13 Ülke Otobüslü Büyük Avrupa Turu 16 Gece 17 Gün

14 Haziran - 30 Haziran 2024 

OTOBÜSLÜ BÜYÜK AVRUPA TURU

16 Gece 17 Gün – 15 Gece Otel Konaklaması

13 Ülke – 11 Başkent – 27 Şehir


YUNANİSTAN – İTALYA – İSVİÇRE – FRANSA – BELÇİKA – HOLLANDA – ALMANYA – ÇEK CUMHURİYETİ – AVUSTURYA – SLOVAKYA – MACARİSTAN – SIRBİSTAN – BULGARİSTAN

KAVALA – SELANİK – İGOMENİTSA – (BARİ VEYA BRİNDİSİ) – NAPOLİ – ROMA – FLORANSA – MONTECATINI – PİSA – VENEDİK – VERONA – SIRMIONE – MILANO – LOZAN – CENEVRE – LYON -PARİS – BRUGGE – BRÜKSEL- AMSTERDAM – HANNOVER – DRESDEN – PRAG – CESKY KRUMLOV – VİYANA – BRATİSLAVA – BUDAPEŞTE – BELGRAD – SOFYA

Hareket Tarihi: 14 Haziran – 12 Temmuz – 16 Ağustos

1.Gün İstanbul

Akşam saat 21:00'de Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde buluşuyoruz, ardından saat 21:30'da Mecidiyeköy Eski Ali Samiyen Stadı karşısında, Polat Holding (Ege Seramik) önünde olacağız. Buradan hareketle saat 22:00'da İncirli Ömür Otobüs Durakları'ndan değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Tur güzergahımız Selimpaşa, Silivri ve Tekirdağ üzerinden İpsala sınır kapısına varışla devam ediyor. İpsala'da yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Dahil Değil
Öğle Yemeği : Dahil Değil
Akşam Yemeği : Yol üzerinde tesiste serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
Rota : İstanbul – İpsala Sınır Kapısı (268 km)

2.Gün: Kavala – Selanik – İgomentisa – Bari / Brindisi

Sabah, Kavala'da serbest bir kahvaltının keyfini çıkardıktan sonra ünlü Kavala kurabiyelerini tatma fırsatını da bulacağız ve ardından Kavala merkezine doğru yol alacağız. Kavala sahilinde kısa bir fotoğraf molası ve rehberimizin bölge hakkında anlatımlarını dinledikten sonra Selanik'e doğru hareket edeceğiz. Selanik'e varışımızın ardından panoramik şehir turumuzda Yunanistan'ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi'ni, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Atatürk'ün doğduğu ve yaşadığı evi ziyaret edeceğiz. Ayrıca Aya Sofya Kilisesi, Bey Hamamı, Hamza Bey Camii, Bedesten, Beyaz Kule ve Döner Kule gibi önemli noktaları göreceğiz. Selanik'in ünlü kafeleri ve mağazalarıyla meşhur Kordon Boyu'nda bir yürüyüş yapacak ve Aristoteles Meydanı'nda serbest zaman geçireceğiz. Daha sonra Büyük İskender Heykeli'ni görüp Selanik'ten ayrılacağız. İtalya'ya geçmek için Igumenitca şehrine varışımızda rehberimiz gümrük işlemlerini yaparken, siz değerli misafirlerimize akşam yemeği için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından feribota binerek İtalya'ya gece yolculuğumuza başlayacağız. Geceleme gemide olacak.

Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. Çorba, kahvaltı tabağı, börek, demleme çay alternatifleri değerlendirilebilir (Tur ücretine dahil değildir).
Öğle Yemeği : Selanik’te serbest zaman. Kordon boyu balık lokantalarında deniz mahsulleri tercih edebilir ya da meşhur Yunan dönerinin tadına bakabilirsiniz (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Igumenitca’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : İpsala Sınır Kapısı – Nea Karvali (186 km), Nea Karvali – Kavala (10 km), Kavala – Selanik (153 km), Selanik – Igumenitca (323 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 672 km
Gemiye Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 22:30

3.Gün: Bari / Brindisi – Napoli – Roma

Sabah limana varışımızla birlikte gümrük ve pasaport işlemlerimizi tamamlayıp gemiden aracımızla ayrılıyoruz. İtalya'nın güneyinden kuzeyine doğru yapacağımız yolculuk sırasında ilk durağımız Napoli, İtalya'nın kendine özgü özelliklerini barındıran önemli bir şehri. Panoramik turumuzda Umberto Uno Galerisi, Castel Nuovo ve opera binası gibi önemli noktaları göreceğiz. Panoramik tur sonrası meydandaki cafe ve restoranlarda Napoli'nin meşhur buzlu limonatasının tadını çıkarabilirsiniz. Serbest zamanın ardından başkent Roma'ya doğru yolumuza devam ediyoruz. İlk durağımız dünyanın en küçük devleti olan Vatikan. Rehberimiz eşliğinde San Pietro Bazilikası ve meydanı çevresini gezecek, Vatikan hakkında bilgi alacak ve serbest zamanınızda fotoğraflarınızı çekebileceksiniz. Ardından Roma şehir turumuza başlıyoruz. Kolezyum ile başlayacak olan yürüyüş turumuzda Roma forumunu ve Venedik Meydanı'nı ziyaret edeceğiz. Şehirdeki diğer önemli noktalar arasında Trevi Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri ve Popolo Meydanı bulunmaktadır. Serbest zamanınızda Roma'nın meşhur lezzetlerini tadabilir ve şehri keşfedebilirsiniz. Tur ve serbest zamanın ardından otelimize transfer olacak ve geceleme otelimizde gerçekleşecek.

Sabah Kahvaltısı : Gemide serbest olarak veya yol üzerinde tesiste alınabilir (Tur ücretine dahil değildir).
Öğle Yemeği : Napoli’de serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Roma’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Bari – Napoli (261 km), Napoli – Roma (227 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 488 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

4.Gün: Roma – Floransa – (Pisa) – Montecatini

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz. İlk durağımız dünyada metre kare başına en çok sanat eseri düşen Rönesans'ın önemli merkezlerinden biri olan Floransa olacak. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Santa Maria del Fiore olarak bilinen Floransa Duomosu, vaftizhane, Senyörler Meydanı, Vecchio Sarayı, Neptün Çeşmesi ve Vecchio Köprüsü gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanımızda dericiler çarşısını gezip Floransa'nın leziz etlerinden tadabilirsiniz. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirlediği yerde buluşarak Floransa'dan ayrılıp otelimizin bulunduğu Montecatini Terme şehrine gidiyoruz. Otele yerleştikten sonra isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenen Pisa Kulesi turuna katılabilirler (35 Euro). Dünyanın en ilgi çeken ve en çok ziyaret edilen kulelerinden biri olan Pisa'ya varışımızın ardından Galileo Galilei'nin deneylerini gerçekleştirdiği komplekse doğru bir yürüyüş yapıyoruz. Rehberimizden kule ve şehrin ilginç hikayesini dinledikten sonra kuleyle meşhur fotoğraflarımızı çektiriyoruz. Serbest zamanımızda hediyelik eşya tezgahlarından alışveriş yapabiliriz. Ardından otobüsümüzle otelimize geri dönüyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşiyor.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Floransa’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Montecatini Terme’de serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Roma – Floransa (275 km), Floransa – Montecatini Terme (65 km) Montecatini Terme – Pisa (46 km), Pisa – Montecatini Terme (46 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 432 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

5.Gün: Montecatini – (Ferrera) – Venedik – Padova

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılarak Venedik'e doğru hareket ediyoruz. İsteyen misafirlerimiz için yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Ferrara Turu'na katılma fırsatı sunuluyor (30 Euro). Ferrara, Emiglio Romagna Bölgesi'nin Po Nehri'nin hemen bitişiğine kurulmuş, otantik meydanları ve sokakları, kalesi ve katedrali ile göz kamaştıran ve tüm sur içiyle UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan özel bir şehirdir. Ferrara'da yapacağımız gezinin ardından Venedik için yola devam ediyoruz. Venedik'e varışımızın ardından, asıl Venedik olarak bilinen ve en büyük adası olan San Marco adasına ulaşmak için özel vaporettomuza biniyoruz. Yapacağımız yaklaşık yarım saatlik deniz yolculuğundan sonra bu adada yürüyüş turumuza başlıyoruz. Dükler Sarayı, hapishane, Ahlar Köprüsü, İstanbul'dan getirilmiş bazı eserleri barındıran San Marco Bazilikası, San Marco Meydanı, çan kulesi, astrolojik saat ve Rialto Köprüsü gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Rehberimizin eşliğinde şehrin zengin tarihini ve hikayelerini dinleyerek Venedik'in benzersiz atmosferini keşfedeceğiz. Serbest zamanımızda Murano camından yapılan eşyaları satan dükkanları gezebilir, Venedik maskelerinden alabilir veya keyifli kafelerde oturup deniz mutfağının tadını çıkarabiliriz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen Gondol turuna katılma fırsatı da sunuluyor (25 Euro). Su kanalları arasında yaklaşık yarım saat süren bu rüya gibi yolculuk herkesin yaşaması gereken unutulmaz bir deneyimdir. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirlediği saat ve yerde buluşarak özel vaporetto ile Troncetto'ya geri dönüyoruz. Ardından aracımızla otelimize transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Venedik’te serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Padova’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Montecatini Terme – Ferrera (172 km), Ferrera – Venedik (113 km) Venedik – Padova (42 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 327 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

6.Gün: Padova – (Verona – Sirmione) – Milano

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz ve Milano'ya doğru hareket ediyoruz. İsteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Verona ve Sirmione (Garda Gölü) turuna katılma seçeneği bulunuyor (60 Euro). Tura katılmayan misafirlerimiz istirahat edecekleri yerden turun bitmesini bekleyeceklerdir.
İlk durağımız Romeo ve Jülyet'in aşkının yaşandığı İtalya'nın en özel şehirlerinden biri olan Verona olacak. İtalya'nın ikinci büyük arenasını görebileceğimiz şehre varışımızın ardından yapacağımız yürüyüş turunda Bra Meydanı, Verona Arena'sı ve Jülyet'in evi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Serbest zamanımızda Verona'nın granit kaplı alışveriş sokağında ünlü markaların dükkanlarını gezebilir veya Bra Meydanı'nda bulunan kafelerde oturarak yerel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Serbest zamanın ardından araçlarımızla bir sonraki durağımız olan Sirmione'ye gidiyoruz. Garda Gölü içinde yer alan orta çağ kalesi olan Sirmione, dev külahlı dondurmaları ve plajları ile ünlüdür. Şehir içinde yapacağımız turun ardından lavanta dükkanlarını ziyaret etmenizi öneririz. Turumuzun sonunda yolumuza devam ediyoruz ve Lombardiya bölgesinin moda başkenti Milano'ya ulaşıyoruz. Milano'da yapacağımız yürüyüşte, şehrin simgesi olan Mariae Nascente (Milano Duomosu), Vittoria Emanuele 2 Galerisi, La Scala Tiyatrosu, Leonardo da Vinci heykeli, Vittoria Emanuele Meydanı ve Sforza Kalesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer olacak ve odalarımıza yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Verona’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Milano’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Padova – Verona (88 km), Verona – Sirmione (43 km) Sirmione – Milano (131 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 262 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

7.Gün: Milano – (Lozan – Cenevre) – Lyon

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz ve Fransa'nın Lyon şehrine doğru hareket ediyoruz. İsteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Cenevre ve Lozan turuna katılma seçeneği bulunmaktadır (65 Euro). Tura katılmayan misafirlerimiz istirahat edecekleri yerden turun bitmesini bekleyeceklerdir. Turumuzda ilk olarak Leman Gölü'nün kuzey sahillerinden başlayarak göl kenarında bulunan Lozan şehrine varıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turunda Uşi Antlaşması'nın yapıldığı Uşi Şatosu, Lozan Antlaşması'nın yapıldığı Bourivage Oteli ve Olimpiyat Müzesi gibi önemli yerleri ziyaret ediyoruz. Ardından Birleşmiş Milletler'in Avrupa merkezi olan Cenevre şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte yapacağımız panoramik turda Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Dame Adası ve eski şehir gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın sonunda Fransa'nın Lyon şehrine doğru hareket ediyoruz. Rönesans'ın önemli şehirlerinden biri olarak kabul edilen Lyon'a varışımızla birlikte otelimize transfer olacak ve odalarımıza yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Lozan’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Cenevre’de serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Milano – Lozan (318 km), Lozan – Cenevre (63 km) Cenevre – Lyon (150 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 531 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

8.Gün: Lyon – Paris

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz ve Lyon turumuza başlıyoruz. Dünyanın en önemli ipek üretim merkezlerinden biri olan bu şehir aynı zamanda Fransa'daki modanın önemli merkezlerinden biridir. Rönesans mimarisi ile dikkat çeken şehir, gelişen sanat dünyası, muhteşem opera binası, çeşitli müzeler, anıtlar, zengin alışveriş seçenekleri ve gelişmiş mutfak kültürü ile de tanınır. Şehrin en önemli ibadet hanesi Fourviere Notre Dame Bazilikası'dır (Basilique de Notre Dame de Fourviere). Fourviere'nin eteklerinde bulunan Saint-Jean Katedrali, 1617 yılında kurulan Tinity Kilisesi ve Bellecour Meydanı da görmek isteyeceğimiz diğer yerlerden bazılarıdır. Yapacağımız şehir turu sonrasında Fransa'nın başkenti Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Paris'e varışımızın ardından otelimize transfer olacak ve odalarımıza yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Lyon’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Lyon – Paris (466 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 466 km
Otele Giriş Saati :
Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

9.Gün: Paris

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından lokal ulaşım araçlarıyla Paris şehir merkezine ulaşıyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turu sırasında, romanlara ve filmlere konu olan, dünyanın en büyük vitraylarına sahip olan ve tam anlamıyla bir mimari şaheser olan Notre Dame Katedrali'ni görüyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından yürüyüşümüze devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde muhteşem mimari yapısıyla Opera Binası'nı görmekteyiz. Ayrıca St. Germain, Louvre Müzesi, Concorde Meydanı ve Zafer Takı, Opera Meydanı, Champ Elysees gibi diğer önemli yerleri de ziyaret ediyoruz. Şehir turumuzun ardından serbest zaman verilecektir. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Seine Nehri Tekne Turu'na katılabilirler (50 Euro). Bu tekne turu sırasında Amerikan Kilisesi, Modern Sanatlar Müzesi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adalet Sarayı, Louvre Müzesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Lyon’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

10.Gün: Paris – (Brugge) – Brüksel – Amsterdam  

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz ve Belçika'nın başkenti Brüksel'e doğru hareket ediyoruz. Brüksel'e varmadan önce isteyen misafirlerimiz yol üzerinde düzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuz sırasında, orta çağdan günümüze kadar bozulmadan kalmış ve muhteşem mimarisiyle göz kamaştıran kanallarla çevrili bu şehirde tekne gezisi yapacağız. Yüzyıllar öncesine giderek o dönemin yaşamını gözlemleme fırsatı bulacağız. Ayrıca serbest zamanımızda ünlü Belçika çikolatalarını ve bölgede aileler tarafından üretilen binlerce çeşit birayı tadabilirsiniz. Brugge turumuzun ardından Brüksel'e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Brüksel'e varışımızla birlikte panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel Stadyumu gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından verilecek serbest zamanın sonunda rehberimizin belirttiği yer ve zamanda buluşarak Amsterdam'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte otelimize transfer edilip odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Brüksel’de serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Paris – Brugge (298 km), Brugge – Brüksel (105 km), Brüksel – Amsterdam (210 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 613 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

11.Gün: Amsterdam – Hannover

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz ve panoramik Amsterdam şehir turumuza başlıyoruz. Gezimizde Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından serbest zaman verilecek ve rehberimizin belirteceği saatte hareket ederek konaklama yapacağımız Almanya'nın Hannover kentine doğru yola çıkıyoruz. İsteyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam - Marken Adası Turuna katılabilirler (45 Euro). Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evler, yel değirmenleri ve limanı, aynı zamanda küçük bir ada olan Marken adasında ise dünyaca ünlü peynir fabrikası gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Turumuzun bitimiyle beraber Hannover'e doğru yolumuza devam edeceğiz. Hannover'e varışımızın ardından otelimize transfer edilip odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Amsterdam’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro
Rota : Amsterdam – Marken (33 km), Marken – Volendam (16 km), Volendam – Hannover (391 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 440 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

12.Gün: Hannover – (Dresden) – Prag

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz. Avrupa'nın pek çok fuarına ev sahipliği yapan Hannover şehrinde panoramik bir tur gerçekleştiriyoruz. Turumuzun ardından Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'a doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden turuna katılabilirler (45 Euro). Dresden, ufak ve şirin eski Doğu Almanya'nın bir orta çağ şehridir. "Elbe'nin Floransa'sı" olarak bilinen bu şehir, Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche (Kadınlar Kilisesi) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı ve Bruhl Terası gibi önemli noktalarıyla ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Turumuzun ardından Prag'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Prag'a varışımızla birlikte otelimize transfer edilip odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Prag’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro – Çek Kronu
Rota : Hannover – Dresden (372 km), Dresden – Prag (149 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 521 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

13.Gün: Prag

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Prag şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuz sırasında Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, neo-gotik, Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar Sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan ve üzerinde 31 Aziz Heykeli bulunan Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen ve üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın sonunda rehberimizin bildireceği yer ve saatte buluşarak otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine katılabilirler (70 Euro). Orta Çağ gecesi, romanlarda okuduğunuz orta çağ atmosferini yaşamanızı sağlayacak. Harika bir dekor, muhteşem şovlar, şövalyeler, cadılar - ne ararsanız hepsi bu gecede olacak ve tabii ki eşsiz yemekler eşliğinde. Turumuzun ardından otelimize transfer edilip geceleme otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Prag’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Prag’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Çek Kronu
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

14.Gün: Prag – (Cesky Krumlov) – Viyana

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyor ve Viyana'ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov Turu'na katılabilirler (30 Euro). (Tura katılmayan misafirlerimiz istirahat edecekleri tesisten tur bitimi alınacaktır.) Vltava Nehri'nin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tanımaya başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde de bulunan, Prag'dan yaklaşık 180 km uzaklıktaki Cesky Krumlov tam bir Orta Çağ şehridir. Şehirde St. Vitus Kilisesi ve 13. yüzyılda yapılmış olan Cesky Krumlov Kalesi dikkat çeken iki önemli yapıdır. Dilerseniz kale içerisinde bulunan kuleden tüm şehri izleme imkanı da bulabilirsiniz. Turumuzun ardından yolumuza devam ederek Viyana'ya varıyoruz. Viyana'ya varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir turunda, Sanat Müzesi, Opera Binası, antik müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Belvedere Sarayı gibi görülmeye değer yerler bulunmaktadır. Turumuzun ardından serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın sonrasında otelimize transfer edilip odalara yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Cesky Krumlov’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Viyana’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Çek Kronu Euro
Rota : Prag – Cesky Krumlov (172 km), Cesky Krumlov – Viyana (205 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 377 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

15.Gün: Viyana – (Bratislava) – Budapeşte

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyor ve Budapeşte'ye doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bratislava Turu'na katılabilirler (25 Euro). (Tura katılmayan misafirlerimiz istirahat edecekleri tesisten tur bitimi alınacaktır.) Son derece şirin bir başkent olan Bratislava gezimizde Yahudi Soykırım Anıtı, Barlar Sokağı, Maria Theresa Yürüyüş Yolu, Mozart'ın 6 yaşında, F. Liszt'in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, Özgürlük ve Şehir Meydanları, Cafe Mayer, Napolyon'un Askeri, Opera Binası gibi görülecek yerler bulunmaktadır. Turumuzun sonrasında Budapeşte'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Budapeşte'ye varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento Binası, Matthias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Gül Baba Türbesi, Budapeşte'nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi gibi görülecek yerler bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer edilip odalara yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne Turu'na katılabilirler (30 Euro). Buda ve Peşte'nin gece ışıklandırılmış muazzam görüntüsünü seyrederek unutulmaz anlar yaşayacağınız harika bir görsel şov sizleri bekliyor olacak. Turumuz sonrasında otelimize transfer edilecektir. Ayrıca, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi Turu'na katılabilirler (50 Euro). Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan gecesi olsa gerek. Bu gezide gideceğimiz restoranda hem yerel içeceklerin hem de dünyaca ünlü Gulaş çorbası başta olmak üzere Macar mutfağının tadına bakacak, diğer taraftan da Macar danslarının ve müziklerinin keyfini çıkaracaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer edilecektir. Geceleme otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Çigan Gecesinde ekstra olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro – Forint
Rota : Viyana – Bratislava (80 km), Bratislava – Budapeşte (201 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 281 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

16.Gün: Budapeşte – Belgrad

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyoruz. Bir sonraki durağımız Sırbistan’ın başkenti Belgrad. Varışımızın ardından yapacağımız yürüyüş turu sırasında Knez Mihajlova Caddesi, Kale Megdan, Fransa’ya Saygı Anıtı, İstanbul Kapı, Damat Ali Paşa Türbesi, Panorama Noktası, Viktor Heykeli, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Saat Kulesi ve Surlar gibi görülecek yerlerden sadece bazıları. Yürüyüş turumuzun ardından Belgrad’ın hareketli sokaklarında dolaşabilir, rehberinizin önereceği dondurmacıda değişik dondurma lezzetlerinin tadına bakabilir veya çevreyi ve şehri seyrederek keyifli birer kahve içebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Tuna ve Sava Nehirleri üzerinde ekstra olarak düzenlenecek tekne turuna katılabilirler (20 Euro). İki ayrı nehrin üzerinde yapacağımız bu keyifli tur sırasında eski Yugoslavya’nın ve günümüzde Sırbistan’ın başkenti olan, farklı dönemlerde farklı milletlere ev sahipliği yapmış ve bu milletlerin mimari özelliklerini de hala görebileceğiniz yapılara sahip olan şehri bir de nehirden seyredip keyifli turumuzu tamamladıktan sonra otelimize transfer edilecektir. Geceleme otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Belgrad’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Euro – Sırp Denarı
Rota : Budapeşte – Belgrad (378 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 378 km
Otele Giriş Saati : Yol ve programa bağlı olarak tahmini 21:30

17.Gün: Belgrad – Sofya – İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi yapıp bagajlarımızla beraber Sofya’ya doğru hareket ediyoruz. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya varışımızla beraber panoramik olarak yapacağımız şehir turuna başlıyoruz. Bu tur sırasında Balkanların ikinci en büyük Ortodoks kilisesi olan Aleksander Nevski, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Arkeoloji Müzesi, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Banyabaşı Camii gibi önemli noktaları göreceğiz. Panoramik turun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrasında aracımızda buluşarak Sofya'dan ayrılıyoruz. Kapıkule sınır kapısına varıp buradaki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından otobanı takiben İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul’a varışımızda, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde dahil olarak alınacaktır (Tur ücretine dahildir).
Öğle Yemeği : Sofya’da serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği : Yolda serbest olarak alınacaktır (Tur ücretine dahil değildir).
Para Birimi : Sırp Denarı – Bulgar Levası
Rota : Belgrad – Sofya (391 km), Sofya – Kapıkule Sınır Kapısı (299 km), Kapıkule Sınır Kapısı – İstanbul (273 km)
Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 963 kmEKSTRALARIN TOPLAM BEDELİ: 615 EURO
EKSTRALARIN PAKET BEDELİ: 440 EUROFiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüsler ile ulaşım
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • 3* ve 4* Otellerde ,1 Gece Roma ,1 Gece Floransa (Çevresi) ,1 Gece Venedik (Çevresi), 1 Gece Milano, 1 Gece Lyon, 2 Gece Paris, 1 Gece Amsterdam, 1 Gece Hannover, 2 Gece Prag, 1 Gece Viyana, 1 Gece Budapeşte, 1 Gece Belgrad ile toplam 14 Gece Konaklama ve Kahvaltı
 • Panoramik Kavala, Selanik, Igoumenitsa, Roma, Floransa, Venedik, Milano, Lyon, Paris, Brüksel, Amsterdam, Hannover, Prag, Viyana, Budapeşte, Belgrad, Sofya şehir turları
 • Bazı şehirlerde alınan zorunlu yerel rehberlik hizmetleri
 • Tüm otoban, check point ve otopark ücretleri
 • Igoumenitsa – Bari (Brindisi) arası Feribot yolculuğu (ATS)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


 • Vize ücreti ve servis bedeli (Çok Girişli Schengen Vizesi)
 • Yurtdışı çıkış vergisi (150 TL)
 • Vaporetto Ücreti (15 Euro)
 • Şehir vergileri ve Sınır Geçiş Masrafları (45 Euro)
 • Seyahat Koruma Paketi (15 Euro)
 • Ekstra turlar (Toplam tutar 615 Euro. Paket olarak alınırsa 440 Euro)
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Tüm kişisel harcamalar
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleriBILGILENDIRME ,
- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken freeshop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Valstur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
-Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Valstur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Valstur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Valstur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
- Valstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

14 Haziran 2024 *SINIRLI KONTENJAN*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.06.2024 - 30.06.2024
Oda Kahvaltı
1.399 EURFiyat Sorunuz1.799 EUR0 - 2 yaş 199 EUR
3 - 6 yaş 1.329 EUR
7 - 12 yaş 1.349 EUR
5 Oda  5 Kişi

12 Temmuz 2024 *SINIRLI KONTENJAN*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.07.2024 - 28.07.2024
Oda Kahvaltı
1.499 EUR1.499 EUR1.899 EUR0 - 2 yaş 199 EUR
3 - 6 yaş 1.229 EUR
7 - 12 yaş 1.249 EUR
10 Oda  10 Kişi

16 Ağustos 2024 *SINIRLI KONTENJAN*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.08.2024 - 01.09.2024
Oda Kahvaltı
1.499 EUR1.499 EUR1.899 EUR0 - 2 yaş 199 EUR
3 - 6 yaş 1.229 EUR
7 - 12 yaş 1.249 EUR
4 Oda  4 Kişi
13 Ülke Otobüslü Büyük Avrupa Turu 16 Gece 17 Gün
16 Gece 17 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM