Antalya'dan Dubai Turu Abu Dhabi İkonları Dahil 3 Gece Konaklama

08 Mayıs - 14 Mayıs 2024 
ANTALYA‘dan DUBAİ TURU
Abu Dhabi İkonları Turu Dahil

Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı Dahil

SunExpress Havayolları Tarifeli ve Direkt Seferleri İle…
Dubai gidiş – Dubai dönüş
3 GECE KONAKLAMA

“Vize Dahil &  Yarım Pansiyon Avantajlı Ekstra Tur Paketi” Seçenekleri ile…

08, 15, 22 Mayıs &  19 Haziran & 17 Temmuz & 28 Ağustos &
18 eylül  & 16 Ekim 2024 Hareket1..Gün Antalya-Dubai
Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde uçuşa 3 saat kala başlayan bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemleri tamamlandıktan sonra, SunExpress Havayolları'nın XQ288 sefer sayılı tarifeli uçuşuyla 21:10'da Dubai'ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün DUBAİ – PALMİYE ADASI GÜN DOĞUMU TURU VE SABAH KAHVALTISI – (Dubai İkonları Turu) – (Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu)
Dubai Havalimanı'na yerel saatle sabah 02:30'da varışımızın ardından, havalimanında bizi bekleyen aracımızla "Gökdelenler Caddesi" olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden ilerleyerek, Dünyanın 8. Harikası olarak adlandırılan, tüm zamanların en iddialı ve prestijli turistik projelerinden biri olan Palmiye Adası'na doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Gün doğumu için hareket ettiğimiz bu eşsiz adada, varışımıza istinaden lokal restoranda alacağımız sabah kahvaltısının keyfini çıkarıyoruz (fiyata dahil). Ardından, fotoğraf meraklılarının tercihi olan restoran ve kafeleriyle ünlü Palmiye The Pointe'de serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Monorail treniyle (5 Euro bilet ücreti) ve/veya The View at The Palm kulesinin 52. Katta yer alan gözlem terasına çıkarak (25 Euro bilet ücreti) Palmiye Adası'nı farklı açılardan keşfedebilirler. Tur sonunda otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Bu serbest zaman içerisinde otelin ücretsiz imkanlarından yararlanabilirsiniz. Öğleden sonra isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Dubai İkonları Turu'na (45 Euro) katılabilirler. Bu turda, Dubai'nin diğer önemli sembollerinden olan Burj Al Arab Yelken Oteli, Madinat / Souk Jumeirah, Media City, Jumeirah Sheik Sarayı ve Özel Adası, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye, Dubai Kayak Merkezi panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası sunulacak serbest zaman içerisinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu'na (85 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda, Dubai'nin ışıkları altındaki güzelliğini, teknede sunulan eğlence ve gösteriler eşliğinde, farklı açılardan gözlemleme fırsatı bulacağımız, açık büfe akşam yemeği ve limitsiz soft içeceklerin dahil olduğu Dubai Marina Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. Tur sonunda otelimize transfer sağlanacaktır.

3.Gün DUBAİ – (Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu) – (Burj Khalifa At The Top) – (La Perle Show)
Sabah kahvaltısının ardından, deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak için tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğleden sonra isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu'na (65 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, petrol öncesi Dubai'nin yerel hayatını gözlemleyebileceğimiz Bastakiya Bölgesi'ni ve bu bölgedeki Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları ve Meena Pazarı'nı keşfedeceğiz. Ardından, Al Seef adlı ünlü yerel mimari ve çarşı ile bilinen bölgeyi ziyaret edeceğiz. Serbest zamanın ardından, Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını gezeceğiz. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Dubai Downtown'a doğru hareket edeceğiz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard Caddesi'ni göreceğiz ve sosyal medya fenomenlerinin favori noktalarından olan Wing of Mexico – Burj Plaza'da mola vereceğiz. Ardından, Dünya'nın en yüksek yapısı olan 828 metrelik Burj Khalifa'nın önünde bulunarak, Burj Gölü'ndeki renkli ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan "The Dubai Fountain Show"unu izleyeceğiz. Alışveriş ve çevre gezisi için Serbest zamanın tadını çıkaracağız ve isteyen misafirlerimiz, Dünya'nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa'nın 124. katına çıkarak Dubai'nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur sonunda otelimize transfer sağlanacaktır. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak La Perle Show (95 Euro) programına katılabilirler. Dünya'nın en iyi performans gösterilerinden biri olan, Dubai'nin en büyük canlı prodüksiyonu olan, muhteşem akrobasi hareketleri ile son teknoloji efektlerinin bir araya geldiği La Perle Show'u izlerken adeta büyülenecek ve gösterimin bitiminde dahi nefes kesici performansın etkisinden çıkamayacaksınız. Tur sonunda otelimize dönüyor ve dinlenmek üzere serbest zaman sunuyoruz.

4.Gün DUBAİ – (Dubai Outlet Mall Turu) – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)
Kahvaltının ardından, gün boyu serbest zaman sunuyoruz. Bu süre zarfında deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. İlgilenen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen Dubai Outlet Mall Turu'na (35 Euro) katılma imkanı bulunmaktadır. Dubai'nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Dubai Outlet Mall'a yapacağımız ziyarette, birçok ünlü markanın outlet mağazalarını keşfedecek ve Özel Plus İndirim Kartı ile daha uygun fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı elde edeceksiniz. Outlet turunun ardından tekrar serbest zamanınız olacak. Öğleden sonra, isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Turu'na (85 Euro) katılma seçeneği sunulmaktadır. Çöl safari turu için otelimizden 4x4 jeeplerle hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayacak ve off-road macerasının ardından Bedevi kampına varacağız. Burada, isteyenler deve üzerinde kısa bir gezinti yapabilir, geleneksel motiflerle kına dövmesi yaptırabilir veya Arap coğrafyasına özgü geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleriyle hatıra fotoğrafı çektirebilirler. Akşam yemeğimizi Barbekü açık büfe formatında, sınırsız soft içecekler eşliğinde ve danslı müzikli eğlenceyle deneyimleyeceğiz. Bedevi yaşamını keşfettikten sonra otelimize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınız olacak.

5.Gün DUBAİABU DHABİ İKONLARI TURU – (Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri)
Kahvaltı ve otel çıkış işlemlerinin ardından, öğle saatlerinde Abu Dhabi İkonları Turu için hazırlıklara başlıyoruz. Abu Dhabi, yedi emirliğin başkenti olarak bilinir ve bu gezimizde şehrin geçmişten günümüze nasıl modernleştiğine tanıklık edeceğiz. Gezi sırasında Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan ve Corniche gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Turun ardından kişisel aktiviteler için serbest zamanınız olacak. İlave olarak, isteyen misafirlerimiz için Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri turuna (55 Euro) katılma seçeneği sunulmaktadır. Bu turda, bir lokal restoranda alacağımız öğle yemeği sonrasında önce dünyanın farklı kültürlerinden getirilen malzemelerin birleştirildiği, Osmanlı mimarisinin etkilerinin görüldüğü ve dünyanın en büyük halısına ev sahipliği yapan Sheikh Zayed Camii'ni ziyaret edeceğiz. Ardından eğlence adası olarak bilinen Yas Adası'na gideceğiz. Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World gibi eğlence merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Yas Mall'da alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zamanımız olacak. İlgilenen misafirlerimiz temalı hediyelik eşyalar alabilir veya Warner Bros World ve Ferrari World'ü ziyaret ederek eğlenceli vakit geçirebilirler. Ayrıca, Abu Dhabi'nin jet sosyetesinin uğrak yeri olan ve F1 pistini panoramik olarak görebileceğimiz Yas Marina'da fotoğraf çekme ve çevre gezisi için de serbest zamanımız olacak.

6.Gün DUBAİ – ANTALYA
Rehberimizin belirteceği saatte, Antalya'ya gerçekleştireceğimiz dönüş uçuşu için Dubai Havalimanı'na transfer sağlanacak. Burada bagaj teslimi, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra XQ209 sefer numaralı SunExpress Havayolları'nın tarifeli uçuşuyla saat 06:05'te Antalya'ya uçacağız. Türkiye saati ile 09:45'te Antalya Havalimanı'na varış yaparak turumuzu tamamlamış olacağız.

YARIM PANSİYON (3 Akşam Yemeği ile)
Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 285 € yerine 240 €
Pakete Dahil Olan Hizmetler:
Dubai İkonları Turu (45 Euro)
Dubai Outlet Mall Turu (35 Euro)
Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)
Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro)
Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)
0 – 2 yaş arası ücretsiz, 3/12 yaş arası 200 Euro ‘dur.

VİZE DAHİL & YARIM PANSİYON (3 Akşam Yemeği ile)
Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 375 € yerine 295 €
Pakete Dahil Olan Hizmetler:
Dubai Vizesi (90 Euro)
Dubai İkonları Turu (45 Euro)
Dubai Outlet Mall Turu (35 Euro)
Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)
Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro)
Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)
0 – 2 yaş arası 65 Euro, 3/12 yaş arası 250 Euro ‘dur.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
SunExpress Hava Yolları tarifeli seferleri ile Antalya HL– Dubai HL – Antalya HL parkurunda uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri,
Havalimanı transferleri
Tercih edilen otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklamalar.
Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı
Abu Dhabi İkonları Şehir Turu
Türkçe rehberlik hizmetleri
TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
4* Metropolitan Hotel misafirlerine özel, “5* Grand Habtoor Jumeirah by Marriott ‘da 1 TAM GÜN ÜCRETSİZ plaj kullanımı”

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
Dubai Vizesi 90 Euro (seyahat süresince geçerli, tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi (kişi başı 15 Euro)
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2€-4€ olan konaklama
vergileridir.)


GENEL ŞARTLAR

 

  • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
  • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; valstur gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; valstur'dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu valstur ’dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin valstur tarafından iptal edilmesi durumunda valstur ’dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, valstur  sorumlu tutulamaz.
  • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde valstur iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turların fiyatlandırması yeterli katılım olmadığında artış gösterebilir.

İptal ve değişiklik

 

Paket turun başlamasından en az 30 gün önce yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.
Paket turun başlamasına 30 günden daha az süre kala yapılan ve yazılı olarak bildirilen iptal taleplerinde, herhangi bir iade gerçekleştirilmemektedir.


Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar


Programda belirtilen ekstra turlar ve geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler İngilizce rehberlik hizmeti ile sunulabilir.  Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

Uçuşlar Hakkında


Valstur hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. valstur , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, valstur 'un sorumluluğunda değildir.
Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.


Diğer Hususlar


valstur misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda valstur ’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire valstur  tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce valstur tarafından bilgi verilecektir.

Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

valstur tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve valstur tarafından garanti edilemez.

Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

valstur zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan valstur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, valstur herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize


T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır.

T.C. yeşil pasaportu sahibi vatandaşlar B.A.E. ‘ne yapacakları seyahatlerde vizeden muaftır. Yeşil Pasaport ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cumartesi ve Pazar günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.

valstur misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak valstur `un hiçbir sorumluluğu yoktur. valstur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında valstur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da valstur aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan valstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan valstur sorumlu olmayacaktır.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

3* Ibis Al Barsha 8 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.05.2024 - 14.05.2024
Yarım Pansiyon
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 15 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.05.2024 - 21.05.2024
Yarım Pansiyon
379 EURFiyat Sorunuz529 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 22 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.05.2024 - 28.05.2024
Yarım Pansiyon
379 EURFiyat Sorunuz529 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 19 Haziran 2024 (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.06.2024
Yarım Pansiyon
499 EURFiyat Sorunuz679 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 17 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
299 EURFiyat Sorunuz419 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 28 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 03.09.2024
Yarım Pansiyon
339 EURFiyat Sorunuz479 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 24.09.2024
Yarım Pansiyon
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3* Ibis Al Barsha 16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 22.10.2024
Yarım Pansiyon
499 EURFiyat Sorunuz679 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 8 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.05.2024 - 14.05.2024
Yarım Pansiyon
449 EUR449 EUR629 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 429 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 15 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.05.2024 - 21.05.2024
Yarım Pansiyon
429 EUR429 EUR609 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 409 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 22 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.05.2024 - 28.05.2024
Yarım Pansiyon
429 EUR429 EUR609 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 409 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 19 Haziran (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.06.2024
Yarım Pansiyon
549 EUR549 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 529 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 17 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
349 EUR349 EUR499 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 329 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 28 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 03.09.2024
Yarım Pansiyon
389 EUR389 EUR559 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 369 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 24.09.2024
Yarım Pansiyon
449 EUR449 EUR629 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 429 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Four Points by Sheraton 16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 22.10.2024
Yarım Pansiyon
549 EUR549 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 529 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 8 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.05.2024 - 14.05.2024
Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR709 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 15 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.05.2024 - 21.05.2024
Yarım Pansiyon
479 EUR479 EUR689 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 459 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 22 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.05.2024 - 28.05.2024
Yarım Pansiyon
479 EUR479 EUR689 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 459 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 19 Haziran 2024 (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.06.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR839 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 17 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
399 EUR399 EUR579 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 379 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 28 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 03.09.2024
Yarım Pansiyon
439 EUR439 EUR639 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 419 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 24.09.2024
Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR709 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4* Metropolitan Hotel Dubai 16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 22.10.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR839 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 8 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.05.2024 - 14.05.2024
Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR709 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 15 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.05.2024 - 21.05.2024
Yarım Pansiyon
479 EUR479 EUR689 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 459 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 22 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.05.2024 - 28.05.2024
Yarım Pansiyon
479 EUR479 EUR689 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 459 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos19 Haziran 2024 (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.06.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR839 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 17 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
399 EUR399 EUR579 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 379 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 28 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 03.09.2024
Yarım Pansiyon
439 EUR439 EUR639 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 419 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 24.09.2024
Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR709 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Elite Byblos 16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 22.10.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR839 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 8 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.05.2024 - 14.05.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR959 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
12 - 2 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 15 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.05.2024 - 21.05.2024
Yarım Pansiyon
579 EUR579 EUR939 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 22 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.05.2024 - 28.05.2024
Yarım Pansiyon
579 EUR579 EUR939 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 19 Haziran 2024 (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.06.2024
Yarım Pansiyon
699 EUR699 EUR1.099 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 17 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR799 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 28 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 03.09.2024
Yarım Pansiyon
539 EUR539 EUR879 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 519 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 24.09.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR959 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
12 - 2 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Grand Plaza Mövenpick Media City - Jumeirah 16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.06.2024
Yarım Pansiyon
699 EUR699 EUR1.099 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 8 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.05.2024 - 14.05.2024
Yarım Pansiyon
699 EUR699 EUR1.099 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 15 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.05.2024 - 21.05.2024
Yarım Pansiyon
679 EUR679 EUR1.079 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 22 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.05.2024 - 28.05.2024
Yarım Pansiyon
679 EUR679 EUR1.079 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 19 Haziran 2024 (Kurban Bayramı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 25.09.2024
Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 749 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 17 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 23.07.2024
Yarım Pansiyon
599 EUR599 EUR939 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 549 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 28 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 03.09.2024
Yarım Pansiyon
639 EUR639 EUR1.079 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 589 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 24.09.2024
Yarım Pansiyon
699 EUR699 EUR1.099 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Dukes The Palm 16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 22.10.2024
Yarım Pansiyon
799 EUR799 EUR1.299 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 749 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Antalya'dan Dubai Turu Abu Dhabi İkonları Dahil 3 Gece Konaklama
3 Gece 6 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM