s

PGS ile Sharm El Sheikh Turu 3 gece konaklama

25 Mayıs - 28 Mayıs 2024 

SHARM EL SHEIKH TURU

Türk Hava Yolları ile

10 Nisan & 25 Mayıs & 22 Haziran & 27 Temmuz &

10,28 Ağustos & 21 Eylül & 12 Ekim Hareket

3 Gece Konaklama


1.Gün ISTANBUL – SHARM EL SHEIKH
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş  
terminalinde buluşacağız, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 3 saat öncesinde. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Türk Hava Yolları'nın TK 700 sefer sayılı uçuşuyla saat 22.05'te Sharm El Sheikh'e hareket edeceğiz. Yerel saatle 23.50'de varışımızın ardından bizi bekleyen araçla otelimize doğru yola çıkacağız. Otele varışımızın ardından giriş işlemlerimizi halledip, serbest zamanımızı değerlendireceğiz. Geceleme otelde olacak.

2.Gün SHARM EL SHEIKH
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Sharm El Sheikh şehir turumuza başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz turumuzda Eski Çarşı, şehrin en büyük 2. camii olan Al Sahaba Camii ve Soho Meydanı'nı ziyaret edeceğiz. Ayrıca Naama Bay'i de göreceğiz. Turumuzun sonunda serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Cam Tabanlı tekne turuna katılabilirler. (Yetişkin - 20 Euro) & (Çocuk - 10 Euro) Bu turda, dünyanın en zengin sualtı yaşamlarından birine sahip olan Kızıldeniz'in su altı zenginliklerini çıplak gözle görebilme imkanı bulacağız. Tekne turunun ardından otelimize transfer olacağız. Akşam yemeği ve geceleme otelde olacak.

3.Gün SHARM EL SHEIKH
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Ras Mohammed Ulusal Parkı Tekne turuna katılabilirler. (Yetişkin - 55 Euro) & (Çocuk – 30 Euro) Süveyş ve Akabe Körfezlerinin tam birleştiği yerde bulunan Ras Mohammed Ulusal Parkı, su altında bambaşka ve büyülü bir dünya barındırıyor. Sina Yarımadası’nın güneyinde, Şarm El-Şeyh kenti sınırları içerisinde bulunan park, bölgenin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Özellikle dalış tutkunları için oldukça cezbedici olan ulusal park, 250'den fazla mercan türüne ve 1000'den fazla endemik balık türüne ev sahipliği yapıyor. Bu su altı cennetinde, 2 ayrı koyda durarak gözlük ve şnorkel ile (Şnorkel ve Gözlük marinadan kiralanabilir) muhteşem deniz altı zenginliklerini yakından gözlemleyebileceğiz. Teknede alacağımız öğle yemeğinin ardından otelimize geri döneceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelde olacak.

4./5. Gün SHARM EL SHEIKH
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zamanımız olacak. Öğleye doğru otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayacak ve bagajlarımızı emanet bölümüne bırakacağız. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek ATV Motor Safari turuna katılabilirler. (Çift Kişilik ATV – 45 Euro) (Tek Kişilik ATV – 35 Euro) Bu tur, macera ve adrenalin tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunuyor. Çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında yaşamınız boyunca hatırlayacağınız bir macera sizi bekliyor. Turumuzun ardından çölde bir bedevi kampını ziyaret edeceğiz ve burada ikram olarak alacağımız naneli çayımızın tadını çıkaracağız. Sonrasında otelimize transfer olacağız
ve burada bulunan bagajlarımızı alacağız. Sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer olacağız. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'nın TK 701 sefer sayılı uçuşuyla saat 00.45'te İstanbul'a hareket edeceğiz. Yerel saatle 04.30'da İstanbul'a varış yaparak turumuzu tamamlayacağız. 

PAKET FİYATINA DÂHİL OLAN HİZMETLER

• Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Sharm El Sheikh (SSH) – İstanbul (IST) arası uçak bileti
• Havalimanı Vergileri
• Alan – otel – alan transferleri
• Seçilecek kategori otelde 3 gece her şey dâhil konaklama
• Panoramik Sharm El Sheikh şehir turu
• Türkçe Rehberlik hizmetleri

PAKET FİYATINA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar
  • İsteğe Bağlı Rehber ve Şoför Bahşişleri

GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Valstur gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Valstur’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Valstur’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Valstur tarafından iptal edilmesi durumunda Valstur’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Valstur sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Valstur iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Valstur’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. VALSTUR ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar
5- Ekstra turlar, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
6- Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, bu ekstra turu satın alan misafirlerin kullanımı içindir.
7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından VALSTUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
9- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Bekleme esnasında yapacakları kişisel harcamalar kendilerine aittir.

Uçuşlar Hakkında
10- VALSTUR hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
11- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. VALSTUR  bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
12- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
13- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
14- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
15- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
16- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan VALSTUR  sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
17- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup,VALSTUR un sorumluluğunda değildir.
18- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya firstclass’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
19- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar
20- Valstur misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Valstur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.
21- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Valstur tarafından bildirilecektir.
22- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir.
23- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
24- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
25- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
26- VALSTUR  tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve VALSTUR  tarafından garanti edilemez.
27- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
28- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
29- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
30- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
31- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
32- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
33- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
34- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
35- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
36- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
37- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
38- Valstur zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
39- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan VALSTUR  sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
40- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
41- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, VALSTUR ’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

5* Nubian Island vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 25.06.2024
Herşey Dahil
599 EUR599 EUR699 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 599 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Aurora Oriental Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 25.06.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR759 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Pyramisa Beach Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 25.06.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR829 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Nubian Island vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 30.07.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR749 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Aurora Oriental Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 30.07.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR759 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5*Pyramisa Beach Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 30.07.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR829 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Nubian Island vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 13.08.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR749 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Aurora Oriental Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 13.08.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR809 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5*Pyramisa Beach Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 13.08.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR829 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Nubian Island vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 31.08.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR749 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

* Aurora Oriental Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 31.08.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR809 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5*Pyramisa Beach Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.08.2024 - 31.08.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR829 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Nubian Island vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 24.09.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR749 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Aurora Oriental Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 24.09.2024
Herşey Dahil
649 EUR649 EUR759 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 649 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5* Pyramisa Beach Resort vb.

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 24.09.2024
Herşey Dahil
699 EUR699 EUR829 EUR0 - 1 yaş 150 EUR
2 - 11 yaş 699 EUR
20 Oda  10+ Kişi
PGS ile Sharm El Sheikh Turu 3 gece konaklama
3 Gece 4 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM