s

Piramitlerden Kızıl Denize Kahire-Sharm El Sheikh 6Gece 8Gün Ankara Aır Caıro Özel

22 Haziran - 29 Haziran 2024 
PİRAMİTLERDEN KIZIL
DENİZE
KAHİRE-SHARM EL SHEIKH
ANKARA
AIR CAIRO ÖZEL
6 Gece 8 Gün
                                                                                                       
1. Gün: Ankara - Sharm El Sheikh - Kahire

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde Air Cairo Kontuarı Önünde 16:15'te Bulunun. Havaalanında çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Air Cairo uçuşu SM 3708 ile 19:15'te Mısır'ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh'e hareket edin. Yerel saatle 21:40'ta varışınızın ardından Kahire'ye doğru yolculuğunuz başlayacak. Geceleme otobüs yolculuğunda gerçekleşecek.

2. Gün: Kahire Gezisi

Sabahın erken saatlerinde yaklaşık 7 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından ekstra alınacak kahvaltı sonrasında Mısır'ın başkenti Kahire'ye varıyoruz. Kahire'ye varışımızda yapacağımız panoramik şehir turu esnasında Kahire Kalesi, Mehmet Ali Paşa Cami, Sultan Hasan Kulliyesi, İmam Şafi Camii, Sedat’ın Anıt Mezarı, Al Azhar Camii, İslam Tarihi Müzesi, Kahire Kulesi, Khan el Khalili Pazarı, El Tahrir Meydanı gibi belli başlı turistik noktaları göreceğiz. Şehir turu sonrasında otelimize yerleşeceğiz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3. Gün: Kahire Gezisi

Sabah kahvaltısının ardından isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Kahire - Sharm El Sheikh

Sabah kahvaltısının ardından isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Ekstra tur sonrasında Sharm El Sheikh'e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 7 saat süren keyifli bir yolculuğun ardından akşam saatlerinde Kızıldeniz'in gözde tatil beldesi Sharm El Sheikh'e varıyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından odalara yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde.

5. Gün: Sharm El Sheikh

Sabah kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6. Gün: Sharm El Sheikh

Sabah kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7. Gün: Sharm El Sheikh

Sabah kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

8. Gün: Sharm El Sheikh - Ankara

Sabah kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zamanınız olacak. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Saat 12:00 itibariyle odalarımızı boşaltarak check-out işlemlerini yapıyoruz. (Otelin müsait olması durumunda ve rehberimize önceden bilgi verilmesi koşuluyla ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz). Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer gerçekleşecek. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Cairo Havayolları SM 3707 uçuşu ile saat 15:00‘de uçuşumuz başlayacak. Varış saatimiz 18:15. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

"Sharm El Sheikh’te Yapılabilecek Ekstra Turlar

*Bazı turlarımız en az 10 kişinin katılımıyla gerçekleştirilebilir.

**Resmi makamların giriş ücretlerine sezon içinde yapacağı zamlar bu tur fiyatlarına yansıtılacaktır."

"Kızıl Deniz Turları"

· Tekne İle Ras Mohammed Turu // 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti

Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz. Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca 'White Island' olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır. *Açık Büfe Menüsü: Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı **Maske+Palet+Şnorkel geziye katılımı için zorunlu olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır. ***White Island Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülememektedir.

Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu // 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 35 USD Çocuk Ücreti

Bölgenin en lüks, yarı denizaltı denilen 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen ve 2 saat boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan müthiş deniz yaşamını gözlemleyebileceğiniz harika deniz altı seyahati. Çocuklu ailelere tavsiye edilir.

"Tüplü Dalış 'Scuba' Turu // 60 USD Kişi Başı Yetişkin

Otelinizden alınarak Ras Mohammed Milli Parkı'nda bulunan hareket alanına götürüleceksiniz. Dalış ekipmanlarınızın teslim alınacağı alanda kısa bir eğitimin ardından tekneler ile dalış yapılacak noktalara gideceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 metrelik tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyu farklı noktalarda yapılacak dalışlar arasında öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis edilecektir. 12 yaşından büyük ve sağlık problemi olmayan herkes bu aktiviteye katılabilir. *Açık Büfe Menüsü: Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı"

"Çöl Turları"

"· ATV Çöl Safari // ATV Tek kişi 30 USD, ATV iki kişi 50 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)

Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anılarınızı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. ***Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş & Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD."

"· Buggy Çöl Safari // Buggy 2'li 50 USD, Buggy 4'lü 60 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)

Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anılarınızı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. ***Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş & Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD."

· Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında Akşam Yemeği // ATV Tek kişi 50 USD, ATV iki kişi 60 USD (Çocuk İndirimi Yoktur)

Otelinizden alınıp çölde safari alanına gidiyorsunuz. 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anılarınızı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!.. **Yemek Menüsü: Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir. ***Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş & Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD.

"Eğlence Turları"

"· Neverland Turu // 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti

Otelinizden alınarak özel bir açık hava show alanında gerçekleştirilen 50’den fazla dansçıdan ve akrobattan oluşan profesyonel bir show ekibinin sergilediği performansları izleme imkanı mevcuttur. Rus, Kolombiya şovu, Brezilya şovu, dansöz ve Tannoura dansçısı gibi birçok uluslararası gösteriyi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

"· Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu // 20 USD Kişi Başı Yetişkin

Otelinizden alınarak Sharm El Sheikh’te bulunan gece kulüplerine götürülerek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

"· Yemekli Şehir Turu // 35 USD Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur)

Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, El Farsha’da gün batımı ve şehirde alışverişin keyfini çıkarın. Fares Restaurant'ta Akşam Yemeği: Deniz Ürünleri Menüsü: Deniz Ürünleri Çorbası – Kalamar – Karides – Izgara Singari Balığı – Pirinç Pilavı – Salata. (İçecekler Hariçtir)

"EXTRA TURLAR İNDİRİMLİ FİYATLAR

Full Paket 525 Dolar yerine 475 Dolar olacaktır."

"Nil üzerinde yemekli tekne turu + Giza Piramitleri ve Kahire Müzesi turu + İskenderiye turu + Tekne İle Ras Mohamed Turu + ATV Çöl Safari + Şehir Turu + Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu + Neverland Turu + Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu"


"Paket Fiyata Dahil Hizmetler:

AIR CAIRO Havayolları ile Ankara Esenboğa Havalimanı – Sharm El Sheikh – Ankara Esenboğa Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri (20 kg Bagaj Hakkı).
Havalimanı Vergileri
Seçilen Otel Kategorisinde Kahire (2 gece oda+kahvaltı), Sharm El Sheikh (4 gece Herşey Dahil) Konaklama.
Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
Türkçe Rehberlik Hizmeti

"Paket Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 
  • Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler 
  • Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir
  • İstanbul-Sharm El Sheikh uçuşundan sonra pasaport kontrolünden geçmeden 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir.
  • Kişisel Harcamalar

"ÖNEMLİ NOTLAR"

"● Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

● Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir. Rehberimiz içeriği aynı kalmak şartı ile ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

● Ekstra turlarda bölge yoğunluğuna veya döneme bağlı olarak fiyat değişikliği meydana gelebilir. Ekstra turlarda rehberden satım alım esnasındaki fiyatlar geçerli olacaktır.

● Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

● Programlarımızda rehber gidilecek destinasyonda karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

● Misafirlerin ekstra tur iptali veya değişikliklerinin minimum 24 saat öncesinden rehbere bildirilmesi gerekmektedir. İptal istenen ekstra turun iptal-iade durumu yerel tedarikçinin nihai kararına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

● Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 2 gün önce BTB Tours tarafından bilgi verilecektir.

● Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

● Panoramik turlar ve programda belirtilen diğer turlar, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilecek yerlerin kapatılması, herhangi bir etkinlik nedeniyle güzergah üzerindeki yolların kapalı olması ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından BTB Tours sorumlu değildir. Bazı turlar, kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

● Tur programlarımızda rehber karşılaması varış yapılan havalimanında geçekleşmektedir. Dönüş transferlerinde ise rehberin vereceği alınış saatinden önce konaklama sağladığı otelin resepsiyonunda hazır bulunması gerekmektedir.

● Programda yer alan oteller vb. olarak satışa sunulmaktadır. Otellerde müsaitlik yüksek sezon veya özel dönemlerde değişiklikler gösterebilmektedir. Bu nedenle benzeri başka otel verilebilmektedir.

● Misafirlerin kur farkından etkilenmemeleri

                                                             GENEL ŞARTLAR

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, BTB TOURS hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Misafir pasaportları geçerlilik süresi dönüş uçuş tarihi itibarı ile minimum 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Aksi durumda uçuşa engel bir durum misafirlerin sorumluluğundadır.

BTB TOURS Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak BTB TOURS’un hiçbir sorumluluğu yoktur. BTB TOURS sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında BTB TOURS herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

Vizesine kendi başvurusunu yapacak yolcularımızın ihtiyaç duyduğu belgelerin (otel konfirmesi, uçak bileti vs.) temini normal şartlarda 1 iş günü sürmektedir. Misafirlerimizin bu süreyi göz önünde tutarak randevu tarihlerini ve saatlerini ayarlaması gerekmektedir. Aksi halde olası aksaklıklardan BTB TOURS sorumlu değildir.

Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini BTB TOUR Vize departmanı aracılığı ile aldıysa ve bu vize hizmeti gezi sözleşmesinde ek hizmet olarak belirtilmişse, BTB TOURS ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kalan tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve BTB TOURS ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.

·

Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

22 Haziran 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.06.2024 - 29.06.2024
Herşey Dahil
579 USD579 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 559 USD
10 Oda  10 Kişi

29 Haziran 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.06.2024 - 06.07.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

6 Temmuz 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.07.2024 - 13.07.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

13 Temmuz 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.07.2024 - 20.07.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

20 Temmuz 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.07.2024 - 27.07.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

27 Temmuz 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 03.08.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

3 Ağustos 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.08.2024 - 10.08.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

10 Ağustos 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 17.08.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

17 Ağustos 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.08.2024 - 24.08.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

24 Ağustos 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 07.09.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

31 Ağustos 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.08.2024 - 07.09.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

7 Eylül 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.09.2024 - 14.09.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

14 Eylül 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.09.2024 - 21.09.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

21 Eylül 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 28.09.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

28 Eylül 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.09.2024 - 05.10.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

5 Ekim 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.10.2024 - 12.10.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

12 Ekim 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.10.2024 - 19.10.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi

26 Ekim 2024 Cumartesi

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.10.2024 - 02.11.2024
Herşey Dahil
599 USD599 USD300 USD0 - 2 yaş 100 USD
2 - 12 yaş 579 USD
10 Oda  10 Kişi
Piramitlerden Kızıl Denize Kahire-Sharm El Sheikh 6Gece 8Gün Ankara Aır Caıro Özel
6 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM