Polat Termal

Öne Çıkan Özellikleri
  • Termal Otel

Konum ve Genel Özellikler

Polat Thermal Hotel, dünyada eşi bulunmaz güzellikte, beyaz travertenleri buluşturan, tarih boyu insanlığa şifa, sağlık ve güzellik veren, tüm dünya üzerinde ününe ün katmış termal suların buluşma noktasıdır.

Otel, doğa ile başbaşa üst düzey ve güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktadır.

Mevki

Polat Thermal Hotel, Pamukkale Antik Şehri’ne 2 km, Karahayıt su kaynağına 1 km, Denizli şehir merkezine 22 km, tren garına 20 km, otogara 25 km, Çardak Havaalanı’na 70 km mesafededir. Şehir merkezinden otele ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır.

Toplam Oda Sayısı

Otelde 2 Adet Suit,1 Adet Kral Dairesi, 2 Adet Engelli Odası ve 247 Standart Oda olmak üzere 252 oda bulunmaktadır. Odalarda Kablosuz Internet Bağlantısı Bulunmaktadır

Oda Tipi Ve özellikleri TİP 1

STANDART ODA : Standart odalarımız 26m2 büyüklüğünde yükseklik 2.5m, kapı girişleri 0.80m ve balkonlu olup ikiz yatak ve yanında da tek kişilik yatak bulunmaktadır. Banyolarımız ise 4m2 ‘dir. Tüm odalarımızda uzaktan kumandalı ve uydu yayınlı interaktif LCD televizyon, kablosuz yüksek hızlı internet erişimi, tam donanımlı mini bar, saç kurutma makinesi, bireysel havalandırma kontrolü, özel kasa ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Genel Özellikler

SPA, WELLNESS VE TERMAL HAVUZ: Profesyonel spa ekibimiz misafirlerimize 11 çeşit farklı masaj hizmeti vermektedir. Masajlar arasında Holistic Massage, Bali Relax, Lomi Lomi, Thai Massage, Stone Therapy, Lasuo Signature, Ayurveda, Ablyango, Face & Body Care, Shiatsu ve Tuino bulunmaktadır. Otelimizin spa bölümünde 7 adet 12,6m2 büyüklüğünde masaj odası ve 1 adet 24m2 büyüklüğünde VIP masaj odası bulunmaktadır. Spor yapmak isteyen müşterilerimiz için 63m2 büyüklüğünde Fitness Center yer almaktadır. Sunulan diğer imkânlar arasında otelimizde Kapalı Termal Havuz 45m3-98 m2, Açık Termal Havuz 182m3-400 m2, Yarı Olimpik Açık Havuz ve Kapalı Havuz da bulunmaktadır. Termal suyumuzun ısısı 58 OC derecedir. İnsan sağlığına yönelik olarak kişinin dayanıklılığını arttırdığı gibi birçok olumlu düzenleyici etkiye de sahiptir.

Konaklama Tipi

RESTORAN VE BARLAR: Geniş konuk ağırlama kapasitesine sahip Polat Thermal Hotel’de Fiara restoranımız 610 m2 büyüklüğünde 600 kişi kapasiteli olup akşam yemekleri ve 1100 kişi kapasiteli havuz başında sünnet ve düğün törenleri, doğum günü ve yıldönümü gibi özel kutlamalar için ayrı ayrı kategorilerde hizmet verebilen çok amaçlı salonlar bulunmaktadır. Sabah kahvaltısı saat 06.00-10.00 arası ve akşam yemeği 18.30-21.30 saatleri arasında zengin menüsü ile açık büfe hizmeti vermektedir. Gece ve gündüz anfora bar 131m2 150 kişi, snack bar 50 kişi, pool bar 200 kişi kapasiteli olup deneyimli kadrosu ile sizlere akşamları yemek sonrasında saat 21.00-23.00 saatleri arasında canlı müzik eşiliğinde keyifli vakit geçirmeniz için de hizmet vermektedir.

Google Koordinat

37.958004, 29.110065

Otel Ön Yazısı

Polat Thermal Hotel Denizli'nin doğa ile bütünleşmiş yeşil ağaçlarla kaplı, modern ve görkemli tesisi, 1989 yılından bu günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Polat Thermal Hotel, Pamukkale’nin pamuk yığınını andıran travertenleri ve ilk çağ termal kenti Hierapolis’in kalıntılarının hemen yanı başında 40 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup, Denizli’nin İlk Beş Yıldızlı Termal Otelidir. Otelimiz, mevcut 252 odanın çoğunun sahip olduğu bahçe, doğal manzarasıyla birlikte, konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ise 1995, 2002 ve 2012 yılında tekrardan restore edilmiştir.

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER OTELLER

SON GEZDİKLERİM