Kurban Özel Bodrum Gökova Didim Turu

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
BODRUM GÖKOVA DİDİM TURU
Her Hafta Kesin Hareketli
3 Gece Otel Konaklamalı
GÖKOVA TEKNE TURU DAHİLDİR.


1.Gün - Gece Yolculuğu
22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

22:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23:15 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Çayırova Mc Donald’s

23:45 Gebze Center Önü

Belirlenen noktalardan siz kıymetli misafirlerimizi aldıktan sonra Valstur ile Bodrum Gökova Didim Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

2.Gün - Bafa Gölü – Bodrum – Antik Tiyatro – Myndos Kapısı – Bodrum Kalesi – Sualtı Arkeoloji Müzesi – Zeki Müren Müzesi
Gece yolculuğumuzun ardından Valstur ile Bodrum Gökova Didim Turu için sabah saatlerinde Bafa Gölü’nde vereceğimiz kahvaltı molasını veriyoruz. Kahvaltı molamızın ardından Bodrum’a hareket ederek ilk olarak Bodrum Antik Tiyatrosu’nu panoramik olarak görüp ilk gezi noktamız olan Bodrum Myndos Kapısı ile turumuza başlıyoruz. Bodrum yarımadasının en batısında bulunan ve M.Ö. 640 yılında Anadolu’nun en eski medeniyetlerinden biri olan Leleglerin hüküm sürdüğü Myndos Antik Kenti, Ege Denizi ile Akdeniz’in kesiştiği noktada yer alıyor. Rehberimiz eşliğinde Myndos Kapısı gezimizi gerçekleştirdikten sonra Bodrum Kalesi’ne doğru yavaşça hareket ediyoruz. İki liman arasında kayalık bir alan üzerine kurulan Bodrum Kalesi’ne ulaştıktan sonra İngiliz Kulesi, İtalyan Kulesi, Cam batık salonu, Zindan ve Uluburun gibi bölümleri rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından Sualtı Arkeoloji Müzesini rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Bodrum’a özgü hediyelik eşya ve alışverişlerimiz için Bodrum Çarşı’sında kısa bir mola veriyoruz. Molamızın bitiminden sonra Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şuanda müze olarak kullanılan Bodrum merkezdeki evini ziyaret ediyoruz. Ardından günün yorgunluğunu atmak için ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.


Sabah Kahvaltısı : Bafa Gölü’nde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği : Bodrum’da serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama :Raymar Hotel Muğla vb.

3.Gün - Gökova – Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı – Azmak Çayı Tekne Turu – Aşıklar Yolu - Bodrum
Valstur ile Bodrum Gökova Didim Turunun 3. gününde otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra otobüsümüze binerek Gökova’ya doğru hareket edeceğiz. İlk olarak Gökova’nın giriş kapısı olan Akyaka beldesine ulaşıp vardıktan sonra bizi bekleyen teknemize binerek Gökova tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molalarımız ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum ve Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız bittikten sonra Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius'un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. İsteyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turuna (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun ardından otobüsümüzde toplandıktan sonra Aşıklar Yolu’na doğru hareket ediyoruz. Dramtik bir hikaye sonucu dikilmiş olan Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel ve keyifli bir yürüyüşün ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru akşam yemeği ve konaklama için hareket ediyoruz.


Dileyen misafirlerimiz Bodrum gecelerini yaşamak için Bodrum gece turumuza katılabilirler. (Ekstra)


Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Gökova Tekne turu sırasında teknede alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Raymar Hotel Muğla vb

4.Gün - Bodrum Mavi Yolculuk Tekne Turu – Akvaryum Koyu – Tavşan Burnu – Adaboğazı – Kızıl Burun

Valstur ile Bodrum Gökova Didim Turu 4. günüde otelde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından Tekne turumuz için yola çıkıyoruz. (Ekstra) Marina’dan bindiğimiz teknemiz ile Bodrum’un muhteşem koylarını ve manzaralarını keşfetmek için bütün gün sürecek tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuzda Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Adaboğazı, Kızıl Burun, Sıcak su gibi birbirinden güzel koyları keşfedip, bu koylarda yüzme imkanı buluyoruz. Gün boyu sürecek eğlenceli ve bol yüzmeli tekne turumuzun ardından tekrardan marinaya dönerek tekne turumuzu sonlandırıp otelimize akşam yemeği ve konaklamak için geri dönüyoruz


Dileyen misafirlerimiz Bodrum gecelerini yaşamak için Bodrum gece turumuza katılabilirler. (Ekstra)


Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Tekne turu sırasında teknede alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Raymar Hotel Muğla vb

5.Gün - Didim – Apollon Tapınağı – Milet - İstanbul
Valstur ile Bodrum Gökova Didim Turu son gününde otelimizde alacağımız son sabah kahvalısının ardından otobüsümüze binerek Bodrum’a veda ediyoruz ve Didim’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Büyük Menderes ırmağının getirdiği alüvyonlar ile denizden kopmuş bir göl olan Bafa Gölü’nde kısa bir çay molası verip hemen ardından Didim denince ilk akla gelen, antik dönemin en büyük üç tapınağından birisi ve zamanın en önemli kehanet merkezi olan Didim Apollon Tapınağı’'nı geziyoruz. Ardından Filozoflar şehri olarak bilinen, dünyanın ilk planlı şehri Milet Antik Kenti ve Faustina Hamalarını geziyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Valstur ile Bodrum Gökova Didim Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz kıymetli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Valstur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği : Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama : Dönüş günüdür. Bu gece otel konaklaması yoktur.


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
• Otellerde 3 gece konaklama

• Otellerde açık büfe 3 sabah kahvaltısı

• Otellerde açık büfe veya set menü 3 akşam yemeği

• Gökova Tekne turu

• Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)

• Programda belirtilen çevre gezileri

• Profesyonel rehberlik hizmeti

• Araç içi bardak su

• Valstur güvencesi

• 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

• Programda belirtilen son gün akşam yemeği

• Tüm yemeklerde alınan içecekler

• Öğle yemekleri

• Mavi Yolculuk Bodrum Tekne Turu

• Azmak Çayı Tekne Turu

• Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

• Kişisel harcamalar

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)

• Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.

Ekstra Hizmetler

Ekstra HizmetDurumKişi Başı
Kültür Turları İptal Güvence Paketi / 50 TLFiyata Dahil Değil75 TL
Kurban Özel Bodrum Gökova Didim Turu
4 Gece 5 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM