Genç Yazıcı Hotel

1. Gelişim Oteller Bölgesi Uludağ / BURSA Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

Uludağ 1. Gelişim Oteller Bölgesi'nde yer alan tesis Bursa şehir merkezine 30 km uzaklıkta yer alır.

Toplam Oda Sayısı

Tesiste 82 adet standart oda , 30 adet aile odası ve 3 adet suit oda bulunmaktadır. Standart oda : Standart odaların tamamında tv, saç kurutma makinesi, banyo, telefon, duş, uydu tv, direk telefon, minibar, merkezi ısıtma mevcuttur.

Aile oda : İki ayrı odada oluşup; bazı odalarında ara kapı mevcutur. tv, saç kurutma makinesi, banyo, telefon, duş, uydu tv, direk telefon, minibar, merkezi ısıtma mevcuttur.

Konaklama Tipi

Tam pansiyon sisteminde hizmet vermekte olan tesiste açık büfe sabah kahvaltısı,öğle ve akşam yemeği, öğünler esnasında açık su ve konsantre meyve suları tesis misafirlerine ücretsiz sunulmaktadır.

Kahvaltı : 07.30-10.00

Öğle yemeği : 12.30-14.00

Beş çayı : 17.00-17.30

Akşam yemeği : 19.30-21.30

Otele Özel Açıklamalar

Tesis bölgede genel olarak kullanılan TEK KART sistemine dahil olup , 1. ve 2 . bölgedeki ortak pistler kullanılmaktadır.(LIFT CIKISLARI UCRETLI OLUP, MISAFIR TARAFINDAN OTELE ODENIR. )
Tesiste kayak odası bulunmakta olup, kayak odası ve kayak dersleri ücretli olarak sunulmaktadır.

Google Koordinat

40.102531, 29.133366

Otel Ön Yazısı

Genç Yazıcı Hotel 1973 yılında Uludağ'da kayak sporunu seven ve bu sporla uğraşan Yazıcı Ailesi tarafından kurulmuştur. Bu konuda butik otel olarak başlayan bu uğraşı, daha sonra büyüyerek oteller zinciri hâlini almıştır. Kış tatili ile özdeşleşen otelimiz kış sezonu boyunca açık olup, tüm aktiviteleri ve toplantı/seminer olanakları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Bugün gençlerin uğrak yeri olan Genç Yazıcı Hoteli, kayak severlere hizmet etmekten gurur duymaktadır. Sezon dışındaki grup organizasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM