Küba Turu THY ile 7 Gece 9 Gün

20 Mayıs - 28 Mayıs 2024 
KÜBA TURU
7 GECE 9 GÜN 
TÜRK HAVAYOLLARI İLE

1. GÜN: ISTANBUL- HAVANA THY uçuş saati: 02:10- 07:45

İstanbul Havalimanı'nda Buluşma, Saat 22:00 Tur hareket tarihi ve uçuş saati gece yarısını geçtiği için dikkat etmeniz gereken bir detay. Akşam saat 22:00'de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde Türk Hava Yolları (THY) kontuarında buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Havana'ya yapacağımız yolculuk için THY uçuşuna biniyoruz. Geceleme uçakta gerçekleşecek. Sabah 07:45'te Küba'nın başkenti Havana'ya varışımızın ardından havalimanında rehberimiz eşliğinde turumuza başlıyoruz. Havana Şehir Turu ve Öğle Yemeği * Havana, etkileyici tarihi ile birlikte dünya savaşlarından neredeyse hiç etkilenmemiş ve orijinal yapısını koruyan ender şehirlerden biridir. 1950'lerin Amerikan arabalarının sıkça görüldüğü, İspanyol mimarisinin izlerini taşıyan Havana'yı tanımak için hazırlıklı olun. San Cristobal de la Habana'dan adını alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana'dan başlıyor ve artdeko ve modern mimarisiyle ünlü Vedado Bölgesi'nden geçerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz. Modern Havana'dan Eski Havana'ya 15 dakikalık bir yolculukla geçerek, kolonyal tarzı meydanları ve binalarıyla karşılaşıyoruz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco gibi meydanları adım adım geziyor, çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bize el sallayan yerel halkla etkileşime geçiyoruz. Bu esnada bol bol fotoğraf çekebilirsiniz ve siyah beyaz fotoğraflar size zaman yolculuğu hissi verebilir. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar gibi ünlü mekanlar Ernest Hemingway'in izlerini taşıyor. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alıyoruz. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşiyor. Otelimiz: Hotel Paseo (3 yıldızlı vb.)

2.GÜN: PINAR DEL RIO – VINALES VADİSİ TURU (Extra tur)
Kahvaltıdan sonra serbest zamanınız başlıyor. Dileyen misafirlerimiz için öğle yemeği dahil tam günlük Pinar del Rio-Vinales Vadisi turuna katılabilirsiniz. Bu turda öncelikle tütün tarlalarını gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgi alacak ve Vinales'deki yerel bir Puro Çiftliği'ni ziyaret edeceğiz. Ardından, Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi'nin manzarasını seyredecek ve öğle yemeğimizi El Palenque Restoranı'nda yiyeceğiz. Daha sonra, Cueva del Indio Mağarası'nın içindeki nehirde sandalla keyifli bir gezinti yapacak ve Leovigildo tarafından çizilmiş inanılmaz güzel bir yağlı boya tablosu olan Mural de la Prehistoria'yı göreceğiz. Turumuzun son durağı sürpriz bir yerli aile ziyareti olacak. Ardından Havana'ya geri döneceğiz.
Otelimiz: Hotel Paseo 3*vb.

3.GÜN HAVANA
Kahvaltı sonrası serbest günümüz başlıyor. Geceleme Havana’da.
Otelimiz: Hotel Paseo 3*vb.
4.-5.-6. Günler: HAVANA
Bu sabahtan itibaren üç gece dört gün sürecek serbest zamanımız başlıyor. 3 GECE/4 GÜN KONAKLAMALI [CIENFUEGOS – TRINIDAD – SANTACLARA – VARADERO TURU.] Bu tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Havana’da konaklamaya ve serbest zamanlarını geçirmeye devam edeceklerdir.
Not: Tur liderimiz Ekstra turu gerçekleştirmek üzere grupla birlikte hareket edecektir.
Cienfuegos- Trinidad – Santa Clara – Varadero Turu // 3 gece 4 gün
Extra Tur Programı

4.GÜN: CIENFUEGOS TRINIDAD
Sabah kahvaltısının ardından aracımızla ilk olarak UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Cienfuegos kentine gideceğiz. Burada meydanı ve eski Tiyatro'yu ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Daha sonra Trinidad şehrine devam edeceğiz. Turumuzun sonunda Trinidad'da Casa Particular konaklama yapacağız.

5.GÜN: TRINIDAD -ANCON PLAJI
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Trinidad şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Tarihi sokaklarında keyifli bir yürüyüş yapacak ve Plaza Mayor'u ziyaret edeceğiz. Canchánchara Bar'da özel yöresel kokteyllerden tadım yapacağız. Bugün ayrıca Ancon sahiline gideceğiz ve denize girmek için zamanımız olacak. Geceleme Casa Particular'da gerçekleşecek.

6.GÜN: SANTA CLARA – VARADERO
Sabah erken kahvaltının ardından saat 08:30'da Santa Clara'ya yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Plaza Ernesto Che Guevara ve Che Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Bu mekan, her gün yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Daha sonra Santa Clara merkezinde bulunan eski tren rayları ve zırhlı tren anıtını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi tur sonrasında yerel bir restoranda alacağız. Daha sonra Varadero'ya yöneliyoruz, Matanzas bölgesinden geçerek güzergahımız üzerinde Küba'nın en yüksek otoyol köprüsüne yakın bir noktada manzara izlemek için bir mola vereceğiz. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Varadero sahil bölgesine varacağız. Varışımızın ardından her şey dahil hizmet veren tesisimize giriş yapacağız. Burada yüzme imkanı bulacağımız özel bir gün bizi bekliyor. Geceleme Varadero'da her şey dahil otelde gerçekleşecek.
Otelimiz: Brisas Del Caribe (3 yıldızlı vb.)
***Bu turumuz 2 Gece Casa konaklamalı + 1 Gece Her Şey Dahil Otel konaklamalı + 2 Öğle yemeği
Turlar ve ziyaretler giriş ücretleri + rehberlik hizmeti dahildir.

7.GUN: VARADERO- HAVANA
Kahvaltıdan sonra Havana'ya transfer oluyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 2,5 saat sürecek. Havana'ya varışımızın ardından serbest zamanlarımız olacak. Geceleme Havana'da geçireceğiz.
Otelimiz: Hotel Paseo (3 yıldızlı vb.)

8. GÜN: HAVANA – ISTANBUL 09:10 08:30+1
Bugün Havana'dan ayrılıyoruz. Erken saatlerde Havana Havalimanı'na geçerek Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile saat 09:10'da dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta olacak. Dönüş uçuşumuz sırasında (Havana-İstanbul), uçak Caracas'ta durarak yakıt ikmali yapacak ancak uçaktan inilmeyecektir.

9.GÜN: ISTANBUL-varış 08:30

Sabah 8:30’da İstanbul Havalimanı’na ulaşıyoruz. Turumuzun sona ermesi.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:
• TÜRK HAVA YOLLARI ile İstanbul – Havana – İstanbul uçak bileti
• 23 kg Bagaj Hakkı
• 7 Gece Havana’da 3*vb. OTEL KONAKLAMA HAVANA 1 ÖĞLE YEMEĞİ.
• Havana’da Yarım Günlük Şehir Turu
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta
Fiyata Dahil Olmayan Servisler:
• Küba KOLAY Vize ücreti (50 EUR)
• EKSTRA TURLAR.
• Yurt dışı çıkış pulu (150 TL)
• Turumuzun Yabancı ve Yerel Servisler
• Rehber, Kaptan, Garson için bahşişler- 50 EURO
• Programda belirtilmeyen yemekler ve dahil yemeklerde alınan içecekler

GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

• Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
• Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Valstur misafirleri Valstur sorumluluğundadır.
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
• Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Valstur’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
• Valstur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
• Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Valstur’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
• Valstur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
• Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Valstur sorumlu tutulamaz.
• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu tura katılım için Meksika ve Küba vizesi gerekmektedirKaydet
. Meksika için Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Hususi ve Hizmet Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri ise vizeden muaftır. Turizm, iş, eğitim, gazetecilik veya transit geçiş gibi nedenlerle Meksika'ya seyahat edecek vatandaşlarımız, havayoluyla seyahat etmek kaydıyla 30 gün geçerli tek giriş vizelerini http://inm.gob.mx/index.php/page/Inicio_Autorizacion_Electronica/tr.html adlı internet adresinden harçsız olarak alabilmektedirler. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

20 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.05.2024 - 28.05.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

12 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
0 Oda  0 Kişi

19 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 27.06.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

29 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.06.2024 - 07.07.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

2 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.07.2024 - 10.07.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

6 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.07.2024 - 14.07.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

10 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.07.2024 - 18.07.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

16 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.07.2024 - 24.07.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

30 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.07.2024 - 07.08.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

31 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.07.2024 - 08.08.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

12 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.08.2024 - 20.08.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

17 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.08.2024 - 25.08.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

24 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 01.09.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

12 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 20.10.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

19 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.10.2024 - 27.10.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

26 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 03.11.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
0 Oda  0 Kişi

12 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.11.2024 - 20.11.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

18 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.11.2024 - 26.11.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

25 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.11.2024 - 03.12.2024
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

6 ocak 2025

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.01.2025 - 14.01.2025
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
0 Oda  0 Kişi

15 ocak 2025

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.01.2025 - 23.01.2025
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
20 Oda  10+ Kişi

20 ocak 2025

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.01.2025 - 28.01.2025
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
0 Oda  0 Kişi

21 ocak 2025

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.01.2025 - 29.01.2025
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
0 Oda  0 Kişi

22 ocak 2025

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.01.2025 - 30.01.2025
Oda Kahvaltı
1.440 USD1.440 USD1.630 USD0 - 2 yaş 432 USD
2 - 11 yaş 1.224 USD
0 Oda  0 Kişi
Küba Turu THY ile 7 Gece 9 Gün
7 Gece 9 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM