Konaklamalı Kartepe Ormanya Sapanca Maşukiye Turu 1 Gece 2 Gün

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
KONAKLAMALI KARTEPE ORMANYA SAPANCA MAŞUKİYE TURU 1 GECE 2 GÜN 


1. GÜN; İstanbul İzmit Otobüs Yolculuğu, Kartepe, Ayrı Gezegen Cam Teras
Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni rota keşfetmek, kayak yapmak, kış ve dağanın tadını çıkarmak için sizlere özel hazırladığımız turumuza profesyonel ekibimiz eşliğinde araç içerisindeki ikramlarımız ile başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuz sonrasında Maşukiye'de size özel inidirimler ile kayak takımı, snowboard ve kızaj kiralayabileceğiniz kayak evinde kısa bir mola veriyoruz. Ardından Kartepe'ye hareket ediyoruz. Ulaşmamız ile dileyen misafirlerimiz kayak yaparken dileyen misafirlerimiz de dağ havası alıp telesiyej ile beyaz yolculuğa çıkabilirler. Serbest zamanımız sonrası Ayrı Gezegen Cam Teras'a gidiyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamız ardından İzmit'te yer alan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı Mola yerinde olup ekstradır.
Öğle Yemeği Kartepe'de - Sucuk/köfte ekmek içecek olup ekstradır.
Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.
Konaklama Ramada Plaza By Wyndham İzmit
Günün Tavsiyesi Kayak yapmak, ızgara sucuk ekmek yemek, kar motoruna binmek, Telesiyej ile zirveye çıkmak, otelde havuz, hamam ve sauna gibi otelin ıslak alanlarından yararlanmak, bol bol fotoğraf ve video çekinmek.

2. GÜN; Ormanya, Maşukiye, Atv ve Zipline Etkinlikleri, Gölmanya Tekne Turu, İzmit İstanbul Otobüs Yolculuğu
Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız sabah kahvaltımız sonrası eski adıyla Uzuntarla Tabiat parkı olarak bilinen yeni adı ile Ormanya’yı geziyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek filmlerde izlediğiniz kahramanları akıllarınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflayacağınıza eminiz. Hayvanat bahçesini de gördükten sonra Ters Ev'e gidiyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamız sonrası Sapanca Gölü üzerinde dileyen misafirlerimiz ile tekne turu yapıyoruz. (Ekstra) Göl kıyısına geldiğimizde çay kahve molasi veriyoruz. Molamız ardından bölgenin meşhur yemeklerini yemek üzere restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğimiz ardından Maşukiye'ye hareket ediyoruz. Bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapmak, Atv safari, Zipline etkinleri ve yürüyüş programımız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a aynı güzergah üzerinden dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.
Öğle Yemeği Maşukiye'de - Alabalık, köfte, Salata, tatlı ve içecek olup ekstradır.
Akşam Yemeği Mola yerinde - Menü serbest olup ekstradır.
Konaklama Bugün konaklama yoktur.
Günün Tavsiyesi Atv safari yapmak, zipline binmek, alabalık yemek, Sapanca gölünde tekne turu yapmak, bol bol fotoğraf ve video çekmek.

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
Bakırköy - E5 Üzeri İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 05:00
Mecidiyeköy - Ankara İstikameti - Meydan Simit Sarayı Önü 05:30
Kadıköy - Evlendirme Dairesi Önü - Yapı Kredi Karşısı 06:00
Kartal - E5 Kartal Köprüsü - Ankara İstikameti İett Durakları 06:15
Gebze  - Çayırova Mc Donalds Önü 06:45

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Turizm araçları ile gidiş dönüş ulaşım
- Tüm çevre gezileri
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Milli park, otoban ve otopark ücretleri
- Otel'de havuz, hamam ve saunadan yararlanma
- Otel'de 1 gece 2 gün yarım pansiyon konaklama
- Otel'de açık büfe 1 sabah kahvaltısı
- Otel'de açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
- Yetkili acenta güvencesi
- Otobüs içerisindeki ikramlar
- 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- İlk gün sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri
- Kayak ekipmanları, skipass ücretleri ve tüm aktiviteler (Atv, tekne turu, zipline vb.)
- Ören yeri giriş ücretleri (Cam teras ve ters ev) isteğe bağlıdır
- Tüm kişisel harcamalar

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini yedi (7) iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi (7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinde yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde banka ve kurumların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılamadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda acente misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden arama,sms veya e-posta yolu ile bizzat haber vermekle yükümlüdür. Tur içerisinde kullanılmayan hiç bir hizmet için iade talep edilemez.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden acente sorumlu değildir.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acente sorumluluğu yoktur.

Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda ya da bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir."

EK BİLGİLER
"Turumuz 1 Gece 2 Gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numara garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

Tur tarihinden 1 gün önce mesai saatleri içerisinde katılımcılarımıza sms ile rehber bilgisi, araç kalkış bilgileri ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için tur esnasında dikkat edilmesi gereken hususların yer aldığı ön bilgilendirme videosunun linki gönderilecektir.

Çocuk İndirimleri - Konaklamalı Turlarda; İki yetişkin yanında bir çocuk için uygulanır. 2. Çocuk tam ücrete tabidir. Çocuk indirimi uygulanacak yaşlar 00-12 yaş aralığındadır.00-06 yaş arası çocuklara otellerde yatak verilmeyebilir. 2-6 yaş grubu çocuk ücreti 249 ₺, 7-12 yaş çocuk ücreti 379 ₺ olup rezervasyon esnasında ödeme yapılmaktadır.

Tek Kişilik Oda Fiyat Farkı - Turumuza tek kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz, ekstra 150 ₺ oda fiyat farkı rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Üç Kişilik Oda Rezervasyonu - Otel 3. kişi için ek yatak veya standart yatak kullanabilir.

Tur Boyunca Kullanılacak Araçlar;
17-19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27-31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
46-54 Kişilik: Temsa Safir - Maraton & Mercedes Travego - Tourismo & Neoplan Cityliner - Tourliner & Setra"Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.
Konaklamalı Kartepe Ormanya Sapanca Maşukiye Turu 1 Gece 2 Gün
Kartepe - Ayrı Gezegen Cam Teras - Ormanya - Maşukiye - Atv ve Zipline Etkinlikleri - Gölmanya Tekne Turu
1 Gece 2 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM