Fırsat Dubai Turu ( Dubai Şehir Turu ve Abra Geçişi Dahil)

24 Nisan - 30 Nisan 2024 

FIRSAT DUBAİ TURU DUBAİ ŞEHİR TURU VE ABRA GEÇİŞİ DAHİL

Dubai Şehir Turu ve Abra Geçişi Dahil!!!

*Merkezi Oteller*

3 Gece / 4 Gün

Anadolujet by Türk Hava Yolları ile

14 Şubat 2024 / 21 Şubat 2024 / 28 Şubat 2024 / 6 Mart 2024 /
8 Nisan 2024 (Ramazan Bayramı ) / 
10 Nisan 2024 / 17 Nisan 2024 / 24 Nisan 2024 1 Mayıs 2024

1.Gün

Merhaba! İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar gidiş terminalinde bulunan Anadolujet Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle saat 18:30’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin hızla tamamlanmasının ardından, Anadolujet Havayolları'nın TK 7774 sayılı tarifeli seferi ile saat 21:10’da Sharjah’a doğru huzurlu bir uçuşa geçiyoruz. Yolculuğunuzda keyifli anlar geçirmeniz dileğiyle!

2.Gün

Merhaba! Dubai maceramız başlıyor. Yerel saatle 02:35'te Dubai'ye iniş yapacağız. Bagaj işlemlerimizi hızla tamamlayarak, bizi bekleyen otobüsümüzle serbest kahvaltı için hareket edeceğiz. Kahvaltının ardından, muhteşem Dubai şehir turumuza başlıyoruz.

Dubai'nin yeni gözdesi Dubai Marina, ticaretin kalbi Deira (eski şehir), mistik havasıyla Old Souk ve Gold Souk çarşıları gibi önemli noktaları Abra adı verilen teknelerle keşfedeceğiz. Ardından, dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli olarak bilinen Burj El Arab önünde unutulmaz bir fotoğraf molası vereceğiz. Palmiye adasında Madonna, Beckham ailesi gibi ünlülerin villalarını göreceğimiz bu adada serbest zamanımız olacak.

Daha sonra otobüsümüzle şehri panoramik olarak gezmeye devam edeceğiz. Emirates Towers, Sheikh Palace, farklı mimarilere sahip gökdelenlerin yer aldığı Gökdelenler Caddesi gibi önemli noktaları görmek için yola çıkıyoruz.

Şehir turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz ve serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Dileyen misafirlerimizle ekstra akşam yemekli Dhow Cruise Turu'na katılma şansına sahibiz (80 USD). Dubai'nin geleneksel ahşap tekneleriyle Deira ve Bur Dubai kıyılarında seyahat ederek, akşam yemeği eşliğinde unutulmaz bir gece geçireceğiz. Dünya mutfağından lezzetlerin sunulacağı bu turumuzun ardından otelimize transfer olacak ve geceleme otelimizde gerçekleşecek. Dubai'nin büyüleyici atmosferini keşfetmeye hazır olun!

3.Gün

Sabah kahvaltısının ardından tüm günü serbest zaman olarak değerlendireceğiz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra JBR Walk ve Palm Point-E Turu (60 USD) düzenleniyor. Bu tur kapsamında, Dubai'nin en ünlü plajlarından biri olan JBR Walk'ta güneşlenme, palmiye ağaçları altında dinlenme veya muazzam manzaraları fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Turun ardından, Palm Adasının en ucundaki Palm Point-E bölgesine doğru ilerleyeceğiz. Bu bölgede, Palm adasında yüzme ve fotoğraf çekme için serbest zaman geçireceğiz, ardından otelimize döneceğiz.

Dileyen misafirlerimiz için ekstra Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 USD) da düzenlenmektedir. Otelimizden lüks 4x4 araçlar ile alınarak başlayacak olan bu turda, kum tepeleri üzerinde ilerleyerek çölde keyifli anlar yaşayacaksınız. Çöl safarisi sonrasında, akşam yemeği eşliğinde birçok sahne gösterisinin izleneceği özel bir mekâna geçeceğiz. Turun ardından otelimize transfer olacak ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir. Dubai'nin büyülü atmosferini keşfetmeye devam ediyoruz!

4.Gün

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Yas Adası & Ferrari World turuna katılabilirler (90 USD). Turumuza dünyanın en büyük 4. camisi olan beyaz mermerlerle döşenmiş Şeyh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi panoramik şehir turumuza devam ediyoruz. Ethihad kuleleri, dünyanın en pahalı oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari World bölgesinde fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz.

Dileyen misafirlerimizle ekstra Madinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu (50 USD) gerçekleşecektir (Burj Khalifa Giriş Ücreti Dahil Değildir). Bu turumuzda ilk durağımız Madinat Jumeirah olacak. 400 dönüm üzerine kurulu bu tatil köyü; 2 km uzunluğundaki kumsal boyunca, içerisinde 5 yıldızlı oteller, 29 adet yazlık villa, 40 restoran ve büyük bir çarşı bulundurmaktadır. Venedik şehrini çağrıştıran bu geleneksel çarşı bölgesi, eski mimari özelliklere sahip ve hediyelik eşya konusunda geniş bir çeşit sunmasıyla hoşunuza gidecektir.

İkinci durağımız dünyanın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. 828 metre uzunluğuyla dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa (Burç Halife), adını Halife bin Zayid'den almış ve 160'dan fazla kata sahiptir. Turumuzun son durağında ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall ziyaretimiz olacak. Burada elektronik mağazalarından hediyelik eşyalara ve işlenmiş kaliteli hurmaya kadar her şeyi bulabilirsiniz. Dubai Mall gezimiz sırasında istediğiniz an Fountain su, ses ve ışık gösterisine katılabilirsiniz. Belirlenen saatte transfer ve geceleme otelimizde. Dubai'nin büyülü atmosferini doyasıya yaşamaya devam ediyoruz!


5.Gün

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra Dubai Enleri Dubai Frame & Miracle Garden & Dragon Mart Turu (70 USD). Turumuza 150 metre boyu, 100 metre genişliğiyle Dünya’nın en büyük çerçevesi olarak bilinen Dubai Frame binasını ziyaret ediyoruz. Modern Dubai ve Eski Dubai'yi 2 farklı açıdan çerçeveleyen bu ikonik tasarımı gördükten sonra, 250 milyon bitki ve 50 milyon çiçeği bünyesinde bulunduran Dünya’nın en büyük çiçek bahçesini ziyaret ediyoruz. Harika fotoğraflar çekebilmeniz için serbest zaman sunulacaktır. Ardından, birçok elektronik ürün ve hediyelik eşyaların bulunduğu Dragon Mart alışveriş merkezine geçiyoruz. Belirtilen saate kadar serbest zamanınız olacak. Dilerseniz elektronik eşyalar alabilir, ünlü markaların outletlerini gezebilirsiniz. Unutulmaz anılar biriktirmeye devam ediyoruz!

6. Gün (Pazar’ı Pazartesiye Bağlayan gece)

Serbest zamanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Anadolujet Hava Yolları’nın TK 7775 sayılı tarifeli seferi ile 05:20'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 09:00’de İstanbul'a varış ve turumuzun sona eriş. Unutulmaz anılarla dolu bu seyahatin sonunda, güvenli bir şekilde evinize dönmenizi dileriz. Bir sonraki seyahatinizde tekrar buluşmak üzere!


Mini Ekstra Tur Paketi: 245 Usd yerine 220 USD!!!

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 USD) + Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Yas Adası & Ferrari World (90 USD) + Dubai Enleri Dubai Frame & Miracle Garden & Dragon Mart Turu (70 USD)

Maxi Ekstra Tur Paketi: 435 Usd yerine 390 USD!!!

Akşam yemekli Dhow Cruise Turu (80 USD) + JBR Walk ve Palm Point-E Turu (60 USD) + Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 USD) + Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Yas Adası & Ferrari World (90 USD) + Madinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu (50 USD) +  Dubai Enleri Dubai Frame & Miracle Garden & Dragon Mart Turu (70 USD)

PAKET FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

• İstanbul- Sharjah- İstanbul Anadolujet Hava Yolları Ekonomi Sınıfı Uçak bileti,

• Seçilecek Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,

• Havaalanı – Otel – Havaalanı Transferleri,

• Dubai Şehir Turu ve Abra geçişi,

• Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

 

PAKET FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Yurtdışı çıkış harcı: 150 TL

Dubai vizesi (100 USD) Yeşil Pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir. (Kolay vize imkânı!)

• Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet.

• Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir) (2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED, 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED, 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED)


ÖNEMLİ NOTLAR

-Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

-Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir.

-Abu Dhabi turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; Erkeklerin short giymemesi, Kadınların askılı, mini etek, tayt ve short giymemesi, Cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir. Turumuzda öğle yemeği için serbest zaman verilecek olup, tura dahil değildir.

-Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

-Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ ler den fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir.

-T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan Valstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

-T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

-Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

-Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Valstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

-Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

-18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

-Valstur , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

-B.A.E vize başvurularında Valstur Dubai Sponsor/Kefildir. Bu nedenle misafirlerimizin paket fiyatlarımızdan faydalanabilmesi için, Vize işlemlerinin Valstur tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir.


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

24 Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.04.2024 - 30.04.2024
Oda Kahvaltı
649 USD649 USD799 USD0 - 2 yaş 140 USD
2 - 11 yaş 639 USD
10 Oda  10 Kişi

01 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.05.2024 - 07.05.2024
Oda Kahvaltı
649 USD649 USD799 USD0 - 2 yaş 140 USD
2 - 11 yaş 639 USD
10 Oda  10 Kişi
Fırsat Dubai Turu ( Dubai Şehir Turu ve Abra Geçişi Dahil)
5 Gece 6 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM