Likya Turu 3 Gece

Fethiye, ölüdeniz , belcekız, kayaköy, saklıkent, azmak çayı , on iki adalar...

4/5
%20İNDİRİM
0TL 0TL
REZERVASYON YAP
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın
REZERVASYON YAP
1 .GÜN

       Değerli  Vals Tur misafirleri  20.30 Beylikdüzü Migros Önü,  21.30 İncirli Ömür Plaza Karşısı ( eski boyner mağazasının önü )  22.00 Harbiye Valstur Önü ( Genel merkez ) – 22:30 Kadıköy EvlendirmeDairesi Önü 22.45 Kartal Yemek Center - 23.00 Çayırova Mc Donalds Önünden hareketile gece yolculuğumuza başlıyoruz

2 .GÜN

    02.00 Bursa Almira Otel önünden 07.30’da Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz  ve Kuşadası  - Selçuk yönüne devam ediyoruz.Sabah 08.30 – 09.00 saatleri arasında Selçuk’da verdiğimiz kahvaltı molamızınardından Gökova Körfezinde bulunan Akyaka Kasabası’na varıyoruz. Azmak Çayı’ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki flora vefaunayı 5 metrederinlikte ki manzarayı seyrederken “biz neden burada yaşamıyoruz”diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuza ( 1.Tekne Turu ) çıkıyoruz. Azmak cayi Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden Gökova’ya hareket ediyoruz. Akyaka’da ikinci olarak Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. ( 2. Tekne Turu ) (Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molalarıardından) sonrasında Sedir Adasına çıkıyoruz. Sedir Adasın’da vereceğimiz yüzmemolası esnasında misafirlerimiz Kleopatra Plajın’da yüzme imkânı bulacaklardır. Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılıp ruhumuzu Gökova Körfezi’nde bırakıp Fethiye ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3 .GÜN

       Değerli misafirlerimiz Sabah otelimizde alınanaçık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy veadalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeyedoyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza ( 3.Tekne Turu ) çıkıyoruz. ( Kızılada,Göcek Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası ( Panaromik ) veyüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zamanveriyoruz bu serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Rehberimiz eşliğindeHermapios oğlu Amintas yazısı nedeniyle Amintas Mezarı olarak isimlendirilen Kaya mezarına çıkabilirler. Bu noktada bir kaya mezarını yakından görüp mezarınolduğu tepeden de Fethiye’nin eşsiz manzarasını seyredip, fotoğraflayabilirler. Fethiye gezimiz  sonrası otele dönüyoruz akşam yemeği vekonaklama otelimizde

4 .GÜN

       Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınanaçık büfe kahvaltı sonrası antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halkarasın da Sarı Çay olarakda adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüşyapıyoruz. Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda park yeri müsaitliği durumuna göre yüzme molası veriyoruz. Sonrasın da Kaş’ta verdiğimiz kısa molada isteyenler taze sıkılmış portakal suyu içebilir ve ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirler. Sonrasinda Kekova Tekne Turumuza ( 4.Tekne Turu ) çıkıyoruz.     ( Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıcaiçerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini vedenizin içindeki Kekova’nın simgesi yüzen Lahit’i uzaktan görüp fotoğraflama imkânı sonrasında 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve birantik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Patara Plajı’nınaltın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5 .GÜN

       Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınanaçık büfe kahvaltı sonrası sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molasıveriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terkedilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak,sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularakonların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul’a hareket ve akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve bir başka Vals Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
* Mercedes Tourısmo veya Travego Lüks Otobüsler İle Ulaşım 
* Çevre Gezileri 
* Vals Tur Otobüs İçi İkramları 
* Vals Tur Güvencesi 
* Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı 
* Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği 
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
* Müze Ören Yeri Girişleri

3 kişi, şu anda bu turu inceliyor.
Likya Turu 3 Gece İNCELEYİN