Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Albania Havayolları İle 6 Gece 7 Gün

22 Nisan - 29 Nisan 2024 
ADRİYATİK KIYILARI BUDVA TURU

Air Albania Havayolları ile

Tiran Şehir Turu Dahil

1.Gün : İstanbul – Tiran – Budva

İstanbul Havalimanı Gidiş Terminali'nde, Air Albania Havayolları kontuarında buluşma için uçuşumuzdan 3 saat önce toplanıyoruz. Air Albania Havayolları ZB1014 seferi ile saat 04:20'de Arnavutluk'un başkenti Tiran'a hareket ediyoruz. Konforlu bir uçuşun ardından, yerel saat ile 05:00'te Tiran'a varış ve ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ardından alanda bizi bekleyen özel aracımızla Adriyatik Denizi'nin incisi, dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ'a doğru yola çıkıyoruz.

Budva'ya varışımızın ardından, şehir turumuza başlıyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz turumuzda, muhteşem sahilleri ve renkli gece hayatı ile ünlü Balkanlar'ın tatil merkezi Budva'yı keşfedeceğiz. Ortaçağ kasabasını andıran sokakları, küçük dükkanları ve restoranlarıyla tarihi Stari Grad Budva'nın eski şehir merkezini gezmek için zaman ayıracağız. Şehir turumuzun ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.

2.Gün : Budva

Sabah kahvaltısının ardından gün boyunca serbest zamanınız var. Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir veya bu küçük ülkenin muhteşem koyları ve doğal güzellikleri olan herhangi bir şehrinde dolaşarak tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Montenegro Harikaları turuna katılma şansına sahiptirler.

Ekstra Tur: Montenegro Harikaları Turu - Kişi başı 50 Euro

Turun ilk durağı Kotor'dur; küçük ancak tarihi ve mimari açıdan zengin bir şehir olup 1979 yılından bu yana UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, Venedik mimarisinin izlerini taşıyan Kotor'un önemli yapılarını keşfedecek ve ardından Kotor Körfezi'nin etrafını dolaşarak, kartpostallara konu olan Perast'ı ziyaret edeceğiz. Daha sonra körfezin benzersiz kıyılarından geçerek Porto Montenegro'nun bulunduğu Tivat şehrine varacağız. Tivat, "Karadağ'ın Monaco'su" olarak bilinir ve lüks kafelerinde dinlenme, yüzme veya sahil boyunca keyifli bir yürüyüş yapma imkanı sunar.

3.Gün : Budva

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman sizi bekliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir veya bu küçük ülkenin muhteşem koyları ve doğasıyla tanınan şehirlerini keşfe çıkabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Cetinje-Virpazar-İşkodra Gölü-Bar-Sveti Stefan turuna katılma seçeneğine sahiptirler. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.

Ekstra Tur: Cetinje-Virpazar-İşkodra Gölü-Bar-Sveti Stefan Turu - Kişi başı 75 Euro

Turumuzda ilk olarak eski Karadağ krallık başkenti Cetinje'yi ziyaret ediyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molasının ardından yola devam ediyoruz. İkinci durağımız ise İşkodra Gölü'nü göreceğimiz şirin kasaba Virpazar'dır. Virpazar'da vereceğimiz bir saatlik serbest zaman içinde küçük teknelerle İşkodra Gölü'nde su nilüferlerinin arasında muhteşem bir gezinti yapabilirsiniz. Göl, 250'den fazla farklı kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır, bu nedenle Pelikanları görebilmek güzel bir ayrıcalıktır. (Tekne gezisi yapmak isteyen misafirlerimiz, kişi başı 15 Euro Milli Park giriş ücreti ve tekne ücreti ödeyeceklerdir).

Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik Denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar'dır. Aynı zamanda Karadağ'ın ana limanı olan bu şehirde, dağlık kısmı olan Stari Bar'ı geziyor ve dışarıdan tarihi Bar kalesi ile Osmanlı'dan kalan camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip serbest öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Günün finalini, olağanüstü manzarasıyla ünlü Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bu adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması, günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan'ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy'da surlarla korunan bir köy olan ve 1950'lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60, 70 ve 80'lerde Sofia Loren, Marilyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur.

4.Gün: Budva

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman sizi bekliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir, ya da bu küçük ülkenin muhteşem koyları ve doğasıyla ünlü şehirlerinden birini ziyaret ederek tatilinizi daha da renklendirebilirsiniz. Otelinizde rahatlayabilir veya dilediğiniz yerel güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. Akşam, otelinizde dinlenerek güzel bir günün ardından rahatlayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

5.Gün : Budva

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman sizi bekliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir, ya da bu küçük ülkenin muhteşem koyları ve doğasıyla ünlü şehirlerinden birini ziyaret ederek tatilinizi daha da renklendirebilirsiniz. Otelinizde rahatlayabilir veya dilediğiniz yerel güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. Akşam, otelinizde dinlenerek güzel bir günün ardından rahatlayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

6. Gün : Budva

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman sizi bekliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir, ya da bu küçük ülkenin muhteşem koyları ve doğasıyla ünlü şehirlerinden birini ziyaret ederek tatilinizi daha da renklendirebilirsiniz. Otelinizde rahatlayabilir veya dilediğiniz yerel güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz. Akşam, otelinizde dinlenerek güzel bir günün ardından rahatlayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

7. Gün : Budva

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasının ardından tüm gün serbest zaman sizi bekliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir veya bu küçük ülkenin muhteşem koyları ve doğasıyla ünlü şehirlerini keşfe çıkabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Arnavutluk'un başkenti Tiran'a hareket ediyoruz.

Varış sonrasında şehir turumuz başlıyor. Avrupa'daki Bektaşilik merkezi olarak kabul edilen Tiran'da, 1789 yılında inşa edilmeye başlanan ve 1923 yılında tamamlanan Ethem Bey Camii, İskender Meydanı, Tiran'ın sembolü haline gelen 1821 yılında Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi, İskender Bey Heykeli ve 1999 yılında işkodralı çocuklar tarafından isyan sırasında atılan kurşunların eritilerek yapılan Barış Çanı gibi önemli yerleri ziyaret ediyoruz.

Turun sonunda serbest zamanınız olacak ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer gerçekleştirilecektir. Tiran turu dahilinde keyifli bir gün geçirdikten sonra uçuşunuza gitmek üzere hazırlıklar başlıyor.

TİRAN TURU DAHİL!

8.Gün : Budva - Tiran - İstanbul

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Air Albania Havayolları'nın ZB1013 seferiyle 00:40'ta İstanbul'a hareket ediyoruz. Saat 03:20'de İstanbul Yeni Havalimanı'na varışımızla birlikte turumuzun sona eriyor. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileğiyle, siz değerli misafirlerimize vedalaşıyoruz.


Dahil Olan Hizmetler :

 • Air Albania Havayolları ile İstanbul - Tiran - İstanbul parkurunda gidiş dönüş uçak biletleri
 • Belirtilen Otel kategorisinde 2 gece Kahvaltı dahil veya Yarım pansiyon konaklama
 • Programda Belirtilen tüm transferler
 • Budva şehir turu
 • Tiran Şehir turu
 • Gümrük Vergileri
 • Tüm otoban,otopark ve check-point giderleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.-Eur
 • Öğle Yemekleri
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Gerekliyse PCR Test ücretleri

GENEL ŞARTLAR
1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Acente gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Acenteden alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Acenteden bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Acenteden tarafından iptal edilmesi durumunda Acenteden herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Acente sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Acente iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik
4- Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acenteye yazılı olarak bildirmek koşulu ile Acente tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acente ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar
6- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.
7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.
10- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur yada yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur.

Uçuşlar Hakkında
11- Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
12- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
13- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
14- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
15- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
16- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
17- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Acente sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
18- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acente sorumluluğunda değildir.
19- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
20- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar
21- Acente misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Acente iptal koşulları geçerli olacaktır.
22- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Acente tarafından bildirilecektir.
23- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acente tarafından bilgi verilecektir.
24- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
25- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
26- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
27- Acente tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Acente tarafından garanti edilemez.
28- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
29- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
30- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
31- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
32- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
33- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
34- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
35- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
36- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
37- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
38- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
39- Acente zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
40- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Acente sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
41- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
42- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Acente herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport
1- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
2- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
3- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması Ve Vize alınmış olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
4- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Acente sorumlu olmayacaktır.
5- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
6- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş- çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

İptal Güvence Paketi : 50.-Eur
(İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

22.04.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.04.2024 - 29.04.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

26.04.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.04.2024 - 03.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

29.04.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.04.2024 - 06.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

03.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.05.2024 - 10.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

06.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.05.2024 - 13.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

10.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.05.2024 - 17.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

13.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.05.2024 - 20.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

17.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.05.2024 - 24.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

20.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.05.2024 - 27.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

24.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.05.2024 - 31.05.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
549 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

27.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.05.2024 - 03.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

31.05.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.05.2024 - 07.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

03.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.06.2024 - 10.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

07.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.06.2024 - 14.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

10.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.06.2024 - 17.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

14.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.06.2024 - 21.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EURFiyat Sorunuz1.099 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
2 Oda  2 Kişi

17.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.06.2024 - 24.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
799 EURFiyat Sorunuz1.099 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

21.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.06.2024 - 28.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

24.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.06.2024 - 01.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

28.06.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.06.2024 - 05.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

01.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.07.2024 - 08.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

05.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.07.2024 - 12.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

08.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.07.2024 - 15.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

12.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.07.2024 - 19.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

15.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.07.2024 - 22.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

19.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.07.2024 - 26.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

22.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.07.2024 - 29.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

26.07.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.07.2024 - 02.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

02.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.08.2024 - 09.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

05.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.08.2024 - 12.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

09.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.08.2024 - 16.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

12.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.08.2024 - 19.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

16.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.08.2024 - 23.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

19.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.08.2024 - 26.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

23.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.08.2024 - 30.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş Ücretsiz
10 Oda  10 Kişi

26.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.08.2024 - 02.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EURFiyat Sorunuz999 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

30.08.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.08.2024 - 06.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

02.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.09.2024 - 09.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

06.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.09.2024 - 13.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

09.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.09.2024 - 16.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

13.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.09.2024 - 20.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

16.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.09.2024 - 23.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

20.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.09.2024 - 27.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

23.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.09.2024 - 30.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

27.09.2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.09.2024 - 04.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
649 EURFiyat Sorunuz899 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
10 Oda  10 Kişi

(04.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.10.2024 - 11.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(07.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.10.2024 - 14.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(11.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.10.2024 - 18.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(14.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.10.2024 - 21.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(18.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.10.2024 - 25.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(21.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.10.2024 - 28.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(25.10)3* Koral Garni Hotel Vb (Kahvaltı Dahil Konaklama)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.10.2024 - 01.11.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
449 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi
Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Albania Havayolları İle 6 Gece 7 Gün
6 Gece 7 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM