s

Halkidiki Selanik Kavala ve Thassos Adası Turu

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
1.Gün - İstanbul'dan Hareket
Halkidiki ve Thassos adası 1 gece konaklamalı tur programı ve hareket noktaları aşağıda yer almaktadır . Halkidiki ve Thassos hakkında detaylı bilgi , Tur Fiyatına dahil olan hizmetler ve Tur Fiyatına dahil olmayan hizmetler gibi bilgileri tur programının en alt kısmında yer almaktadır.

21:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü

21.30 Mecidiyeköy Migros Önü

22.00 Ömür Plaza Önü

22:30 Beylikdüzü Marmara Park

23:00 Silivri Eski Kipa Önü otobüs durağı

00 :30 Tekirdağ Namıkk Kemal Tesisleri

Siz kıymetli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından İpsala sınır kapısına doğru hareket ederek Halkidiki Thassos turu yolculuğumuza başlıyoruz .

2.Gün - Halkidiki ve Selanik
Sabah erken saatlerde Kavala’ya varıp, kahvaltı molası vermemizin ardından yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Halkidiki’ye varıyoruz . Halkidiki , Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, Deniz tanrısı poseidon'un üç dişli mızrağı gibi görünen coğrafyası ile Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldivi olarak görülen Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Plaja varış ve Tam gün Yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Selanik şehir merkezine varmak için yola çıkıyoruz. Selanik'e varışımızın ardından panaromik şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuzda Atatürk evi , beyaz kule , kordon ve Aristo caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında ise konaklamak için selanik'te bulunan otelimize geçiyoruz.

Dileyen misafirlerimiz Akşam yemekli ve müzikli taverna gecesine katılabilir. ( extra kişi başı 40 € )

3.Gün - Kavala - Thassos – İstanbul
Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrası hareket ile Kavala'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kavala'ya varışımızın ardından ilk olarak kısa bir fotoğraf molası veriyoruz , fotoğraf molamızın ardından panaromik kavala şehir turumuzu tamamlayıp Thassos adasına varmak için yolculuğumuza devam ediyoruz. Keromoti limanında bizleri bekleyen feribotlarla Thassos adasına geçiyoruz ( Ekstra 25 euro - thassos turumuza katılmayacak misafirlerimiz kavalada zaman geçirebilir ) . Sonrasında Thassos adasının en ünlü plajlarından biri olan La scala Beach’e gidip ve tam gün sürecek deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından saat 17:00 sularında plajdan ayrılarak limana geliyor ve istanbula dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gümrüğe varışımızın ardından pasaport işlemlerini yaptırıyor ve free shop ta kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Alış veriş molası sonrası istanbula doğru devam ediyor ve misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz


Extra Panagia Köyü Turu

Thassos'da bulunan Plajda vakit geçirmek istemeyen ve adanın yerel kültürünü, yerel tatlarını tatmak isteyen misafirlerimiz için Panagia köyü turu düzenliyoruz (ekstra kişi başı 10 euro). Adanın ilk yerleşim merkezi olan Panagia köyünde sokaklarda dolaşırken tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız . Panagia köyüne gitmişken kuzu çevirme yemeyi ve meydanda ki köy kahvasinde grek kahve içmeyi unutmayın. Tur gidiş dönüş saatleri program akışına göre rehberimiz tarafından bildirilecektir.

Fiyata Dahil Olanlar
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

Lüx Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım.

Selanik Metropolitan , queen olga vb. otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama.

Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları

Rehberlik ücreti ve sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri

Fiyata Dahil Olmayanlar
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

Yurtdışı çıkış fonu 150 TL

Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Yurt dışı seyahat sigrotası 15 euro

Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı

Öğlen ve akşam yemekleri Yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli Nakit 150 € !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.

Ekstra Hizmetler

Ekstra HizmetDurumKişi Başı
Yurtdışı İptal GarantisiFiyata Dahil Değil15 EUR
Halkidiki Selanik Kavala ve Thassos Adası Turu
• Haldiki • Selanik • Kavala • Keramoti
2 Gece 3 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM