Neva Termal

Davutlar Mahallesi, 09430 Kuşadası/Aydın Haritada Göster

Konum ve Genel Özellikler

2017 Eylül ayı itibariyle Kuşadası Davutlar bölgesinde açılacak olan tesisimiz siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Toplamda 66 daireden oluşan bu tesisimiz açık yüzme havuzları, termal havuzları, hamamlar ve denize yakınlığıyla tercih sebebiniz olacaktır.Termal, sağlık, doğa ve oksijeni bir arada sunulmaktadır.

Mevki

Kuşadası/ Davutlar

Toplam Oda Sayısı

Otelimizin toplam 66 odası, 1+0,1+1,2+1 oda seçenekleri olup her biri özenle hazırlanıp misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Odaların her birinde klima, TV, küvetli özel banyo bulunmaktadır. Odalarımız deniz ve bahçe manzaralıdır.

Genel Özellikler

  • Spa Merkezi
  • Hamam
  • Sauna
  • Buhar Odası

Havuz Özellikleri

Bayan ve erkek ayrı olmak üzere toplamda 4 adet normal ve termal havuzlarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için kullanımınıza sunulmaktadır.
  • Açık Yüzme Havuzu
  • Kapalı Yüzme Havuzu

Plaj

4 km uzaklıktadır.
Halk Plajını kullanmaktadır.
  • Mavi Bayrak

Konaklama Tipi

Tam Pansiyon
Sabah-Öğle-Akşam olmak üzere Açık Büfe Restoranlardan yararlanılmaktadır.
Yiyecek ve İçecek Detayları
Sabah Kahvaltısı 07:00 - 10:00
Öğle Yemeği 12:00 - 15:00
Akşam Yemeği 19:00 - 21:30

Otel Ön Yazısı

Davutlarda yer alan otelimiz bir botanik bahçesi veya bir tabiat müzesi olarak adlandırabileceğimiz Dilek yarımadası-Büyük Menderes deltası milli parkı yakınında konumlanmaktadır. Denize ve merkezi konum kolaylığıyla misafirlerimize güzel bir tatil sunmaktayız.Denize oldukça yakın konumda olan tesisimiz Kuşadası'na 17 kilometre,Davutlar sahiline 4 kilometre,Kusadasi International Golf Resort'a 3,5 kilometre uzaklıktadır.

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM