Phuket Turu Büyüleyici Adalar

01 Ocak - 01 Ocak 0001 

Phuket Turu Büyüleyici Adalar

 

7 Gece 9 gün

 

1.Gün - İSTANBUL-TAHRAN-PHUKET

Saat 9:00'da İstanbul Yeni Havalimanı&ndaki Mahan Air kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından saat 12:15'te OW5117 sefer sayılı uçuşla Tahran'a hareket edeceğiz. Yerel saatle 15:45'te Tahran'a varıyoruz ve ardından W5057 sefer sayılı uçuşla 21:50'de Phuket'e hareket ediyoruz.

 

2.Gün – PHUKET

Yerel saat ile sabah 08:25'te Phuket Havalimanı'na varış. Phuket havalimanına varışımızın ardından otelimize transfer edileceğiniz. Günün geri kalanında dünyanın en iyi deniz, kum ve güneşinin tadını çıkarabilmeniz için serbest zamanınız olacak.

 

3.Gün – PHUKET

Kahvaltıdan sonra Phi Phi Adaları turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio'nun &quotThe Beach&quot filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Koyu. Dilerseniz burada yüzebilir veya güneşlenebilirsiniz. Daha sonra Viking Mağarası'nı ziyaret ediyor ve Phi Phi Adası'nda öğle yemeği yiyoruz. Akşam saatlerinde sürat teknelerimiz ile otelimize dönüyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) : Kişi Başı 60 Euro

07:30 - 07:45 Otelinizden alınacak ve iskeleye doğru yola çıkacaksınız.

09:00 Khai adasında şnorkel, yüzme ve dinlenme.

10:15 Khai adasından Phi Phi adalar grubuna hareket. Kısa bir tekne yolculuğundan sonra, Viking Mağarasını keşfedebileceğiniz ve Pileh Koyunda fotoğraf çekebileceğiniz Phi Phi Leh adasına varacaksınız. Bir plaj restoranında öğle yemeğinden sonra, daha fazla gezi fırsatı için Phi Phi Don adasına doğru devam edeceksiniz.

14:30 Maymun Plajına hareket. Doğal ortamda maymunları besleme ve fotoğraf çekme şansınız olacak.

16:30 Phuket iskelesine varış ve otelinize transfer

 

4.Gün – PHUKET

Kahvaltıdan sonra dünyanın en güzel deniz, kum ve güneş kombinasyonunu deneyimlemeniz için serbest zamanınız olacak. Arzu eden misafirlerimiz için Freedom Beachi bir seçenek olarak sunuyoruz. Phuketin batı kıyısında muhteşem bir mücevher yatıyor: Freedom Beach. Bu 300 metrelik beyaz kum şeridi, granit kayalarla noktalanan ve yemyeşil orman tepeleriyle çevrili pitoresk bir koyda yer almaktadır. Freedom Beachin avantajı erişilebilirliğidir, ancak bu zaman içinde biraz iyileşmiştir. Kıyı şeridinin her iki ucundaki sular sığdır ve dikkate değer bir deniz florası ve faunası için bir yaşam alanı sağlıyor. Freedom Beach diğer plajların aksine oldukça sakindir. Duyulabilen tek ses, ziyaretçileri sahile götürüp getiren uzun kuyruklu teknelerin motorlarıdır.

 

5.Gün – PHUKET

Sabah yemeğimizi yedikten sonra James Bond gezimize başlamak üzere otelden ayrılacağız. Misafirlerimiz ek bir öğle yemeği için bize katılabilir ve tur boyunca yerel bir rehber bize eşlik edecektir. Sürat teknesi yolculuğumuzda ilk durağımız Andaman Denizinde bulunan büyüleyici Phang-Na Koyudur. Bu gezimiz sırasında, heyecan verici bir kano macerasına katılacağımız Panak Adası ve Hong Adasında mola vereceğiz. Özel küçük konolarımızdan koylar ve mağaralar arasındaki muhteşem doğa manzaralarına tanık olacaksınız. Phang Na Körfezinin güzelliğini keşfettikten sonra, James Bond film serisindeki &quotAltın Tabancalı Adam&quot bölümünün çekim yeri olmasıyla ünlü Tapu Adasını ziyaret edeceğiz. Burada adanın ikonik kayasını ve kumsalını gözlemleyeceğiz. İleride, öğle yemeği yemek için Panyee Adasına gideceğiz. Bu ada, 400den fazla evi olan bir Müslüman köyüne ev sahipliği yapıyor. Öğle yemeğinin ardından köyü keşfetmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman olacak. Hava şartlarının uygun olması durumunda öğleden sonra şnorkelli yüzme, güneşlenme ve kumsalda dinlenme gibi eğlenceli aktiviteler yapabileceğimiz Khai Nok Adası veya Naka Adasına doğru hareket ediyoruz.

07:30- 07:45 Otelinizden alınacak ve iskeleye doğru yola çıkacaksınız.

09:00 Panak adası ziyareti

10:15 Misafirlerimiz için Hong Adasının dev yeşil kayaları arasında kano gezisi sunuyoruz. Ayrıca yüzmek ve dinlenmek için sizleri Tapu ve James Bond Adası, Dondurma Adası ve Naka Adasına götürüyoruz.

16:30 Phuket iskelesine vardıktan sonra otelinize transfer edileceksiniz.

Öğle Yemekli James Bond Adası Turu: Kişi Başı 60 Euro

 

6.Gün - PHUKET

Kahvaltının ardından günü dilediğiniz gibi geçirebilir ya da rehberlerimiz tarafından organize edilen ekstra Phuket turuna katılabilirsiniz. Adanın en güzel yerleri görmek isteyenler için bu tur ideal bir seçenek. Taylandın en ünlü tapınaklarından biri olan Wat Chalong tapınağını ziyaret etme ve harika fotoğraflar çekme şansına sahip olacaksınız. Tur esnasında kaju fabrikasını ziyaret edebilir ve bölgenin ünlü kaju fıstığı ve kuru meyvelerini tadabilirsiniz. Ayrıca tik nağacından el oymalarını da görme şansınız olacak. Hayatınız boyunca bir fil safarisini deneyimlemek için kaç fırsatınız olacağını hiç merak ettiniz mi? İşte şimdi bu şansa sahipsiniz. Bu muhteşem hayvanlar hakkında bilgi edindikten sonra yemyeşil ormanda onlarla unutulmaz bir safari yapabilirsiniz. Phuket Şehir Turu &ampx Fil Safarisi Turu : Kişi Başı 50 EUR

 

7.Gün- PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirler için CAFE DEL MAR hizmetinizde. Kamala Beachte yer alan bu zarif mekan, samimi bir yüzme havuzuna ve eğlenmeniz için çeşitli barlara sahip. Palmiye ağaçlarının gölgesinde ikili veya bir büyük yatak şeklinde yerleştirilmiş şezlonglar bulunmakta. Olağanüstü bir DJ, gün boyunca canlı saksafon ve elektronik ritimler eşliğinde keyifli müzikler çalıyor. Zamanınızı

burada rahatlamak ve keyifli bir deneyim için geçirebilirsiniz.

 

8.Gün- PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınızda kendinizi şımartın ve dünyanın en güzel deniz, kum ve güneş birleşiminin görkeminin keyfini çıkarın.

 

9.Gün - PHUKET-TAHRAN

Sabah kahvaltısının ardından, belirlenen saatte rehberimizle buluşmadan önce havalimanına transfer için biraz boş zamanımız olacak. Mahan Air ile Tahrana 5056 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz saat 21:25te kalkacaktır. Yerel saatle 02:10da Tahrana vardığımızda, W5116 sefer sayılı uçuşla 07:50de İstanbul Yeni Havalimanına hareket edeceğiz. Seyahatimiz, saat 10:45te İstanbul Yeni Havalimanına varışımızla sona erecektir. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

 

Fiyata Dahil Hizmetler

 Ekonomi Sınıfı UçuşlarØ

 Havaalanı VergileriØ

 Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası TransferlerØ

 Belirtilen Otellerde KonaklamaØ

 Profesyonel Türkçe Rehberlik HizmetleriØ

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Yurtdışı çıkış harcıØ

 Seyahat sağlık sigortasıØ

 Öğle YemekleriØ

 Akşam YemekleriØ

 Kişisel HarcamalarØ

 Extra TurlarØ

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.
Phuket Turu Büyüleyici Adalar
8 Gece 9 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM