Karadağ Budva Turu - 3 Gece 4 Gün

20 Haziran - 23 Haziran 2024 

Karadağ (Budva) TURU

3 Gece 4 Gün 
Vizesiz


1. Gün: İstanbul-Budva

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşarak bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Tailwind Hava Yolları'nın özel TWI941 seferi ile saat 16.00'da Budva'ya doğru yola çıkıyoruz. Saat 16.45'te yerel saatle şehre varışımızın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüzle hızla otelimize ulaşacak ve geceleme için konaklayacağımız otelimize yerleşeceğiz.

Seyahatimiz boyunca konforunuz ve güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Tailwind Hava Yolları'nın özel seferi ve özenle seçilmiş otelimizde, unutulmaz bir tatil deneyimi için sabırsızlanıyoruz. Yolculuğumuz boyunca herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmak için 7/24 hizmet veren ekibimize başvurabilirsiniz.

Budva'nın güzelliklerini keşfetmek ve dinlendirici bir konaklama deneyimi yaşamak için hazır olun. İyi yolculuklar diler, sizi Budva'da ağırlamaktan mutluluk duyarız!

2. Gün: Budva

Sabah kahvaltısının ardından keyifli bir gün için hazır olun! Yürüyüşle başlayacak panoramik gezi sırasında, Adriyatik Denizi kıyısındaki "Stari Grad"da, yani eski kasaba merkezinde Venedikliler tarafından inşa edilen 2.500 yıllık hisarı, Santa Maria del Punta kilisesini ve çevresindeki meydanı keşfedeceğiz. Ayrıca, deniz, kum ve güneşin birleştiği plajları da görmek sizi bekliyor.

Turumuzun ardından serbest zamanınız olacak; ancak isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen ve tam gün sürecek Öğle Yemekli Kotor Körfezi Turu'na katılma fırsatını değerlendirebilirler (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a doğru hareket edeceğiz. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi gibi bölgelerden geçerek saat 12:00'de Herceg Novi'ye varacağız. Burada 1 saatlik serbest zamanınız olacak. Daha sonra Mamula adasına doğru yola çıkacak ve Zanjice'ye ulaşacağız. Burada mavi mağarayı ziyaret etme şansımız olacak. Öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz ve çipura, tavuk biftek, pizza, şarap, meyve suları ve kokteyller gibi sınırsız seçeneklerle lezzet dolu bir mola geçireceğiz.

Öğle yemeğinden sonra teknenin etrafında yüzme ve dinlenme zamanımız olacak. Saat 16:00'da Perast Gospe od Kamen'e doğru hareket edeceğiz ve son olarak Tivat'a geçeceğiz. Tivat'ta sefer saat 17:30'da sona erecek. Gezimizin ardından otelimize dönerek dinlenme ve konaklama için hazırlıklarımızı yapacağız. Bu unutulmaz gün boyunca yaşayacağımız deneyimleri birlikte paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!


3. Gün: Budva

Kahvaltının ardından serbest zaman! Ancak, isteyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenen Kotor, Tivat ve Perast Turu'na katılma şansınız var (65 Eur). Turumuz sırasında önce yarım saatlik bir otobüs yolculuğu ile Kotor'a varacağız. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir gezisi sırasında, geçmişle günümüz arasında bir hayal perdesine bakarmış gibi hissettiren tarihi yapıları keşfedeceğiz. Denize gölgesini düşüren dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında 1355 basamakla ulaşılabilen San Giovanni Kalesi'ni, Kedi Müzesi'ni, St. Tripun Katedrali'ni ve St. Nikola Kilisesi'ni ziyaret edeceğiz.

Turumuzun ikinci durağı Perast olacak. Şairane hikayesi ve ilginç müzesi ile bilinen bu sakin, romantik şehirde Kayalıklar Meryemi (Kayaların Leydisi olarak da biliniyor) ve münzevi keşişlerin yaşadığı Aziz George adlı iki adasının manzarasının tadını çıkaracağız.

Son olarak, Kotor Körfezi kıyısındaki Tivat'a geçeceğiz. Dileyenler, Karadağ Limanı'nı barındıran ve "Karadağ'ın Monaco'su" olarak bilinen Tivat'ın zarif kafelerinde dinlenerek, yüzerek, bisiklet kiralayarak veya körfezde tekne turuna çıkarak günün yorgunluğunu atabilirler.

Rehberimizin belirttiği saatte buluşarak dinlenmek ve konaklamak üzere Budva'ya döneceğiz. Ardından dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenen Karadağ Gecesi Turu'nu gerçekleştireceğiz (65 Eur). Tur sonrasında otelimize dönerek keyifli bir günü tamamlayacağız.

4. Gün: Budva-İstanbul


Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız ve transfer saatine kadar sizlere serbest zaman tanınacaktır. Dileyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu'na katılma şansını değerlendirebilirler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında bulunan Balkan Yarımadası'ndaki en büyük göldür. Şehri çevreleyen kıyıdaki İşkodra şehrinden adını alan göl, diğer Avrupa dillerinde Skadar veya Scutari olarak da bilinir.

Öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Havalimanı'na doğru hareket edeceğiz. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra, Tailwind Hava Yolları'nın özel TWI942 seferi ile saat 17.45'te İstanbul'a doğru yola çıkacağız. Yerel saat ile 20.20'de İstanbul'a vardığımızda, turumuz da sona erecek ve evinize hoş geldiniz diyeceğiz. Unutulmaz anılarla dolu bu seyahatte yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz!
AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 285 EURO YERİNE 230 EURO

Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde geçerlidir.


Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)

Öğle Yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)

Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)

Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)


Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler

 • Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar

 • Havalimanı vergileri

 • 3 (üç) gece Oda Kahvaltı Konaklama 

 • Budva yapılacak şehir tanıtım turları

 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

 • Türkçe rehberlik hizmetleri


Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı vergisi

 • Otel vergileri

 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar

 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)

 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.


Önemli Notlar

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

 • Valstur, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.

 • Valstur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

 • Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

 • Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin inisiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Valstur sorumlu tutulamaz. 

 • Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.

 • Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.

 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.

 • Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 

 • Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

 • Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.

 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

 • Türkiye ile Karadağ arasında Vize Muafiyeti Anlaşması mevcuttur. Bu çerçevede Türkiye ve Karadağ vatandaşı olan diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport hamilleri, birbirlerinin ülkesine, her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90) günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan girebilmektedir.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

20 haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
619 EUR619 EUR769 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 619 EUR
7 - 12 yaş 619 EUR
10 Oda  10 Kişi

27 haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.06.2024 - 30.06.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
699 EUR699 EUR849 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 699 EUR
7 - 12 yaş 699 EUR
10 Oda  10 Kişi

4 temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.07.2024 - 07.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

11 temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.07.2024 - 14.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

18 temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.07.2024 - 21.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

25 temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.07.2024 - 28.07.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

01 ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.08.2024 - 04.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

8 ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.08.2024 - 11.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
4 Oda  4 Kişi

15 ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.08.2024 - 18.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
609 EUR609 EUR759 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 609 EUR
7 - 12 yaş 609 EUR
10 Oda  10 Kişi

22 ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.08.2024 - 25.08.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

29 ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.08.2024 - 01.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
659 EUR659 EUR809 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 659 EUR
7 - 12 yaş 659 EUR
10 Oda  10 Kişi

05 eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.09.2024 - 08.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 499 EUR
7 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

12 eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.09.2024 - 15.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 499 EUR
7 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

19 eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.09.2024 - 22.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 499 EUR
7 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

26 eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.09.2024 - 29.09.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
499 EUR499 EUR649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 499 EUR
7 - 12 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi

3 ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.10.2024 - 06.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
349 EUR349 EUR499 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 349 EUR
7 - 12 yaş 349 EUR
10 Oda  10 Kişi

10 ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
299 EUR299 EUR449 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 299 EUR
7 - 12 yaş 299 EUR
10 Oda  10 Kişi

17 ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.10.2024 - 20.10.2024
Oda Kahvaltı / Yarım Pansiyon
299 EUR299 EUR449 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 6 yaş 299 EUR
7 - 12 yaş 299 EUR
10 Oda  10 Kişi
Karadağ Budva Turu - 3 Gece 4 Gün
3 Gece 4 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM