Günübirlik Uludağ Turu

Uludağ Kayak Ve Eğlence Merkezi

4/5
%0İNDİRİM
99TL 99TL
REZERVASYON YAP
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
REZERVASYON YAP
1 .GÜN
Hareket Noktaları ve Saatleri 
04:30 Ataköy Atrium
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:40 Kartal Köprüsü Altı 
06:00 Çayırova Mc Donald's Önü 
Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktalarından misafirlerimizin katılımıyla Kayak ve eğlence turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki ikramlarımız ve sabah kahvaltımız eşliğinde Osmangazi Köprüsü üzerinden Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine 08:00 – 08:30 arasında varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Ekipmanları ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alıp teleferik ile beyaz yolculuğa çıkarken, kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17.00’da Uludağ’a veda edip İstanbul’a dönüyor ve bir başka valstur organizasyonunda görüşmek üzere sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıyoruz.


Sabah Kahvaltısı : Araç içinde. Menü : Beyaz ve Kaşar peynir, Siyah ve Yeşil Zeytin, Tereyağ, Bal veya Reçel, Çikos, Domates ve Salatalık, Panini Ekmek Sıcak ikramlar eşliğinde. Fiyata Dahil.
Öğle Yemeği : Uludağ Mysia Cafe & Restaurant’ta Sucuk Ekmek, Köfte Ekmek + İçecek. Ekstra.
Akşam Yemeği : Tophane Kebapçısı, Alacamescit Kebapçısı veya İskender İskenderoğlu Restoran’da.  Porsiyon İskender + İçecek + Tatlı. Ekstra.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Neoplan – Mercedes Travego veya Setra Marka Otobüsler ile Ulaşım,
Tüm çevre gezileri,
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
Milli Park Giriş Ücretleri,
Araç içi Zengin Sabah Kahvaltı Paketi,
1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle ve Akşam Yemeği,
Skipass ve Kayak Ekipmanları,
Kişisel Harcamalar.

Ekipmanlar:

Fahri Otel’in Kayak Evi olan Şampiyon Kayak Evinden kiralama yapacağız. Kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşan ekipmanlar ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

Ekipman Ücretleri (Bilgi amaçlı):
Kayak Takımı: 40 TL
Snow Board: 45 TL
Tulum Alt: 20 TL
Tulum Üst: 20 TL

1 kişi, şu anda bu turu inceliyor.