuz sonrası Maşukiye’ye ulaşıyor ve yürüyüşümüzü yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Zipline’a binebilir, Atv Safari yapabilir, Fotoğraf çekilebilir veya bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrası Tektonik göl olarak bilinen Sapanca göl kenarında Çay & Kahve için kısa bir mola veriyoruz. Programımız sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş ve bir sonraki Valstur organizasyonunda görüşmek üzere sizleri almış olduğumuz nokta/noktalara bırakarak bir başka tatilmakinası organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Araç içinde. Menü : Beyaz ve Kaşar peynir, Siyah ve Yeşil Zeytin, Tereyağ, Bal veya Reçel, Çikos, Domates ve Salatalık, Panini Ekmek Sıcak ikramlar eşliğinde. Fiyata dahil.

Öğle Yemeği : Kartepe Green Park Hotel & Restoran : Menü : Sucuk Ekmek + Ayran. Fiyata dahil.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Neoplan – Mercedes Travego veya Setra Marka Otobüsler ile Ulaşım,

Tüm çevre gezileri,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

Araç İçi Zengin Kahvaltı Paketi,

Green Park Hotel & Restoran’da Barbekü Öğle Yemeği,

Milli Park Giriş Ücretleri,

Valstur Güvencesi,

Valstur Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,

1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Aktivite, Kayak Ekipmanları ve Skipass Ücretleri,

Kişisel Harcamalar.

EKİPMAN KİRALAMA ÜCRETLERİ

Kayak, Kayak Ayakkabısı Baton 40 TL

Snowboard, Snowboard Botu 50TL

Kar Pantolonu Kar Montu 50 TL

Kızak Plastik 15 TL

Kızak Yetişkin Direksiyonlu 40 TL

Diğer Satılık ve Kiralık Aksesuarlar;

Eldiven 30TL Satılık

Bere 30TL Satılık

Kar Gözlüğü 15TL (Kiralık)

Kask 15TL (Kiralık)

Zipline 20 TL

ÖNEMLİ: Ekipman Ücretlerinin tamamı günlük ve kişi başı ücretler olup ekstra olarak misafirler tarafından otobüs içerisinde kupon karşılığında misafir tarafından ödenecektir. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 2 Yaş çocuk ve üzeri tam ücretlendirilir.

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.
*Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Valstur misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
*Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Valstur sorumlu değildir.
*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER

46 Kişilik; Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner

5 kişi, şu anda bu turu inceliyor.