s

Kızıldenizden Piramitlere Sharm El Sheikh & Kahire Turu 7 Gece 8 Gün Air Arabia ile

15 Haziran - 22 Haziran 2024 
KIZILDENİZDEN PİRAMİTLERE 
SHARM EL SHEİKH-KAHİRE

İSTANBUL
AIR ARABİA HAVAYOLLARI
2024
7 GECE 8 GÜN  

1.Gün İstanbul –Kahire- Sharm El Sheikh 

Sabah saat 11:00'de Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde bulunun. Havaalanı çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra, Air Arabia uçuşu E5988 ile saat 14:00'te Kahire'ye hareket edeceğiz. Yerel saatle 16:10’da Kahire'ye varışın ardından, Mısır'ın gözde tatil beldesi Sharm El Sheikh'e doğru yolculuğumuz başlayacak. Yaklaşık 7 saatlik keyifli bir uçuşun ardından Sharm El Sheikh'e varışımızı gerçekleştireceğiz.

2.Gün Sharm El Sheikh

Otellerimize giriş işlemleri ve odalara yerleşme gerçekleştirilecek. Geceleme otelimizde olacak.

Sabah kahvaltısının ardından otelimizdeki aktivitelerden faydalanabileceğiniz serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek turlara katılabilirler.

Akşam yemeği otelimizde alınacak ve geceleme yine otelimizde olacak

3.Gün Sharm El Sheikh /

Sabah kahvaltısının ardından otelinizde serbest zaman geçirebilirsiniz. Otelinizde sunulan aktiviteleri keşfedebilir veya dinlenmek için havuz veya plajı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek turlara katılma imkanı bulunmaktadır.

Geceleme otelimizde olacak.

4.Gün Sharm El Sheikh / 

Sabah kahvaltısının ardından otelinizde serbest zaman geçirebilirsiniz. Otelinizde sunulan aktiviteleri deneyimleyebilir veya dinlenmek için havuz veya plajı tercih edebilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek turlara katılma imkanı bulunmaktadır.

Geceleme otelimizde olacak.

5.Gün Sharm El Sheikh-Kahire /

Sabah erken saatlerde alınacak kahvaltının ardından Mısır’ın başkenti Kahire’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 7 saat süren keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Kahire'ye varıyoruz.

Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turu esnasında Kahire'nin önemli turistik noktalarını göreceğiz. Bu noktalar arasında Kahire Kalesi, Mehmet Ali Paşa Camii, Sultan Hasan Kulliyesi, İmam Şafi Camii, Sedat’ın Anıt Mezarı, Al Azhar Camii, İslam Tarihi Müzesi, Kahire Kulesi, Khan el Khalili Pazarı ve El Tahrir Meydanı bulunmaktadır.

6.Gün Kahire /

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler veya şehri kendi başlarına keşfedebilirler.

Kahire'de yapabileceğiniz aktiviteler arasında İslam Tarihi Müzesi, Nil Nehri'nde tekne turu, Giza Piramitleri ve Sfenks gibi önemli tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmek bulunmaktadır. Ayrıca, yerel lezzetleri deneyebileceğiniz restoranları keşfedebilir veya alışveriş yapabileceğiniz pazarları ziyaret edebilirsiniz.

Akşamüstü otelimize dönüş ve dinlenme. Geceleme otelimizde olacak.

7.Gün Kahire / 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler veya şehri kendi başlarına keşfedebilirler.

Kahire'de yapabileceğiniz aktiviteler arasında İslam Tarihi Müzesi, Giza Piramitleri ve Sfenks, Mısır Müzesi, Nil Nehri'nde tekne turu gibi önemli tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmek bulunmaktadır. Ayrıca, Mısır'ın eşsiz lezzetlerini deneyebileceğiniz restoranları keşfedebilirsiniz veya alışveriş yapabileceğiniz pazarları gezebilirsiniz.

Akşamüstü otelimize dönüş ve dinlenme. Geceleme otelimizde olacak.

8.Gün Kahire / İstanbul

Sabah erken saatte alınacak kahvaltının ardından rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer yapılacak. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Havayolları E5987 uçuşu ile saat 10:55'te İstanbul'a dönüş uçuşumuz başlayacak. Varış saatimiz 13:10.

Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Sharm El Sheikh'te yapılacak ekstra turlar şunları içerebilir:

  1. Dalış Turu: Sharm El Sheikh, dünyanın en iyi dalış noktalarından biridir. Profesyonel rehberler eşliğinde dalış yaparak renkli mercan resiflerini ve deniz yaşamını keşfedin.

  2. Safari Turu: Çöl safari turları, kum tepelerinde dört tekerlekli araçlarla heyecan verici bir macera sunar. Çöl manzaralarını keşfedin ve yerel Bedevi kültürünü deneyimleyin.

  3. Şnorkelle Dalış Turu: Şnorkelle dalış yaparak şehir dışındaki resifleri ve tropikal balık türlerini keşfedin. Rehberler eşliğinde güvenli bir şekilde deneyim yaşayın.

  4. Ras Mohammed Milli Parkı Turu: Doğa ve deniz severler için ideal bir tur. Mercan resifleri, tuz gölleri ve eşsiz manzaralarla dolu olan bu milli parkı ziyaret edin.

  5. Mısır'ın İç Turları: Mısır'ın tarihi yerlerini ziyaret etmek isteyenler için ekstra turlar düzenlenebilir. Bunlar arasında St. Catherine Manastırı, Sina Yarımadası ve diğer tarihi mekanlar bulunmaktadır.

  6. Tekne Turu: Akdeniz'in berrak sularında keyifli bir tekne turuna çıkarak güneşin tadını çıkarın ve muhteşem manzaralar eşliğinde yüzün.

Bu turların fiyatları ve detayları konusunda daha fazla bilgi almak için rehberinizle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki bazı turların minimum katılım şartları olabilir ve resmi giriş ücretleri değişiklik gösterebilir.

Kızıl Deniz Turları

Tekne İle Ras Mohammed Turu - 55 USD Kişi Başı Yetişkin / 30 USD Çocuk Ücreti

Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından biri olan Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resiflerini ve canlı su altı dünyasını keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz. Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız.

Tur sırasında dalgıç rehberler eşliğinde mercan resiflerinde şnorkelle yüzme imkanı bulacaksınız. Ayrıca, "White Island" olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal bir oluşum olan beyaz kum adasını ziyaret edeceksiniz. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumlarla kendinize bakım yapabilirsiniz.

Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak servis edilecek olup, meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimine göre taze meyve ikramı yapılmaktadır.

Açık Büfe Menüsü: Salata Büfesi, Izgara Tavuk, Izgara Köfte, Patates Kroket, Pilav, Makarna, Tatlı.

Notlar:

Maske, palet ve şnorkel tur katılımı için zorunlu değildir ancak isteyen misafirlerimiz tur başlamadan kiralama yapabilirler. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır.
White Island, Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülemeyebilir.

Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu - 50 USD Kişi Başı Yetişkin / 35 USD Çocuk Ücreti

Bölgenin en lüks, yarı denizaltı olarak adlandırılan 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen bu turda, 2 saat boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan harika deniz yaşamını gözlemleyebileceksiniz. Bu tur özellikle çocuklu aileler için tavsiye edilir.

Tur boyunca, deniz altındaki canlı yaşamı izlerken mercan resifleri, renkli balıklar ve diğer deniz canlılarını gözlemleme fırsatı bulacaksınız.

Bu turun tadını çıkarırken ıslanmadan deniz altı dünyasını keşfetmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Not: Deniz Gözlemi Turu için yerinizi ayırtmak için rehberinizle iletişime geçebilirsiniz.

Tüplü Dalış "Scuba" Turu - 60 USD Kişi Başı Yetişkin

Otelinizden alınarak Ras Mohammed Milli Parkı'nda bulunan hareket alanına götürüleceksiniz. Burada dalış ekipmanlarınızı teslim alacak ve kısa bir eğitimden sonra tekneler ile dalış yapılacak noktalara hareket edeceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 metrelik tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyunca farklı noktalarda dalışlar yapılacak ve öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis edilecektir.

Bu aktiviteye 12 yaşından büyük ve sağlık problemi olmayan herkes katılabilir.

Açık Büfe Menüsü: Salata Büfesi, Izgara Tavuk, Izgara Köfte, Patates Kroket, Pilav, Makarna, Tatlı.

Bu turla unutulmaz bir su altı deneyimi yaşayabilir ve Kızıldeniz'in muhteşem canlı yaşamını keşfedebilirsiniz.

Çöl Turları

ATV Çöl Safari

Tek kişi ATV: 30 USD
İki kişi ATV: 50 USD (Çocuk indirimi yoktur)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anılarınızı ölümsüzleştireceksiniz. Ayrıca çölde deveye binme imkânı bulacaksınız.

Turun son durağı olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız.

Notlar:

Bedevi çayı ve kask tur fiyatına dahildir.
Baş & Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe su kişi başı 6 USD'dir.

Buggy Çöl Safari

İki kişilik Buggy: 50 USD
Dört kişilik Buggy: 60 USD (Çocuk indirimi yoktur)
Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edeceksiniz. Muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anılarınızı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız.

Turun son durağı olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız.

Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında Akşam Yemeği

Tek kişilik ATV: 50 USD
İki kişilik ATV: 60 USD (Çocuk indirimi yoktur)
Otelinizden alınıp çölde safari alanına götürüleceksiniz. 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anılarınızı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız.

Turun son durağı olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitiminde hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gideceğiz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!

Yemek Menüsü: Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir.

Notlar:

Bedevi çayı ve kask tur fiyatına dahildir.
Baş & Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su kişi başı 6 USD'dir.

Eğlence Turları

Neverland Turu - 50 USD Kişi Başı Yetişkin / 30 USD Çocuk Ücreti

Otelinizden alınarak özel bir açık hava show alanında gerçekleştirilen bu turda, 50'den fazla dansçı ve akrobattan oluşan profesyonel bir show ekibinin performanslarını izleme imkanı bulacaksınız.

Bu gösteride Rus, Kolombiya, Brezilya şovları gibi uluslararası gösterilerin yanı sıra dansöz ve Tannoura dansçısı gibi çeşitli gösteriler de yer alacaktır. Eğlenceli ve renkli atmosferiyle Neverland Turu, unutulmaz bir deneyim sunuyor.


Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu - 20 USD Kişi Başı Yetişkin

Otelinizden alınarak Sharm El Sheikh'te bulunan gece kulüplerine götürülerek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Bu turda, şehrin canlı gece hayatını keşfedebilir, dans edebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yemekli Şehir Turu - 35 USD Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur)

Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii'ni görün. El Farsha'da gün batımının keyfini çıkarın ve şehirde alışverişin tadını çıkarın.

Turun sonunda Fares Restaurant'ta akşam yemeği keyfi sizi bekliyor. Deniz ürünleri menüsü şunları içerir: Deniz ürünleri çorbası, kalamar, karides, ızgara singari balığı, pirinç pilavı ve salata. (İçecekler hariç).


EXTRA TURLAR İNDİRİMLİ FİYATLAR

Full Paket

  • Normal Fiyat: 525 Dolar
  • İndirimli Fiyat: 475 Dolar

Bu indirimli paket, tüm ekstra turları içermektedir. Sharm El Sheikh'teki aktivitelerden dalış turlarına, çöl safari gezilerinden eğlence turlarına kadar her şeyi kapsamaktadır. Bu fırsatla, tatilinizin keyfini çıkarırken ekstra turlarda da tasarruf edebilirsiniz.


Paket fiyata dahil olan hizmetler şunlardır:

Uçak Bileti:

AIR ARABİA Havayolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı – Kahire – Sabiha Gökçen Havalimanı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri. (20 kg bagaj hakkı)
Havalimanı Vergileri:

Uçuşlar için gerekli havalimanı vergileri.
Konaklama:

Sharm El Sheikh'te seçilen otel kategorisinde 4 gece herşey dahil konaklama.
Kahire'de 3 gece oda+kahvaltı konaklama.
Transferler:

Havalimanı / Otel / Havalimanı arası transferler.
Rehberlik Hizmeti:

Türkçe rehberlik hizmeti.

Paket fiyata dahil olmayanlar şunlardır:

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:

Yurtdışına çıkış harç pulu ücreti.
Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler:

Tur programında yer almayan ekstra geziler ve aktiviteler.
Mısır Vizesi:

İstanbul-Kahire uçuşundan sonra pasaport kontrolünden geçmeden önce 25 USD karşılığında Mısır vizesi almanız gerekmektedir.
Kişisel Harcamalar:

Yiyecek, içecek, alışveriş ve diğer kişisel harcamalar.

ÖNEMLİ NOTLAR

Ekstra Tur Ödemeleri: Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

Minimum Katılım Sayısı: Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da tur metro ile gerçekleştirilebilir. Rehberimiz içeriği aynı kalmak şartıyla ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

Fiyat Değişiklikleri: Ekstra turlarda bölge yoğunluğuna veya döneme bağlı olarak fiyat değişikliği meydana gelebilir. Ekstra turlarda rehberden satın alma esnasındaki fiyatlar geçerli olacaktır.

Otel Bilgilendirme: Programlarımızda rehber, gidilecek destinasyonda karşılamalı olacaktır. Pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

Ekstra Tur İptalleri: Misafirlerin ekstra tur iptali veya değişikliklerinin minimum 24 saat öncesinden rehbere bildirilmesi gerekmektedir. İptal istenen ekstra turun iptal-iade durumu yerel tedarikçinin nihai kararına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Otel Seçimi: Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 2 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir.

Panoramik Şehir Turları: Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

Fiyat Bilgisi: Bazı turlar, kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yabancı Dil Bilgisi: Paket turlarımız yurtdışına yönelik olduğu için, misafirlerin yabancı dil bilgisi kendi sorumluluklarındadır.

Döviz Bilgisi: Misafirlerin kur farkından etkilenmemeleri için yüklü miktarda döviz bozdurmamalarını tavsiye ederiz. Eski/Yıpranmış dövizler destinasyonlardaki bankalar tarafından kabul edilmemektedir. Bu nedenle, bankaların kabul etmeyeceği eski tip dövizler ile ekstra tur rezervasyon işlemleri yapılmayacaktır.

GENEL ŞARTLAR

Pasaport Durumu:


T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise yenilemeleri gerekmektedir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya tahrip edilmiş pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında sorun yaşanmaması için pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.
Misafir pasaportlarının dönüş uçuş tarihi itibarıyla minimum 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
Vize İşlemleri:

Yurtdışı seyahatlerde vize işlemleri, misafirin sorumluluğundadır.
Vize alınamaması durumunda VALSTUR sorumluluk kabul etmemektedir.
Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi veya turu kaçırması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz.
Uçuş Bilgileri:

Uçuş saatleri ve parkurlarında değişiklikler olabilir.
Uçağın kalkış saatinden en az 3 saat önce havalimanında hazır bulunulmalıdır.
Uçak bileti grup sınıfından kesildiği için, uçuş kaçırılması durumunda yeni biletin masrafları misafire aittir.
Otel ve Konaklama:

Programlardaki oteller müsaitlik durumuna göre değişebilir.
3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilmemekte olup, ilave yatak uygulaması yapılabilir.
Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
Otelde sunulan kahvaltı kontinental kahvaltıdır ve Türk kahvaltısı değildir.
Seyahat Sigortası:

Seyahat sigortası olmadan seyahat etmek yasaktır. Misafirlerin seyahat ve sağlık sigortalarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Ekstra Turlar ve Geziler:

Ekstra turlar minimum katılım şartına bağlıdır.
Panoramik şehir turları şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenir ve içeriği değişmeyebilir.
Yerel otoritelerin izni olmadan yapılamayacak turlar düzenlenmez.
Diğer Hususlar:

Cep telefonlarının yurtdışında kullanımı için operatör firmadan bilgi alınmalıdır.
Seyahat sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Valstur sorumlu değildir.
18 yaşından küçük çocuklar için muvafakatname gerekmektedir.
Genel Bilgilendirme:

Tur programındaki değişiklikler mücbir sebeplerden dolayı yapılabilir ve misafirlere bilgi verilir.
VALSTUR, otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Genel şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

15 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Herşey Dahil
849 USD849 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 829 USD
0 Oda  0 Kişi

6 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.07.2024 - 13.07.2024
Herşey Dahil
699 USD699 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

13 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.07.2024 - 20.07.2024
Herşey Dahil
699 USD699 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

3 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.08.2024 - 10.08.2024
Herşey Dahil
749 USD749 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 729 USD
10 Oda  10 Kişi

10 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 17.08.2024
Herşey Dahil
749 USD749 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 729 USD
10 Oda  10 Kişi

24 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 31.08.2024
Herşey Dahil
749 USD749 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 729 USD
10 Oda  10 Kişi

7 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.09.2024 - 14.09.2024
Herşey Dahil
749 USD749 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 729 USD
10 Oda  10 Kişi

21 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 28.09.2024
Herşey Dahil
699 USD699 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

5 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.10.2024 - 12.10.2024
Herşey Dahil
699 USD699 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

12 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 19.10.2024
Herşey Dahil
699 USD699 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi

26 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 02.11.2024
Herşey Dahil
699 USD699 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 679 USD
10 Oda  10 Kişi
Kızıldenizden Piramitlere Sharm El Sheikh & Kahire Turu 7 Gece 8 Gün Air Arabia ile
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM