s

Budva Rüyası Turu(THY) (Sabah Gidiş-AkşamDönüş) 3 Gece

29 Mayıs - 01 Haziran 2024 
BUDVA RÜYASI TURU
TÜRK HAVAYOLLARI İLE

VİZESİZ

Kesin Kalkışlı

TİVAT – BUDVA – PORTO MONTENEGRO – PERAST – KOTOR – CETİNJE – VİRPAZAR –

İŞKODRA GÖLÜ – STEVİ STEFAN

1.Gün İstanbul – Podgorica – Budva

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 04:55’te buluşuyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları'na ait TK1085 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:55’te Podgorica’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08:40'ta varış yapıyoruz. Pasaport işlemlerimizin ardından Budva’ya doğru yola çıkıyoruz.

Budva, muhteşem sahilleri ve renkli gece hayatıyla Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biridir. Budva'ya varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi keşfedeceğiz. Ardından konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme işlemlerini gerçekleştireceğiz. Dileyen misafirlerimiz, Budva'nın eşsiz gece hayatını keşfetmek için birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarını tercih edebilirler.

Bu güzel akşamda sıcak ve samimi bir atmosferde dinlenme fırsatı bulacaksınız. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.

2.Gün Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor)

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün başlıyor. Bu serbest günü istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Alışveriş yapabilir, çevreyi gezebilir, deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz, sabah saatlerinde ekstra olarak düzenlenen tam gün Kotor ve Fiyortlar Turuna katılma şansına sahiptir (60 Euro). Bu tur kapsamında Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve Perast’ı ziyaret edeceğiz. Porto Montenegro limanını keşfedecek, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Kotor'u görecek ve bölgenin barok kasabası Perast'ı ziyaret edeceğiz.

Tur sonrasında, Budva’daki otele dönüş ve serbest zaman. Hava durumuna göre isteyen misafirlerimiz, Kotor fiyortunun serin sularında keyifli bir denize girebilirler. Akşama doğru otelimize dönüş yapılarak, dileyen misafirlerimiz Budva'nın eşsiz gece hayatını keşfetmek için çeşitli restoran ve eğlence mekanlarına gidebilirler. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.

3.Gün Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Sveti Stefan)

Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, alışveriş yapabilir, çevreyi gezebilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler.

Dilerseniz sabah saatlerinde düzenlenen ekstra tam gün Montenegro turuna katılabilirsiniz (60 Euro). Tur kapsamında Cetinje, Virpazar, İşkodra Gölü ve Sveti Stefan ziyaret edilecek.

Turun ilk durağı eski Karadağ krallık başkenti Cetinje olacak. Burada tarihi Sırp Ortodoks manastırını göreceksiniz. Küçük Cetinje meydanında serbest kahve molası verecek ve ardından yolculuğumuza devam edeceğiz. Virpazar kasabasını ziyaret ederek İşkodra Gölü'nde küçük teknelerle muhteşem bir gezinti yapma şansına sahip olacaksınız. İşkodra Gölü, Balkanlar'ın en büyük gölü olarak doğal güzellikleriyle ünlüdür. Bu gölde, farklı kuş türlerini ve özellikle pelikanları görebilirsiniz. Tekne gezisi yapmak isteyenler, ekstra olarak kişi başı 20 Euro ödeyerek bu deneyimi yaşayabilirler.

Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik Denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar olacak. Stari Bar'ı gezip, Osmanlı döneminden kalan tarihi camileri ve Bar kalesini dışarıdan göreceğiz. Küçük ve şirin çarşıda serbest zaman sonrasında öğle yemeğini yerel bir restoranda alacağız.

Günün finalini, muhteşem manzarasıyla ünlü Sveti Stefan adası ile yapıyoruz. Tarihi bir balıkçı kasabası olan ve günümüzde lüks bir otel kompleksi olan Sveti Stefan'ı panoramik olarak göreceğiz. Burada güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Turun ardından Budva'ya dönüş ve akşamı Budva'nın eğlenceli mekanlarında geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek.

4.Gün Budva – Podgorica – İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından, Podgorica Havalimanı'na transfer gerçekleştiriyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayolları'na ait TK1086 sefer sayılı uçuş ile saat 20.40'da İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23.25'te İstanbul Havalimanı'na varış gerçekleşecek ve turumuzun sona erecektir.

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR
 Türk Havayolları ile İstanbul – Podgorica – İstanbul gidiş dönüş uçak biletleri
 Seçilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 Budva Kale yürüyüşü turu
 Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 Profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR
 Yurtdışı çıkış vergisi
 Tüm kişisel harcamalar,
 Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 Öğle ve Akşam yemekleri,
 Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 Şoför Bahşişi
 Seyahat Sağlık Sigortası
NOTLAR!!
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstur tarafından bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Valstur tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur  tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Valstur  tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Valstur , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
 Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
 Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Valstur  misafirleri Valstur sorumluluğundadır.
 Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz.
Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Valstur'un yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. 
 Valstur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin
hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
 Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Valstur'un yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 Valstur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Valstur sorumlu tutulamaz.
 Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir 
 Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
 Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu tura katılım için Türk pasaportlu yolculara vize uygulaması bulunmamaktadır. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

(29.05)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.05.2024 - 01.06.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz669 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

(18.06)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.06.2024 - 21.06.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(19.06)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(20.06)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(22.06)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 25.06.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(27.06)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.06.2024 - 30.06.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(03.07)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.07.2024 - 06.07.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(24.07)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(25.09)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(03.10)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.10.2024 - 06.10.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(10.10)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(17.10)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.10.2024 - 20.10.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz549 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(26.10)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 29.10.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

(07.11)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.11.2024 - 10.11.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(14.11)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.11.2024 - 17.11.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(21.11)3* Vila Lux Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.11.2024 - 24.11.2024
Oda Kahvaltı
399 EURFiyat Sorunuz499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

(29.05)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.05.2024 - 01.06.2024
Oda Kahvaltı
649 EURFiyat Sorunuz809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 649 EUR
10 Oda  10 Kişi

(18.06)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.06.2024 - 21.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(19.06)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(20.06)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(22.06)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 25.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(27.06)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.06.2024 - 30.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(03.07)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.07.2024 - 06.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(24.07)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz859 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(25.09)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz709 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

(03.10)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.10.2024 - 06.10.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

(10.10)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

(17.10)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.10.2024 - 20.10.2024
Oda Kahvaltı
499 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

(26.10)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 29.10.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz699 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

(07.11)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.11.2024 - 10.11.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(14.11)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.11.2024 - 17.11.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(21.11)4* Vela Hotel vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.11.2024 - 24.11.2024
Oda Kahvaltı
449 EURFiyat Sorunuz599 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 449 EUR
10 Oda  10 Kişi

(29.05)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.05.2024 - 01.06.2024
Oda Kahvaltı
749 EURFiyat Sorunuz969 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 749 EUR
10 Oda  10 Kişi

(18.06)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.06.2024 - 21.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(19.06)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(20.06)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(22.06)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 25.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(27.06)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.06.2024 - 30.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(03.07)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.07.2024 - 06.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(24.07)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı
799 EURFiyat Sorunuz1.019 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 799 EUR
10 Oda  10 Kişi

(25.09)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
649 EURFiyat Sorunuz869 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 649 EUR
10 Oda  10 Kişi

(03.10)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.10.2024 - 06.10.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz774 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(10.10)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz774 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(17.10)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.10.2024 - 20.10.2024
Oda Kahvaltı
599 EURFiyat Sorunuz774 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

(26.10)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 29.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EURFiyat Sorunuz874 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

(07.11)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.11.2024 - 10.11.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz724 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

(14.11)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.11.2024 - 17.11.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz724 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

(21.11)5* Slavia Budva vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.11.2024 - 24.11.2024
Oda Kahvaltı
549 EURFiyat Sorunuz724 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 12 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi
Budva Rüyası Turu(THY) (Sabah Gidiş-AkşamDönüş) 3 Gece
TİVAT – BUDVA – PORTO MONTENEGRO – PERAST – KOTOR – CETİNJE – VİRPAZAR – İŞKODRA GÖLÜ – STEVİ STEFAN
3 Gece 4 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM