Benelux& Paris& Köln Turu PGS ile

06 Nisan - 13 Nisan 2024 
BENELUX & PARİS & KÖLN TURU
Roermond Design Outlet Turu Dahil…

Amsterdam (2) – Brüksel – Paris (3) – Lüksemburg (2) – Köln
Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile… (Türkiye ‘den ve Kıbrıs ‘tan Bağlantı İmkânı)

Sabah Gidiş – Akşam Dönüş

 1. 1.Gün İSTANBUL – KÖLN – LÜKSEMBURG – (Remich & Schengen Turu)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde, uçuşa 3 saat kala başlayacak olan bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemlerimizi tamamladıktan sonra, uçağın kalkışından 1 saat önce biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC1011 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09:45'te Köln'e hareket ediyoruz. Yerel saatle 12:10'da Köln Bonn Havalimanı'na varışımızın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüzle Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Lüksemburg, kişi başına düşen gelir açısından IMF ve Dünya Bankası verilerine göre dünya lideri konumundadır. Ülkenin başkenti Lüksemburg ise UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde koruma altına alınmış ve 1995 ile 2007 yıllarında 2 kez Avrupa Kültür Başkenti olma başarısını göstermiş tek şehirdir. Avrupa'nın yüzölçümü bakımından en küçük ülkelerinden biri olan Lüksemburg'da düzenleyeceğimiz şehir turunun ardından, serbest zamanımız içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Remich & Schengen Turu (50 Euro) programına katılabilirler. Turumuzun ilk bölümünde coğrafi ve politik açıdan Avrupa tarihinde önemli bir yere sahip olan 2 kasabayı ziyaret edeceğiz. İlk olarak, Almanya ve Fransa'nın kesişim noktasında bulunan Remich'i keşfedecek ve ardından Schengen vize anlaşmasının imzalandığı, Schengen Antlaşması Anıtı’na ev sahipliği yapan Schengen kasabasını gezeceğiz. Tur sonrasında Lüksemburg bölgesindeki otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Odalarımızı alıp dinlenmek üzere serbest zaman başlıyor

2.Gün LÜKSEMBURG – (Colmar & Metz Turu) – (Strasbourg & Riquewihr Turu) – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Colmar & Metz Turu (80 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzun ilk durağı, Fransa'nın kuzeydoğusunda Moselle ve Seille nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuş olan Orta Çağ kenti Metz. Gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzun ardından Colmar'a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Strasbourg & Riquewihr Turu (80 Euro) programımıza da katılabilirler. Turumuzun ilk durağı Strasbourg olacak. Almanya, İsviçre, Fransa sınırında yer alan Alsace bölgesinin en büyük şehri Strasbourg, adeta masallardan fırlamışçasına bir tablo güzelliği sunacak. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'ne alınan bu şehirde, araç trafiğine kapalı merkezinde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu sırasında; Gutenberg Meydanı ve Heykeli, Notre Dame Katedrali, şehrin en eski evi olan Kammerzell evi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından, Alsace bölgesinin üzüm bağları ile çevrili, çiçekli balkonları, tebeşir rengindeki ahşap evleri ile ünlü Riquewihr'ı keşfedeceğiz. Dolder Müzesi'nin yer aldığı kulesi ile şehrin hikayesini belgeleyen bu şirin köyde unutulmaz anlar yaşayacağız. Tur sonrasında Metz & Colmar Turu programımızın ikinci ziyaret noktası Colmar'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Alsace bölgesinin başkenti olan Colmar, tebeşir rengindeki ahşap evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, güzel köprüleri ve kanalları ile bir Orta Çağ masalını andırmaktadır. Gerçekleştireceğimiz çevre gezisi ve sunulacak serbest zamanın ardından Lüksemburg bölgesindeki otelimize dönüş yaparak odalarımızı alıyoruz. Serbest zamanın ardından dinlenme fırsatı buluyoruz.

3.Gün LÜKSEMBURG – (Reims / Champagne Turu) – PARİS – (Paris Şaheserleri Turu)

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Reims / Champagne Turu (40 Euro) programımıza katılabilirler. Champagne bölgesinin "Kraliyet Şehri" olarak adlandırılan ve birçok Fransız kralının taç giyme törenine ev sahipliği yapmış olan Reims'de, eşsiz gotik mimarisiyle ünlü Notre Dame Katedrali ve şehrin diğer önemli noktalarını keşfedeceğiz. Çevre gezisi ve serbest zamanın ardından Paris'e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Paris bölgesindeki otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Odalarımızı alıp dinlenmek üzere serbest zaman başlıyor. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Paris Şaheserleri Turu (45 Euro) programına katılabilirler. Turumuza Paris'in görkemli meydanlarından başlayarak, Eyfel Kulesi'nin tam karşısındaki tepede konumlanmış, kuleyi en güzel açıdan görebileceğiniz Trocadero Meydanı'nı ziyaret ederek başlayacağız. Opéra Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi gibi Paris'in önemli simgelerini göreceğiz. Tur sonrasında otelimize dönerek dinlenme fırsatı buluyoruz.

4. Gün PARİS – (Paris Fenomenleri Turu ve Seine Nehri Tekne Turu) – (Paris İkonları Turu)

Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Paris Fenomenleri ve Seine Nehri Tekne Turu’muza (85 Euro) katılabilirler. Turumuza Paris'in sembolü olan Eiffel Kulesi ile başlıyoruz. 1889 Paris III. Evrensel Sergisi için Gustave Eiffel tarafından inşa edilen bu çelik ve demir harikası, o günden bu yana ilgi odağı olmuş ve Paris'in simgelerinden biri haline gelmiştir. Eiffel çevresinde serbest zaman veriyoruz, isteyen misafirler 2. katına çıkarak Paris'in eşsiz manzarasını görebilirler (İsteğe bağlı olarak Eiffel Kulesi'ne çıkış ücreti ekstra). Eiffel turumuzun ardından Seine Nehri tekne turu düzenliyoruz (Tekne turu, ekstra tur bedeline dahildir). Seine Nehri üzerinde gerçekleşecek bu unutulmaz tur sırasında, Paris'in birçok ünlü binasını ve 37 köprüsünü eşsiz bir perspektiften göreceğiz. Seine Nehri gezisi sonrasında, Invalide (Gaziler) Meydanı yolu üzerinden Lady Diana Anıtı, 17. yüzyıl kraliyet eğlence merkezi Palais Royal ve Fransız Devlet Tiyatrosu gibi tarihi mekanları görmek üzere Paris İkonları Turu'na devam ediyoruz. BENLUX Mağazası'nda alışveriş ve çevre gezisi için serbest zamanın ardından, isteyen misafirlerimiz Orta Çağ döneminde savunma amaçlı inşa edilen ve şu anda müze olarak kullanılan Louvre Müzesi'ni ziyaret edebilirler (İsteğe bağlı olarak Louvre Müzesi giriş ücreti ekstra). Tur sonrasında şehir merkezinde serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Paris İkonları Turu (65 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda Montmartre Tepesi'ne giderek Sacré-Coeur Bazilikası'nı gezecek ve ressamlar meydanında portre çektirebileceğiniz serbest zamanımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer.

5.Gün PARİS – (Disneyland Turu veya Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu)

Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak Disneyland Turu (Tek Park Bilet 110 Euro & Çift Park Bilet 130 Euro – bilet bedelleri müsaitliğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ön rezervasyon tavsiye edilmektedir. Ekstra tur ücretine ulaşım dahil olmayıp, direk hat ile doğrudan ulaşım imkânı sağlayan RER Treni ya da özel araç ile transfer seçenekleri için rehberimize danışabilirsiniz) programımıza katılabilirler. Turumuzda, dünyaca ünlü Disneyland'ın masalsı eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkartabilir, akşam saatlerinde ise Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seramonisini izleyebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ise tam günlük serbest zamanlarını, ekstra düzenlenecek olan Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu (50 Euro) programına katılarak değerlendirebilirler. Turumuzda ilk olarak lüks mağaza, cafe ve restoranları ile günün her saati canlı ve hareketli olan, çoğunlukla Parisliler’in günlük yaşamlarını sürdürmeyi tercih ettikleri ve bu sayede de gerçek anlamda Parizyen atmosferini gözlemleyebileceğimiz St. Michel ve St. Germain'de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu ve pasaj gezilerin akabinde alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Gezimizin devamında, Paris’te sanatsal mimarinin incisi olarak adlandırılan, dünyaca ünlü birçok ismin düğününe ev sahipliği yapan Saint Sulpice Kilisesi ‘ni ve ardından rengarenk çiçekleri, etkileyici göl manzarası, büyüleyici heykelleri, tarihi anıtları ile ressamlara ilham kaynağı olan Lüksemburg Bahçesi ‘ni ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında ayakkabıdan, gözlüğe, spor malzemelerinden ev eşyalarına, güzellik ürünlerinden süs eşyası ve aksesuarlara kadar birbirinden ünlü birçok markanın mağazalarına ev sahipliği yapan Paris’in ünlü Outlet alışveriş merkezinde keyifli alışveriş için serbest zaman sunuyoruz. Arzu ve seçiminize bağlı olarak katılacağınız tam günlük tur sonrası otelimize dönüyoruz.

6. Gün PARİS – (Brugge Turu) – BRÜKSEL – (Rotterdam Turu) – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında Brüksel’e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Brugge Turu (50 Euro) programımıza katılabilirler. "Belçika’nın Venedik’i" olarak anılan Brugge, suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleriyle adeta bir rüya şehir olarak bilinmektedir. 2. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı ve orta çağ mimarisi günümüze kadar ayakta kalmıştır. Şehir meydanında karşımıza çıkan tek katlı, pastayı andıran renkli çatılı evler, kiliseler, heykeller ve parke taşlı Orta Çağ kent yolları bizi bir masalın içine çekecek. Brugge'de gerçekleştireceğimiz şehir turu sonrasında Brüksel’e doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Brüksel, hem Belçika hem de Avrupa Birliği ve NATO ile alakalı birçok kurumu barındırmasıyla Avrupa Birliği ve Avrupa başkenti olarak kabul edilen bir şehirdir. Avrupa'nın en ünlü ve en hareketli meydanlarından biri olan Grand Palace ve Gotik tarzdaki tarihi, mimari dokusuyla ünlü mekanları görmek üzere gerçekleştireceğimiz şehir turumuzdan sonra Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Rotterdam Turu (40 Euro) programımıza katılabilirler. Tarihi 1270'li yıllara dayanan, II. Dünya Savaşı sonrasında adeta yeniden inşa edilen ve günümüzde Avrupa'nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam, Hollanda'nın nüfus anlamında en büyük ve ekonomik açıdan ise en önemli ticaret merkezidir. Rotterdam turumuz esnasında, Erasmus Köprüsü ve Kübik Evler gibi modern mimari yapılar başlıca ziyaret noktalarımız olacak ve ilgi çekecektir. Rotterdam turu sonrası sunulacak serbest zamanın ardından Amsterdam’a doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Amsterdam bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 7. Gün AMSTERDAM – (Amsterdam İkonları & Saklı Amsterdam Kanal Turu) – (Masalsı Köyler & Yeldeğirmenleri Turu)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Amsterdam İkonları ve Saklı Amsterdam Kanal Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Amsterdam'ı keşfedeceğimiz Amsterdam İkonları gezimizi düzenliyoruz. (Kanalda tekne turu, ekstra tur ücretine dahildir). Bu gezimizde Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Central Station başlıca görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ikinci kısmında ise yürüyüş yolları, kanalları ile meşhur Amsterdam'ın lokal mahalleleri ve dar sokaklarında yürüyerek şehri farklı açılarda keşfedeceğimiz ve dünyaca ünlü sokaklarını ziyaret edeceğimiz Saklı Kanal Turu programımızı düzenliyoruz. Tur bitiminde Amsterdam şehri merkezinde serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Masalsı Köyler ve Yeldeğirmenleri Turu’na (75 Euro) katılabilirler. (Ören yeri giriş ücretleri, ekstra tur bedeline dahildir. İsteğe bağlı olarak Zaanse Schanse müzesi giriş ücreti ise 15€ fiyata dahil değildir) Turumuzda ilk olarak Zaanse Schans’a hareket ediyoruz. Yel değirmenleri, müzeleri, doğası ve kültürü ile bu tarihi kasaba Hollanda’nın turistik açıdan en popüler cazibe merkezlerindendir. Günümüzde boya ve yağ üretiminde kullanılan değirmenler yanı sıra ahşap takunyalar gibi hediyelik el işçiliği örneklerini bulabileceğimiz dükkanları göreceğimiz Zaanse Schans gezimiz sonrasında eskiden bir adayken, doldurularak yapılan bir yol ile karaya bağlanan sakin ve küçük Marken kasabasını ziyaret edeceğiz. Bakımlı bahçelere sahip muhteşem evleri ve tahta ayakkabıları ile meşhur Marken kasabasında gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki ziyaret noktası olan Volendam‘a varıyoruz. Marken‘e göre daha büyük bir balıkçı kasabası olan Volendam’da bakımlı ve güzel evlerin çevrelediği sokaklarda ve restoran ve kafeler ile dolu sahil yolunda gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu ile programımızı tamamlıyoruz. Tur sonrası Amsterdam bölgesi otelimize transfer ve serbest zaman.

8.Gün AMSTERDAM – (Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu) – ROERMOND DESIGN OUTLET TURU – KÖLN – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Roermond’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. (Tekne turu, ekstra tur bedeline dahildir) Bu turumuzda, huzurlu atmosferi ve kanalları ile “Masal Diyarı” olarak adlandırılan Giethoorn ‘u ziyaret ediyoruz. Motorlu taşıtlardan uzak tertemiz doğası, köprüleri, kanalları, kendine özgü mimari harikası şirin evleriyle Giethoorn, dünyanın en huzurlu yerleri listesinde ilk sırada yer almaktadır. Bu masalsı kasabanın kanallarında ahşap tekneler ile gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Hobbitlerin yaşam alanlarını andıran şirin evleri seyre dalacağız. Tekne turumuz sonrasında Roermond Design Outlet‘e doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Alışveriş turumuzda, Benelux bölgesi ve Almanya’daki en büyük tasarımcı outlet merkezini ziyaret edeceğiz. Çok geniş ve açık alana kurulmuş olan, birbirinden ünlü markalara ait mağazalara ev sahipliği yapan ve gerek yılın her dönemi uygun fiyatları gerekse de sarı, turuncu ve beyaz tonlarda hoş tasarımlı mağazaları ile alışveriş tutkunlarını kendine hayran bırakan Roermond Design Outlet’te sunacağımız serbest zaman ardından şehir turumuzu düzenlemek üzere Köln şehir merkezine hareket ediyoruz. Ren Nehri çevresine kurulu olan ve Orta Çağ’dan bu yana önemli bir ticaret merkezi olarak önemini koruyan Köln, çikolataları, Roma döneminden kalan eserleri ve şehri çevreleyen Roma surları, Orta Çağ kiliseleri, pek çok tarihi yapısı ile adından söz ettiren önemli bir Alman kentidir. Köln Gotik Katedrali, Hochenzollernbrücke Köprüsü, Kaiser Wilhem II. Anıtı, panoramik şehir turumuz esnasında başlıca görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Köln Bonn Havaalanı’na ulaşıyoruz. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC1014 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:45’de İstanbul‘a uçuyoruz. TSİ 05:55’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

%50 İNDİRİMLİ Ekstra Tur -A- Paketi: 500 Euro yerine 250 Euro

Pakete Dahil Olan Turlar:

 • Ekstra turlarda "dahil" olarak belirtilen müze & ören yeri giriş ücretleri
 • Paris Şaheserleri Turu (45 Euro)
 • Paris Fenomenleri ve Seine Nehri Tekne Turu (85 Euro)
 • Paris İkonları Turu (65 Euro)
 • Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu (50 Euro)
 • Brugge Turu (50 Euro)
 • Amsterdam İkonları ve Saklı Amsterdam Kanal Turu (75 Euro)
 • Colmar & Metz Turu (80 Euro)
 • Remich & Schengen Turu (50 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde:

 • 0-2 yaş arası çocuklar ücretsizdir.
 • 3-12 yaş arası çocuklar 50 Euro indirimlidir.

VE / VEYA (Not : Dileyen misafirler her iki paketi de satın alabilirler)

%50 İNDİRİMLİ Ekstra Tur -B- Paketi: 290 Euro yerine 145 Euro

Pakete Dahil Olan Turlar:

 • Ekstra turlarda "dahil" olarak belirtilen müze & ören yeri giriş ücretleri
 • Masalsı Köyler ve Yeldeğirmenleri Turu (75 Euro)
 • Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu (55 Euro)
 • Strasbourg & Riquewihr Turu (80 Euro)
 • Rotterdam Turu (40 Euro)
 • Reims / Champagne Turu (40 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde:

 • 0-2 yaş arası çocuklar ücretsizdir.
 • 3-12 yaş arası çocuklar 25 Euro indirimlidir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLER:

 1. Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Köln Bonn HL – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 2. Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 3. 3* şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 4. Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
 5. Köln, Lüksemburg ve Brüksel ‘de panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 6. Roermond Design Outlet Turu
 7. Türkçe rehberlik hizmetleri.
 8. TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

 1. Vize ücreti ve servis bedeli
 2. Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 3. Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 4. İç hat bağlantı uçak bileti,
 5. Öğle & akşam yemekleri ve içecekler
 6. Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve 7 gece toplam 35 Euro tutarında ücretlerdir)
 7. İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 10 Euro)
 8. İsteğe bağlı Vize reddi halinde iade teminatlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
*** Paris konaklamaları Reims, Rouen, Amiens bölgelerinden birinde sunulabilir.
*** Amsterdam konaklamaları Breda, Leiden veya Veluwe bölgelerinden birinde sunulabilir.
*** Lüksemburg konaklamaları Lüksemburg, Metz, Saint Avold veya Thionville bölgelerinden birinde sunulabilir.
GENEL ŞARTLAR
1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; valstour gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; valstour ’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu valstour ’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin valstour tarafından iptal edilmesi durumunda valstour ’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi
kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, valstour sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde valstour iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar valstour'a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. valstour  ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

5- Ekstra turlar, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
6- Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, bu ekstra turu satın alan misafirlerin kullanımı içindir.
7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından valstour  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Bekleme esnasında yapacakları kişisel harcamalar kendilerine aittir.

Uçuşlar Hakkında
10- valstour hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
11- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. valstour , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
12- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
13- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
14- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
15- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
16- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan valstour yatur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
17- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, valstour 'un sorumluluğunda değildir.
18- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
19- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar
20- valstour misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda valstour tur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.
21- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire valstour tarafından bildirilecektir.
22- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce valstour tarafından bilgi verilecektir.
23- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
24- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup
olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
25- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
26- valstour tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve valstour tarafından garanti edilemez.
27- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
28- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
29- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
30- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
31- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
32- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
33- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
34- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
35- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
36- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
37- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
38- valstour  zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
39- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan valstour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
40- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
41- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, valstour ’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.
Vize ve Pasaport
42- T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. valstour misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak valstour `un hiçbir sorumluluğu yoktur. valstour sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında valstour herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
43- Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
44- Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da valstour aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
45- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
46- Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan valstour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
47- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan valstour sorumlu olmayacaktır.
48- Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
49- T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den hava yolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
50- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
51- İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
52- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş- çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

06 Nisan 2024 Ramazan Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.04.2024 - 13.04.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 1 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
17 Oda  10+ Kişi

07 Nisan 2024 Ramazan Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 14.04.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 1 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

15 Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.04.2024 - 22.04.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR879 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
3 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.04.2024 - 30.04.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR929 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

01 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.05.2024 - 08.05.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR929 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

09 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.05.2024 - 16.05.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR929 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

17 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.05.2024 - 24.05.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR929 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.05.2024 - 01.06.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR929 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

02 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.06.2024 - 09.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

15 Haziran Kurban Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek KişiKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.129 EUR20 Oda  10+ Kişi

16 Haziran Kurban Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek KişiKalan Kontenjan
16.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.129 EUR20 Oda  10+ Kişi

24 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.06.2024 - 01.07.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR1.029 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

02 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.07.2024 - 09.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

10 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.07.2024 - 17.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.07.2024 - 25.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

26 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.07.2024 - 02.08.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

03 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.08.2024 - 10.08.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

11 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.08.2024 - 18.08.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR959 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

19 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.08.2024 - 26.08.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR959 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.08.2024 - 03.09.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR1.029 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

04 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.09.2024 - 11.09.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR979 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.09.2024 - 19.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR959 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.09.2024 - 27.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR959 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

28 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.09.2024 - 05.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR929 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

06 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR909 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR879 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

22 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.10.2024 - 29.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR909 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 11 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Benelux& Paris& Köln Turu PGS ile
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM