Pattaya Phuket Turu

02 Mart - 09 Mart 2024 

Pattaya Phuket TuruTur Programı 


1. GÜN ISTANBUL - BANGKOK

İstanbul Havalimanı dış hatlarda bulunma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Salam Air Hava Yolları'nın seferi ile Bangkok'a hareket. Geceleme uçakta.2. GÜN PATTAYA

Bangkok'a varışımızın ardından havalimanında bekleyen aracımız ile Pattaya'ya gidis. Bangkok’a olan yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Varışımıza istinaden otele transfer ve geceleme otelimizde.


3. GÜN PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından otelde konaklayan misafirler, ekstra bir deneyim için Timsah Çiftliği turuna katılma fırsatı bulabilirler. Bu tur, Tayland'da ünlü olan timsah çiftliklerinden biri olan Million Year Stone Park'ı ziyaret etmektedir.

Million Year Stone Park, etkileyici ve ilgi çekici doğal oluşumlarıyla ünlü bir yerdir. Aynı zamanda bu çiftlik, Tayland timsahlarına ev sahipliği yapmaktadır. Tur sırasında, misafirlere timsahlarla ilgili ilginç bilgiler sunulacak ve aynı zamanda büyüleyici bir Timsah Show gösterisi sunulacaktır. Timsahların inanılmaz yeteneklerini ve özelliklerini izlemek, unutulmaz bir deneyim sunacaktır.

Turun sonunda, misafirler otellerine dönecekler ve geceyi otelde geçirecekler. Bu tur, Tayland'ın eşsiz doğal güzelliklerini ve yerel fauna ile ilgili ilginç bilgileri keşfetmek isteyen misafirler için harika bir seçenektir.


4. GÜN PATTAYA - PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası özel transferimiz ile otelden ayrılış. Bangkok havalimanına transfer tarifeli sefer ile ara ucusunuz. Phuket’e varışımızı takiben özel transferimiz ile otelimize transfer. Geceleme otelinizde.


5. GÜN PHUKET

ŞEHİR TURU :

Phuket'teki otelinizde harika bir sabah kahvaltısının ardından, gününüzü ekstra bir şehir turu ie değerlendirebilirsiniz. Bu tur, Phuket'in güzelliklerini kısa bir süre içinde keşfetme fırsatı sunar. Tur sırasında pek çok keyifli aktiviteye katılabilirsiniz.

Turun ilk durağı, Tayland'ın en ünlü tapınaklarından biri olan Wat Chalong Tapınağı'dır. Bu tapınak, adanın yerel halkının birlik ve dayanışma çağrısında bulunarak Çin istilasına karşı direniş gösterdiği 1876 yılında yaşanan olaylara ithaf edilmiştir. Tapınak, Luang Pho Chaem ve Luang Pho Chuang adlı iki önemli Budist keşişe adanmıştır. Bu keşişler, Çin istilasına karşı büyük bir rol oynayarak yerel halkı bir araya getirmiş ve bitkisel tedavi yöntemleriyle yaralılara şifa sağlamıştır. Chalong Tapınağı'nı ziyaret ederek hem tarihi bir mekanı görmek hem de muhteşem manzaraların tadını çıkarmak için harika bir fırsatınız olacak.

Turun bir diğer ilginç noktası Kaju Fabrikası'dır. Bu fabrikada, bölgenin meşhur kajularını ve kuru meyvelerini tatma ve alışveriş yapma şansınız olacak. Ayrıca, teak ağacı el oymalarını yakından inceleyebilirsiniz.

Turun devamında, yol üzerinde Fil Safari Kamplarına uğrama şansınız var. Bu kamplarda filleri yakından görmek mümkün, bu deneyim de turunuzun unutulmaz anılarından biri olabilir.

Günün sonunda otelinize geri dönüş yapacak ve bu harika Phuket turunun keyfini çıkaracaksınız. Geceyi otelinizde rahatça dinlenerek geçirebilirsiniz.

6. GÜN PHUKET

JAMES BOND ADASI TURU (YEMEK İÇECEK DAHİL):

Kahvaltı: Tur gününün başlangıcında otelde güzel bir kahvaltı yapılıyor. Bu, güne enerjik başlamanızı sağlayacak.

Sürat Tekneleri ile Phang-Na Koyu: Günün ana etkinliği, sürat tekneleriyle Phang-Na Koyu'na gitmek. Bu koy, Andaman Denizi'nin muhteşem güzelliği ile ünlüdür.

Panak Adası ve Hong Adası Ziyareti: Yolda, Panak Adası ve Hong Adası'nı ziyaret edeceksiniz. Özellikle Hong Adası, küçük kanolar ile keşfedilebilen mağaraları ile ünlüdür. Bu ziyaretler sırasında doğanın eşsiz manzaralarının tadını çıkaracaksınız.

Tapu Adası (James Bond Adası) Ziyareti: Daha sonra Tapu Adası'na gidilecek. Bu ada, James Bond filmlerinin "Altın Tabancalı Adam" bölümünün çekildiği yerdir. Meşhur kayayı ve sahili görmek için fırsatınız olacak.

Öğle Yemeği: Öğle yemeği için Panyee Adası'na geçilecek. Bu Müslüman Köyü'nde öğle yemeğinizi alacaksınız. Yemek sonrası köyü ziyaret etmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman verilecek.

Öğleden Sonra Etkinlikleri: Öğleden sonra, şnorkel yapma veya denizin tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız. Khai Nok Adası veya Naka Adası gibi güzel adalara gidilebilir. Hangi adaya gidileceği hava şartlarına bağlı olarak belirlenecek.

07:30 - 07:45: Otelinizden araçla alınış ve iskeleye hareket.

Bu zaman diliminde otelden alınarak, turun başlama noktasına gitmek için bir araçla seyahat ediliyor.

09:00: Panak Adası ziyareti.

10:15: Hong Adası'na varış ve eşsiz doğa manzarası eşliğinde kano gezintisi.

Hong Adası'na ulaşılacak ve burada doğal güzellikleri keşfetmek için kano gezisi yapılacak.

Panyee Adası'na varış ve adada ki restoranda öğle yemeği. Panyee Adası'na ulaşılacak ve ada üzerinde bulunan bir restoranda öğle yemeği yenilecek.

Tapu ve James Bond Adası ziyareti.

Ice Cream Adası ziyareti.

Naka Adası'na varış ve yüzme ve dinlenme.

Naka Adası'na ulaşılacak ve burada yüzme ve dinlenme fırsatı olacak.

16:30: Phuket iskelesine varış ve otelinize transfer.

Tur sona erecek ve Phuket iskelesine dönüş yapılacak, ardından otelinize transfer sağlanacak.


7. GÜN PHUKET

PHI PHI ADASI TURU (YEMEK İÇECEK DAHİL)


Phi Phi Adası turu, Tayland'ın güzelliklerini keşfetmek için harika bir fırsat sunuyor. İşte bu turumuza dair bazı detaylar:

Kahvaltı: Otelinizde lezzetli bir kahvaltı aldıktan sonra, tur için hazırlıklarınızı tamamlıyorsunuz.

Sürat Teknesi İle Yolculuk: Sürat teknenizle Phuket'ten ayrılıyorsunuz ve Phi Phi Don adasına doğru hızlı bir yolculuğa başlıyorsunuz.

Monkey Beach: İlk durak Monkey Beach. Bu güzel kumsalda, Makak maymunlarını gözlemleme şansınız var.

Şnorkelle Yüzme: Adanın çevresindeki suların tadını çıkarabilir ve rengarenk balıklarla şnorkelle yüzme imkanı bulabilirsiniz.

Maya Bay: Ünlü Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio'nun "The Beach" filminin çekildiği meşhur Maya Bay'i ziyaret ediyorsunuz. Burada denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz.

Viking Mağarası: Daha sonra Viking Mağarası'nı ziyaret ediyorsunuz. Bu mağara, antik resimlerle süslüdür ve ilginç bir tarihi vardır.

Öğle Yemeği: Öğle yemeği için Phi Phi Adası'nda bir mola veriyorsunuz. Tayland'ın lezzetli mutfağını deneme fırsatınız olacak.

Dönüş: Turun sonunda sürat teknelerinizle Phuket'e geri dönüyorsunuz ve akşamın tadını çıkarmak için otelinize dönebilirsiniz.

Bu tur, Tayland'ın doğal güzelliklerini keşfetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için harika bir fırsat sunuyor. Ancak, güvenlik talimatlarına ve rehberinizin yönergelerine dikkat etmeyi unutmayın. Phi Phi Adası'nın muhteşem manzaralarını ve denizaltı yaşamını keşfetmek için keyifli bir gün sizi bekliyor!


Sabah 07:30-07:45: Otelinizden alınış ve iskeleye hareket.

Sabah 09:00: Khai adasında şnorkel, yüzme ve dinlenme. Burada muhtemelen denizin keyfini çıkarabilir, şnorkel yapabilir ve plajda vakit geçirebilirsiniz.

Sabah 10:15: Khai adasından Phi Phi adalar grubuna hareket. Phi Phi Leh adasının doğal güzelliklerini ve fotoğraf çekme fırsatlarını görmek için yolculuğa başlayabilirsiniz.

Öğle saatleri: Loh Samah Bay'de mola verme ve Viking Mağarası'nı keşfetme. Ayrıca Pileh Cove'da da fotoğraf çekme fırsatınız olacak.

Öğleden sonra 13:00: Phi Phi Don adasına hareket ve plajda öğle yemeği. Bu adada uzun bir plajda dinlenebilir ve yüzme yapabilirsiniz.

Öğleden sonra 14:30: Maymun Plajı'na hareket. Bu doğal ortamdaki maymunları gözlemleyebilir, besleyebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

Akşam 16:30: Phuket iskelesine dönüş ve otelinize transfer.


Not : Maya bay ‘de beach kısmına çıkılmıyor Tayland hükümeti 2019 yılının başında almış olduğu bir kararla geçici olarak kapadı. Panaromik olarak görülebiliyor , ve snorkel ile dalış yan adada akvaryum koyunda yapılmaktadır.


8. GÜN PHUKET - İSTANBUL

Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket Havalimanı'na transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu. Bir sonraki Myratur Organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle.

Fiyata Dahil Olanlar

 • 2 Gece Pattaya Oda Kahvaltı Konaklama
 • 4 Gece Phuket Oda Kahvaltı Konaklama
 • İstanbul - Bangkok / Phuket İstanbul Uçak Biletleri
 • Bangkok Phuket Uçak Biletleri
 • Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Timsah Çifliği Turu
 • Mercan Adası Turu
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • James Bond Adası Turu
 • Phi Phi Adası Turu
 • Şehir Turu 

 

 


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

02 Mart 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek KişiKalan Kontenjan
02.03.2024 - 09.03.2024
Oda Kahvaltı
1.200 EUR1.500 EUR1.500 EUR8 Oda  8 Kişi

Ekstra Hizmetler

Ekstra HizmetDurumKişi Başı
Seyahat, Sağlık ve İptal SigortasıFiyata Dahil Değil40 EUR
Pattaya Phuket Turu
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM