Likya Yolu Fethiye Mavi Tur 3 Gece Otel Konaklamalı

01 Ocak - 01 Ocak 0001 
LİKYA YOLU FETHİYE MAVİ TUR 
3 TEKNE TURU DAHİL - 3 GECE OTEL KONAKLAMALI
1. GÜN İstanbul - Muğla Otobüs Yolculuğu
Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni Türkiye'nin en güzel bölgelerinden biri olan Likya bölgesinde mavi ve yeşilin muhteşem dansına şahit olmak, eşsiz koylar ve yemyeşil bir coğrafyayı karış karış gezerek ve mavinin her tonunda yüzmenin keyfini çıkaracağınız programımıza başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuzun gece boyunca devam etmesi sonunda sabah saatlerinde Muğla'ya ulaşıyoruz.

2. GÜN Muğla, Güzelköy, Akyaka Tekne Turu, Dalyan Tekne Turu, İztuzu Plajı, Kaunos Kral Kaya Mezarları, Fethiye
"Değerli misafirimiz, Muğla Yatağan bölgesinde yer alan dizilere de konu olmuş Güzelköy'e sabah saatlerinde ulaşıyor ve doğa içerisindeki restoranımızda köy kahvaltımızı alıyoruz. Sabah kahvaltımız ardından Batı Menteşe Dağları`nın eteklerinden Akyaka`ya inerken Gökova körfezinin güzelliğini panoramik olarak fotoğraflama imkânı buluyoruz. Daha sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka beldesine geliyoruz. Buradan Akyaka tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz.(1.Tekne turu) tekne turumuz ardından ardından deniz, kumsal ve güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen Dalyan’a varıyoruz. Dalyan'a ulaştığımızda öğle yemeğimizi almak üzere nehir kenarında yer alan restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Dalyan kanalından bineceğimiz tekne ile Caretta - Caretta Kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) Kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu plajına doğru teknemizle keyifli bir yolculuk yapıyoruz. (2.Tekne turu) Sazlıklar ve Dünyada çok az yerde görülen Liquidamber Oriantalist (Sığla Ağacı) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katacaktır. Teknemiz ile İztuzu plajında vereceğimiz yüzme molamız ardından ardından Fethiye’de yer alan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Otelimiz doğa içinde olup, yeşilin ve kuş sesleri ile sabaha günaydın diyebileceğiniz bungalow ve standart oda konaklama seçenekleri ile misafir memnuniyetinin ön planda olduğu butik oteldir. 3 gece 4 gün aynı otelde konaklama yapılacaktır. "
Kahvaltı Güzelköy'de - Menü serpme köy kahvaltısı olup ekstradır.
Öğle Yemeği Dalyan'da - Menü açık büfe veya set menü olup ekstradır.
Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.
Konaklama İnfinty Rubi Hotel Fethiye vb.
Günün Tavsiyesi İlk gün tekne turu ile programa başladığımız için plaj çantası hazırlamak, Dalyan tekne turunda mavi yengeç yemek, İztuzu plajında yüzmek, Bol bol fotoğraf ve video çekmek.

3. GÜN Kayaköy, Tam Gün On iki Adalar Tekne Turu, Gece Turu
Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası otelimizden hareketle On iki Adalar tekne turuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye Marina`dan teknemize binerek (3. Tekne turu) Fethiye Körfezi`nin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz.Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Katranca Koyu, Tavşan Adası, Cennet Adası, sayılabilir. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Günün sonuna doğru Fethiye Marina`ya geri dönüyoruz. Ardından Hisarönü mevkiinde bulunan eski bir Rum köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın nüfusu bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kayaköy`ü ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek günümüzü de tamamlayıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Fethiye gece club etkinliğimize rehberimize rezervasyon yaptırarak katılabilir. (Ekstra)
Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.
Öğle Yemeği Tekne'de - Set menü olup ekstradır. (Tekneye katılım yapan misafirin ödemesi zorunludur)
Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.
Konaklama İnfinty Rubi Hotel Fethiye vb.
Günün Tavsiyesi Fethiye adalarında yüzmek, bol bol fotoğraf ve video çekmek.

4. GÜN Ölüdeniz Serbest Zaman, Babadağ Yamaç Paraşütü, Jeep Safari, Fethiye Dalış Turu, Gece Turu
"Tur 1 Yamaç Paraşütü (Ekstra) Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.
Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası Ölüdeniz'e gidiyor ve deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarmak için sebest zaman veriyoruz. Otel - ölüdeniz - otel arası transfer fiyata dahildir.
Tur 2 Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak.
Tur 3 Jeep Safari (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp jeeplerimize ulaşıyoruz. Gün boyunca sürecek olan safaride yüzme molası, çamur banyosu gibi aktivitelere katılarak harika zaman geçireceksiniz.
Programlarımız ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Fethiye gece club etkinliğimize rehberimize rezervasyon yaptırarak katılabilir. (Ekstra)"
Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.
Öğle Yemeği Fethiye'de - Menü rehber tavsiyesi olup ekstradır. (Aktiviteye katılan misafirlerde dahildir)
Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.
Konaklama İnfinty Rubi Hotel Fethiye vb.
Günün Tavsiyesi Fethiye'nin masmavi sularında dalış yapmak, Yamaç paraşütü yapmak, Ölüdeniz'de yüzmek, bol bol fotoğraf çekmek.

5. GÜN Saklıkent Kanyonu, Zipline, Rafting, Yakapark, İstanbul Otobüs Yolculuğu
Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız ardından otobüsümüze biniyor ve yolculuğumuz sonrası Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent’e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zipline (Ekstra) ile yaşayabilir veya daha fazla adrenalin için yer çekimine meydan okuyup Bungee Jumping veya Rafting yapabilirler (Ekstra). Saklıkent Kanyonu’na giriş yapıp, kanyon içinde kayaların altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayarak günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a aynı güzergah üzerinden dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.
Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.
Öğle Yemeği Yakapark'ta - Menü açık büfe veya set menü olup ekstradır.
Akşam Yemeği Mola yerinde - Serbest menü olup ekstradır.
Konaklama Bugün konaklama yoktur.
Günün Tavsiyesi Saklıkent Kanyon'unda yürüyüşü yamak, Saklıkent Kanyonu'nda rafting ve zipline yapmak, koylarda yüzmek ve bol bol fotoğraf çekinmek.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Turizm araçları ile gidiş dönüş ulaşım
- Tüm çevre gezileri
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Köprü, otoban ve otopark ücretleri
- 12 Adalar Tekne Turu
- Azmak Çayı Tekne Turu
- Dalyan Tekne Turu
- Otel'de 3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama
- Otel'de açık büfe 3 sabah kahvaltısı
- Otel'de açık büfe veya set menü 3 akşam yemeği
- Otel - Ölüdeniz - Otel arası gidiş dönüş transferler
- Otobüs içerisindeki ikramlar
- Yetkili acenta güvencesi
- 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- İlk gün sabah kahvaltısı, tüm öğle yemekleri ve dönüş günü akşam yemeği
- Müze ören yeri ve milli park giriş ücretleri (Kayaköy ve Ölüdeniz için)
- Ektstra aktiviteler (Yamaç paraşütü, rafting, dalış, zipline, gece turu vb)
- Tüm kişisel harcamalar
ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
Bölge Konum Saat
Bakırköy Bakırköy - E5 Üzeri İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 21:00
Mecidiyeköy Mecidiyeköy - Ankara İstikameti - Meydan Simit Sarayı Önü 21:30
Kadıköy Kadıköy - Evlendirme Dairesi Önü - Yapı Kredi Karşısı 22:00
Kartal Kartal - E5 Kartal Köprüsü - Ankara İstikameti İett Durakları 22:15
Gebze Gebze - Çayırova Mc Donalds Önü 22:45
Bursa Bursa - Otogar Önü - İzmir İstikameti 01:00
İzmir Bornova - Manisa Kavşağı Altı - Muğa İstikameti 05:15
Muğla Akyaka Azmak Nehri Tekne Kalkış Noktası 09:30

ÖNEMLİ BİLGİLER
"İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini yedi (7) iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi (7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinde yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde banka ve kurumların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılamadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda acente misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden arama,sms veya e-posta yolu ile bizzat haber vermekle yükümlüdür. Tur içerisinde kullanılmayan hiç bir hizmet için iade talep edilemez.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden acente sorumlu değildir.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acente sorumluluğu yoktur.

Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda ya da bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir."
EK BİLGİLER
"Turumuz 4 Gece 5 Gün olup 3 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numara garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 25.05.2023

Tur tarihinden 1 gün önce mesai saatleri içerisinde katılımcılarımıza sms ile rehber bilgisi, araç kalkış bilgileri ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için tur esnasında dikkat edilmesi gereken hususların yer aldığı ön bilgilendirme videosunun linki gönderilecektir.

Çocuk İndirimleri - Konaklamalı Turlarda; İki yetişkin yanında bir çocuk için uygulanır. 2. Çocuk tam ücrete tabidir. Çocuk indirimi uygulanacak yaşlar 00-12 yaş aralığındadır. 00-06 yaş arası çocuklara otellerde yatak verilmeyebilir. 3-6 yaş grubu çocuk ücreti 3299₺, 7-12 yaş grubu çocuk ücreti 4499₺ olup acentaya rezervasyon esnasında ödenmektedir.

Tek Kişilik Oda Fiyat Farkı - Turumuza tek kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz, ekstra 1500₺ oda fiyat farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Üç Kişilik Oda Rezervasyonu - Otel 3. kişi için ek yatak veya standart yatak kullanabilir.

Tur Boyunca Kullanılacak Araçlar;
46-54 Kişilik: Temsa Safir - Maraton & Mercedes Travego - Tourismo & Neoplan Cityliner - Tourliner & Setra"


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.
Likya Yolu Fethiye Mavi Tur 3 Gece Otel Konaklamalı
5 Gece 4 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM