Günübirlik Kartepe Ormanya Ayrı Gezegen Maşukiye Turu

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
GÜNÜBİRLİK KARTEPE ORMANYA AYRI GEZEGEN MAŞUKİYE TURU SERPME KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL  


1. GÜN;  Kartepe, Ayrı Gezegen Cam Teras, Ormanya, Maşukiye, Atv ve Zipline Etkinlikleri, Ters Ev

Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni rota keşfetmek, kayak yapmak, kış ve dağanın tadını çıkarmak için sizlere özel hazırladığımız turumuza profesyonel ekibimiz eşliğinde araç içerisindeki ikramlarımız ile başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuz sonrasında Sapanca'ya ulaşıyor ve doğanın kalbindeki Meşelik Park'ta size özel masalarda serpme sabah kahvaltımızı alıyoruz. Hem doğanın tadına varıp hemde bol oksijen alacağımız kahvaltımız sonrasında ekipmanlarımızı kiralamak üzere Maşukiye'ye hareket ediypruz. Kayak takımı, Snowboard, Kızak ve kıyafetlerimizi kiralayabilmek için kayak evinde kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda serbest zaman veriyor ve dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi, kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Öğle yemeğimizi de aldıktan sonra Maşukiye'ye hareket ediyoruz. Bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapmak, Atv safari, Zipline etkinleri ve yürüyüş programımız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında eski adıyla Uzuntarla Tabiat parkı olarak bilinen yeni adı ile Ormanya’yı geziyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek filmlerde izlediğiniz kahramanları akıllarınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflayacağınıza eminiz. Hayvanat bahçesini de gördükten sonra Ters Eve gidiyoruz. Ters evdeki fotoğraf molamız ardından günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a aynı güzergah üzerinden dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı "Maşukiye'de - Menü 2 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, 2 çeşit mevsim reçeli, bal, tereyağı, domates, salatalık, haşlanmış yumurta, patates kızartması, sigara böreği, sosis, simit, limitsiz çay ve ekmek olup fiyata dahildir."
Öğle Yemeği Kartepe Green Cafe - Menü Barbekü sucuk ekmek ve İçecek olup fiyata dahildir.
Akşam Yemeği; Akşam yemeği saatinde İstanbul'da olunur.
Konaklama Turumuzda konaklama yapılmamaktadır.
Günün Tavsiyesi Kayak ve Kızak etkinliklerine katılmak, Ormanya'da hobbit evlerini ve hayvanat bahçesini görmek, bol bol fotoğraf çekinmek, doğa yürüyüşü yapmak, köy pazarından maşukiyenin meşhur peynirini almak, Atv safari ve Ziplene yapmak, ters ev ve ayrı gezegen cam terasta fotoğraf çekinmek.

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
Bakırköy - E5 Üzeri İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü - 04:30
Mecidiyeköy - Ankara İstikameti - Meydan Simit Sarayı Önü - 05:00
Kadıköy - Evlendirme Dairesi Önü - Yapı Kredi Karşısı 05:30
Kartal - E5 Kartal Köprüsü - Ankara İstikameti İett Durakları 05:45
Gebze - Çayırova Mc Donalds Önü

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Turizm araçları ile gidiş dönüş ulaşım
- Tüm çevre gezileri
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Milli park, köprü, otoban ve otopark ücretleri
- Maşukiye'de sabah kahvaltısı
- Kartepe Green Park Hotel'de barbekü öğle yemeği
- Otobüs içerisindeki ikramlar
- Yetkili acenta güvencesi
- 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Kayak ekipmanları, skipass ücretleri ve tüm aktiviteler
- Tüm kişisel harcamalar

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini yedi (7) iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi (7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinde yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde banka ve kurumların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılamadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda acente misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden arama,sms veya e-posta yolu ile bizzat haber vermekle yükümlüdür. Tur içerisinde kullanılmayan hiç bir hizmet için iade talep edilemez.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden acente sorumlu değildir. Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acente sorumluluğu yoktur.

Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda ya da bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir."


EK BİLGİLER
Turumuz günübirliktir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numara garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Tur tarihinden 1 gün önce mesai saatleri içerisinde katılımcılarımıza sms ile rehber bilgisi, araç kalkış bilgileri ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için tur esnasında dikkat edilmesi gereken hususların yer aldığı ön bilgilendirme videosunun linki gönderilecektir.

Çocuk İndirimleri - Günübirlik Turlarda; 00-02 yaş aralığındaki çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir. 02 yaş üzeri tüm çocuklar tam ücretlidir.

Tur Boyunca Kullanılacak Araçlar;
17-19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27-31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
46-54 Kişilik: Temsa Safir - Maraton & Mercedes Travego - Tourismo & Neoplan Cityliner - Tourliner & Setra"
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.
Günübirlik Kartepe Ormanya Ayrı Gezegen Maşukiye Turu
Kartepe - Ayrı Gezegen - Cam Teras - Ormanya - Maşukiye - Atv ve Zipline Etkinlikleri - Ters Ev
1 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM