Motto İtalya THY ile Sabah Gidiş-Akşam Dönüş

22 Haziran - 29 Haziran 2024 
MOTTO İTALYA

Milano – Venedik (2) – Floransa (2) – Pisa –
Roma (2) – Outlet – Napoli (1)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile… Tüm Türkiye ‘den İç Hat Bağlantı İmkânı!

Sabah Milano gidiş – Akşam Napoli dönüş

22, 24, 25, 28 Haziran & 04, 29 Temmuz & 22 Ağustos &
02 Eylül & 06 Ekim 2024 Hareket

7 GECE 8 GÜN


1. Gün İSTANBUL – MİLANO – (Como Turu) – VENEDİK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gerçekleştireceğiniz bilet, bagaj teslim ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1873 sefer sayılı uçuşu ile 07:35'te Milano'ya uçacaksınız. Yerel saat ile 09:30'da Milano Malpensa Havalimanı'na varışınızın ardından sizi bekleyen özel otobüsle Milano şehir merkezine hareket edeceksiniz. Milano, Avrupa'nın moda başkentlerinden biri olarak bilinirken, aynı zamanda mutfak, opera ve tarihi kiliseleri ile de ünlüdür. Şehir turunuz sırasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, Porta Romano gibi önemli yerleri ziyaret edeceksiniz. Şehir turunun ardından sunulacak serbest zamanda arzu eden misafirler, ekstra düzenlenen Como Gölü Turu'na (50 Euro) katılma seçeneğine sahiptirler. Bu turda, dünya jet sosyetesinin yazlık evlerine ev sahipliği yapan lüks Como Gölü'nü ziyaret edecek ve gölün muazzam manzarası eşliğinde keyifli bir fotoğraf molası vereceksiniz. Como Turu'nun ardından, serbest zamanın sonrasında Venedik'e doğru yola çıkacaksınız. Venedik bölgesindeki otelinize transferiniz gerçekleştirilecek ve odalarınızın alınması için serbest zamanınız olacaktır. Dinlenmek üzere serbest zamanınızı geçirebilirsiniz.

2.Gün VENEDİK – (Venedik Şaheserleri &Saklı Venedik Yürüyüş Turu) – (Venedik Renkli Adalar & Gondol Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunulmaktadır. Bu süre içinde arzu eden misafirler, ekstra düzenlenen "Venedik Şaheserleri ve Saklı Venedik Yürüyüş Turu"na (70 Euro – Vapuretto ve şehir giriş ücretleri dahil) katılabilirler. Bu tur kapsamında Venedik'in önemli simgelerinden San Marco Meydanı, San Marco Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, Tövbe Köprüsü, Campanille Çan Kulesi gibi ikonik yapıları ziyaret ederek Venedik sokaklarında keyifli bir yürüyüş gerçekleştirilecektir. Turun sonunda verilen serbest zaman diliminde isteyen misafirler, ekstra düzenlenen "Venedik Renkli Adalar ve Gondol Turu"na (70 Euro) katılma seçeneğine sahiptirler. Bu turda Venedik adasını lagünlerin içinden geçerek farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacak, Lido ve Murano adalarını denizden görecek ve dünyanın en renkli yerlerinden biri olarak ünlü balıkçı köyü Burano Adası'nı ziyaret edeceksiniz. Burada çevre gezisi ve alışveriş için verilen serbest zamanın ardından Venedik'e dönülerek, şehrin sembolü haline gelmiş olan gondol gezisi gerçekleştirilecektir. Tur sonrası Venedik bölgesindeki otelinize dönüş yapacak ve dinlenmek üzere serbest zaman geçirebileceksiniz.

3. Gün VENEDİK – (Verona Turu) – FLORANSA

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından Floransa'ya hareket edilecektir. Yol üzerinde isteğe bağlı olarak düzenlenen Verona Turu (50 Euro) programına katılmak isteyen misafirler bu ekstra turu tercih edebilirler. Verona, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer almakta olup, aynı zamanda İtalya'nın en büyük ikinci amfi tiyatrosuna ev sahipliği yapmaktadır. Tur kapsamında ünlü İngiliz yazar Shakespeare'in eseri Romeo & Juliet'in geçtiği yerleri ziyaret edecek ve Verona'nın tarihi atmosferini keşfedeceksiniz. Verona turunun ardından Floransa'ya doğru yolculuk devam edecek ve Floransa'ya varıldığında Rönesans'ın başkenti olarak bilinen bu güzel şehirde çeşitli önemli noktalar ziyaret edilecektir. Floransa şehir turu esnasında Santa Maria Del Fiore Katedrali'nin dışarıdan görülmesi, Giotto'nun Çan Kulesi, Senyörler Meydanı ve Eski Köprü (Ponte Vecchio) gibi tarihi ve kültürel mekanlar keşfedilecektir. Floransa'nın zengin tarihini ve sanatını yansıtan bu turun ardından Floransa bölgesindeki otele transfer gerçekleştirilecek, odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman verilecektir.

4. Gün FLORANSA – (Tren ile Cinque Terre Turu) – (Portofino & Santa Margherita Ligure Turu)

Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman sunulmaktadır. Bu serbest zaman içinde isteğe bağlı olarak düzenlenen Tren ile Cinque Terre Turu (60 Euro) programına katılmak isteyen misafirler bu eşsiz deneyime dahil olabilirler. Tur kapsamında Cinque Terre ziyareti gerçekleştirilecek; bu bölge, birbirine bağlı patika yollarla sıralanmış renkli evleri ve yöresel lezzetleriyle ünlüdür. Aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan ve milli park olarak korunan Cinque Terre, İtalya'nın batı sahilinde benzersiz bir güzellik sunmaktadır. Cinque Terre'deki serbest zaman içinde, arzu eden misafirler ekstra olarak düzenlenen Portofino & Santa Margherita Ligure Turu (65 Euro) programına katılabilirler. Bu turun ilk durağı, pastel renkli binaların çevrelediği ve adeta bir İtalyan film setini anımsatan Santa Margherita Ligure olacaktır. Şehrin gözde mekanlarını keşfedeceğiniz bu yürüyüş turu, Piazza Caprera Meydanı ve Chiesa di Santa Margherita d’Antiochia gibi önemli noktaları içermektedir. Turun devamında toplu taşıma araçları ile Portofino'ya geçilecek ve burada rengarenk evleri, dar sokakları ve eşsiz manzarasıyla ünlü bu kasaba ziyaret edilecektir. Portofino'nun güzellikleriyle keyifli bir zaman geçirildikten sonra Floransa bölgesindeki otele dönüş yapılacak ve dinlenmek üzere serbest zaman verilecektir.

5. Gün FLORANSA – PİSA – (San Gimignano & Siena Turu) – ROMA

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında Pisa'ya doğru yola çıkılıyor. Pisa'ya varışın ardından gerçekleştirilecek şehir turu kapsamında Pisa Kulesi, Katedral, vaftizhane ve Miracoli Meydanı gibi önemli noktalar ziyaret edilecek ve bu tarihi mekanlar hakkında bilgiler alınacaktır. Tur sırasında Pisa'nın ünlü eğik kulesiyle tanınan Miracoli Meydanı'nda serbest zaman verilecek, fotoğraf çekme ve çevre gezisi için fırsat sunulacaktır. Daha sonra Roma'ya doğru yolculuk yapılacak. Yol üzerinde ilgi duyan misafirler, ekstra düzenlenen San Gimignano & Siena Turu'na (70 Euro) katılma imkanına sahiptir. Turun ilk durağı olan San Gimignano, Orta Çağ mimarisini koruyan 14 kulesi ile ünlüdür. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'nde yer alan bu kasabada çevre gezisi gerçekleştirilecek. Ardından turun ikinci durağı olan Siena'ya gidilecek, Orta Çağ'dan kalma dar sokakları ve Campo Meydanı ile tanınan bu şehirde keyifli bir gezinti yapılacaktır. Turun tamamlanmasının ardından Roma bölgesindeki otele transfer gerçekleştirilecek ve misafirlere dinlenmek üzere serbest zaman verilecektir.

6. Gün ROMA – (Roma İkonları &ampx; Nemi Çilek Köyü Turu) – (Vatikan ve Roma Lokal Mahalleler Turu)

Sabah kahvaltısının ardından misafirlere tam gün serbest zaman sunulmaktadır. İlgi duyan misafirler, ekstra düzenlenen "Roma İkonları & Nemi Çilek Köyü Turu"na (85 Euro) katılma imkanına sahiptir. Turun ilk durağı olan Nemi, dağ çilekleri ile ünlü bir köy olup, her yıl düzenlenen çilek festivaline ev sahipliği yapmaktadır. Bu pitoresk köyde çevre gezisi gerçekleştirilecek ve doğal güzellikler eşliğinde keyifli bir zaman geçirilecektir. Turun devamında, "Urbs aput mundi" olarak adlandırılan Roma'ya geçilecek ve Roma İkonları turu başlayacaktır. Tur kapsamında Avrupa Medeniyeti'ne şekil veren Roma'nın sembolik yerleri ziyaret edilecektir. Colosseum, Roma Forumu, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri ve diğer önemli noktalar panoramik olarak görülecek ve tarihî bilgiler paylaşılacaktır. Tur bitiminde Roma şehir merkezinde serbest zaman sunularak misafirler, Pantheon'da gezme imkanına sahip olacaklardır. Ayrıca, bu serbest zaman dahilinde isteyen misafirler, ekstra düzenlenen "Vatikan ve Roma Lokal Mahalleler Turu"na (65 Euro) katılabilirler. Bu turda, Castel San’t Angelo (Melekler Şatosu), Navona Meydanı ve Vatikan'ı ziyaret ederek, Roma'nın tarihî ve kültürel zenginliklerini keşfetme fırsatına sahip olacaklardır. San Pietro Meydanı'nda serbest zamanın ardından Vatikan ve Roma'nın lokal mahallelerini gezme imkanına sahip olacaklardır. Tur sonunda, Roma bölgesindeki otelimize dönüş yapılacaktır.

7. Gün ROMA – (Amalfi Kıyıları ve Sorrento Turu) – NAPOLİ

Sabah kahvaltısının ardından Napoli'ye hareket edilecek. Yol üzerinde, isteyen misafirler için düzenlenen ekstra "Amalfi Kıyıları ve Sorrento Turu"na (95 Euro) katılma imkanı sunulmaktadır. Bu tur kapsamında, Amalfi Kıyıları boyunca seyir halindeyken muazzam manzaraların tadını çıkaracak ve limonları ile ünlü Sorrento'yu ziyaret ederek turunuzun keyfini çıkarabileceksiniz. Sorrento'nun limon ağaçlarıyla süslü sokakları ve Positano'nun büyüleyici manzarası ile unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Turun sonunda Amalfi'ye geçilecek ve Amalfi'nin renkli evleri ile çevrili sokaklarını keşfedeceksiniz. Amalfi Katedrali de tur kapsamında panoramik olarak görülecek yerlerden biridir. Ravello'da muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde tur tamamlanacaktır. Tur sonrasında Napoli'ye doğru yolculuğa devam edilecek ve düzenlenecek olan Napoli panoramik şehir turu başlayacaktır. Tur kapsamında, Castel Nuovo, Palazzo Reale di Napoli, Galleria Umberto, Teatro di San Carlo, Via Toledo, Piazza del Plebiscito, Basilica Reale Pontificia San Francesco da Paola gibi Napoli'nin önemli turistik yerleri panoramik olarak görülecek ve şehrin atmosferini keşfetme fırsatı bulunacaktır. Tur sonunda Napoli bölgesindeki otele transfer gerçekleştirilecek ve odaların alınması için serbest zaman verilecektir. Dinlenmek ve günün yorgunluğunu atmak üzere serbest zaman kullanılabilecektir.

8. Gün NAPOLİ – (Öğle Yemekli Pompei Turu) – OUTLET TURU – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman sunulmaktadır. Bu serbest zaman içinde, isteyen misafirler ekstra düzenlenen "Öğle Yemekli Pompei Turu"na (65 Euro - ören yeri giriş ücreti dahil) katılma imkanına sahiptirler. Pompei, M.S. 79'da patlayan Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde yer alır ve antik şehir, arkeologlar tarafından uzun süren kazılar sonucu gün yüzüne çıkarılmıştır. Tur kapsamında Pompei'nin tarihi alanını ziyaret edecek ve öğle yemeğini (1 içecek dahil) bir yerel restoranda alacaksınız. Pompei Turu sonrasında İstanbul'a gerçekleşecek olan uçuş için Napoli Havalimanı'na hareket edilecek. Yol üzerinde, dünya modasına yön veren İtalya'nın en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan Outlet Design Center ziyaret edilecek. Keyifli bir alışveriş için serbest zamanın ardından Napoli Havalimanı'na varılacak. Bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1880 sefer sayılı uçuşu ile 19:45'te İstanbul'a uçulacak. TSİ 23:05'te İstanbul Havalimanı'na varışla birlikte turunuz tamamlanacaktır.

% 50 İndirimli Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 390 € yerine 195 €

Pakete Dahil Olan Turlar:

 Ekstra turlarda “dahil” olarak belirtilen müze & ören yeri ve/veya şehir giriş ücretleri

 • San Gimignano &Siena Turu (70 Euro)
 • Verona Turu (50 Euro)
 • Venedik Şaheserleri & Saklı Venedik Yürüyüş Turu (70 Euro)
 • Roma İkonları & Nemi Çilek Köyü Turu (85 euro)
 • Vatikan ve Lokal Mahalleler Turu (65 Euro)
 • Como Turu (50 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3+/12 yaş arası 45 Euro indirimlidir)

VE / VEYA

%25 İndirimli Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 195 € yerine 150 €

Pakete Dahil Olan Turlar

 Ekstra turlarda “dahil” olarak belirtilen müze & ören yeri ve/veya şehir giriş ücretleri

 • Öğle Yemekli Pompei Turu (65 Euro – 1 içecek dahil)
 • Tren ile Cingue Terre Turu (60 Euro)
 • Venedik Renkli Adalar ve Gondol Turu (70 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3+/12 yaş arası 25 Euro indirimlidir)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 1. Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL – Milano // Napoli – İstanbul HL parkurunda uçak bileti,
 2.  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 3. 3* & 4*şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda & kahvaltı konaklamalar,
 4. Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
 5. Milano, Floransa, Pisa ve Napoli ‘de panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 6. Outlet Alışveriş Turu
 7. Türkçe rehberlik hizmetleri.
 8. TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • İç hat bağlantı uçak bileti,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Programda belirtilen/belirtilmeyen ekstra tur ve geziler,
 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve 7 gece toplam 30 Euro tutarında ücretlerdir)
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 10 Euro)
 • İsteğe bağlı Vize reddi halinde iade teminatlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

GENEL ŞARTLAR

1. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Valstour gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Valstour alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Valstour bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Valstour tarafından iptal edilmesi durumunda Valstour herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Valstour sorumlu tutulamaz.
3. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Valstour iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.
 

İptal ve değişiklik

4. Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Valstour yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50'si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Valstour ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
 

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

5. Ekstra turlar, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
6. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, bu ekstra turu satın alan misafirlerin kullanımı içindir.
7. Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8. Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9. Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Bekleme esnasında yapacakları kişisel harcamalar kendilerine aittir.
 

Uçuşlar Hakkında

10. Valstour hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
11. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Valstour , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
12. 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
13. Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
14. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
15. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
16. Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Valstour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
17. Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Valstour un sorumluluğunda değildir.
18. Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class'a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
19. Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.
 

Diğer Hususlar

20. Valstour misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Valstour iptal koşulları geçerli olacaktır.
21. Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Valstour tarafından bildirilecektir.
22. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km' lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstour tarafından bilgi verilecektir.
23. Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
24. Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
25. Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00'dir.
26. Valstour tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Valstour tarafından garanti edilemez.
27. Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
28. Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
29. Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
30. Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
31. Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
32. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
33. Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
34. 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
35. Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
36. Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
37. Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
38. Valstour zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
39. Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Valstour  sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
40. Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
41. Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Valstour un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

04 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
04.07.2024 - 11.07.2024
Oda Kahvaltı
849 EUR849 EUR1.938 EUR0 - 2 yaş 185 EUR
3 - 11 yaş 829 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.07.2024 - 06.08.2024
Oda Kahvaltı
799 EUR799 EUR1.039 EUR0 - 2 yaş 185 EUR
3 - 11 yaş 779 EUR
20 Oda  10+ Kişi

06 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.10.2024 - 13.10.2024
Oda Kahvaltı
749 EUR749 EUR989 EUR0 - 2 yaş 185 EUR
3 - 11 yaş 729 EUR
20 Oda  10+ Kişi

Ekstra Hizmetler

Ekstra HizmetDurumKişi Başı
% 50 İndirimli Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 390 € yerine 195 €Fiyata Dahil Değil195 EUR
% 50 İndirimli Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 300 Euro yerine 150 EuroFiyata Dahil Değil150 EUR
Motto İtalya THY ile Sabah Gidiş-Akşam Dönüş
Milano – Venedik (2) – Floransa (2) – Pisa – Roma (2) – Outlet – Napoli (1)
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM