Kapadokya ve Erciyes Kayak Turu

Kapadokya Bölgesi ve Erciyes Kayak Merkezi

4/5
%15İNDİRİM
0TL 0TL
REZERVASYON YAP
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
REZERVASYON YAP
1 .GÜN

               Kapadokya Ve Erciyes Kayak Turu

1.Gün

21:00 İncirli ömür plaza önü

21:45 Harbiye Valstur önü

22:30 Kadıköy evlendirme dairesi

23:00 Çayırova mc donalds

04:00 Ankara armada karşısı

 

2.Gün  Erciyes  Kapadokya

Sabah saatlerinde ulaşacağımız  Erciyeskayak merkezinde öncelikle kayakmalzemelerini kiralayacağımız  kayak evine gidiyoruz. Kayak malzemelerimizi kiraladıktansonra pistler hakkında rehberimizden bilgi alıyor ve kayak keyfine başlıyoruz.Öğle yemekleri – sucuk ekmek fiyatları hakkında rehberimizden bilgi alınız.Saat 16:00 a kadar sürecek kayakiçin serbest zaman ın ardından rehberimizin belirttiği yerde buluşarakotelimize doğru harekete geçiyoruz. ( Dönüş saati pistlerin durumuna göredeğişiklik gösterebilir. ). Dönüş yolunda Kapadokya Ürgüp bölgesinde yer alanşarap mahsenini  geziyoruz ve sonrasındaalış veriş için serbest zaman veriyoruz. Şarap mahsenleri ziyaretimizinardından konaklama yapacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamaotelimizde.

3.Gün  Erciyes  Kayak Keyfi ve Türk Gecesi Eğlencesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Erciyes kayakmerkezine doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saat sürecek yolculuğunardından kayak merkezine ulaşıyor ve tam gün sürecek kayak keyfine başlıyoruz.Kayak ekipmanları ve Öğle yemekleri – sucuk ekmek fiyatları hakkında rehberimizdenbilgi alınız. Tam gün sürecek kayak keyfinin ardından 16:00 da hareket edip Kapadokyabölgesine hareket ediyoruz . otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşamyemeğinin ardından ekstra olarak düzenlenecek Türk gecesine gidiyoruz.

 TÜRK GECESİ

Kapadokya bölgesine hasolan, kayanın içineoymaolarak yapılmış otantik mekânlarda gerçekleştirileneğlencede, ülkemizinheryöresine ait halk dansları sergilenmektedir. Çeşitlianimasyonlaraveeğlencelere de yer verilen gecede sınırsız yerli alkollü vealkolsüziçecekverilmektedir. Restoran'da gerçekleştirilecekTürkGecesinin fiyatı KişiBaşı 50 TL. Restaurant (Limitsiz Yerli İçki AlkollüAlkolsüz, Mezeler, Yöresel Halk Oyunları,Dansöz,Animasyonlar, MüzikGösterileri V.b )

 BALON TURU

Gün doğmadan 1 saat önce otelimizdenhareket ile pilotlardan bilgilendirme alırken hafif bir kahvaltı yapıyor vesonrasında turumuza başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75dk sürecek turumuz (tamamı 3 saat olacak) otelimize transferimizle son buluyor.Sabah saat 5 civarı, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı otelimizdenalarak kalkış alanına getirir. Balonlar yerde uçuşa hazırlanırken, konuklarımızaçık büfe hafif bir kahvaltı yaparlar. Kısa süren bir hazırlıktan sonrabalonlar gündoğumuna yakın uçuşa başlarlar. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuşsüresince Balonumuz ile yaklaşık 1000 feetlik yüksekliğe çıkarak konuklarımızagüneş doğuşunu, vadi içlerine girerek peribacalarını ve vadi manzaralarınıseyretme ve fotoğraf çekme ve video kaydı imkânı veriyoruz. Tüm balon uçuşmacerası yaklaşık 3 saat sürmekte olup, sabah 8civarında konuklarımız tekrarkonakladıkları otellerine veya gezi noktasına bırakılacaktır. Balon turumuzunfiyatı kişi başı 100 euro.

NOT : Türk gecesi ve balon turu misafirlerimizintaleplerine göre farklı günlerde yapılabilir. Balon turu kişi sayısına bakılmaksızın, türk gecesi ise minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilir. Balon turlarında hava şartlarına bağlı olarak iptaller olabilir . İklim koşulları sebebi ile iptal edilen turlarda misafirlerin ödemiş olduğu ücretler iade edilir.

 4.Gün  Kapadokya İstanbul

 Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardındanodalarımızdan çıkışlarımızı yapıyoruz ve Kapadokyabölgesinde ki  gezimize başlıyoruz. Kapadokya  bölgesinde gezimize uç hisar-güvercinlik vadisiile başlıyoruz bu güzel vadi hakkında rehberimizden bilgi alıyor ve sonrasındafotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Güvercinlikvadisi gezimizin ardından Kapadokyabölgesine özgü fırında kavrulmuş kabak çekirdeklerini  tadacağımız alış veriş noktasına gidiyoruz ,tadım ve alış veriş sonrasında gezimize göreme panoroma vadisi ile devamediyoruz. Vadi de fotoğraflarımzı çektikten sonra yine Kapadokya bölgesine özgü çömlek yapım atölyesine gidiyoruz. Çömlek yapımının ve alış verişmolasının ardından öğle yemeğimizi alacağımız restauranta gidiyoruz. ( Extra )öğle yemeğinin ardından Kapadokya dayer alan en güzel peri bacalarını görmek için Paşabağa gidiyoruz. Paşabağgeldiğimizde ilk olarak rehberimizden peribacaları hakkında bilgi alıyor sonrasında en güzel peri bacaları resimlerini çekmek üzere gezintiye çıkıyoruz. Peri bacaları gezimizin ardından onyxatölyesine gidiyoruz ve volkanik taşların nasıl işlendiği ve nerelerdekullandığı hakkında bilgi alıyoruz atölyede bizlere yapılacak özel gösterininardından alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Onyx atölyesi gezimizinardından İstanbul a doğru harekete geçiyor ve İstanbul a varışımızın ardındanmisafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 2 Gece YarımPansiyonKonaklama 
* Lüks Araçlar İle Ulaşım , 
* Çevre Gezileri 
* Valstur Otobüs İçi İkramları 
* ValsturTur Güvencesi 
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı 
* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği 
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Müze Ören Yeri Girişleri

1 kişi, şu anda bu turu inceliyor.