Kilikya Resort Çamyuva

Denize sıfır mesafede bulunan Kilikya Resort Çamyuva, mavi bayraklı ödüllü plajı ile misafirlerine Akdeniz'in büyüleyici güzelliğini yaşama fırsatı sunuyor.
Çeşitli aktivitelerle ailece oldukça keyifli bir tatil geçirebileceğiniz tesisin odalarında konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar düşünülmüş.

Whatsapp İletişim Hattı0554 376 45 08

4/5
%0İNDİRİM
0 0 Kişi Başı / Gecelik
REZERVASYON YAP
*Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.
ARA
Denize sıfır mesafede bulunan Kilikya Resort Çamyuva, mavi bayraklı ödüllü plajı ile misafirlerine Akdeniz'in büyüleyici güzelliğini yaşama fırsatı sunuyor.
Çeşitli aktivitelerle ailece oldukça keyifli bir tatil geçirebileceğiniz tesisin odalarında konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar düşünülmüş.
Kilikya Resort Çamyuva , Çamyuva mevkii de bulunmakta olup , Kemer'e 8 km , Antalya şehir merkezine 50 km , Antalya havaalanına 65 km mesafededir.
Standart Odalar 25 m² büyüklüğündedir. Odalarda balkon, halı, uydu tv, minibar, kasa, merkezi klima sistemi, banyolarda ise küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur.
Standart odalarımızdan bazı odalar engelli misafirlerimize de hizmet edebilmektedir.
Animasyon
Gün boyu neşe dolu profesyonel animasyon ekibimizle spor aktiviteleri ve oyunlar, birbirinden yaratıcı, estetik ve eğlenceli uluslararası showlar , skeçler, müzikaller, yarışmalar, mini disko ve mini kulüp, ayda iki kez Türk gecesi, haftada bir gün canlı müzik ve her gece disko alternatifleri bulunmaktadır.
Çocuk Kulübü
Gündüz saatleri profesyonel animasyon ekibimiz eşliğinde 04-12 yaş arası çocuklar eğlenceli vakitler geçirirler. Ayrıca tesisimizde çocuklar için tasarlanmış oyun alanı mevcuttur. Akşam animasyon show öncesinde mini disko eşliğinde çocuklar eğlenmektedir.
Havuz
Tesisimizde bir yetişkin, bir de çocuk havuzu bulunmaktadır. Bundan ayrı olarak hem yetişkin hem de çocukların yararlanabileceği bir de kapalı havuz ve aquapark bulunmaktadır.
Havuzlarda kullanılan şezlong, şemsiyeler ücretsiz olup, havlular depozit karşılığı havlu kartı ile temin edilebilir.
Plaj
Denize sıfır olarak kurulmuş otelimizde, mavi bayrak ödüllü 190 metre uzunluğundaki özel plajımız kum ve çakıl karışıktır. Mevsim şartlarına göre Mayıs ayı ortalarında iskele kurulmaktadır.
Plajda kullanılan şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olup, havlular depozit karşılığı havlu kartı ile temin edilebilir.
190 MT
Ultra herşey dahil hizmet verilmekte olan Kilikya Resort Çamyuva’da gün boyu çeşitli alternatiflerle yiyecek ve içecek hizmetleri sunulmaktadır. Kilikya Resort Çamyuva'da sabah, öğle ve akşam servisleri dışında, gözleme saati, çay saati ya da snack restoran gibi ek yeme içme servisleri de sunulmaktadır.Minibar günlük olarak soft içecekler ve bira ile ücretsiz doldurulur.

Lobby Bar, Pool Bar, Disco Bar ve Snack Bar olmak üzere toplam dört bar ile misafirlerimizin hizmetindeyiz. Barlarda tüm yerli, alkollü ve alkolsüz içecekler ile altı çeşit yabancı içecek Ultra Herşey Dahil konsept dahilinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.18 yaşından küçüklere alkollü içecek servisi yoktur.Hizmet yerleri, saatleri, açık ya da kapalılık durumları mevsim şartlarına ve otel idaresinin işletme kararlarına göre değişebilmektedir.
Kilikya Resort Çamyuva'da İtalyan ve balık olmak üzere iki adet à la carte restoran bulunmakta ve bu restoranlar her yıl 01 Mayıs tarihi itibariyle hizmet vermektedir. Kilikya Resort Çamyuva'da à la carte restoranlar için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Misafirlerimizin konaklama süreleri boyunca restoranların birinden ücretsiz yararlanma hakkı bulunmaktadır.
Toplantı
Bir adet 200 m² büyüklüğünde , 4.7 metre yüksekliğinde 150 kişi kapasiteli konferans salonu , bir adet 50 kişilik toplantı salonları mevcuttur.Toplantı salonları için gerekli ekipmanlar sağlanmaktadır.

Birçok şirket toplantısına ve kongreye ev sahipliği yapan tesisimizde toplantılarınız , kurumsal organizasyonlarınız , düğün ve gala geceleriniz için özel olarak tasarlanmış bir adet 200 m2 büyüklüğünde , 4.7 metre yüksekliğinde 150 kişi kapasiteli konferans salonu , 1 adet 50 kişilik toplantı salonları mevcuttur.Toplantı salonu için gerekli ekipmanlar sağlanmaktadır.
5 kişi, şu anda bu oteli inceliyor.
Özkaymak Marina Hotel İNCELEYİN
Crystal Deluxe Resort İNCELEYİN
Crystal Flora Beach İNCELEYİN