Lazzoni Hotel

Sütlüce Mahallesi İmrahor Cad. No:14 34445 Beyoğlu, İstanbul, Türkiye Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

Lazzoni Hotel tasarım ve hizmet sektöründeki uzmanlığımız ile tasarlanarak inşa edilmiştir. İstanbul Avrupa yakasının tarihi alanlarından biri olan Haliç’in kıyısında yer almaktadır. Şehrin hem tarihi dokusuna hem de iş merkezlerine olan yakınlığı ile iş ziyaretleri, toplantılar ve şehri keşfetmek isteyenler için ideal bir konumdadır. Lazzoni Otel, hem konforlu dizayn odaları hem de çalışanlarının konukseverliğiyle iş ve tatil amaçlı konaklayan misafirlerimize eşsiz bir konaklama tecrübesi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Mevki

İş dünyası ve şehri keşfetmek için tarihi bir lokasyonda bulunan Haliç, doğal bir liman olmasının yanında, Lazzoni Hotel’e de etkileyici Haliç boğazı manzarasını sunmaktadır. Lazzoni Hotel, İstanbul ziyaretlerinizde hem işinize hızlıca ulaşmak hem de şehri keşfetmek için en doğru konaklama adresiniz olacaktır.
Güne başlarken, Haliç boğazı manzarasında güzel fotoğraf kareleri yakalayıp, Lazzoni Hotel’in hemen yanında bulunan parkta sabah yürüyüşünüzü yapabilirsiniz.

En Yakın Merkez Uzaklığı ve Merkez Adı

20 dakikadan az bir süre içerisinde İstanbul’un birçok yerine araba ile ulaşım imkânı sağlıyoruz. Otelimiz, Haliç helikopter pistine, deniz uçağı kalkış ve iniş noktasına sadece 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, Haliç’in kendi doğal marinası ile tüm İstanbul sahil şeridi sizin için her zamankinden daha yakın.

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 1

Lazzoni Hotel misafirlerine konforlu konaklamanın tüm unsurlarını sunar ve onları benzersiz bir deneyime davet eder. Misafir odalarımız Lazzoni Grubunun ödüllü tasarımcıları tarafından benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve döşenmiştir. Misafir odalarımız, Avrupa Eklektik Tarzını yansıtmaktadır. Misafirlerimizin, konaklama sırasında rahatı için ihtiyaç duyacağı tüm oda konforunu sağlayacak ürünler oda içinde planlanarak dizayn edilmiştir. Özel oda tiplerinde de misafirlerimizin farklı ihtiyaç ve daha üst talepleri gözönünde tutulmuştur.

Google Koordinat

41.053916, 28.946200

Otel Ön Yazısı

İstanbul'un Merkezinde Benzersiz Bir Konfor ve Estetik Anlayışıyla Misafirlerini Ağırlamayı Bekleyen Otelimiz lüks Konforu Tüm Misafirlerine Yansıtmayı Amaç Edinmiştir...

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM