Pattaya Turu

01 Ocak - 01 Ocak 0001 

Pattaya Turu

Dünyanın en çok turist alan adalarından biri olan Pattaya'nın egzotik ve eğlenceli yönlerini keşfedebilir, Pattaya'nın gece hayatında eğlenip dünyanın en güzel koylarında dalış yapabilirsiniz.


1. GÜN ISTANBUL - BANGKOK

İstanbul Havalimanı dış hatlarda bulunma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından saat Mahan Hava Yolları'nın seferi ile Bangkok'a hareket. Geceleme uçakta. Bangkok'a varışımızın ardından otele transfer.


2. GÜN PATTAYA

Bangkok'a varışımızın ardından havalimanında bekleyen aracımız ile Pattaya'ya gidis. Bangkok’a olan yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Varışımıza istinaden otele transfer ve geceleme otelimizde.


3. GÜN PATTAYA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan Timsah Çiftliği turuna katılabilirler. Timsah Çiftliği; Tayland timsahlarıyla da ünlüdür. Yüzlerce timsah çiftliği bulunur. Bu çiftliklerin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Park’ı ziyaret ediyoruz. Timsah show gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacaktir. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelinizde.


4. GÜN PATTAYA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Botanik Bahçesi turuna katılabilirler. En iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Guneydogu Asya’nin en buyuk botanik bahcesi olarak gecen Nong Nooch parkinda envai çeşit renk ve güzellikteki çiçekler sizi büyüleyecektir. Tai kültürünü yakından tanıyacağınız kültürel bir şov izleyip ardından Tai boks gösterisi izleyeceksiniz. Daha sonra sevimli fillerin gösterilerini izleme fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelinizde.


5. GÜN PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adası Turu'na katılabilirler. Sürat teknesi ile yaklasik yarim saat surecek bir yolculukla Adanin en guzel sahiline variyoruz. Burada, dilediginizce deniz ve gunesin tadini cikartabilirsiniz. Öğle yemegi adada bulunan restoranda agiz tadimiza uygun deniz mahsulleri olarak alınacaktir. Öğleden sonra otelimize dönüş ve gününüz serbest olacaktir . Geceleme otelimizde


6. GÜN PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.


7. GÜN PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.


8. GÜN PATTAYA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Check-out işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul uçuşu için Bangkok Havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Mahan Hava Yolları'nın seferi ile İstanbul'a hareket. Bir sonraki turda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar
  • Mahan Havayolları ile İstanbul-Bangkok-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri ve alan vergisi
  • Belirtilen kategori otelde 7 gece oda-kahvaltı konaklama
  • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
  • Türkçe rehberlik hizmeti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
  • Timsah Çiftliği Turu
  • Nong Nooch Botanik Bahçesi Turu
  • Mercan Adası Turu
  • Kişisel harcamalar


Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

Fiyatları Satış Ofisimize Sorunuz.
Pattaya Turu
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM