Kızıldeniz ve Kahire Turu

17 Mart - 24 Mart 2024 

Kızıldeniz (Sharm) ve Kahire
Sharm el Sheikh (4) Kahire (3)
İskenderiye’yi Görme İmkanı

1.Gün - PAZAR: İstabul-Sharm el Sheikh


04:45 İstanbul Havalimanı’nda buluşma. Tailwind Havayollar’na ait TWI 7351 sefer sayılı özel uçuşumuz ile saat 07:45’te  Mısır’ın Sinai Yarımadası’nda yer alan UNESCO’nun barış ve güzellik açısından dünyanın en iyi şehri olarak Şarm el Şeyh’e doğru yola çıkıyoruz. Saat 09:35 varış. Gerekli işlemlerin  ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Burada; Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi göreceğimiz yerlerden birkaçı. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlecek Cam Dipli Tekne Turuna katılabilirler. Turumuzun bitimi ile otele transfer ve odalara yerleşme. Odalara giriş saati 14:00'dır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2.Gün - PAZARTESİ: Sharm el Sheikh


Kahvaltı ve akşam yemeği otelde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek zengin mercan resiflerini yakından gözlemleyebileceğiniz ve masmavi Kızıldeniz’de doyasıya yüzebileceğiniz Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Turu ve Al Farsha Kafe’de Gün Batımı Turuna katılabilir. Konaklama otelimizde. 


3.Gün - SALI: Sharm el Sheikh


Kahvaltı ve akşam yemeği otelde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek dünyanın en tehlikeli dalış noktası ile ünlenmiş olan Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilir. Konaklama otelimizde.


4.Gün - ÇARŞAMBA: Sharm el Sheikh


Kahvaltı ve akşam yemeği otelde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Çölde ATV/Buggy-Motosafari ve/veya Çölde Akşam Yemekli Bedevi Gecesi Turuna katılabilir. Konaklama otelimizde.


5.Gün - PERŞEMBE: Sharm el Sheikh-Kahire


Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz ve dünyanın en eski uygarlıklarına ev sahipliği yapmış, İslamiyet’in ve Hristiyanlığın birleştiği Mısır başkenti Kahire’ye doğru 520 km’lik yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte çıkacağımız panoramik şehir turumuzda; Sedat Anıtı ve Meçhul Asker Mezarı, Tahrir Meydanı ve Baron Sarayı Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi göreceğimiz yerlerden sadece bir kaç tanesi. Şehir turumuzun bitişi ile birlikte odalarımıza yerleşmek üzere otelimize gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Piramitler&Sfenks Işık ve Ses Gösterisi turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


6.Gün - CUMA: Kahire


Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile bilinen Keops Piramidini de görüp, harika fotoğraflar çekilebileceğiniz Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler& Mısır Müzesi& Khan el Khalil-i Çarşısı Turuna ve/veya unutulmaz bir akşam geçirebileceğiniz Akşam Yemekli ve Şovlu Nil’de Tekne Turuna katılabilir. Konaklama otelimizde


7.Gün - CUMARTESİ: Kahire


Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek adını Tam Günlük Öğle Yemekli İskenderiye Turuna veya Tam Günlük Öğle Yemekli Üç Dinin Merkezi ve Kültürel Kahire Turu veya Öğle Yemekli Sakkara Piramitleri Turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


8.Gün - PAZAR: Kahire-İstanbul


Kahvaltımızı otelde aldıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte havalimanına transfer. Gerekli işlemlerin ardından, Saat 10:05’de Tailwind Havayolları’na ait TWI 7452 sefer sayılı özel uçuşumuz ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 13:30’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu. Bir başka gezimizde buluşmak üzere…
 
ÖNEMLİ NOT: Pasaportunuzun minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
EKSTRA TUR LİSTESİ
 
RAS MOHAMMED TEKNE & FARSHA KAFE’DE GÜN BATIMI TURU
Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem parktaki mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve alkolsüz limitli içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü Dalış deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler. Tekne turumuzun ardından turistlerin ve ünlülerin gözdesi olan Al Farsha Kafe’de gün batımında içeceklerinizi (tur fiyatına dahil değildir) yudumlarken harika fotoğraflar çekilebilirsiniz.
Not 1: Yanınıza havlu (dilerseniz otelden temin edebilirsiniz), gözlük, mayo, güneş kreminizi yanınıza almanızı tavsiye ederiz.
Not 2: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, teknemizde dilerseniz ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.
Yetişkin Ücret : 60 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 35 USD
Tüplü Dalış Ücreti : 30 USD
 
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB TURU
Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak ve doğaya karışarak enerji depoluyoruz. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken sırtımızı güneşe veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Hemen sonra, birlikte öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birinde alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejeteryan menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Ardından, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir) 
Not 1: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, gittiğimiz bölgelerde ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.
Not 2: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, mayonuzu yanınızda bulundurunuz. Kaldığınız otelden plaj havlusu ödünç alabilirsiniz. 
Not 3: Deve gezisi ve ATV riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.
 
CAM DİPLİ TEKNE TURU (SEASCOPE)
Cam seyir tekneleriyle yapılan, 2 saatlik bir yarı denizaltı turu sayesinde Kızıl Deniz'in 3 metre altındaki nefes kesici su altı yaşamını gözlemleyebilirsiniz. Hem ıslanmadan hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu tur, unutulmaz bir denizaltı deneyimi sunuyor.
Not: Alkolsüz bir adet içecek dahildir.
Yetişkin Ücret : 50 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 30 USD
 
CAM DİPLİ TEKNE TURU (STANDART)
Eğer dünya genelinde en çeşitli ve en göz alıcı sualtı yaşamına sahip denizlere sahip olan Kızıldeniz'in güzelliklerine zahmetsiz bir şekilde tanıklık etmek istiyorsanız, şüphesiz ki tabanı camdan yapılmış teknelerle düzenlenen bu gezi tam size göre.
Yetişkin Ücret : 25 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 15 USD
 
ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU
Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, çölde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim.
Not 1: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, yanınızda bulundurunuz.
Not 2: Bu tur riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz. Tura katılan misafirlerimizin güvenli sürüş kurallarına uymaları önemlidir.
Not 3: Kask tur fiyatına dahildir. İsteyen misafirlerimiz için poşu, gözlük ve 1 şişe su için kişi başı 6 USD ilave olur.
İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam) : 50 USD
Tek Kişilik ATV Fiyat : 35 USD
İki Kişilik Buggy Fiyat (2 kişi için toplam) : 60 USD
Tek Kişilik Buggy Fiyat : 40 USD
 
ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU
Bedeviler, dünyanın en özgün toplulukları arasında yer almaktadır. Hayatlarını sıcak ve çetin çöl şartlarına rağmen sürdüren bu insanlarla birlikte, bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca üzerinize düşen yıldızların ışığı altında, Bedevi kültürünün derinliklerine inme fırsatı bulacaksınız. Bedevilerin size ikram edeceği yemekleri alabilirsiniz. Sonsuz kum tepeleri arasında geçirdiğiniz unutulmaz çöl macerası, hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim olacak.
Not: Kişi başı 1 bardak kola, 1 bardak bedevi çayı ve 1 kapalı su dahildir.
Yetişkin Ücret : 35 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 20 USD
 
PİRAMİTLER & SFENKS IŞIK VE SES GÖSTERİSİ
Piramitlerin ve Sfenks'in mistik atmosferini hissedebileceğiniz, tarih yolculuğunda büyülü bir geceye katılın. Binlerce yılın izlerini takip ederken, muhteşem ışık ve ses gösterileriyle büyülü bir deneyim yaşayacaksınız.
Yetişkin Ücret : 35 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 20 USD
 
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI
İlk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak edilen yerlerinden Piramitler ve Sfenks (bölge giriş ücreti dahildir). Burada, Keops Piramidini, diğer Giza Piramitleri’ni ve meşhur Sfenks'i göreceğiz. Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini barındıran Mısır Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret ediyoruz. Sonrasında, gezimize yürüyerek devam ediyoruz ve sizleri meşhur Khan el Khalil-i Çarşısı'na götürüyoruz. Yol üzerinde, İslam dünyasının en eski ve önemli, dünyanın en büyük üniversitelerinden biri olan El Ezher Üniversitesi ve bu üniversitenin kurucusu olan Fatımî Halifesi Muizz Li-Dinallah tarafından 972 yılında inşa edilmiş dünya genelindeki Müslümanlar için fetva makamı ve İslam çalışmalarının yapıldığı El-Ezher Camii’yi görebileceksiniz. Burada vereceğimiz serbest zamanda alışveriş yapıp, otantik kahvehanelerde çay, kahve içebilirsiniz.
Yetişkin Ücret : 100 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 60 USD
 
NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ)
Dünyanın en uzun ikinci nehri olan ve Kahire’yi ikiye ayıran Nil nehri üzerinde ışıklar içinde ayrı güzellikte olan Kahire şehrini seyretmek bir başka güzel olur. Lezzetli menüsü ve farklı sahne şovları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Su fiyata dahildir.
Yetişkin Ücret : 75 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 50 USD
 
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ İSKENDERİYE TURU
İskenderiye, adını aldığı, Mısır’da bir Yunan kültür merkezi oluşturmak isteyen Büyük İskender tarafından Rodoslu mimar Dinokrates’in hazırladığı plana göre M.Ö. 332 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 5 milyon nüfusa sahip ve Kordon bölgesi ile İzmir’e benzetilen şehir, ülkenin en büyük ikinci kentidir. İskenderiye, tarihi ve kültürel değerleriyle önemli bir turistik merkezdir. Ayrıca, ülkenin en önemli limanlarından biri olarak da ekonomik olarak önem taşımaktadır. Antik Mısır döneminden kalma birçok yapı, müze ve sanat galerisi İskenderiye'de bulunmaktadır. Burada yer alan tarihi ve doğal güzellikler arasında Kayıtbay Kalesi (giriş ücreti dahil) ve Montazah Kraliyet Sarayı ve Bahçeleri, Roma Amfitiyatrosu, Abu al Abbas Camii panoramik olarak göreceğimiz yerlerden sadece birkaçı. Öğle yemeğimizi tur esnasında İskenderiye’nin meşhur balık restoranlarından birinde alacağız. Tarihi keşfetmek ya da doğal güzelliklerin tadını çıkarmak kaçırılmayacak bir fırsat.
Yetişkin Ücret : 110 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 70 USD
 
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ 3 DİNİN MERKEZİ ve ESKİ KAHİRE 
İslam, Yahudilik ve Hristiyanlığın ortak geçmiş ve ögelerine sahip olan Kahire’de üç dinin tarihine ve Kahire’nin kültürel yapısına yönelik yapılacak olan gezimizde Mısır ve Afrika kıtasının ilk camisi olan Amr ibn tulun-As Camii, Hz Musa’nın da vakit geçirdiğine inanılan Ben Azhar Sinagogu (dışarıdan) ve Hristiyanlar için kutsal yol üzerinde sayılan Asılı Kilise (dışarıdan), Amr İbn Al As Camii ve Hristiyan'lar için büyük öneme sahip Abu Serga Kilisesi (giriş dahil), Mısır Hristiyanları tarihini sergileyen Koptik Müzesi (dışarıdan) görülecektir. Sonrasında Selahaddin Eyyubi Kalesi (giriş ücreti dahil), ve burada bulunan Kavalalı Mehmet Ali Paşa olarak da bilinen Mohammed Ali Camii görülecektir. Ardından, görkemli bir törenle açılmış ve en önemli firavun mumya koleksiyonunu barındıran Mısır Medeniyetler Müzesi (giriş ücreti dahildir) gezilecektir. Turumuzu Nil Nehri üzerinde yapacağımız filika (tekne) gezisi ile sonlandırıyoruz. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alacağız.
Not: Turumuz bol bol yürüyüş içermekte olup rahat ayakkabılar ve rahat kıyafetler giymenizi öneririz.
Yetişkin Ücret : 125 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 75 USD
 
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ SAKKARA PİRAMİTLERİ TURU
Mısır’ın eski başkenti Memphis’te yaşayanların gömüldüğü yer olan Sakkara Bölgesi (giriş ücreti dahildir), özellikle tarih ve metafizik meraklılarını cezbetmektedir. M.Ö. 2620 yılında İmhotep tarafından inşa edilen Basamaklı Piramir kullanılan mastabalar ile sonraki piramitlerin inşasına ilham kaynağı olmuştur. Burada; Unas Piramitleri (giriş ücreti sahil), Zoser Piramitleri (giriş ücreti dahil), Titi Piramidi, Kagemni Mezarı, Sakkara Piramitleri göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi bölgedeki bir restoranda alacağız.
Yetişkin Ücret : 100 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 60 USD
 
EKSTRA TUR İNDİRİMİ
Kişi başı minimum 300 USD'lik tur alana %10 indirim
Tüm turları alana %20 indirim
 
 
NOTLAR:
1. İndirimlerin geçerli olabilmesi için turların rehberimizin satış yaptığı ilk gün toptan alınması gerekmektedir.     Sonradan ilave olarak alınacak ekstra turlar için liste fiyatları geçerli olacaktır.
2. Satın alınan ekstra turların iptali mümkün değildir. Herhangi bir sebep ile tura katılım olmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. (Doktor raporu ile belirlenmiş sağlık sorunları hariç)
3. Bazı ekstra turların düzenlenebilmesi için minimum sayıda misafirin katılımı şarttır. Yeterli sayıya ulaşılamaması durumunda ödenen ücret iade edilir.
4. Çocuklar kampanyadan ebeveynleri ile aynı oranda indirim hakkı kazanırlar.
5. Kampanya harici satın alınan ekstra turlar için liste fiyatları geçerlidir.
6. Turlar esnasında, aksi programda belirtilmediği takdirde yemeklerdeki içecekler ekstradır.

 Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

4* Oteller Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.03.2024 - 24.03.2024
Oda Kahvaltı
529 USD529 USD750 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 450 USD
7 - 12 yaş 450 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.03.2024 - 24.03.2024
Oda Kahvaltı
600 USD600 USD900 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 489 USD
7 - 12 yaş 489 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.03.2024 - 24.03.2024
Oda Kahvaltı
750 USD750 USD1.129 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 600 USD
7 - 12 yaş 600 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.03.2024 - 24.03.2024
Oda Kahvaltı
869 USD869 USD1.350 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 679 USD
7 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 14.04.2024
Oda Kahvaltı
719 USD719 USD1.019 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 639 USD
7 - 12 yaş 639 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 14.04.2024
Oda Kahvaltı
789 USD789 USD1.169 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 679 USD
7 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 14.04.2024
Oda Kahvaltı
939 USD939 USD1.389 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 789 USD
7 - 12 yaş 789 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 14.04.2024
Oda Kahvaltı
1.050 USD1.050 USD1.619 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 679 USD
7 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.04.2024 - 05.05.2024
Oda Kahvaltı
639 USD639 USD869 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 569 USD
7 - 12 yaş 569 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.04.2024 - 05.05.2024
Oda Kahvaltı
719 USD719 USD1.019 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 600 USD
7 - 12 yaş 600 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.04.2024 - 05.05.2024
Oda Kahvaltı
869 USD869 USD1.239 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 719 USD
7 - 12 yaş 719 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.04.2024 - 05.05.2024
Oda Kahvaltı
979 USD979 USD1.469 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 789 USD
7 - 12 yaş 789 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.05.2024 - 26.05.2024
Oda Kahvaltı
639 USD639 USD869 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 569 USD
7 - 12 yaş 569 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.05.2024 - 26.05.2024
Oda Kahvaltı
719 USD719 USD1.019 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 600 USD
7 - 12 yaş 600 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.05.2024 - 26.05.2024
Oda Kahvaltı
869 USD869 USD1.239 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 719 USD
7 - 12 yaş 719 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.05.2024 - 26.05.2024
Oda Kahvaltı
979 USD979 USD1.469 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 789 USD
7 - 12 yaş 789 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı
639 USD639 USD869 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 569 USD
7 - 12 yaş 569 USD
10 Oda  10 Kişi

4* Oteller Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı
719 USD639 USD1.019 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 600 USD
7 - 12 yaş 600 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı
869 USD869 USD1.239 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 719 USD
7 - 12 yaş 719 USD
10 Oda  10 Kişi

5* Oteller Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı
979 USD979 USD1.469 USD0 - 2 yaş 150 USD
3 - 6 yaş 789 USD
7 - 12 yaş 789 USD
10 Oda  10 Kişi
Kızıldeniz ve Kahire Turu
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM