s

Kurban Bayramı özel Vizesiz Klasik Uzak Doğu 9 Gece THY İle

12 Haziran - 22 Haziran 2024 
KLASİK UZAKDOĞU
Singapur (2)  Kuala Lumpur (1)  Bangkok (2)  Pattaya (2) Phuket (3)

3 ÜLKE - 5 ŞEHİR | THY : Singapur - Phuket | 10 Gece
V İ Z E S İ Z


1.Gün İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce (gidiş uçuş
tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz.

2.Gün İSTANBUL – SİNGAPUR

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Singapur uçuşumuzbaşlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor. Singapur’a varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyenözel otobüsümüze geçiyoruz. Ardından Panoramik Singapur şehir turumuz için hareket.Turumuzda;Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama 
otelimizde.

3. Gün SİNGAPUR

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek
‘’Sentosa Adası’’ (85 Euro) turumuz için hareket. Sentosa Singapurlular’ın hafta sonlarını
değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra
teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin
anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Universal Stüdyoları’’ (90 Euro) turumuz için hareket. Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Gece Safarisi’’ (60 Euro) turumuz için hareket. Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz.Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün SİNGAPUR – KUALA LUMPUR

Otelde alacağımız kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Malezya’ya hareket. Arzu eden
misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Melaka’’ (45 Euro) turumuz için hareket. UNESCO
Dünya Miras Listesi’nde yer alan tarihi Melaka şehri, geçmişte Portekiz, Hollanda ve İngiliz sömürgesi ve meşhur baharat yolunun başlangıcıdır. Melaka, Kuala Lumpur’un 160 km güneyinde yer alan,ülkenin en önemli tarihi bölgelerindendir. Palembang’dan Hindu bir prens olan Parameswara tarafından kurulmuştur. Melaka ayrıca Portekizliler, Hollandalılar ve İngilizler tarafından da yönetilmiştir. Bu fetihlerin kalıntıları ve binaları halen günümüzde de görülmektedir. Bu 3 sömürgeci dönemden kalan tarihi eserler ve şehir merkezi gezilecektir. Sonrasında Malezya’ya varışımıza istinaden Kuala Lumpur’u tanımanız için panoramik şehir turunu yapacağız. Merdeka Meydanı, Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan), Çin Mahallesi, Minare of Kuala Lumpur panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek . ’Batu Mağaraları’’ (35 Euro) turumuz için hareket. Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Turumuzun ardından Kuala Lumpur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
5. Gün KUALA LUMPUR – BANGKOK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Kuala Lumpur havalimanına transfer. Yerel havayolları tarifeli seferi ile Bangkok’a uçuş ve varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Ardından Panoramik Bangkok şehir turumuz için hareket. Turumuzda Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları), Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi,Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikânesi görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak ‘’Akşam yemekli Yok Yor Marina Sea Food Restaurant  Patpong Gece Pazarı’’ (20 Euro) turumuz için hareket. Turumuzda önce “Kralların Nehri“ olarak bilinen ünlü Chao Praya Nehri kenarında, Bangkok’u ışıklar altında görebileceğimiz restaurantımızda bizler için hazırlanan yemeğimizi alacağız. Keyifli yemeğimizin ardından daha çok replika ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz Patpong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Turumuzun ardından Bangkok’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün BANGKOK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek
‘’Yüzen Çarşı Yılan Çiftliği’’ (55 Euro) turumuz için hareket. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siyam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkhram kasabasında bir hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yârim saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Turumuzda nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayarak kobra ve piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuzun ardından Bangkok’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün BANGKOK – PATTAYA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Tayland’ın sahil kesimindeki dinlence ve eğlence merkezi Pattaya’ya hareket. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz. Buradan hareket ve Pattaya’ya varışın ardından otelimize transfer. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Timsah Çiftliği’’ (20 Euro) turumuz için hareket. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ünlü kabare ‘’Alcazar Show’’ (35 Euro)’da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaklar. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz. Turumuzun ardından Pattaya’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. Gün PATTAYA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Nong Nooch Tropik Bahçe’’ (35 Euro) turumuz için hareket. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Tur sonrası serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden
misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Fil Safarisi’’ (35 Euro) turumuz için hareket. Doğal
ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Turumuzun ardından
Pattaya’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

9. Gün PATTAYA – BANGKOK – PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin
ardından yerel havayolları ile Phuket Adası’na hareket. Varışımızın ardından otele transfer. Oda
anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak
düzenlenecek ‘’Akşam yemekli Phuket Fantasea’’ (70 Euro) turumuz için hareket. Şov öncesi
akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde
izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece
geçireceğinizden eminiz. Turumuzun ardından Phuket’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere
serbest zaman. Konaklama otelimizde.

10. Gün PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Öğle yemekli Phi Phi Adası’’ (70 Euro) turumuz için hareket. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları
ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun“The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz
Phi Phi Adası’nda. Turumuzun ardından Phuket’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest
zaman. Konaklama otelimizde.

11. Gün PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Öğle yemekli James Bond Adası’’ (70 Euro) turumuz için hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit
olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan
sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Turumuzun ardından Phuket’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

12. Gün PHUKET – İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden
sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.

13. Gün İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.


AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER

525 Euro 475 Euro
0-2 yaş ücretsiz,3-10 yaş %50 indirimlidir.
Öğle Yemekli Phi Phi Adası (70 Euro), Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (70 Euro), 
Akşam Yemekli Fantasea Show (70 Euro), Nong Nooch Botanik Bahçesi (35 Euro), Fil Safarisi (35 Euro),
Timsah Çiftliği (20 Euro), Yok Yor Marina Sea Food Restaurant &ampx; Patong Gece Pazarı (20 Euro),
Yüzen Çarşı &ampx; Yılan Çiftliği (55 Euro), Sentosa Adası (85 Euro), Gece Safarisi (60 Euro)

KONAKLAMA VE UÇUŞ NOTLARI

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.
o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.
8 Mart
TK54 IST-SIN 01.55 – 17.20
TK173 HKT-IST 22.45 – 06.00*
18 Ekim:
TK54 IST-SIN 02.10 – 17.50
TK173 HKT-IST 22.15 – 04.45*
15 Kasım:
TK54 IST-SIN 01.55 – 17.20
TK173 HKT-IST 22.45 – 05.45*

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Singapur (SIN) gidiş, Phuket (HKT)-İstanbul (IST)
dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
 Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Kuala Lumpur (KUL)-Bangkok (BKK) tek yön ekonomi sınıfı uçak
bileti (15kg bagaj hakkı),
 Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Bangkok (BKK)-Phuket (HKT) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti
(15kg bagaj hakkı),
 Özel otobüsümüz ile Singapur-Malezya arası transfer
 4* otellerde 10 gece oda &ampx; kahvaltı konaklama,
 Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri,
 Bangkok Panoramik Şehir Turu
 Singapur Panoramik Şehir Turu
 Kuala Lumpur Panoramik Şehir Turu
 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 Turist şehir vergileri,
 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 İç hat bağlantı bileti,
 Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı),
 Öğle ve akşam yemekleri,
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 Müze ve ören yerleri girişleri,
 Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı).

ÖNEMLİ NOTLAR

 Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle
İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.
 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için
seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından
bildirilecektir.
 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla
mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından
bilgi verilecektir.
 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen
yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave
yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3.
Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini
beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için
geçerlidir.
 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne
uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya
kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda
servis edilebilir.
 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden
rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik
turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün
ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik
nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması
imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından valstur sorumlu değildir.
Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma
veya yaya olarak yapılabilir.
 Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.
Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak
araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek
yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından
değiştirilebilir.
 Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara
katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş
sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması
ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda
konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 Valstur , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

VİZE
 T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az
6 ay geçerli pasaport ile yeterlidir.
 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski
ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya
havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan vasltur sorumlu değildir,
sorumluluk yolcuya aittir. 
 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek
ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve
T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi
durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile
seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini
gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini rica ederiz.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

3* & 4* Oteller 12 Haziran Kurban Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
1.699 EURFiyat Sorunuz2.149 EUR0 - 1 yaş 295 EUR
2 - 11 yaş 1.549 EUR
10 Oda  10 Kişi

4* & 5* Oteller 12 Haziran Kurban Bayramı

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
1.799 EURFiyat Sorunuz2.299 EUR0 - 1 yaş 295 EUR
2 - 11 yaş 1.649 EUR
10 Oda  10 Kişi
Kurban Bayramı özel Vizesiz Klasik Uzak Doğu 9 Gece THY İle
9 Gece 11 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM