s

Mısır Altın Üçgeni Turu 7 Gece 8 Gün PGS ile

08 Haziran - 15 Haziran 2024 

Altın Üçgen 

Hurghada (3) Kahire(3) İskenderiye 

İskenderiye'yi ve Luksoru'u Görme İmkanı
6 Kahvaltı,2 Akşam Yemeği
Varışta Kapı Vizesi Kolaylığıyla

1.Gün:

"İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde bulunan Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 19:30'da buluşup Check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, Pegasus Hava Yolları'nın PC 622 sefer sayılı uçuşuyla saat 23:50'de Hurgada'ya hareket ediyoruz."

2 Gün:

Yerel saatle 01.30'da Hurgada'ya varıyoruz. Varışımızın hemen ardından havalimanında bizi bekleyen otobüs ve rehberimizle birlikte Hurgada otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından odalarımıza yerleşiyoruz ve konaklamaya başlıyoruz. Otelimizde kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Günümüz serbest zaman içeriyor. İsteyen misafirlerimiz, rehberimizin düzenleyeceği ekstra Denizaltı Turu'na katılabilirler. Tur sonrasında serbest zamanımızın kalanını otelde dinlenerek veya denize girerek geçirebiliriz. Konaklama otelimizde devam edecektir.


Denizaltı Gezisi, gerçek bir denizaltı ile Kızıldeniz'in derinliklerine dalma fırsatı sunar, renkli deniz canlılarını gözlemlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Denizaltımız 22 metre derinliğe kadar dalış yapacaktır.

Fiyatlar şu şekildedir:

.
Yetişkinler için ücret: 65 USD
.
2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 45 USD
.
0-2 yaş arası bebekler ücretsizdir."3 Gün:

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. İsteyen misafirlerimiz, rehberimizin sabah erken saatlerde düzenleyeceği ekstra Luksor turuna katılabilirler. Tur sonunda otelimize geri dönüş yapıp akşam yemeği alıyoruz. Konaklama otelimizde devam edecektir.

LUKSOR (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

Binlerce yıl öncesinde yaşanan Firavunlar Dönemi, gizemi günümüzde dahi tam olarak çözülememiş çok sayıda özelliğe sahiptir. Dönemin en önemli yerleşim yerlerinden biri ve günümüzde Firavunların izlerini en iyi sürebileceğiniz yer tartışmasız olarak Luksor'dur. Hurghada'ya 300 km mesafede yer alan bu kent, tatiliniz esnasında günübirlik ziyaret için idealdir. Sabah erken saatlerde otelimizden hareket edip gece saatlerinde geri döneceğimiz bu gezimizde Luksor Tapınağı, Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil), Krallar Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Nil Deltası gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini göreceğiz ve birçoğunu detaylıca gezeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Fiyatlar şu şekildedir:

.Yetişkinler için ücret: 180 USD
.2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 140 USD"


4 Gün:

Sabah kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. İsteyen misafirlerimiz, ekstra ücret karşılığında otellerinde müsaitlik durumuna göre ve rehberimize önceden haber vermek kaydıyla transfer saatine kadar odalarını tutabilirler. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin düzenleyeceği ekstra Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Ulusal Parkı Portakal Koyu Tekne Gezisi'ne katılabilirler. Tur sonrası özel otobüsümüzle Mısır'ın başkenti olan ve binlerce yıllık tarihin izlerini süreceğimiz Kahire'ye hareket ediyoruz. Hurgada ile Kahire arasındaki mesafe yaklaşık 470 km'dir. Kahire'ye varışımızın ardından otelimize gidiyoruz. Konaklama Kahire otelimizde devam edecektir.

GİFTUN ADASI ULUSAL PARKI ORANGE BAY TEKNE GEZİSİ (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

Kızıldeniz'in en güzel adalarından biri olan Giftun, sualtındaki hazinelerini ve diğer doğal güzelliklerini korumak adına günümüzde Ulusal Rezerv Alanı olarak ilan edilmiştir. Tam günlük tekne gezimizde adanın tüm güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Limitli alkolsüz içecekler ve öğle yemeği tekne üzerinde servis edilecektir. İsteyen misafirlerimiz, ekstra ücret karşılığında rehberimize önceden haber vermek koşuluyla scuba dalış yapabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti ile Ulusal Park giriş ücreti fiyata dahildir.

Fiyatlar şu şekildedir:


.Yetişkinler için ücret: 65 USD
.2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 45 USD
.Dalış ücreti: 45 USD"5.Gün:

Otelde sunulan sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınızı değerlendirebilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz, rehberimizin düzenleyeceği ekstra Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler & Sfenks ve Kahire Müzesi Turu'na katılabilirler. Tur sonrasında isteyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nil'de Tekne Gezisi'ne katılabilirler. Tekne turumuzun bitiminde Kahire'deki otelimize transfer sağlanacak ve serbest zaman için konaklama otelimizde kalacağız.

Piramitler & Sfenks ve Mısır Ulusal Müzesi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

Kahire'ye gelip de görmeden dönmenin olmayacağı tüm yerleri kapsayan bu gezimizde Giza Piramitleri ve Sfenks (piramitler bölgesi giriş ücreti dahil) ve Mısır Ulusal Müzesi'ni (giriş ücreti dahil) birlikte keşfedeceğiz. Öğle yemeğini gezi esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Fiyatlar şu şekildedir:

.
Yetişkinler için ücret: 150 USD
.
2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 100 USD

Nil'de Tekne Gezisi (Akşam Yemekli)

Geçtiği her yerde köklü medeniyetlerin kurulmasına vesile olan Nil Nehri, Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altında görülebilir. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz, bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çeşitli gösteriler sizi bekliyor olacak.

Fiyatlar şu şekildedir:

.
Yetişkinler için ücret: 75 USD
.
2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 50 USD"6.Gün:

Kahvaltı otelimizde sunulacak. Gün boyunca serbest zamanınızı değerlendirebilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz, rehberimizin düzenleyeceği ekstra Tam Günlük Öğle Yemekli 3 Dinin Merkezi Eski Kahire ve Medeniyet Müzesi gezisine katılabilirler. Konaklama Kahire otelimizde sağlanacaktır.

3 Dinin Merkezi Eski Kahire Ve Medeniyet Müzesi Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

Kahire, dünyanın en eski İslami, Yahudi ve Hıristiyanlık ibadethanelerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu keyifli gezide Kavalalı Mehmet Ali Paşa Camii ve Kale (giriş ücreti dahil), Mısır'ın ilk İslami yapısı olan Amr ibn al-As Camii, Ben Ezra Sinagog'u, Asılı Kilise, Abu Serga Kilisesi, St George Kilisesi ve Medeniyet Müzesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Ayrıca, Afrika'nın en büyük ve en eski çarşılarından biri olan Khan el Khalili'yi de ziyaret ederek alışveriş yapmak için serbest zaman bulacağız.

Fiyatlar şu şekildedir:


.Yetişkinler için ücret: 130 USD
.2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 90 USD"


7.Gün:

Otelde sunulan sabah kahvaltısının ardından, Kahire'nin büyülü manzarasını keşfetmek üzere otelden ayrılacağız. Kahire panaromik gezimizde Nil'in can verdiği bu büyülü kentin belli başlı bölgelerini birlikte gezeceğiz: Sedat'ın Anıt Mezarı, Baron Sarayı, Khan El Khalil-i Çarşısı ve Nil boyunca uzanan şehir merkezi gibi yerler sadece bazılarıdır. Tur sonrasında öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Serbest zamanımızın ardından, isteyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nil'de Filika Gezisine katılabilirler. Tur sonrasında ise belirlenecek saatte buluşup, Mısır'ın en önemli cazibe merkezlerinden biri olan İskenderiye'ye yaklaşık 220 km'lik bir yolculuk yapacağız.

İskenderiye'ye varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir tanıtım gezimizde Kayıtbay Kalesi, Montazah Kraliyet Sarayı, İskenderiye Stadyumu, Kordon bölgesi, Kraliyet Mücevherleri Müzesi, Ulusal Okyanus ve Balıkçılık Müzesi, İskenderiye Kütüphanesi, Attarine Camii gibi yerler görülecek yerlerden bazılarıdır. Şehir turu sonrasında serbest zaman verilecektir.

Nil'de Filika Gezisi

Otantik yelkenli filikalarla Nil Nehri üzerinde bir gezi yaparak ihtişamlı Kahire'yi nehrin üzerinden görmek ister misiniz? Gezi esnasında alkolsüz içecekler, meyve ve atıştırmalıklar ikram edilecektir. Not: Hava koşullarına bağlı olarak motorlu tekneler kullanılabilir.

Fiyatlar şu şekildedir:

:Yetişkinler için ücret: 35 USD
:2-12 yaş arası çocuklar için ücret: 25 USD"


8.Gün:


Serbest zamanın ardından havalimanına transfer sağlanacak. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Havayolları'nın PC629 sefer sayılı uçuşu ile 02:05'te İstanbul'a hareket edilecek. Yaklaşık 2 saat 20 dakikalık bir uçuşun ardından, saat 05:25'te Sabiha Gökçen Havalimanı'na varılacak ve turumuz sona erecek.

Otel Bilgilendirmesi:

- 4* Kahire Baron Heliapolis Cairo vb.

- 4* Sea Star Beau Rivage vb.

Otellerimiz, yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.


UÇUŞ BİLGİLERİ:

Sabiha Gökçen Hv. Lim./Hurghada Hv.Lim                PC 622 23:50/01:30
İskenderiye Hv Lim./Sabiha Gökçen Hv. Lim.            PC 629 02:05/05:25

ÖNEMLİ NOT: Uluslararası Havacılık Kuralları gereği uçak saatleri 48 saat öncesinde teyit edilmelidir. Uçak saatlerinizi teyit etmeden iç hat bileti almayınız. Charter seferlere iç hat bağlantısı mümkün değildir. 

 

Önemli Notlar :

Bölgeye has yöresel & yerel mağazalar, dükkân ve alışveriş noktaları tur planında belirtildiği şekilde gerçekleştirilir.

Tur planında belirtilen yöresel& yerel mağazalardan misafirlerimizin alışveriş zaruriyeti bulunamamaktadır ancak tur programının akışı nedeni ile bu gezilerinin yapılması grup tarafından bu sözleşme ile kabul edilir.

 

 1. VALSTUR; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
 2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan VALSTUR sorumlu tutulamaz. VALSTUR zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 5. Tura katılım için VALSTUR tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden VALSTUR sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından VALSTUR  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından VALSTUR sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  VALSTUR sorumlu tutulamaz.
 9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan VALSTUR sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 10. VALSTUR, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda VALSTUR misafirleri VALSTUR sorumluluğundadır.
 13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
 14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Ekstra Turlar:

LUKSOR (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
Binlerce yıl öncesinde yaşanan Firavunlar Dönemi, gizemi günümüzde dahi tam olarak çözülememiş çok sayıda özelliğe sahiptir. Dönemin en önemli yerleşim yerlerinden birisi ve günümüzde Firavunların izlerini en iyi sürebileceğiniz yer ise tartışmasız olarak Luksor'dur. Hurghada'ya 260 km mesafede yer alan kent, tatiliniz esnasında günübirlik ziyaret için idealdir. Sabah çok erken saatlerinde otelimizden hareket edip gece saatlerinde geri döneceğimiz bu gezimizde Luksor Tapınağı , Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil), Krallar  Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Nil Deltası gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini göreceğiz ve bir çoğunu detaylıca gezeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız.
Yetişkin Ücret: 180 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 140 USD

 

GİFTUN ADASI ULUSAL PARKI ORANGE BAY TEKNE GEZİSİ (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
Kızıldeniz'in en güzel adalarından birisi olan Giftun, sualtındaki hazinelerini ve diğer doğal güzelliklerini kaybetmesin diye günümüzde Ulusal Rerzerv Alanı olarak korunmaktadır. Tam günlük tekne gezimizde adanın tüm güzelliklerinden sonuna dek yararlanabilirsiniz. Limitli alkolsüz içecekler ve öğle yemeği teknemizde servis edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek koşuluyla ve esktra ücret karşılığında scuba dalış yapabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti, Ulusal Park giriş ücreti fiyata dahildir.  
Yetişkin Ücret: 65 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD
Dalış Ücreti: 45 USD
DENİZALTI GEZİSİ
Gerçek bir denizaltı ile Kızıldeniz'in derinliklerine dalmak, rengarenk deniz canlılarını seyretmek belki de hayatınızın en unutulmaz deneyimleri arasına girecek... Denizaltımız 22 metre derinliğe kadar dalacaktır.
Yetişkin Ücret: 65 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD
Bebek 0-2 Yaş Ücret: Ücretsiz

PİRAMİTLER&SFENKS ve MISIR ULUSAL MÜZESİ (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
Kahire'ye gelip de görmeden dönmenin olmayacağı tüm yerleri kapsayan bu gezimizde Giza Piramitleri ve Sfenks (piramitler bölgesi giriş ücreti dahil) ve Mısır Ulusal Müzesini (giriş ücreti dahil) birlikte keşfedeceğiz. Öğle yemeğini gezi esnasında yerel bir restoranda alacağız.
Yetişkin Ücret: 150 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 100 USD


NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ)
Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de cabası.
Yetişkin Ücret: 75 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 50 USD

 

NİL’DE FİLİKA GEZİSİ
Otantik yelkenli filikalarla Nil Nehri üzerinde bir gezi yapıp, ihtişamlı Kahire'yi bir de nehrin üzerinden görmek ister misiniz? Gezi esnasında alkolsüz içecek, meyve ve atıştırmalık ikramlarımız olacaktır. Not: Havanın müsait olmaması durumunda motorlu tekneler kullanılacaktır. 
Yetişkin Ücret: 35 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 25 USD

 

3 Dinin Merkezi Eski Kahire Ve Medeniyet Müzesi Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

3 büyük dinin dünyaya yayılma merkezlerinden birisi olan Kahire, dünyanın en eski İslami, Yahudi ve Hıristiyanlık ibadethanelerine sahiptir. Hem 3 dinin tarihine hem de Mısır'ın kültürel özelliklerine yoğunlaştığımız bu keyifli gezide Kavalalı Mehmet Ali Paşa Camii ve Kale (giriş ücreti dahildir), Mısır'ın ilk İslami yapısı olan Amr ibn al-As Camii, Hz. Musa'nın bebekliğini geçirdiğine inanılan ve sonrasında ibadethane olarak görev yapmaya başlayan Ben Ezra Sinagog'u, Hristiyanlık dünyasının en önemli ibadethanelerinden birisi olarak kabul edilen Asılı Kilise, Mısır'ın en eski Hıristiyan ibadethanesi olan ve Hz. İsa'nın Filistin yolculuğu esnasında konakladığı Abu Serga Kilisesi, Mısır'ın en eski ve en önemlilerinden birisi olan St George Kilisesi, 2021 yılında tüm dünyada ses getiren ve milyonlarca kişi tarafından izlenen muhteşem bir seremoni ile açılmış ancak sahip olduğu eserlerle dünyanın en önemli müzeleri arasına hemen girmiş Medeniyet Müzesi (giriş ücreti dahi) göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Gezimizde Afrika'nın en büyük ve en eski çarşılarından birisi olan Khan el Khalili'yi de ziyaret ederek alışverişleriniz için serbest zaman vereceğiz. 


Yetişkin Ücret: 130 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 90 USD

 

ÖNEMLİ NOTLAR: Kampanya paketlerimizin satın alındıktan sonra iptali mümkün değildir. Paket dahilindeki tur ya da turlara katılamamanız durumunda iade yapılmaz. Gezilere yeterli katılım olması gerekir, aksi durumda yerine başka tur önerilir ya da iade işlemi gerçekleştirilir. Çocuk indirimleri 2-12 yaş grubu için uygulanır. Çocuklar ebeveynleri ile aynı oranda indirim hakkı kazanırlar. 0-2 yaş grubu bebekler uygun olan gezilere ücretsiz katılırlar.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

08 Haziran

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
08.06.2024 - 15.06.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

17 Haziran

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.06.2024 - 24.06.2024
Oda Kahvaltı
849 USD849 USD1.149 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 799 USD
7 - 12 yaş 799 USD
10 Oda  10 Kişi

14 Eylül

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.09.2024 - 21.09.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

28 Eylül

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.09.2024 - 05.10.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

12 Ekim

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 19.10.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

26 Ekim

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 02.11.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

9 Kasım

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.11.2024 - 16.11.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

23 Kasım

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.10.2024 - 30.11.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi

7 Aralık

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.12.2024 - 14.12.2024
Oda Kahvaltı
799 USD799 USD1.099 USD0 - 2 yaş 200 USD
3 - 6 yaş 749 USD
7 - 12 yaş 749 USD
10 Oda  10 Kişi
Mısır Altın Üçgeni Turu 7 Gece 8 Gün PGS ile
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM