*Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.
ARA
Kilikya Resort Göynük , Göynük mevkii de bulunmakta olup , Kemer`e 9 km , Antalya şehir merkezine 30 km , Antalya havaalanına 45 km mesafededir.
Standart Odalar 30 m² büyüklüğündedir. Odalarda balkon, halı, uydu tv, minibar, dijital kasa, kettle, merkezi klima sistemi, banyolarda ise küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur.
Standart Odaların bir kısmı engelli misafirlere de hizmet edebilmektedir.
Elite Standart Odalar 32 m² büyüklüğündedir. Odalarda balkon, halı, uydu tv, minibar, dijital kasa, kettle, merkezi klima sistemi bulunmaktadır. Banyolar duşlu olup, saç kurutma makinesi mevcuttur.
Elite Standart Odalarımızın bir kısmı engelli misafirlerimize de hizmet edebilmektedir.
Gündüz saatleri profesyonel animasyon ekibimiz eşliğinde 04-12 yaş arası çocuklar eğlenceli vakitler geçirirler. Ayrıca tesisimizde çocuklar için tasarlanmış oyun alanı mevcuttur. Akşam animasyon show öncesinde mini disko eşliğinde çocuklar eğlenmektedir.
Tesisde iki yetişkin, iki de çocuk havuzu bulunmaktadır. Bundan ayrı olarak hem yetişkin hem de çocukların yararlanabileceği kapalı havuz ve Aquapark mevcuttur. Kapalı havuz kış sezonunda ve ısıtmalı olarak hizmet vermektedir.
Havuzlarda kullanılan şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olup, havlular depozit karşılığı havlu kartı ile temin edilebilir.
Denize sıfır olarak kurulmuş otelde, mavi bayrak ödüllü 240 metre uzunluğundaki özel plajımız kum ve çakıl karışıktır. Mevsim şartlarına göre Mayıs ayı ortalarında iskele kurulmaktadır.
Plajlarda kullanılan şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olup, havlular depozit karşılığı havlu kartı ile temin edilebilir.
240 mt
Ultra herşey dahil hizmet verilmekte olan Kilikya Palace Göynük'te gün boyu çeşitli alternatiflerle yiyecek ve içecek hizmetleri sunulmaktadır. Tesiste iki ana restoran ve beş à la carte restoran bulunmaktadır. Kilikya Palace Göynük'te sabah, öğle ve akşam servisleri dışında, gözleme saati, çay saati ya da snack restoranlar gibi ek yeme içme servisleri de sunulmaktadır. Minibar günlük olarak soft içecekler ve bira ile ücretsiz doldurulur.
Uzakdoğu Restoranı
Kilikya Resort Göynük'te beş adet à la carte restoran bulunmakta ve bu restoranlar her yıl 01 Mayıs tarihi itibariyle hizmet vermektedir.Kilikya Resort Göynük'te à la carte restoranlar için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Misafirlerimizin konaklama süreleri boyunca restoranların birinden ücretsiz yararlanma hakkı bulunmaktadır. Daha sonraki kullanımlar ücretlidir. Kış sezonunda à la carte restoranlar kapalıdır.

Uzakdoğu Restaurantı
Meksika Restaurantı
İtalyan Restaurantı
Osmanlı Restaurantı
Balık Restaurantı

2 kişi, şu anda bu oteli inceliyor.
Özkaymak Marina Hotel İNCELEYİN
Crystal Deluxe Resort İNCELEYİN
Crystal Flora Beach İNCELEYİN