Konum ve Genel Özellikler

Büyükada vapur iskelesine 300 metre mesafede bulunan otelimiz, dinlenmek ve doğa ile başbaşa huzurlu bir tatil geçirmek için ideal konumdadır. Otelimizin hemen altında kahvenizi yudumlayabileceğiniz cafe miz bulunmaktadır..

Marmara denizi ile karadeniz'in kesiştiği, Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlayan İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasına sahip boğazın en nezih yeri olan Ortaköy de sizlere hizmet vermekteyiz. Eşsiz boğaz manzarası, cıvıl cıvıl sokakları, gece-gündüz süren hareketliliği, yeme-içme mekanları, bar ve kafeleri, alış veriş tezgahları ve mağazaları ile herkese hitap eden bir yerdir Ortaköy. Boğaz hattında en popüler bölgelerin başında gelir ve yaz-kış her daim capcanlıdır.

Mevki

Büyükada

En Yakın Merkez Uzaklığı ve Merkez Adı

Adalar Müzesi 3 km
Bostancı İskelesi 9 km
İDO Büyükada Deniz Otobüsü İskelesi 500 m

Havaalanına Uzaklığı

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı 27 km

Atatürk Havalimanı 41 km

Deniz Mesafe

Büyükada İskelesi 300 m

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 3

Hotel Prinkipos, odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir.

Tesiste verilen Oda Kahvaltı konaklamalar, çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama Tipi

HİZMET SAATLERİ
08.30-11.30 Kahvaltı (Hafta İçi)
08.00-12.30 Kahvaltı (Hafta Sonu Brunch)

Otele Özel Açıklamalar

Tesiste ücretsiz digitürk yayını bulunuyor.

Google Koordinat

40.873181, 29.129571

Otel Ön Yazısı

Hotel Prinkipos; birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar oluşturulmaktadır

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM