Gulet Tiny House Hotel

Küçükküyu Assos Yolu 1.Km Yeşilyurt İskelesi No:2 Ayvacık / Küçükkuyu / Çanakkale Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

Kuzey Ege'nin kalbi, Küçükkuyu Assos yolu üzerinde, zeytin ağaçları arasında küçük yaşamı deneyimlemek isteyen doğa severler için mükemmel bir seçim. Konforlu ve müstakil tasarımı ile Tiny House içerisinde tatilinizi geçirirken denize sıfır bir şekilde bünyemizde bulunan plajı kullanabilirsiniz.

Otelimiz denize sıfır olup otelimize ait restoranımız bulunmaktadır. Bu restoranımızda alkol satışı bulunmaktadır ve fiyatlar genellikle uygundur. Dilerseniz akşam yemeklerinizi restoranımızda yiyebilir, sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Gulet Tiny House, Gulet Beach ve Gulet Restaurant. Bir tatilde aradığınız her şey Gulet'te. Ek olarak ,normalleşme koşullarını tam uyguladık, odalarımız dahil otelimizi düzenli olarak dezenfekte etmekteyiz. Giriş ve çıkışların tamamında dezenfektan makineleri mevcut olup, sağlığınızı önemsiyoruz.

Mevki

Çanakkale Yeşilyurt mahallesinde bulunmaktadır. Assos, Küçükkuyu, Akçay, Edremit, Altınoluk, Güre'ye yakındır. Aynı zamanda araç ile gelemeyen misafirlerimiz için otelimizin önünden 25 dakikada bir minibüs geçmektedir.

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 1

Standart Oda Tiny House,
Tek katlı olup çift kişilik yatağa sahiptir. Odada televizyon, duş (sıcak su) ve tuvalet mevcuttur. Tiny House'a ait bahçe alanı ve teras alanı ile izole bir tatil için enfes bir seçim. Oda-Kahvaltı olarak misafir kabul etmekte olup akşam yemeğinizi Gulet Restaurant'ta keyifle ve lezzetle yiyebilirsiniz.

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 2

Aile Odası Tiny House,
Çift kat olup alt katta büyük yataklı koltuğa sahip, loft kat dediğimiz katta ise çift kişilik yatağa sahiptir. Alt katta bulunan L şeklindeki koltukta 1-2 çocuk rahatlıkla yatabilir. Bu koltuğun ucunda ek bulunmaktadır ve U şeklini almaktadır. Bu durumda 3 yetişkin veya 2 çocuk yatabilir. Loft katta bulunan yatak çift kişiliktir ve loft pencere de mevcuttur. Odada aynı zamanda mutfak da bulunmaktadır. Mutfağın içerisinde tüp, ocak gibi mutfak gereçleri de bulunmaktadır. Televizyon, duş (sıcak su) ve tuvalet mevcuttur. Tiny House'a ait bahçe alanı ve teras alanı ile izole bir tatil için enfes bir seçim. Oda-Kahvaltı olarak misafir kabul etmekte olup akşam yemeğinizi Gulet Restaurant'ta keyifle ve lezzetle yiyebilirsiniz.

Konaklama Tipi

Oda Kahvaltı

Rezervasyon Telefon No

0286 350 01 39

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM