s

Mega Benelux & Paris & Colmar & Köln Turu PGS ile 7 Gece 8 Gün

25 Mayıs - 01 Haziran 2024 

MEGA BENELUX & PARİS & COLMAR & KÖLN TURU
Pegasus Havayolları ile 7 gece


1.GÜN 
İSTANBUL – BRÜKSEL – PARİS – (Paris Şaheserleri Turu)

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali'nde, uçuşa 3 saat kala başlayan bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra, uçağın kalkışına 1 saat kala biniş kapısında buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları'nın PC921 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09.45'te Brüksel'e hareket ediyoruz. Yerel saatle 12.20'de Brüksel Charleroi Havalimanı'na varışımızın ardından özel otobüsümüz bizi Paris bölgesindeki otelimize götürecek. Odalarımızı alıp dinlenmek için serbest zamanımız olacak. Bu serbest zaman içinde, isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Paris Şaheserleri Turu'na (45 Euro) katılabilirler. Turu, Paris'in görkemli meydanlarından başlayarak Eyfel Kulesi'nin tam karşısındaki tepede bulunan Trocadero Meydanı'na ziyaret ederek başlayacağız. Opéra Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı ve Champs Elysées Caddesi'ni görecek ve serbest zamanımızın ardından Paris otelimize geri döneceğiz.

2.Gün PARİS – (Paris Fenomenleri Turu ve Seine Nehri Tekne Turu) – (Paris İkonları Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün boyunca serbest zaman sunuyoruz. İlgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Fenomenleri ve Seine Nehri Tekne Turu'na (85 Euro) katılabilirler. Paris Fenomenleri turumuz, Paris'in ve hatta Fransa'nın sembolü olan Eiffel Kulesi ile başlıyor. Gustave Eiffel tarafından 1889 Paris III. Evrensel Sergisi için inşa edilen bu çelik ve demir harikası, o dönem büyük ilgi gördü ve bugüne kadar ayakta kalmayı başardı. Eiffel çevresinde serbest zaman sunarak, isteyen misafirlerimiz 2. katta muhteşem Paris manzarasının keyfini çıkarabilir ve unutulmaz fotoğraflar çekebilirler (Eiffel Kulesi'ne isteğe bağlı olarak yürüyerek çıkış ücreti 12 €, asansörle çıkış ücreti 18€, ekstra tur fiyatına dahil değildir). Eiffel Kulesi turumuzun ardından Seine Nehri tekne turuna geçiyoruz (Tekne turu, ekstra tur bedeline dahildir). Dünya üzerinde en tanınmış nehirlerden biri olan 776 km uzunluğundaki Seine Nehri, şehri ikiye bölmektedir. Teknemizle nehir üzerinde ilerlerken, Paris'in ünlü yapılarını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan göreceğiz. Seine Nehri turumuzun ardından, Invalide (Gaziler) Meydanı yolunu takip ederek Lady Diana Anıtı, 17. yüzyılda kraliyet eğlence merkezi olarak kullanılan Palais Royal ve Fransız Devlet Tiyatrosu gibi birçok tarihi yapıyı görebileceğimiz Comedie Franceise Meydanı'na ulaşacağız. Ardından, Paris'in uluslararası moda merkezi olan BENLUX Mağazası'na giderek alışveriş ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacak. İlgi duyan misafirlerimiz Orta Çağ'dan kalma, Fransız Devrimi'nden beri müze olarak kullanılan Louvre Müzesi'ni ziyaret edebilirler (İsteğe bağlı olarak Louvre Müzesi giriş ücreti 23€, ekstra tur fiyatına dahil değildir). Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman geçireceğiz. Akşam, ilgilenen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Paris İkonları Turu'na (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda, Paris'in bohem yaşamının devam ettiği Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası'nı ziyaret ettikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırabilir ve çevre gezisi için serbest zamanınız olacak. Turun sonunda otelimize transfer sağlanacaktır.

3.Gün PARİS – (Disneyland Turu veya Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün boyunca serbest zaman geçireceğiz. İlgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Disneyland Turu'na katılabilirler. Turumuzda, Dünyaca ünlü Disneyland'ın masalsı eğlence dünyasında tam gün boyunca sınırsız eğlenceyi yaşayabilir ve akşam saatlerinde Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seremonisini izleyebilirler. Disneyland Turu için tek park biletleri 110 Euro, çift park biletleri ise 130 Euro'dur (bilet bedelleri müsaitliğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, ön rezervasyon tavsiye edilir). Tur ücretine ulaşım dahil değildir, ancak RER Treni veya özel araç ile transfer seçenekleri rehberimiz tarafından sağlanabilir. Diğer bir seçenek olarak, tam günlük serbest zamanlarınızı ekstra düzenlenecek olan Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu'na katılarak değerlendirebilirsiniz. Turumuzda, Paris'in canlı ve hareketli mahallelerinden St. Michel ve St. Germain'de yürüyüş turu ve pasaj gezileri gerçekleştirecek, ardından alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman sunacağız. Saint Sulpice Kilisesi ve renkli çiçekleri, etkileyici göl manzarası ve büyüleyici heykelleriyle ünlü Lüksemburg Bahçeleri'ni ziyaret edeceğiz. Turun devamında, Paris'in ünlü Outlet alışveriş merkezinde keyifli bir alışveriş için serbest zamanımız olacak. Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu için ücret 50 Euro'dur. Arzu ve tercihinize bağlı olarak katılacağınız tur sonrasında otelimize dönüş sağlanacaktır.


4.Gün PARİS – (Brugge Turu) – BRÜKSEL – ROTTERDAM – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuk esnasında ilgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge Turu'na (50 Euro) katılabilirler. "Belçika'nın Venedik'i" olarak anılan Brugge, suyla çevrili evleri ve kanallardan oluşan caddeleriyle adeta bir rüya şehir gibidir. 2. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen tarihi yapısı ve orta çağ mimarisiyle göz kamaştıran bir şehirdir. Brugge'deki şehir turumuzun ardından Brüksel'e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Brüksel, Avrupa Birliği ve NATO gibi birçok önemli kurumu barındıran ve tarih boyunca koruduğu tarihi eserlerle ünlü bir şehirdir. Avrupa'nın en ünlü ve hareketli meydanlarından biri olan Grand Place ve Gotik tarzda mimari yapılarıyla ünlüdür. Brüksel'deki şehir turumuzdan sonra Rotterdam'a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Tarihi 1270'li yıllara dayanan ve II. Dünya Savaşı sonrasında yeniden inşa edilen Rotterdam, Avrupa'nın en büyük limanına ev sahipliği yapmaktadır. Şehir turumuzda, modern mimari yapılar arasında yer alan Erasmus Köprüsü ve Kübik Evler gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Rotterdam şehir turumuzun ardından serbest zamanımız olacak ve daha sonra Amsterdam bölgesindeki otelimize transfer sağlanacaktır. Odalarımızı alıp dinlenmek için serbest zamanımız olacak.

5.Gün AMSTERDAM – (Amsterdam İkonları & Saklı Amsterdam Kanal Turu) – (Masalsı Köyler & Yeldeğirmenleri Turu)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün boyunca serbest zaman geçireceğiz. Bu serbest zaman içinde ilgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam İkonları ve Saklı Amsterdam Kanal Turu'na (75 Euro) katılabilirler. Turumuzda öncelikle Amsterdam'ı keşfedeceğimiz Amsterdam İkonları gezisini düzenleyeceğiz (Kanalda tekne turu, ekstra tur ücretine dahildir). Bu gezimizde Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Central Station gibi başlıca görülecek yerleri ziyaret edeceğiz. Turun ikinci kısmında ise yürüyüş yolları ve kanallarıyla ünlü Amsterdam'ın lokal mahallelerini ve dar sokaklarını keşfedeceğimiz ve dünyaca ünlü sokaklarını ziyaret edeceğimiz Saklı Kanal Turu programını düzenleyeceğiz. Tur sonunda Amsterdam şehir merkezinde serbest zaman sunacağız. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Masalsı Köyler ve Yeldeğirmenleri Turu'na (75 Euro) katılabilirler. Ören yerleri giriş ücretleri ekstra tur bedeline dahildir ancak isteğe bağlı olarak Zaanse Schans Müzesi giriş ücreti 15€ ekstra olacaktır. Turumuzda ilk olarak Zaanse Schans'a hareket edeceğiz. Yel değirmenleri, müzeleri ve doğasıyla ünlü bu tarihi kasaba, Hollanda'nın en popüler turistik cazibe merkezlerinden biridir. Daha sonra eskiden bir ada olan ve şimdi karaya bağlanmış olan sakin ve küçük Marken kasabasını ziyaret edeceğiz. Bakımlı bahçeleri ve tahta ayakkabılarıyla ünlü bu kasabada gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki durağı olan Volendam'a varacağız. Marken'e göre daha büyük olan bu balıkçı kasabasında sahil yolunda yürüyüş yaparak programımızı tamamlayacağız. Tur sonrası Amsterdam bölgesindeki otelimize transfer sağlanacak ve serbest zamanımız olacak.

6.Gün AMSTERDAM – (Geithoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu) – KÖLN – METZ

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından Köln'e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuk sırasında ilgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu'na (55 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda, huzurlu atmosferi ve kanallarıyla "Masal Diyarı" olarak adlandırılan Giethoorn'u ziyaret edeceğiz. Motorlu taşıtlardan uzak, tertemiz doğası, köprüleri, kanalları ve kendine özgü mimari harikası şirin evleriyle Giethoorn, dünyanın en huzurlu yerleri listesinde yer almaktadır. Ahşap teknelerle gerçekleştireceğimiz tekne turu sırasında Hobbitler'in yaşam alanlarını andıran şirin evleri seyredeceğiz. Tekne turumuzun ardından Köln'e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Köln'e varışımızın ardından panoramik şehir turu düzenleyeceğiz. Ren Nehri çevresine kurulu ve Orta Çağ'dan bu yana önemli bir ticaret merkezi olan Köln, çikolataları, Roma döneminden kalan eserleri, şehri çevreleyen Roma surları, Orta Çağ kiliseleri ve pek çok tarihi yapısıyla önemli bir Alman kentidir. Köln Gotik Katedrali, Hohenzollern Köprüsü, Kaiser Wilhem II. Anıtı gibi başlıca görülecek yerleri ziyaret edeceğiz. Şehir turunun ardından kısa bir serbest zaman verilecek ve daha sonra Metz bölgesindeki otelimize transfer sağlanacaktır. Odalarımızı alıp dinlenmek için serbest zamanımız olacaktır.

7.Gün METZ – (Strasbourg & Riquewihr Turu) – COLMAR – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından Metz şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Fransa'nın kuzeydoğusunda Moselle ve Seille nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuş olan Orta Çağ kenti Metz'de panoramik bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Turumuzun ardından Colmar'a doğru yola çıkıyoruz. Yolculuk sırasında ilgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Strasbourg & Riquewihr Turu'na (80 Euro) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı Strasbourg olacak. Almanya, İsviçre, Fransa sınırında yer alan ve Alsace bölgesinin en büyük şehri olan Strasbourg, masalsı bir güzellik sunmaktadır. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'ne alınan ve Avrupa Parlamentosu'na ev sahipliği yapan bu şehri yürüyerek keşfedeceğiz. Turumuzun ikinci durağı ise Alsace bölgesinin üzüm bağlarıyla çevrili, çiçekli balkonları ve sıra sıra dükkanlarıyla ünlü Riquewihr olacaktır. Tur sonrası Colmar'a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Alsace bölgesinin başkenti olan Colmar, tebeşir rengindeki ahşap evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları ve güzel köprüleriyle ziyaretçilerini Orta Çağ'a doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Colmar'da çevre gezisi ve serbest zamanın ardından Lüksemburg bölgesindeki otelimize transfer sağlanacak ve odalarımızı alarak serbest zamanımızı geçireceğiz.

8.Gün LÜKSEMBURG – (Remich & Schengen Turu) – BRÜKSEL – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından Lüksemburg şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Yol üzerinde ilgilenen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen Turu'na (35 Euro) katılabilirler. Turumuzun ilk bölümünde coğrafi ve politik açıdan önemli iki kasabayı ziyaret edeceğiz. İlk olarak, Lüksemburg, Almanya ve Fransa'nın kesişme noktasında bulunan turistik bir cazibe merkezi olan Remich'i ziyaret edeceğiz. Ardından, Schengen vize anlaşmasının imzalandığı ve Schengen Antlaşması Anıtı'na ev sahipliği yapan Schengen kasabasını gezeceğiz. Tur sonrasında Lüksemburg şehir merkezine doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Lüksemburg, kişi başına düşen gelir açısından IMF ve Dünya Bankası verilerine göre dünya lideri konumundadır. Ülkenin başkenti olan Lüksemburg, UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde koruma altına alınmıştır ve 1995 ve 2007 yıllarında Avrupa Kültür Başkenti seçilmiştir. Avrupa'nın en küçük ülkelerinden biri olan Lüksemburg'da düzenleyeceğimiz şehir turunun ardından İstanbul'a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Brüksel Charleroi Havaalanı'na doğru yola çıkacağız. Bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC924 sefer sayılı tarifeli uçuşuyla saat 17:20'de İstanbul'a uçacağız. TSİ 21:50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sona erişi olacaktır.

% 50 İNDİRİM ile Avantajlı Ekstra Tur Paketi / 450 Euro yerine 225 Euro

 • Pakete Dahil Olan Turlar:
 • Ekstra turlarda “dahil” olarak belirtilen müze & ören yeri giriş ücretleri
 • Paris Şaheserleri Turu (45 Euro)
 • Paris Fenomenleri ve Seine Nehri Tekne Turu (85 Euro)
 • Paris İkonları Turu (65 Euro)
 • Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu (50 Euro)
 • Brugge Turu (50 Euro)
 • Amsterdam İkonları ve Saklı Amsterdam Kanal Turu (75 Euro)
 • Strasbourg & Riquewihr Turu (80 Euro)
 • Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsizdir. 3-12 yaş arası çocuklar 50 Euro indirimlidir

Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 130 Euro yerine 100 Euro
 • Pakete Dahil Olan Turlar:
 • Ekstra turlarda “dahil” olarak belirtilen müze & ören yeri giriş ücretleri
 • Masalsı Köyler ve Yeldeğirmenleri Turu (75 Euro)
 • Giethorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu (55 Euro)
 • Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsizdir. 3-12 yaş arası çocuklar 25 Euro indirimlidir.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Brüksel // Brüksel – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • 3* şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Brüksel, Rotterdam, Köln, Metz, Colmar ve Lüksemburg ‘da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • İç hat bağlantı uçak bileti,
 • Öğle & akşam yemekleri ve içecekler
 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve 7 gece toplam 30 Euro tutarında ücretlerdir)
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 10 Euro)
 • İsteğe bağlı Vize reddi halinde iade teminatlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

GENEL ŞARTLAR
1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; valstour gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; valstour ’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu valstour ’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin valstour tarafından iptal edilmesi durumunda valstour ’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi
kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, valstour sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde valstour iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar valstour'a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. valstour  ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

5- Ekstra turlar, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
6- Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, bu ekstra turu satın alan misafirlerin kullanımı içindir.
7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından valstour  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Bekleme esnasında yapacakları kişisel harcamalar kendilerine aittir.

Uçuşlar Hakkında
10- valstour hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
11- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. valstour , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
12- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
13- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
14- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
15- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
16- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan valstour yatur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
17- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, valstour 'un sorumluluğunda değildir.
18- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
19- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar
20- valstour misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda valstour tur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.
21- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire valstour tarafından bildirilecektir.
22- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce valstour tarafından bilgi verilecektir.
23- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
24- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup
olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
25- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
26- valstour tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve valstour tarafından garanti edilemez.
27- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
28- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
29- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
30- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
31- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
32- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
33- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
34- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
35- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
36- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
37- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
38- valstour  zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
39- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan valstour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
40- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
41- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, valstour ’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.
Vize ve Pasaport
42- T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. valstour misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak valstour `un hiçbir sorumluluğu yoktur. valstour sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında valstour herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
43- Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
44- Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da valstour aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
45- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
46- Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan valstour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
47- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan valstour sorumlu olmayacaktır.
48- Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
49- T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den hava yolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
50- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
51- İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
52- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş- çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

29 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.05.2024 - 05.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

1 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.06.2024 - 08.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.06.2024 - 10.06.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.06.2024 - 12.06.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
20 Oda  10+ Kişi

8 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.06.2024 - 15.06.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

10 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.06.2024 - 17.06.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR994 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.06.2024 - 19.06.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.129 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 829 EUR
6 Oda  6 Kişi

15 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
15.06.2024 - 22.06.2024
Oda Kahvaltı
949 EUR949 EUR1.229 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 929 EUR
20 Oda  10+ Kişi

17 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.06.2024 - 24.06.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.129 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 829 EUR
20 Oda  10+ Kişi

19 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.06.2024 - 26.06.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR1.079 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

22 Haziran 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 29.06.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR994 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 729 EUR
0 Oda  0 Kişi

17 Temmuz 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.07.2024 - 24.07.2024
Oda Kahvaltı
779 EUR779 EUR1.024 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 759 EUR
0 Oda  0 Kişi

22 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.07.2024 - 29.07.2024
Oda Kahvaltı
779 EUR779 EUR1.024 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 759 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.07.2024 - 31.07.2024
Oda Kahvaltı
779 EUR779 EUR1.024 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 759 EUR
20 Oda  10+ Kişi

29 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.07.2024 - 05.08.2024
Oda Kahvaltı
779 EUR779 EUR1.024 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 759 EUR
20 Oda  10+ Kişi

31 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.07.2024 - 07.08.2024
Oda Kahvaltı
779 EUR779 EUR1.024 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 759 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.08.2024 - 12.08.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.08.2024 - 14.08.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
20 Oda  10+ Kişi

10 Ağustos

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 17.08.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR994 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Ağustos 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.08.2024 - 19.08.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
0 Oda  0 Kişi

17 Ağustos 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.08.2024 - 24.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR1.044 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 779 EUR
0 Oda  0 Kişi

19 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.08.2024 - 26.08.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 31.08.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR994 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

26 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.08.2024 - 02.09.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
20 Oda  10+ Kişi

28 Ağustos 2024 (Sorunuz)

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 04.09.2024
Oda Kahvaltı
729 EUR729 EUR974 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 709 EUR
0 Oda  0 Kişi

31 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.08.2024 - 07.09.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

2 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.09.2024 - 09.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR924 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

4 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.09.2024 - 11.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR924 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.09.2024 - 14.09.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

9 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.09.2024 - 16.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR924 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

11 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
11.09.2024 - 18.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR924 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.09.2024 - 21.09.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.09.2024 - 23.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR924 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.09.2024 - 25.09.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR949 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
18 Oda  10+ Kişi

21 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 679 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.09.2024 - 30.09.2024
Oda Kahvaltı
679 EUR679 EUR924 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 659 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.09.2024 - 02.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR894 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

28 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.09.2024 - 05.10.2024
Oda Kahvaltı
699 EUR699 EUR944 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.09.2024 - 07.10.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR844 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

2 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.10.2024 - 09.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR874 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.10.2024 - 12.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR894 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.10.2024 - 14.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR874 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

9 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.10.2024 - 16.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR874 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 19.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR894 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.10.2024 - 21.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR874 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.10.2024 - 23.10.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR874 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

19 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.10.2024 - 26.10.2024
Oda Kahvaltı
649 EUR649 EUR894 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 629 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Ekim

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.10.2024 - 30.10.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR844 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

26 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 02.11.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR874 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Mega Benelux & Paris & Colmar & Köln Turu PGS ile 7 Gece 8 Gün
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM