s

Kurban Bayramı Özel Trabzon'dan Dubai Turu 3 Gece

15 Haziran - 19 Haziran 2024 


TRABZON'DAN DUBAİ TURU 15 HAZİRAN 2024 KURBAN
BAYRAMI SunExpress Havayolları ile 3 gece  

1.Gün 
Trabzon Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 1 gün önce 22:15'te başlayacak olan bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından XQ1512 sefer sayılı SunExpress Havayolları'nın tarifeli uçuşu ile 00:15'te Dubai'ye uçacağız. Yerel saatle sabah 04:45'te Dubai Havalimanı’na varışımızın ardından bizi bekleyen araçla Dubai İkonları şehir turuna başlayacağız.Turumuzda ilk olarak, "Gökdelenler Caddesi" olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinde bulunan yerel bir restoranda kısa bir mola vereceğiz. Daha sonra, Dünyanın 8. Harikası olarak adlandırılan Palmiye Adası'na ziyaret gerçekleştireceğiz. Burada, ünlü Palmiye The Pointe'deki restoranlar ve kafelerle çevrili alanda serbest zaman geçireceğiz. İsteğe bağlı olarak, Monorail treni ile (5 Euro bilet ücreti) veya The View at The Palm kulesinin 52. katındaki gözlem terasına çıkarak (25 Euro bilet ücreti) Palmiye Adası'nı farklı açılardan keşfedebilirsiniz.Daha sonra, şehir turumuzda Dubai'nin diğer önemli sembollerinden Burj Al Arab Yelken Oteli, Madinat / Souk Jumeirah, Media City, Jumeirah Sheikh Sarayı ve Özel Adası, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye ve Dubai Kayak Merkezi'ni panoramik olarak göreceğiz.Şehir turunun ardından otelimize transfer edilerek odaların alınmasına kadar serbest zaman verilecek. Akşam üzeri, isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Fountain Show ve Gece Pazarları Turu (65 Euro) programına katılabilirler. Bu turda, 828 metre yüksekliğindeki Burj Khalifa'nın önünde bulunan ve Dünya'nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki renk oyunları, ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan "The Dubai Fountain Show"u izleyeceğiz. Daha sonra alışveriş ve çevre gezisi için Souk Al Bahar – Dubai Mall'da serbest zaman geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz, Dünya'nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa'nın 124. katına çıkarak (50 Euro bilet ücreti) Dubai'nin manzarasını izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top etkinliğine katılabilirler. Akşam yemeği (limitsiz soft içecekler dahil) lokal restoranda alındıktan sonra, Dubai'nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz Bastakiya Bölgesi'ni ve bu bölgede bulunan diğer yerleri gezeceğiz. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zamanın sonrasında otelimize transfer edileceğiz.

2.Gün:
 
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. İlgi duyan misafirlerimizle birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz Miracle Garden (Mucize Bahçe) Tema Park Turu (55 Euro) için hareket edeceğiz. Miracle Garden, 50 milyondan fazla çiçeğe ev sahipliği yaparak bitkilerle süslenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve birçok özel dekora ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği, 2013 yılında Dünya’nın en büyük bahçesi olması ve 2016 yılında bünyesinde barındırdığı Dünya’nın en büyük çiçek heykeli olan “Airbus A380” ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiştir. Mucize Bahçe ziyaretimizde rengarenk kemerler, desenlerle süslenmiş çiçek duvarları ve taklar bizi büyüleyecek. Mucize Bahçe'de gerçekleştireceğimiz gezinin ardından otelimize dönüş ve serbest zaman.
Öğleden sonra isteyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro) programına katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jiplerle hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp Off-Road macerası ve fotoğraf molasının ardından Bedevi kampına varacağız. Burada dilerseniz deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir veya Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Barbekü açık büfe akşam yemeği, dans ve müzikli eğlence eşliğinde Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz turumuzun ardından Dubai’nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Dubai Outlet Mall’a hareket edeceğiz. Burada birçok ünlü markanın outlet mağazalarını keşfedecek ve misafirlerimize sunulan Özel Plus İndirim Kartı ile daha uygun fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı bulacaklar. Sonrasında otelimize transfer edilerek dinlenmek üzere serbest zaman verilecek.


3.Gün:
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. İlgi duyan misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Lokal Mahalleler & Frame Turu (55 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, Dünya’nın en büyük resim çerçevesi olan Dubai Frame’e hareket edeceğiz. Dubai Frame’in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Frame ziyaretimizin ardından geleneksel Abra tekneleri ile Dubai Koyu’nu geçerek Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret ederek turumuzu tamamlayacağız. Tur bitiminde otelimize dönüş ve serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Dubai Gala Gecesi: Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise ve Global Village Festivali Turu (95 Euro) programına katılabilirler. Turumuzun ilk bölümünde, Türk sokağının da bulunduğu uluslararası gösterileri ve şovlarıyla eğlence, alışveriş ve cazibe merkezlerinden biri olan Global Village’ı ziyaret edeceğiz. Yaklaşık 90’dan fazla ülke kültürünü tek bir yerde birleştiren bu büyük turizm, eğlence ve alışveriş projesinde serbest zaman sunulacak. Ardından, Dubai’nin ışıkları altındaki güzelliğini, teknede sunulacak eğlence ve showlar eşliğinde, farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız, açık büfe akşam yemeği ve limitsiz soft içecekler dahil Dubai Marina Dhow Cruise tekne gezimizi düzenleyeceğiz. Tur sonrası otelimize transfer edilecektir.


4.Gün

Sabah kahvaltısı ve otel çıkış işlemlerinin ardından rehberimizin belirteceği hareket saatine kadar serbest zaman geçireceğiz. Ardından Abu Dhabi İkonları Şehir Turu programını düzenlemek üzere Abu Dhabi'ye (Dubai - Abu Dhabi arası 125 km) hareket edeceğiz. Yedi emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi'de gerçekleştireceğimiz gezi esnasında, 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan ve Corniche gibi görülmeye değer yerleri ziyaret edeceğiz. Şehir turu sonrasında kişisel aktiviteler için serbest zaman verilecektir.Serbest zaman içerisinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, dünya kültürlerini birleştirme amacıyla tasarlanmış ve farklı mimari akımların harmanlandığı, Osmanlı mimarisinin etkilerinin görüldüğü Sheikh Zayed Camii'ni ziyaret edeceğiz. Ardından eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenleyeceğiz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World gibi eğlence merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Yas Mall'da alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri yapabilir ve temalı hediyelik eşya alışverişi yapabilirsiniz. Alınacak akşam yemeğinin ardından (açık büfe ve limitsiz soft içecekler dahil), Abu Dhabi'nin ünlü eğlence mekanlarından biri olan Yas Marina'da fotoğraf çekmek ve çevre gezisi için serbest zaman sunulacaktır.


5 Gün:

Rehberimizin belirteceği saatte, Trabzon'a gerçekleşecek olan dönüş uçuşumuz için Dubai Havalimanı'na transfer olacağız. Bagaj teslimi, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından XQ1513 numaralı SunExpress Havayolları'nın tarifeli seferi ile 03:30'da Trabzon'a uçacağız. Tahmini olarak TSİ 06:25'te Trabzon Havalimanı'na varış yaparak turumuzu tamamlayacağız. Bu süre zarfında Dubai'deki keyifli zamanlarımızı hatırlayacağız ve yolculuğumuzun son etabına geçeceğiz.

TRABZON'DAN DUBAİ TURU / YARIM PANSİYON (4 Akşam Yemeği ile) Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 310 € yerine 255 €

Pakete Dahil Olan Hizmetler:
 • Akşam Yemekli Fountain Show ve Gece Pazarları Turu (65 Euro)
 • Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro)
 • Dubai Gala Gecesi: Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise ve Global Village Festivali Turu (95 Euro)
 • Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) 
0 – 2 yaş arası ücretsiz, 3/12 yaş arası 200 Euro‘dur.TRABZON'DAN DUBAİ TURU / VİZE DAHİL & YARIM PANSİYON (4 Akşam Yemeği ile) Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 400 € yerine 330 €

Pakete Dahil Olan Hizmetler:
 • Dubai Vizesi (90 Euro)
 • Akşam Yemekli Fountain Show ve Gece Pazarları Turu (65 Euro)
 • Akşam Yemekli Çöl Safari ve Dubai Outlet Mall Turu (95 Euro)
 • Dubai Gala Gecesi: Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise ve Global Village Festivali Turu (95 Euro)
 • Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro)
0 – 2 yaş arası 90 Euro, 3/12 yaş arası 295 Euro‘dur.
  

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ NOTLAR:
 • Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir.
 • Turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cumartesi ve Pazar günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır. Tur programında dahil olarak sunulan BAE vize başvuru bedeli 90 Euro dur.

GENEL ŞARTLAR

1. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; valstur gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; valstur' dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu valstur' dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin valstur tarafından iptal edilmesi durumunda valstur' dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, valstur sorumlu tutulamaz.
3. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde valstur iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4. Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar valstur'a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50' si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. valstur ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar

5. Programda belirtilen ekstra turlar ve geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler İngilizce rehberlik hizmeti ile sunulabilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
6. Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

Uçuşlar Hakkında

7. Valstur hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
8. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
9. 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
10. Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
11. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
12. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
13. Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
14. Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Valstur'un sorumluluğunda değildir.
15. Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class'a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
16. Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

17. valstur misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda valstur'un iptal koşulları geçerli olacaktır.
18. Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire valstur tarafından bildirilecektir.
19. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km' lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce valstur tarafından bilgi verilecektir.
20. Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
21. Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
22. Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00'dir.
23. Valstur tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Valstur tarafından garanti edilemez.
24. Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
25. Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
26. Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
27. Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
28. Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
29. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
30. Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
31. 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
32. Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
33. Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
34. Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
35. İstyatur zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
36. Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İstyatur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
37. Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
38. Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, İstyatur'un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

15 Haziran 4* Four Points by Sheraton Production City vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 19.06.2024
Oda Kahvaltı
449 EUR499 EUR599 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
10 Oda  10 Kişi
Kurban Bayramı Özel Trabzon'dan Dubai Turu 3 Gece
3 Gece 5 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM