Balkan Üçgeni Turu Air Albania Havayolları ile 2 Gece 3 Gün

03 Mayıs - 06 Mayıs 2024 
BALKAN ÜÇGENİ TURU

Air Albenia Havayolları ile İstanbul Havalimanı Hareketli 

4* Oteller

**Kuzey Makedonya-Arnavutluk**1.Gün : İstanbul - Tiran – Prizren – Priştine - Üsküp

İstanbul Havalimanı'ndaki Air Albania Havayolları kontuarında uçuşumuzdan 3 saat önce buluşuyoruz. Air Albania Havayolları ZB1014 tarifeli seferi ile saat 04:20'de Arnavutluk'un başkenti Tiran'a hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 05:00'te Tiran'a varış ve ülkeye giriş işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Prizren'e hareket ediyoruz.

Prizren'e varışımız ile birlikte, mimari silueti ve beş vakit minarelerinden yükselen ezan sesleriyle hemen ilk görüşte Anadolu Osmanlı kenti atmosferini yaşayacağımız Prizren'de, Sinan Paşa Camii, Halveti Tekkesi, Bayraklı Camii ve Mehmet Paşa Hamamı gibi tarihi eserleri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanın ardından Priştine'ye hareket ediyoruz.

Priştine'ye varışın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda, Germia Parkı, Kosova Müzesi, Osmanlıların 15. yüzyılda yaptırdığı Fatih Sultan Mehmed Camii, 18. yüzyıl eseri Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi'nde öldürülen Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr'ın türbesini ziyaret edeceğiz. Priştine turumuzun ardından Üsküp yolculuğumuza devam ediyoruz.

Üsküp'e varışın ardından Üsküp şehir turu başlıyor. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Üsküp'te, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han ve Taş Köprü gibi tarihi eserleri göreceğiz. Ayrıca, Vardar Nehri kıyısında ve nehrin karşı tarafındaki Türk ve Yahudi mahallelerini keşfedeceğiz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı, Osmanlı Köprüsü, Davut Paşa Hamamı gibi önemli noktaları dışarıdan görecek ve Türk çarşısında serbest zaman geçireceğiz. Serbest zamanın ardından, isteyen misafirlerimizle düzenlenecek olan eşsiz Balkan gecesi turu ile Akşam, Balkan müzikleri ve yemekleri eşliğinde, folklör ekibinin yöresel dans gösterileriyle keyifli bir gece geçireceğiz. Geceleme Üsküp'teki otelimizde.

Balkan Gecesi Turu (Yemek Dahil) - Kişi Başı 40 Euro

Bu özel turumuzda, akşam saatlerinde düzenlenen Balkan gecesine katılım fırsatı bulacaksınız. Eşsiz Balkan müzikleri ve lezzetli yemeklerle renklenen bu gece, yöresel dans showları ile unutulmaz anlara sahne olacak.Gecenin sonunda otelimize rahat ve güvenli bir şekilde transfer sağlanacaktır.

2.Gün : Üsküp – Ohrid:
Sabah kahvaltısı sonrasında Ohrid'e hareket ediyoruz. Yolculuk sırasında isteyen misafirlerimizle birlikte ekstra olarak düzenlenecek Matka Kanyonu turunu gerçekleştiriyoruz. Bu muhteşem kanyon turu sonrasında Ohrid yolculuğumuza devam ediyoruz.

Ohrid'e varışımızın ardından şehir turumuzu başlatıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu'nun Balkanlar'daki önemli merkezlerinden biri olan tarihi Ohrid'i tanıtan bu turda, Kiril Alfabesini geliştirdiklerine inanılan 9. yüzyıl Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalan Antik Tiyatro, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni Çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid Gölü gibi önemli noktaları keşfedeceğiz.

Şehir turunun ardından isteyen misafirlerimizle birlikte ekstra olarak düzenlenecek Ohrid Tekne Turu'na katılıyoruz. Tur sonrasında otelimize transferle günü tamamlıyoruz. Geceleme Ohrid'deki otelimizde gerçekleşecek.

Matka Kanyonu Turu - Kişi Başı 20 Eur

Vodno Dağı'nın ormanları ve otlakları arasında gerçekleştireceğiniz bu özel turda, Matka Kanyonu'nun gizemli güzelliklerini keşfedeceksiniz. Yaklaşık 5.000 hektarlık geniş bir alanı kaplayan bu kanyon, orta çağ manastırları ve yapay bir göle ev sahipliği yapmaktadır. Engebeli kayalıkları, benzersiz bitki ve hayvan türlerini görme fırsatı bulacaksınız. Dileyen misafirlerimiz kano deneyimi yaşayabilir veya yeşil patikalarda keyifli bir yürüyüş yapabilirler.

Ohrid Tekne Turu - Kişi Başı 25 Eur

Ohrid Eski Kenti çevresinde düzenlenecek bu panoramik tekne turunda, kıyıya yakın seyir yaparak detaylı manzaraların tadını çıkaracaksınız. Dönüş yolunda ise kıyıdan uzaklaşarak, Eski Kent'in eşsiz panoramik manzarasının keyfini çıkarabileceksiniz. Tur sırasında göreceğiniz önemli noktalar arasında balıkçı yerleşimi Kaneo ve 15. yüzyıldan kalma Aziz John Kilisesi yer alıyor. Bu kilise, Ohrid Gölü'ne muazzam bir konumdan bakmaktadır ve Ohrid'in en ünlü ve en çok fotoğraflanan kiliselerinden biridir.

3.Gün : Ohrid – Tiran

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve otelden ayrılma işlemlerimizi tamamlıyor, ardından Ohrid'de serbest zaman geçirme imkanına sahip oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek ekstra Resne Manastır Turu ve St. Naum Turu'na katılma şansına sahibiz. Tur sonrasında Arnavutluk'un başkenti Tiran'a doğru hareket ediyoruz.

Tiran şehir turumuzda, Bektaşiliğin Avrupa'daki merkezi olarak kabul edilen Ethem Bey Camii'ni, İskender Meydanı'nı, Tiran'ın simgesi haline gelmiş olan 1821 yılında Ethem Bey tarafından inşa edilen saat kulesini, İskender Bey Heykeli'ni ve 1999 yılında işkodralı çocuklar tarafından isyan sırasında atılan kurşunların eritilerek yapılan Barış Çanı'nı ziyaret ediyoruz. Turun sonunda serbest zamanımız olacak ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer gerçekleştirilecektir.

Resne – Manastır Turu Kişi Başı 40 Eur

Bu turumuz özel otobüsle başlayacak ve ilk olarak Resne'ye doğru hareket edeceğiz. Yol üzerinde, İttihat ve Terakki'nin önde gelen simalarından biri olan ve Türk-Yunan savaşındaki katkıları nedeniyle ün kazanan Resne'li Niyazi'nin Sarayı'nı panoramik olarak göreceğiz. Resne'ye varışımızın ardından Manastır (Bitola) şehir turumuza geçiyoruz. Bu tur sırasında Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Camii'yi ziyaret edecek ve gezimizin duygusal anlarından birini yaşayacağımız Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi'yi ve Atatürk Müzesi'ni gezeceğiz. Ardından Ohrid'e geri dönüş yapacağız.

St Naum Turu Kişi Başı 25 Eur

Ohrid Gölü'nün kaynağı ve aynı zamanda St. Naum Manastırı'nın bulunduğu "Balkanlar'ın Cennetten Bir Köşe" olarak adlandırılan St. Naum'a doğru hareket ediyoruz. Eşsiz manzaraları fotoğrafladıktan sonra burada serbest zaman geçireceğiz. Serbest zamanın sona ermesinin ardından Ohrid'e geri dönüş yapacağız.

4. Gün: Tiran - İstanbul :
Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Air Albania Havayolları ZB1013 tarifeli seferi ile saat 00:40'ta İstanbul'a hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından, yerel saat ile 03:20'de İstanbul Yeni Havalimanı'na varış yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileğiyle, siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz. İyi yolculuklar!


Bu Turumuz İçin Avantajlı Ekstra Paket;

 

Full Paket : 150EUR  Yerine 100 EUR

Yemekli Balkan gecesi Turu Kişi Başı : 40 Eur

Matka Kanyonu Turu Kişi Başı : 20 Eur

Resne – Manastır Turu Kişi Başı 40 Eur

Ohrid Tekne Turu Kişi Başı 25 Eur

St Naum Turu Kişi Başı 25 Eur

(Full Paket Alan Misafirlerimize Otelde 2 Akşam yemeği + Balkan Gecesi olmak üzere 3 akşam Yemeği ücretsiz Sunulacaktır.)


Dahil Olan Hizmetler :

 • Air Albania Havayolları ile İstanbul - Tiran - İstanbul parkurunda gidiş dönüş uçak biletleri
 •  4* Otel Kategorisinde 1 Gece Üsküp ve 1 Gece Ohrid olmak üzere toplam 2 gece konaklama
 • Sabah kahvaltıları
 • Programda Belirtilen tüm transferler
 • Programda belirtilen şehir turları
 • Gümrük Vergileri
 • Şehir vergileri
 • Tüm otoban,otopark ve check-point giderleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

 

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.-Eur
 • Öğle Yemekleri
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Gerekliyse PCR Test ücretleriGENEL ŞARTLAR
1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Acente gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Acenteden alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Acenteden bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Acenteden tarafından iptal edilmesi durumunda Acenteden herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Acente sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Acente iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik
4- Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acenteye yazılı olarak bildirmek koşulu ile Acente tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acente ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar
6- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.
7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.
10- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur yada yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur.

Uçuşlar Hakkında
11- Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
12- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
13- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
14- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
15- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
16- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
17- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Acente sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
18- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acente sorumluluğunda değildir.
19- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
20- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar
21- Acente misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Acente iptal koşulları geçerli olacaktır.
22- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Acente tarafından bildirilecektir.
23- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acente tarafından bilgi verilecektir.
24- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
25- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
26- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
27- Acente tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Acente tarafından garanti edilemez.
28- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
29- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
30- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
31- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
32- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
33- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
34- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
35- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
36- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
37- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
38- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
39- Acente zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
40- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Acente sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
41- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
42- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Acente herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport
1- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
2- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
3- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması Ve Vize alınmış olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
4- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Acente sorumlu olmayacaktır.
5- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
6- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş- çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

İptal Güvence Paketi : 50.-Eur
(İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

(03.05) 4* Oteller *SINIRLI KONTENJAN*

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.05.2024 - 06.05.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
2 Oda  2 Kişi

(10.05) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.05.2024 - 13.05.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(17.05) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.05.2024 - 20.05.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi

(24.05) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.05.2024 - 27.05.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi

(31.05) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.05.2024 - 03.06.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(07.06) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.06.2024 - 10.06.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(14.06) KURBAN BAYRAMI

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.06.2024 - 17.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz949 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(21.06) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.06.2024 - 24.06.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(28.06) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.06.2024 - 01.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(05.07) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.07.2024 - 08.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(12.07) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.07.2024 - 15.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(19.07) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.07.2024 - 22.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(26.07) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.07.2024 - 29.07.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(02.08) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.08.2024 - 05.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(09.08) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.08.2024 - 12.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(16.08) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.08.2024 - 19.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(23.08) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.08.2024 - 26.08.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(30.08) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.08.2024 - 02.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(06.09) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.09.2024 - 09.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(13.09) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.09.2024 - 16.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(20.09) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.09.2024 - 23.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(27.09) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.09.2024 - 30.09.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(04.10) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.10.2024 - 07.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi

(11.10) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.10.2024 - 14.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi

(18.10) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.10.2024 - 21.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi

(25.10) 4* Oteller

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.10.2024 - 28.10.2024
Oda Kahvaltı
349 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi
Balkan Üçgeni Turu Air Albania Havayolları ile 2 Gece 3 Gün
2 Gece 3 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM