s

Karadağ ‘ROMANTİK’ Güneş Şehri HERCEG NOVI Turu

02 Haziran - 06 Haziran 2024 

Kotor Körfezinin ‘ROMANTİK’ Güneş Şehri

HERCEG NOVI

**ÖZEL PAKET**

Karadağ 4 Gece 5 Gün


1.Gün: İstanbul - Podgoritsa - Herceg Novi

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 14.00'de buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra, Tailwind Hava Yolları'nın özel TWI947 seferi ile saat 16.00'da Budva'ya uçuş yapıyoruz. (Uçuş süresi yaklaşık bir buçuk saat) Yerel saatle 16.45'te Podgoritsa'ya varıyoruz. Ardından, Herceg Novi'ye özel transferimiz gerçekleşecek. Otelimize varışımızın ardından, otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.


2. Gün: Herceg Novi


Herceg Novi'nin gizli cennetlerinden biri olan Zelenika Plajı'nı ziyaret etmenizi öneririm. Bu plaj, Karadağ'ın muhteşem sahil şeridinde yer alıyor ve doğal güzelliğiyle ünlü. Berrak turkuaz suları ve altın kumlu plajıyla bilinen Zelenika, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler için ideal bir mekan. Ayrıca çevredeki kafeler ve restoranlar, size lezzetli deniz ürünleri ve yöresel mutfağın enfes tatlarını sunuyor. Zelenika Plajı aynı zamanda su sporları yapmak isteyenler için de mükemmel bir ortam sunuyor. Şnorkelle dalış yapabilir, deniz bisikletiyle gezintiye çıkabilir veya rüzgar sörfü gibi heyecan verici aktivitelerle dolu anlar yaşayabilirsiniz.
3. Gün: Herceg Novi


Erken bir kahvaltının ardından, Orjen Dağı'na doğru macera dolu bir trekking turuna çıkmanızı öneririm. Zirveye doğru ilerlerken muhteşem manzaraların tadını çıkarabilir, öğle yemeği için dağın eteklerindeki bir çiftlik evinde mola verebilirsiniz. Öğleden sonra, Schengen vizesine sahip olan misafirlerimiz Dubrovnik'i ziyaret edebilirler. Şehrin ara sokaklarını keşfedebilir, mağazalarda alışveriş yapabilir, deniz ürünlerinin lezzetini deneyebilir veya denizi veya orta çağ sokaklarını seyrederek keyifli bir kahve içebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği için Michelin yıldızına sahip Nautika Restoranı'nı tercih edebilirsiniz. Bölgede memnuniyet puanı oldukça yüksek olan bu Akdeniz mutfağı restoranı, unutulmaz bir deneyim sunacaktır.


  • Otobus ile 1 saat süren Herceg Novi-Dubronik (Kişi başı 10€ civari)

 4. Gün: Herceg Novi

Gününüze, Mamula Adası ve Mavi Mağara'yı keşfedeceğiniz bir dalış turuyla başlamayı öneririm. Bu tur, denizin altındaki zengin sualtı dünyasını keşfetme fırsatı sunar. Öğleden sonra ise, Boka Koyu'nun etkileyici manzaraları eşliğinde yelken açabilir ve Perast ile Kotor gibi tarihi kasabaları ziyaret ederek kültürel bir keşfe çıkabilirsiniz. Bu, unutulmaz bir deneyim ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.


5. Gün: Herceg Novi-Podgoritsa -İstanbul

Kahvaltıdan sonra son hazırlıklarımızı yapmak için transfer saatine kadar serbest zamanımız olacak. Ardından havalimanına doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Tailwind Hava Yolları'nın özel TWI948 seferi ile saat 17.45'te İstanbul'a uçuş yapacağız. (Uçuş süresi yaklaşık bir buçuk saat) Yerel saatle 20.20'de İstanbul'a varış yapacağız. Eve hoş geldiniz!TÜM OTEL KATEGORİLER İÇİN YARIM PANSİYON FARKI 4 GECE İÇİN KİŞİ BAŞI 165€


TAM PANSİYON FARKI 4 GECE İÇİN KİŞİ BAŞI 245€Kotor Körfezinin ‘ROMANTİK’ Güneş Şehri

HERCEG NOVI

Yapılabilecek Aktiviteler*

Kotor'dan: Mavi Mağara ve Kotor Körfezi Tekne Turu

Kotor: Our Lady of the Rocks, Mamula ve Mavi Mağara Tekne Turu

Karadağ: Durmitor, Tara & Ostrog Manastır Gezisi

Savina Winery / Şarap Mahzen Ziyareti

Orjen Dağı Trekking


En Çok Tercih Edilen Restoranlar


 Konoba Risan: Yerel yemekleri ile ön plandadır. Özellikle ızgara et ( cevapcici) ve baklavaları seviliyor.

Konobo Karaca: Yerel yemek servisinin haricinde deniz mahsülü ürünler içeren bir restoranttır.

Tri Lipe: Bölgede memnuniyet puanı oldukça yüksek bir balık restorantıdır.

Konobo Feral: Deniz mahsülleri ile ön planda olan bölgenin en iyi restorantlarından biri olarak gösteriliyor.

Splendido: Bölgede en bilinen balık restoranlarından biridir.

Kahve, brunch ve tatlılar için bölgedeki en meşhur nokta Peter’s Pie & Coffee’dir.

Herceg Novi Plajları

 Zalo Beach ‘Kum,çakıl’

Topla Beach ‘Kum,çakıl’

Lazaret Beach ‘Kum, çakıl’

Sandy Beach ‘Kum’

Lalovina Beach ‘Kum, çakıl’


Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler

 • Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
 • Havalimanı vergileri
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Özel asistanlık hizmeti

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı vergisi
 • Otel vergileri
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 • Yemekli turlarda menü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

BILGILENDIRME ,
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Valstur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Valstur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Valstur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Valstur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
- Valstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  Aramayı Değiştir
  Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

  Fiyat Tablosu

  02 Haziran 4*Casa del Mare - Blanche Bijela Hotel vb. Oda&Kahvaltı

  PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
  02.06.2024 - 06.06.2024
  Oda Kahvaltı
  699 EUR699 EURFiyat Sorunuz0 - 2 yaş 150 EUR
  3 - 12 yaş 649 EUR
  20 Oda  10+ Kişi

  02 Haziran 4*Casa del Mare Vizura Hotel Vb. Oda&Kahvaltı

  PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
  02.06.2024 - 06.06.2024
  Oda Kahvaltı
  799 EUR799 EURFiyat Sorunuz0 - 2 yaş 150 EUR
  3 - 12 yaş 749 EUR
  20 Oda  10+ Kişi

  09 Haziran 4*Casa del Mare - Blanche Bijela Hotel vb. Oda&Kahvaltı

  PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
  09.06.2024 - 13.06.2024
  Oda Kahvaltı
  699 EUR699 EURFiyat Sorunuz0 - 2 yaş 150 EUR
  3 - 12 yaş 649 EUR
  20 Oda  10+ Kişi

  09 Haziran 4*Casa del Mare Vizura Hotel Vb. Oda&Kahvaltı

  PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
  09.06.2024 - 14.06.2024
  Oda Kahvaltı
  799 EUR799 EURFiyat Sorunuz0 - 2 yaş 150 EUR
  3 - 12 yaş 749 EUR
  20 Oda  10+ Kişi

  Ekstra Hizmetler

  Ekstra HizmetDurumKişi Başı
  Seyahat Sağlık SigortaasıFiyata Dahil Değil15 EUR
  Karadağ ‘ROMANTİK’ Güneş Şehri HERCEG NOVI Turu
  4 Gece 5 Gün

  BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

  SON GEZDİKLERİM