s

Air Albania İle Vizesiz Büyük Balkan Turu

26 Mayıs - 02 Haziran 2024 

Air Albania ile Büyük Balkan Turu 6 ÜLKE VİZESİZ

7 Gece 8 Gün – 4* Oteller – Akşam Yemekleri Dahil

EKSTRA TUR YOK – HERŞEY DAHİL !!!!KOSOVALI PROGRAM
Yöresel Restaurantlarda Makedon Gecesi ve Boşnak Köftesi DAHİL!!
Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların,

                                            Buluşma Noktasında Balkanların Kalbine Yolculuk

   Tarih ve Medeniyetlerin Buluşma Noktası.
Arnavutluk – Kosova – Makedonya – Sırbistan – Bosna Hersek – Karadağ

6 ÜLKE – 24 ŞEHİR – 5 BAŞKENT
Tiran
– Elbasan – Ohrid –SvetiNaum -Struga – Resne -Bitola(Manastır) –Matka – ÜsküpPrizren – Priştina- Belgrad – Saraybosna – Konjic – Mostar –Blagaj -Trebinje – HercegNovi – Kotor – Budva – Petrovac – Bar – İşkodra – Tiran


Tur Programı
1.Gün İstanbul – Tiran  – Elbasan - Ohrid
İstanbul Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali …. Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Albania Hava Yolları’nın ZB1005sefer sayılı uçağı ile saat 10:00’da Tiran’a hareket. Yerel saat ile 11:40’da Tiran’a varış.Pasaport , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle Elbasandan geçerek Balkanlar’ın incisi Ohrid’e hareket ediyoruz.Varışımız sonrası Balkanların en büyük göllerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid şehrinde birlikte yapacağımız tur esnasında ;17 yydan beri varlığını sürdüren Halveti Tekkesi ,Ohrid’in sembolü Çınar ağacı, Türk Çarşısı, uzun süren restorasyon çalışması sonrasında tekrar ibadete açılmış olan Ali Paşa Camii, Ohrid Limanı ,Karantina kilisesi , Kendinizi bir film setinde gibi hissettirecek olan ; Türk ve Horasan evleri, Abbaralar ,Antik Egnatia yolu ,KerakleaLynketis, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Klisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, SamoilKalesip panoramik olarak  görülecek yerler arasındadır .Turumuzun ardından Ohrid çarşısında alışveriş için serbest zaman bırakıyoruz.İncicilik; Ohrid tarihi boyunca şehrin önemli geleneklerinden biridir. Serbest zamanda tüm yapım aşamalarını inceleyip alış veriş yapma şansınız olacaktır.Geceleme otelimizde.
Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Konaklama:HotelAqualinav.b– OHRID
Rota:Tiran-Ohrid;392KM
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00

2.Gün Ohrid – SvetiNaum – Resne – Bitola(Manastır) – Matka Kanyonu – Üsküp
Sabah kahvaltısı sonrası turumuzda öncelikle muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St.Naum’a varıyoruz. Ohrid gölünün doğduğu kaynağı ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Resne de bulunan İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan olan Resne’li Niyazi’nin Sarayını görüp Bitola’ya varışımızı sağlıyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Cami’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaretediyoruz.Ziyaretimiz sonrası devam eden yolculukla varılan başkent Üsküp’te şehir turumuza başlıyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan panoramik turumuzda; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale Surları, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar dış mekan anlatımları ile gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Ziyaretlerimiz sonrası eşssiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonuna hareket ediyoruz. Matka Kanyonu ziyaretimiz sonrası Üsküp otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı;
Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Konaklama:Gold Otel v.b. ÜSKÜP
Rota:Ohrid – SvNaum ;23 KM , SvNaum – Resne 63 KM , Resne –Manastır 34 KM , Manastır –Matka 194 KM – Matka –Üsküp 14 KM
Otele Giriş Saati; Yol durumuna bağlı olarak tahmini  19:00

3.Gün Üsküp - Kosova(Priştina – Prizren) - Üsküp
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası bu turumuzda otel önünden hareketimizardindannüfusunun büyükçoğunluğu Müslüman Arnavutlardan oluşan, dünyanın en genç devletlerinden Kosova’nın başkenti Priştina’ya şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz.  Çok yakın bir zaman önce bir insanlık dramının yaşandığı eski Osmanlı topraklarında, duygu yüklü bir gün geçireceğiz. Göreceğimiz yerler arasında, Çarşı, 15. yy.’da Sultan Beyazıt tarafından yaptırılmış Çarşı Camii, 19.yy.’da halka namaz saatlerini hatırlatabilmek üzere yapılmış saat kulesi, 1461 yılında II. Fatih Sultan Mehmed tarafından yaptırılmış Sultan Murad Camii, 19. yy.’dan kalma hamam, 16.yy.’da inşasına başlanıp 19.yy.’da tamamlanabilmiş Yaşar Paşa Camii, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanılan 19. yy.’dan kalma Osmanlı konağı ve Murad Hüdavendigar Türbesi var. Priştina’daki turumuzun ardından 100 kmlik otobüs yolculuğu ile Prizren’egideceğiz.. Balkanların belki de en şirin şehirlerinden biri olan Prizren turumuza başlamadan öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Prizren’de yapacağımız tur esnasında 17. yy.’dan kalma Türk Hamamı, 1615’de yapılmış Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, ChristSaviour Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitimi ile birlikte Üsküp’e variyoruz.Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı;Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi .Fiyata DAHİL !!!!
Konaklama:Gold Otel v.b. ÜSKÜP
Rota:Üsküp – Pristina 92 KM, Pristina –Prizren 85 KM ,Prizren – Üsküp 161 KM
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00

4.Gün Üsküp – Belgrad
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Belgrad’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrası panoramik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte serbest zaman ve otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı;Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Konaklama:Abba Hotel  v.b. BELGRAD
Rota:Üsküp –Belgrad 432 KM
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

5.Gün Belgrad – Saraybosna
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni ziyaret ettikten sonra otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı;Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Yöresel Restaurant’da Boşnak Köftesi, tur ücretine dahildir.
Konaklama:Holiday Otel v.b. SARAYBOSNA
Rota:Belgrad – Saraybosna 295 KM
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

6.Gün Saraybosna – Konjic – Mostar – Blagaj – Trebinje
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı ardından odaların boşaltılması ile beraber özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak  Mostar`a hareket ediyoruz.Mostar yolculugumuzbazi durulacak noktalarda  molalar vererek  yaklasik 2.5 saat surecektir.IlkmolamiziKonjic (Konyitz) sehrindeOsmanli dan gunumuze kadar gelmis restorasyonu TurkiyetarafindanyapilanmeshurKonjic (konyitz) koprusunugorme ve  Neretva nehri kanarinda kahve keyfi icin mola veriyoruz . Sonrasında Mostar`a varış ardından  yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz .Mostar turumuz sonrasıBlagajı ziyaret edip, konaklama yapılacak şehre hareket. Turumuzun bitişi ile otantik şehir olan Tribinje(veya Çevresi)`deki otelimize transfer ardından yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı;Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Konaklama:Leotar Otel v.b. – TREBINJE
Rota:Saraybosna –Konjic  62 KM , Konjic- Mostar 64 KM , Mostar – Balgaj 13 KM , Blagaj –Trebinje 109 KM
Otele Giriş Saati:Yol durumuna bağlı olarak tahmini: 19:30

7.Gün Trebinje – Kotor – Budva  - İşkodra
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası , Dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz. İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turiztik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor… Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız.Kotor turumuz sonrası son olarak Budva’dan geçerek , zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem St Stefan’ı ve Budva’yı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında Arnavutluk şehri İşkodra’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer.Gecelemeotelimizde.
Sabah Kahvaltısı;Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Konaklama:Alis Otel v.b. – İŞKODRA ve çevresi
Rota:Trebinje– Kotor 95 KM , Kotor –İşkodra 108 KM
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

8.Gün İşkodra - Tiran – İstanbul
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Başkent Tirana hareket ediyoruz.20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi , 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından serbest zaman. Sonrasında Tiran Havalimanına transferimizi sağlıyoruz.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Albania Hava Yolları’nın ZB1003sefer sayılı uçağı ile saat 18:00’da İstanbul’a hareket 19:40’da İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle…
Sabah Kahvaltısı;Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği:Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Rota:İşkodra – Tiran 101 KM


Fiyata Dahil Olan Hizmetler
* Albania Hava Yolları ile İstanbul – Tiran – İstanbul Ekonomi Sınıf Uçuş Biletleri
*
Yerel Ulaşım Hizmetler
* Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
* 4* Otellerde 2 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Belgrad , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece İşkodra ile toplam 7 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
* 1 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Belgrad , 1 Gece Trebinje , 1 Gece İşkodra otellerinde alınan 5 akşam yemeği
* Yöresel Restuarant’da Makedon Gecesi
* Yöresel Resturant’da Boşnak Köftesi
* Prizren , Priştina , Üsküp , Tetova , Ohrid , Resne , Bitola , Belgrad , Saraybosna , Konjic , Mostar , TrebinjeKotor , Budva , İşkodra , Tiran Panoramik şehir turları
* Kosova Geçiş Ücreti
* SvetiNaum Turu
* Matka Kanyonu Turu
* Blagaj Tekkesi Turu  
* Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
* Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
* Şehir Vergileri
* Gümrük Vergileri
* Programda belirtilen panoramik şehir turları
* Havalimanı vergileri ve servis bedelleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
* Otelde alınan ekstralar. 
* Tüm kişisel harcamalar 
* Ekstra turlar
* Öğle yemekleri
* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.
* İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri
* Yurtdışı çıkış harcı
* Yurtdışı seyahat sağlık sigortası


BILGILENDIRME ,
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken freeshop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur VVals Tur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Vals Tur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Vals Tur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltıla
r, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Vals Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
-Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Vals Tur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Vals Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Vals Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Vals Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
-Vals Tur , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Vals Tur , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega  
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

26 Mayıs 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.05.2024 - 02.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

31 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.05.2024 - 07.06.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 829 EUR
10 Oda  10 Kişi

01 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.06.2024 - 08.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

02 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.06.2024 - 09.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

03 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.06.2024 - 10.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
2 Oda  2 Kişi

08 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.06.2024 - 15.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
4 Oda  4 Kişi

09 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
4 Oda  4 Kişi

10 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.06.2024 - 17.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
6 Oda  6 Kişi

13 KURBAN BAYRAMI Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı
1.099 EUR1.099 EUR1.299 EUR0 - 1 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 1.079 EUR
4 Oda  4 Kişi

15 Haziran KURBAN BAYRAMI 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
1.199 EUR1.199 EUR1.399 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 1.179 EUR
10 Oda  10 Kişi

16 KURBAN BAYRAMI Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı
1.199 EUR1.199 EUR1.399 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 1.179 EUR
20 Oda  10+ Kişi

21 Haziran 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.06.2024 - 28.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
2 Oda  2 Kişi

22 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 29.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

23 Haziran 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 29.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

24 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.06.2024 - 01.07.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.049 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 829 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.06.2024 - 07.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

01 Temmuz 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.07.2024 - 08.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

05 Temmuz 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.07.2024 - 12.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

07 Temmuz 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.07.2024 - 14.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

08 Temmuz 2024 *Sınırlı Kontenjan*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.07.2024 - 15.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
2 Oda  2 Kişi

13 Temmuz 2024 *Sınırlı Kontenjan*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.07.2024 - 20.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
2 Oda  2 Kişi

14 Temmuz 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.07.2024 - 21.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

15 Temmuz 2024 *Sınırlı Kontenjan*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.07.2024 - 22.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
2 Oda  2 Kişi

19 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.07.2024 - 26.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

20 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

21 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.07.2024 - 28.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

22 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.07.2024 - 29.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

26 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.07.2024 - 02.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

27 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 03.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
10 Oda  10 Kişi

28 Temmuz 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.07.2024 - 04.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

29 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.07.2024 - 05.08.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 829 EUR
6 Oda  6 Kişi

02 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.08.2024 - 09.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

04 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.08.2024 - 11.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 789 EUR
20 Oda  10+ Kişi

05 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.08.2024 - 12.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

09 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.08.2024 - 16.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
2 Oda  2 Kişi

10 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 17.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
2 Oda  2 Kişi

11 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.08.2024 - 18.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.08.2024 - 19.08.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.08.2024 - 23.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

17 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.08.2024 - 24.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.08.2024 - 25.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
4 Oda  4 Kişi

19 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.08.2024 - 26.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 31.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.08.2024 - 01.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
0 Oda  0 Kişi

26 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.08.2024 - 02.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.08.2024 - 06.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

31 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.08.2024 - 07.09.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

01 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.09.2024 - 08.09.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 1 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

02 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.09.2024 - 09.09.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

06 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.09.2024 - 13.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

07 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.09.2024 - 14.09.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

08 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.09.2024 - 15.09.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR999 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

09 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.09.2024 - 16.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

13 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.09.2024 - 20.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.09.2024 - 21.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

15 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.09.2024 - 22.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.09.2024 - 23.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.09.2024 - 27.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
17 Oda  10+ Kişi

21 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
1 Oda  1 Kişi

22 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.09.2024 - 29.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.09.2024 - 30.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.09.2024 - 04.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

29 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.09.2024 - 06.10.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR949 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.09.2024 - 07.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

04 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.10.2024 - 11.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

05 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.10.2024 - 12.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

06 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

07 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.10.2024 - 14.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

11 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.10.2024 - 18.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 19.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

13 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.10.2024 - 20.10.2024
Oda Kahvaltı
639 EUR639 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.10.2024 - 21.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.10.2024 - 25.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

19 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.10.2024 - 26.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.10.2024 - 27.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

21 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.10.2024 - 28.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.10.2024 - 01.11.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

26 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 02.11.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.10.2024 - 03.11.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

28 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.10.2024 - 04.11.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

02 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.11.2024 - 09.11.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

03 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.11.2024 - 10.11.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

09 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.11.2024 - 16.11.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

10 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.11.2024 - 17.11.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR899 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.11.2024 - 23.11.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR849 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.11.2024 - 01.12.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Kasım 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.11.2024 - 07.12.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

08 Aralık 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.12.2024 - 15.12.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Aralık 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.12.2024 - 21.12.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

22 Aralık 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.12.2024 - 29.12.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR799 EUR0 - 2 yaş 169 EUR
2 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Air Albania İle Vizesiz Büyük Balkan Turu
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM