İda Kale Resort Otel

Mola No:, Molla Sk. No:70, 17100 Çanakkale Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

Otelimiz Çanakkale Merkeze 15km. tarihe tanıklık etmiş Troya Antik Kentine 10km, olup Gelibolu Yarımadası ve Şehitler Abidesi otelimizin tam karşısındadır.

Toplam Oda Sayısı

84 toplam oda, 154 toplam yatak, 14 suit oda, 1 özürlü odası,snack bar, havuz bar. 1 açık büfe restoran. Türk Mutfağı. Deniz manzarası var.

Genel Özellikler

Otelimizde her türlü toplantı ve seminerleriniz için 350 kişilik 1 adet, 180 kişilik 1 adet, 120'şer kişilik 2 adet olmak üzere tam donanımlı toplantı salonlarımız hizmetinizde olup, yaz aylarında düğün, kokteyl, nişan, mezuniyet töreni vs. tüm organizasyonlarınız için havuzbaşı tesislerimiz, güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle sizleri özel hissettirecek hizmet sunmaktadır.
  • Fitness Center

Aktivite ve Eğlence

Otelimizde fitness center, masa tenisi, bilardo, badminton vs. spor aktivitelerini yapabileceğiniz gibi yaz aylarında da rüzgar sörfü, yelken ve deniz sporlarını yapabileceğiniz ekipmanlar fazlasıyla mevcuttur.
  • Bilardo
  • Masa Tenisi

Google Koordinat

40.899890, 29.257423

Otel Ön Yazısı

Çanakkale'de denize yakın konumuyla misafirlerini keyifle ağırlayan İda Kale Resort Hotel, konuklarının ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM