Hotel Carina

Kuşadası Liman Şehrinde, Plajlar, Alışveriş Merkezleri, Gece Ve Diğer Eğlence Mekânları Gibi Pek Çok Rağbet Gören Yerlere Yakın Mesafededir.

Whatsapp İletişim Hattı0554 376 45 08

4/5
%0İNDİRİM
0 0 Kişi Başı / Gecelik
REZERVASYON YAP
*Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.
ARA
Kuşadası Liman Şehrinde, Plajlar, Alışveriş Merkezleri, Gece Ve Diğer Eğlence Mekânları Gibi Pek Çok Rağbet Gören Yerlere Yakın Mesafededir.
58 Standart Ve 1 Suit Oda Olmak Üzere Toplam 59 Oda Bulunan Tesiste, Sabah Kahvaltı (Açık Büfe), Genel Alanlarda Müzik Yayını, Açık Yüzme Havuzu & Çocuk Havuzu,Bahçe Ve Teras,Lobi, Şemsiye, Şezlong, Minder, Oda Da Klima, Oda Da Banyo Kullanımında Sıcak Su, Güneşlenme Platformları, Havuz Havlusu, Gün Batımı Özel Localar, Kasa /Kasa Odası ( Resepsiyon),
Kuşadası Liman Şehrinde, Plajlar, Alışveriş Merkezleri, Gece Ve Diğer Eğlence Mekânları Gibi Pek Çok Rağbet Gören Yerlere Yakın Mesafededir. Şehrin Merkezine 500 M.
Kuşadası 2 km
80 km
250 metre

Seramik Zeminli Oda İçinde LCD TV, İkiz Yatak, Split Klima, Mini Bar Ve Bar Deski, Direkt Hatlı Telefon, “Hans&Grohe” Ürünleri Kullanılarak Yenilenen Lüks Banyo, Duş & Tuvalet, Sıcak Su, Saç Kurutma Makinesi, Kasa (Kasa Odası Resepsiyondadır) Bulunmaktadır.
Uyandırma Hizmeti, Bebek Yatağı, Canlı Müzik: Haftanın Belirli Günlerinde Değişik Grupların Canlı Müzik Performanslarını Dinleyebilirsiniz, Mini Bar, Oda Servisi, Tüm İçecekler, Akşam Yemeği, Snack Hizmeti (Aperatif Yiyecekler), İnternet, Dart, Tavla, Telefon & Faks Kullanımı, Doktor & Hemşire Hizmeti, Çamaşırhane & Kuru Temizleme Hizmeti, Havuz Bar (Çeşitli Yerli Ve Yabancı İçecekler), Restaurant, “Half Board” Hizmet Bedeli, Özel Organizasyonlar (Özel Yemek Davetleri, Düğün Organizasyonu, Doğum Günü Kutlamaları).
ODA KAHVALTI
veya
YARIM PANSIYON
07.00 – 10.00 Sabah Kahvaltı-Restaurant (Açık Büfe)

11.00 – 19.00 Gün Ortası Snack- Havuz (Ücretli)

19.30 – 21.30 Akşam Yemeği -Restaurant (Açık Büfe) (Ücretli)

07.00 – 02.00 Havuz Bar(Çeşitli Yerli Ve Yabancı İçecekler) (Ücretli)

07.00 – 02.00 Alkolsüz İçecekler(Çay, Kahve, Meşrubat)(Ücretli)
Mini Bar, Oda Servisi, Tüm İçecekler, Akşam Yemeği, Snack Hizmeti (Aperatif Yiyecekler), İnternet, Bilardo, Dart, Tavla, Telefon & Faks Kullanımı, Doktor & Hemşire Hizmeti, Çamaşırhane & Kuru Temizleme Hizmeti, Havuz Bar (Çeşitli Yerli Ve Yabancı İçecekler), Restaurant, “Half Board” Hizmet Bedeli, Özel Organizasyonlar (Özel Yemek Davetleri, Düğün Organizasyonu, Doğum Günü Kutlamaları).
Sabah Kahvaltı (Açık Büfe), Genel Alanlarda Müzik Yayını, Açık Yüzme Havuzu & Çocuk Havuzu,Bahçe Ve Teras,Lobi, Şemsiye, Şezlong, Minder, Oda Da Klima, Oda Da Banyo Kullanımında Sıcak Su, Güneşlenme Platformları, Havuz Havlusu, Gün Batımı Özel Localar, Kasa /Kasa Odası ( Resepsiyon), Uyandırma Hizmeti, Bebek Yatağı, Canlı Müzik: Haftanın Belirli Günlerinde Değişik Grupların Canlı Müzik Performanslarını Dinleyebilirsiniz.
1 kişi, şu anda bu oteli inceliyor.
Hotel Carina İNCELEYİN
My Aegean Star Hotel İNCELEYİN
Club Green Gold İNCELEYİN
Belmare Hotel İNCELEYİN