Trend Life Hotels Uludağ

Uludağ 1.Gelişim Bölgesi, 16370 Osmangazi/Bursa Haritada Göster
Öne Çıkan Özellikleri
 • Çocuk Dostu Otel
 • Aile Dostu Otel
 • Kayak Oteli
 • Deluxe Otel
 • Erken Rezervasyon Otelleri
 • Yakın Bölge Oteli

Konum ve Genel Özellikler

Trendlife Hotels, Kış turizm cenneti Bursa Uludağ Milli Parkı 1. Gelişim bölgesinde, Uludağ'ın en popüler pisti olan ‘’ACEMİ PİSTİNİN’’ yanında olup, Cennet kaya pistine 20 – 30 metre mesafededir.
Konum olarak 112 Sağlık merkezi ve Karkay Cafe ile aynı bölgededir.

TrendLife Otel 2019 yılında "Trend Petrol" Şirketi tarafından [eski Ayyıldız otel] binası yıkılarak yeniden inşa edilmiş ve yeni yüzü, yeni konsepti ile TrendLife Hotels olarak 2019-2020 sezonunda kapılarını açmıştır.
Uludağ 1. Bölgenin 'En Yeni Oteli' olan TrendLife Otel; En popüler Kayak Pistinin Hemen Yanında konumlanmıştır.
Şömineli Suitleri, Konforlu ve Tamamı Pist Manzaralı Odaları, keyifli Restorant ve Cafeleri, Tam donanımlı Kayak Odası, Ayrıca seçkin Mimarisi ve Üstün Hizmet anlayışı ile Karlar İçinde Masal Gibi bir Tatile ev sahipliği yapmaktadır.

Uludağ'ın 2019 yılında seçkin bir mimari ile inşa edilen 'En Yeni Oteli' olan TrendLife Otel; Uludağ Milli Parkı 1. Gelişim Bölgesinde, En popüler Kayak Pistinin Hemen Yanında konumlanmıştır.

Konforlu ve Tamamı Pist Manzaralı Odalarımız, keyifli Restaurant ve Kafelerimiz, Tam donanımlı Kayak Odamız, Ayrıca seçkin Mimari ve Üstün Hizmet anlayışımız ile Karlar İçinde Masal Gibi Bir Tatile ev sahipliği yapmaktayız.

Şehir Merkezine Uzaklığı

Bursa Şehir merkezine 30 km.

Otel Kategorisi

 • Çocuk Dostu Otel
 • Aile Dostu Otel
 • Kayak Oteli
 • Deluxe Otel
 • Erken Rezervasyon Otelleri
 • Yakın Bölge Oteli

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 1

Şömineli Suitler

Modern Döşenmiş Sıcacık Ortamı İle Size Konforlu Bir Tatil Ayrıcalığı Sunan Suitlerimizin Hepsi Şömineli ve Pist Manzaralıdır.

Bir yatak odası ve bir oturma odası mevcuttur. Ebeveyn yatak odasında bir çift kişilik yatak ve bir josefin koltuk, Oturma odasında ise iki adet tek kişilik yatak, bir adet tek kişilik sofa bed bulunmaktadır.

Max - 4 Kişi

44 m2

*Şömine
*Mini Bar
*Lcd TV
*wifi İnternet
*7/24 Oda Servisi

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 2

Family Suitler

Misafirlerimize ev ortamını sunmak için özel olarak tasarlanmış Suitlerimizin Hepsi Şömineli, Konforlu ve Pist Manzaralıdır.

Bir yatak odası ve bir oturma odası mevcuttur. Ebeveyn yatak odasında bir çift kişilik yatak ve bir josefin koltuk, Oturma odasında ise iki adet tek kişilik yatak, bir adet tek kişilik sofa bed bulunmaktadır.

Max - 5 Kişi

44 m2

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 3

Konforlu ve Tamamı Pist Manzaralı odalarda ayrıcalıklı tatil! Deluxe odalarımız tek yatak odası, şık dekorasyonu ve konforu ile hizmetinizdedir.

Bir yatak odası mevcuttur. Tüm Deluxe odalarda bir adet çift kişilik geniş ve büyük yatak, 1 tek kişilik yatak ve 1 adet açılabilir Sofa Bed bulunmaktadır.

Max - 4 Kişi

22 m2

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 4

Standart Odalar

Standart odalarımız tek yatak odalıdır. Tamamı Pist Manzaralı olup şık dekorasyonu ve konforu ile keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

Tüm Standart odalarda bir adet çift kişilik yatak ve 1 adet açılabilir sofa bed bulunmaktadır.

Max - 3 Kişi

20 m2

A la Carte Restaurantlar

Tatilinize Lezzet Katın!

Büfeler

Alkolsüz Tam Pansiyon Plus Konsepti ile Hizmet veren Trendlife Hotels Uludağ, Türk ve Dünya Mutfaklarının Eşsiz Lezzetleri ile Donatılmış Sabah, Öğlen ve Akşam Açık Büfeleri, 5 Çayı, Gece Çorba & Mantısı ile Her Yemek Saatini Şölene Dönüştürüyor.

İçecekler

Gün boyu Hizmet veren Çayınızı Yudumlarken Pistleri Seyredebileceğiniz Lobi Cafe de Baristalarımızın Hazırladığı çeşit çeşit Sıcak ve Soğuk İçecekler Bulabilirsiniz.

Oda Servisi

Siz Odanızdan Çıkmayın, Şeflerimizin Size Özel Hazırladığı Menüleri Oda Servisimiz Size Getirsin.

Tatilinize Lezzet Katacak Lezzet Durakları

Restoran & Kafeler
Modern Mimari dokunuşların hissedildiği, Hepsi Manzaralı Ferah Mekanlardır. Aileniz veya Dostlarınızla Muhteşem Manzaranın Keyfini Çıkartırken Şeflerimizin Sizler İçin Hazırladığı Lezzetlerle Buluşabilirsiniz.

Türk & Dünya Mutfakları

Şeflerimiz Tarafından Özenle Hazırlanan Menülerde Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetleri ile damak tadınıza hitap eden alternatifler bulabilirsiniz.

Otele Özel Açıklamalar

Pistlere Paralel Kayak Odası

Ferah ve hijyenik ortamı, modern dizaynıyla kayak odamızda Kendiniz veya Çocuklarınız için; Kayak Takımları (rossingnol karving), SnowBoard, Kayak Botları, Kask, Gözlük, Kayak Kıyafetleri, Eldiven, Ve Tüm Son Sistem Kayak Ekipmanı İhtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.

Tüm Kayak Ekipmanları için Tek Adres...

Pist Konumumuz

Trendlife Hotels Uludağ'ın en popüler pisti olan ‘’ACEMİ PİSTİNİN’’ yanında olup, Cennet kaya pistine 20 – 30 metre mesafededir. Konum olarak 112 Sağlık merkezi ve Karkay Cafe ile aynı bölgededir. Kayak Ekipmanlarınızı hiç çıkartmadan kayak odamızdan pistlere ulaşabilir veya pistlerden kayak odamıza dönebilirsiniz..

Pistlerden Kayak Odasına...

Kayak Ekipmanlarınızı hiç çıkartmadan kayak odamızdan pistlere ulaşabilir veya pistlerden kayak odamıza dönebilirsiniz.

Uludağ'da Pistleri Keşfedin

Uludağ‘da 20 civarinda pist bulunmaktadır ve pistlerin çoğunluğu kolay veya orta zorlukta pistlerdir. Zor diyebileceğimiz pistler ise Beden Terbiyesi ve Kuşaklı Pistleridir.

Uludağ Kayak Pistleri

Uludağ 1. Bölge Kayak Merkezi ve 2.Bölge Kayak Merkezi olarak 2 bölgeye ayrılmıştır.
Haritalarda 6-7-8 ile numaralandırılmış oteller 2.Bölge Mevkii ve Otelleridir. Yoğun otellerin bulunduğu bölge 1 Bölge mevkiidir.
Uludağ‘da 20 civarinda pist bulunmaktadır ve pistlerin çoğunluğu kolay veya orta zorlukta pistlerdir.
Zor diyebileceğimiz pistler ise Beden Terbiyesi ve Kuşaklı Pistleridir. Maden pisti ise orta zorluktadır.
2. Bölge pistlerinde 2 adet zorlu diyebileceğimiz pist bulunurken 1 Bölge pistleri daha kolay ve orta ağırlıklıdır.

Uludağ Kayak Merkezi 5 tepeden oluşmaktadır. Fatin, Cennet Kaya, Tutyeli Tepesi, Kuşaklıkaya (Şahinkaya) tepesi ve Zirve.

Uludağ'da
Liftleri Keşfedin
Tek kartlı turnike sistemi ile toplam 17 pistte kayak yapma imkanınız bulunmaktadır. 1-UYB MADEN TELESİYEJ/ 2-UYB BEDEN TERBİYESİ TELESİYEJ/ 3-AĞAOĞLU KUŞAKLIKAYA TELESİYEJ/ 4-GRAND YAZICI TUTYELİ TELESİYEJ/ 5-UYB KIRKGÖZLER TELESKİ/ 6-UYB MONTE BAİA TELESKİ/ 7. UYB KARİNNA TELESKİ/ 8. UYB KARTANESİ TELESKİ/ 9. UYB MANDRA TELESKİ/ 10. AĞAOĞLU GONDOLA/ 11. GRAND İTALYAN TELESKİ/ 12. AĞAOĞLU BELVÜ TELESKİ/ 13. ALKOÇLAR TELESKİ/ 14. AĞAOĞLU TELESİYEJ/ 15. BECEREN TELESKİ/ 16. BECEREN TELESKİ/ 17. AĞAOĞLU FAHRİ TELESİYEJ

Spa Merkezi

Tatilinize Huzur Katın!

SPA & Wellness

Trendlife Hotels SPA; Türk Hamamı, Sauna, Manzaralı Jakuzi, Welless Bakım Ritüelleri, Profesyonel Masajlar, VIP Spa Odaları, Cilt Bakımları, Modern ve Hijyenik Ortamı, Tecrübeli Personeli ile Tatilinize Huzur Katıyor...

Tatilinize Huzur Katmak için Modern Mimari, Hijyenik Ortam ve Profesyonel Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz.


Kuşak Not

 • En İyi Fiyat
 • Valstur Öneriyor
 • Hijyenik Konaklama

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM