Konum ve Genel Özellikler

Petit Pan Club Hotel , Hisarönü’nde kendi geniş bahçesi içerisindedir. Ölüdenize kısa bir dolmuş seyahatiyle , Hisarönü gece hayatına ise birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

Mevki

Hisarönü

Toplam Oda Sayısı

Tesisimizde 18 adet standart oda , 9 çatı katı , 9 aile odası , 8 apart toplamda 44 adet oda bulunmaktadır.
Standart Odalar: 35 metre kare iki twin yatak yada 1 frech yatak. Klima , Telefon, wc, banyolar duş, saç kurutma makinası , balkon,

2- Aile odası: 50 metre kare ara kapılı iki ayrı kapılı tek banyolu , bir oda çift kişilik , diğer odada 3 kişilik ranzalı yatak olmakla diğer özellikler standart odada belirtildiği gibidir.

3- Çatı katı : 30 metre kare 1 adet french yatak olmakla beraber diğer özellikler standart odalarla aynıdır.Ayrıca Minibar , Küçük masa.

4- Apart: Apartlar da 1+1 oda tipinde oluşmaktadır. 1 standart yatak odası 1 adet salon. Apartlarda minibar, TV ,2 adet balkon, Banyo, Wc, Kanape, Uydu yayını, 4’lü ocak , orta boy yemek masası, internet,

Genel Özellikler

  • Ana Restaurant (Açık)
  • Ana Restaurant (Kapalı)
  • A La Carte Restaurant
  • Lobi Bar
  • Wireless (Kablosuz İnternet)

Google Koordinat

36.577735, 29.138089

Otel Ön Yazısı

Hotel statüsünde ki tesisin kapasitesi 44 oda ve 100 yatak olarak belirtilmiştir. Petitpan Club Hotel, Fethiye bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 200 metredir. Petitpan Club Hotel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 5000 metre mesafededir. Petitpan Club Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir.

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM