Karadağ Budva Turu - 4 Gece 5 Gün

07 Nisan - 11 Nisan 2024 

Karadağ Budva Turu

4 Gece 5 Gün 

Vizesiz

Tailwind Hava Yolları ile1. Gün: İstanbul-Budva

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşarak bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI947 seferi ile saat 16.00’da Budva’ya doğru huzurlu bir yolculuğa çıkıyoruz. Yerel saat ile 16.45’de şehre varışımızın ardından, kasabada keyifli bir yürüyüş yaparak panoramik bir geziye çıkacağız. Adriyatik Denizi kıyısındaki “Stari Grad”da, yani eski kasaba merkezinde dolaşırken, Venediklilerin 2.500 yıl önce inşa ettiği hisarı, Santa Maria del Punta kilisesini ve etrafındaki meydanı keşfedeceğiz. Ayrıca, deniz, kum ve güneşin bir araya geldiği muazzam plajları görmek de bize unutulmaz anılar yaşatacak.

Gezimizin sonunda dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize yerleşeceğiz. Rahatlamak ve yeni gün için enerji toplamak için otelimizde konaklayacağımız geceye hoş geldiniz!


2. Gün: Budva

Sabah kahvaltısının ardından, muhteşem bir gün için hazır olun! Yürüyerek gerçekleştireceğimiz panoramik gezi sırasında, Adriyatik Denizi kıyısındaki "Stari Grad"da, yani eski kasaba merkezinde, Venediklilerin 2.500 yıl önce inşa ettiği hisarı, Santa Maria del Punta kilisesini ve etrafındaki meydanı keşfedeceğiz. Ayrıca, deniz, kum ve güneşin birleştiği plajları görmek de bize unutulmaz anılar yaşatacak.

Turumuzun ardından serbest zaman! Ancak, dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenen ve tam gün sürecek Öğle Yemekli Kotor Körfezi Turu'na katılma şansını değerlendirebilirler (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a doğru hareket edeceğiz. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi gibi yerlerden geçerek saat 12:00'de Herceg Novi'ye ulaşacağız. Burada 1 saatlik serbest zamanınız olacak. Ardından Mamula adasına doğru hareket edeceğiz ve Zanjice'ye geçeceğiz. Tekne burada demirleyecek, burada mavi mağarayı ziyaret etme şansımız olacak. Ardından öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Bu molada çipura, tavuk biftek, pizza, şarap, meyve suları ve kokteyller sınırsızdır. Öğle yemeğinden sonra teknenin etrafında yüzme ve dinlenme zamanımız olacak.

Saat 16:00'da Perast Gospe od Kamen'e doğru hareket edeceğiz ve son olarak Tivat'a geçeceğiz. Tivat'ta sefer saat 17:30'da sona erecek. Gezimizin ardından konaklamak üzere otelimize döneceğiz. Bu unutulmaz gün boyunca yaşayacağımız deneyimleri birlikte paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

3. Gün: Budva

Kahvaltının ardından serbest zaman! Ancak, isteğe bağlı olarak ekstra düzenlenen Kotor, Tivat ve Perast Turu'na katılma imkanınız bulunmaktadır (65 Eur). Turumuz kapsamında ilk olarak yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor'a varacağız. Şehir gezisi sırasında, geçmişle günümüz arasında bir hayal perdesine bakar gibi hissettiren tarihi yapıları keşfedeceğiz.

Denize gölgesini düşüren dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılabilen San Giovanni Kalesi, İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu barındıran Kedi Müzesi, Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali ve Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından otobüsümüzle devam ederek turun ikinci durağı olan Perast'a geçeceğiz.

Perast, şairane hikayesi ve ilginç müzesiyle bilinen sakin, romantik bir şehir. Kayalıklar Meryemi (Kayaların Leydisi olarak da biliniyor) ve münzevi keşişlerin hala yaşadığı Aziz George adlı iki adası, dağ ve deniz manzarasıyla büyüleyici bir atmosfere sahip. Ardından son durağımız olan Kotor Körfezi kıyısındaki Tivat'a geçeceğiz.

Dileyen misafirlerimiz, Karadağ Limanı'nı barındıran ve "Karadağ’ın Monaco’su" olarak bilinen zarif kafelerde dinlenebilir, yüzebilir, bisiklet kiralayabilir veya körfezde tekne turuna çıkabilirler. Rehberimizin belirttiği saatte buluşarak, dinlenmek ve konaklamak üzere Budva'ya döneceğiz. Ardından isteyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu'nu gerçekleştireceğiz (65 Eur). Turumuzdan sonra otelimize dönerek keyifli bir günü tamamlayacağız.

4. Gün: Budva

Kahvaltının ardından serbest zaman! Ancak, dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenen "Bosna’dan Adriyatik’e: Mostar, Blagaj ve Poçitel Turu"na katılma şansını değerlendirebilirler (135 Eur). Bu unutulmaz tur Mostar, Blagaj ve Počitel'in eşsiz güzelliklerini keşfetmenizi sağlayacak.

Mostar'a vardığımızda, Neretva Nehri'nin serin akıntısının sesini duyarak başlayacak gezimizde, İkinci Dünya Savaşı sırasında Naziler tarafından yıkılan Tito Köprüsü'nü de göreceğiz. Mostar Köprüsü, Yugoslavya İç Savaşı'nın simgelerinden biri haline gelmiş ve bu zengin tarihle iç içe geçmiş bir şehri tanıma fırsatı sunacak.

Mostar'da gezimizden sonra serbest zamanımız olacak. Ardından, Mostar'ın hemen yakınındaki Blagaj köyüne gideceğiz. Burada, on altıncı yüzyılda dervişler tarafından inşa edilen ve görenleri etkileyen güzelliğiyle gerçek bir Osmanlı dönemi mimarisi örneği olan tekkeyi ziyaret edeceğiz. Daha sonra, Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan Počitel'e gideceğiz. Počitel, Osmanlıların Balkan coğrafyasında ulaştığı son noktalardan biri olan bir sınır karakolu olarak tarihe geçmiştir. Burada, hamamları, camii, pazar yeri, Balkan Türklerine özgü çiçek yetiştiriciliğinin envai örneğini barındıran evleri ve bahçeleri, Şişman İbrahim Paşa Medresesi'ni ve saat kulesini keşfedeceğiz.

Tam gün sürecek turumuzun ardından, konaklamak üzere otelimize döneceğiz. Bu zengin tarih ve kültür dolu günü birlikte geçirmek için sabırsızlanıyoruz!

5. Gün: Budva-İstanbul

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız ve transfer saatine kadar sizlere serbest zaman tanınacaktır. Dileyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu'na katılma şansını değerlendirebilirler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında bulunan Balkan Yarımadası'ndaki en büyük göldür. Şehri çevreleyen kıyıdaki İşkodra şehrinden adını alan göl, diğer Avrupa dillerinde Skadar veya Scutari olarak da bilinir.

Turumuz sırasında Havalimanı'na doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra, Tailwind Hava Yolları'nın özel TWI948 seferi ile saat 17.45'te İstanbul'a hareket edeceğiz. Yerel saat ile 20.20'de İstanbul'a vardığımızda, turumuz da sona erecek ve evinize hoş geldiniz diyeceğiz. Bu unutulmaz seyahatte yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz!

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 420 EURO YERİNE 370 EURO

Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde gecerlidir.

Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)

Öğle Yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)

Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)

Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

Öğle yemekli Bosna’dan Adriyatik’e: Mostar, Blagaj ve Poçitel (135 Eur)

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler

 • Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar

 • Havalimanı vergileri

 • 4 (dört) gece Oda Kahvaltı Konaklama 

 • Budva yapılacak şehir tanıtım turları

 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

 • Türkçe rehberlik hizmetleri


Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli

 • Otel vergileri

 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar

 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)

 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.


Önemli Notlar

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

 • Valstur, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.

 • Valstur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

 • Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

 • Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin inisiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasındanValstur sorumlu tutulamaz. 

 • Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.

 • Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.

 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.

 • Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 

 • Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

 • Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.

 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

 • Türkiye ile Karadağ arasında Vize Muafiyeti Anlaşması mevcuttur. Bu çerçevede Türkiye ve Karadağ vatandaşı olan diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport hamilleri, birbirlerinin ülkesine, her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90) günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan girebilmektedir.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 11.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
519 EURFiyat Sorunuz709 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 519 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 11.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
559 EURFiyat Sorunuz749 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 559 EUR
10 Oda  10 Kişi

4* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 11.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
599 EURFiyat Sorunuz789 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 599 EUR
10 Oda  10 Kişi

TQ 4* + (Plus) Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.04.2024 - 11.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
649 EURFiyat Sorunuz839 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 649 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
439 EURFiyat Sorunuz629 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 439 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
469 EURFiyat Sorunuz659 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 469 EUR
10 Oda  10 Kişi
14.07.2024 - 18.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
469 EURFiyat Sorunuz659 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 469 EUR
10 Oda  10 Kişi
19.05.2024 - 23.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
469 EURFiyat Sorunuz659 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 469 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.07.2024 - 01.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
469 EURFiyat Sorunuz659 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 469 EUR
10 Oda  10 Kişi

4* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
509 EURFiyat Sorunuz699 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 509 EUR
10 Oda  10 Kişi
14.07.2024 - 18.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
509 EURFiyat Sorunuz699 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 509 EUR
10 Oda  10 Kişi
19.05.2024 - 23.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
509 EURFiyat Sorunuz699 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 509 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.07.2024 - 01.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
509 EURFiyat Sorunuz699 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 509 EUR
10 Oda  10 Kişi

TQ 4* + (Plus) Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
549 EURFiyat Sorunuz739 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi
14.07.2024 - 18.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
549 EURFiyat Sorunuz739 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi
19.05.2024 - 23.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
549 EURFiyat Sorunuz739 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.07.2024 - 01.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
549 EURFiyat Sorunuz739 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 549 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.05.2024 - 23.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
429 EURFiyat Sorunuz619 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 429 EUR
10 Oda  10 Kişi
14.07.2024 - 18.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
429 EURFiyat Sorunuz619 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 429 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.07.2024 - 01.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
429 EURFiyat Sorunuz619 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 429 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
439 EURFiyat Sorunuz629 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 439 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.04.2024 - 18.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.04.2024 - 25.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.04.2024 - 02.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
05.05.2024 - 09.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
12.05.2024 - 16.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
02.06.2024 - 06.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
09.06.2024 - 13.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.07.2024 - 25.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
11.08.2024 - 15.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
18.08.2024 - 22.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
08.09.2024 - 12.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
15.09.2024 - 19.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
22.09.2024 - 26.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi
29.09.2024 - 03.10.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
379 EURFiyat Sorunuz569 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 379 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.07.2024 - 11.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
399 EURFiyat Sorunuz589 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi
01.09.2024 - 05.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
399 EURFiyat Sorunuz589 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 399 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Rio Budva Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.06.2024 - 27.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
389 EURFiyat Sorunuz579 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 389 EUR
10 Oda  10 Kişi
30.06.2024 - 04.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
389 EURFiyat Sorunuz579 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 389 EUR
10 Oda  10 Kişi
04.08.2024 - 08.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
389 EURFiyat Sorunuz579 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 389 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.05.2024 - 30.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
489 EURFiyat Sorunuz679 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 489 EUR
10 Oda  10 Kişi

3* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.04.2024 - 18.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.04.2024 - 25.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.04.2024 - 02.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
05.05.2024 - 09.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
12.05.2024 - 16.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
02.06.2024 - 06.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
09.06.2024 - 13.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
23.06.2024 - 27.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
30.06.2024 - 04.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
07.07.2024 - 11.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.07.2024 - 25.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
04.08.2024 - 08.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
11.08.2024 - 15.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
18.08.2024 - 22.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
25.08.2024 - 29.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
01.09.2024 - 05.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
08.09.2024 - 12.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
15.09.2024 - 19.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
22.09.2024 - 26.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi
29.09.2024 - 03.10.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
419 EURFiyat Sorunuz609 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 419 EUR
10 Oda  10 Kişi

4* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.05.2024 - 30.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
529 EURFiyat Sorunuz719 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 529 EUR
10 Oda  10 Kişi

4* Slovenska Plaza Hotel Vb. (Yarım Pansiyon)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.04.2024 - 18.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.04.2024 - 25.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.04.2024 - 02.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
05.05.2024 - 09.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
12.05.2024 - 16.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
02.06.2024 - 06.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
09.06.2024 - 13.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
23.06.2024 - 27.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
30.06.2024 - 04.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
07.07.2024 - 11.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.07.2024 - 25.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
04.08.2024 - 08.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
11.08.2024 - 15.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
18.08.2024 - 22.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
25.08.2024 - 29.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
01.09.2024 - 05.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
08.09.2024 - 12.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
15.09.2024 - 19.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
22.09.2024 - 26.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi
29.09.2024 - 03.10.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
459 EURFiyat Sorunuz649 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 459 EUR
10 Oda  10 Kişi

TQ 4* + (Plus) Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.05.2024 - 30.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
569 EURFiyat Sorunuz759 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 569 EUR
10 Oda  10 Kişi

TQ 4* + (Plus) Hotel Vb. (Oda Kahvaltı)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.04.2024 - 18.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.04.2024 - 25.04.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
28.04.2024 - 02.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
05.05.2024 - 09.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
12.05.2024 - 16.05.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
02.06.2024 - 06.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
09.06.2024 - 13.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
23.06.2024 - 27.06.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
30.06.2024 - 04.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
07.07.2024 - 11.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
21.07.2024 - 25.07.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
04.08.2024 - 08.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
11.08.2024 - 15.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
18.08.2024 - 22.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
25.08.2024 - 29.08.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
01.09.2024 - 05.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
08.09.2024 - 12.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
15.09.2024 - 19.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
22.09.2024 - 26.09.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
29.09.2024 - 03.10.2024
Oda Kahvaltı / Herşey Dahil
499 EURFiyat Sorunuz689 EUR0 - 2 yaş 150 EUR
3 - 11 yaş 499 EUR
10 Oda  10 Kişi
Karadağ Budva Turu - 4 Gece 5 Gün
4 Gece 5 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM