s

Promosyon Halkıdıkı – Selanık ve Thassos Adası Turu 2 Gece 3 Gün

31 Mayıs - 02 Haziran 2024 

HALKIDIKI – SELANIK VE THASSOS ADASI

TURU
2 Gece 3 gün
1 gece Selanik konaklama
Her Cuma Kesin Hareketli
Hareket Tarihleri

24 – 31 Mayıs & 7 Haziran – 14 Haziran – 16 Haziran – 18 Haziran – 21 Haziran – 28
Haziran & 5 Temmuz - 12 Temmuz – 13 Temmuz – 19 Temmuz – 26 Temmuz & 2
Ağustos – 9 Ağustos – 16 Ağustos – 23 Ağustos – 30 Ağustos & 6 Eylül – 13 Eylül – 20

Eylül – 27 Eylül


1.Gün:İstanbul
İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önünden saat 21:00’da, Mecidiyeköy Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı – İ.Polat Holding (Ege Seramik) önü 21:30’da, İncirli Ömür Otobüs duraklarından 22:00’da, Beylikdüzü Marmara Park Havaist durağından 22:30’da siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Selimpaşa, Silivri üzerinden İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.

2. Gün: Kavala - Halkidiki - Selanik
Erken saatlerde Kavala'ya ulaşıyoruz ve güne keyifli bir kahvaltıyla başlıyoruz. Kahvaltı sonrasında, Kavala'nın eşsiz manzaralarını görebileceğimiz panoramik bir tur yapıyoruz. Ardından, yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculukla Halkidiki'ye varıyoruz. Halkidiki, Selanik'in güneydoğusunda yer alan bir yarımadadır ve üç farklı bölgeden oluşur; adeta Ege Denizi'ne doğru uzanan üç dişli bir mızrak gibidir. Burada, güneşli ve altın kumlu plajları, pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleriyle Avrupa'nın Maldivleri olarak adlandırılan bir cennettir. Halkidiki'de, Kallithea Bölgesi'ndeki plaja varıyoruz ve tam gün boyunca serbest zaman geçireceğimiz bir yüzme molası veriyoruz. Yüzme molasının ardından Selanik şehir merkezine doğru yola çıkıyoruz. Selanik'e varışımızın ardından, panoramik bir şehir turuna başlıyoruz. Bu turda, Atatürk Evi, Beyaz Kule, Kordon ve Aristo Caddesi gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz. Akşamüzeri otelimize varışımızla birlikte odalara yerleşiyor ve konaklamaya başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra bir Taverna Turu düzenlenmektedir (45 -50 Euro). Bu tur, geleneksel Yunan mutfağının lezzetlerini keşfetmek isteyenler için harika bir seçenektir.

Sabah Kahvaltısı:
Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. Çorba, kahvaltı tabağı, börek,
demleme çay alternatifleri değerlendirilebilir. (Tur ücretine dahil değildir)
Öğle Yemeği: Plajda serbest olarak alınacaktır. (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği: Serbest (Tur ücretine dahil değildir). Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak
düzenlenecek Taverna Turuna katılabilirler.
Para Birimi : € (Euro)
Rota: İstanbul-Halkidiki (630 km),
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 18:00


3. Gün: Selanik - Thassos Adası - İstanbul
Sabah otelde aldığımız lezzetli kahvaltının ardından Thassos Adası'na doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Keramoti'ye varıp limanda bizi bekleyen feribotlarla Thassos Adası'na geçiyoruz (Ekstra 25 Euro – Thassos turumuza katılmayacak misafirler Keramoti'de serbest zaman geçirebilirler). Thassos'a varışımızla birlikte adanın en ünlü plajlarından birine gidiyor ve burada tam gün boyunca deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zamanımız olacak. Serbest zamanın sonunda, rehberimizin belirleyeceği saatte plajdan ayrılıp limana dönüyoruz ve İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yunan gümrüğünde pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Yunan free shopunda alışveriş yapabileceğiniz kısıtlı bir süre verilecektir. Sonrasında Türk sınırında pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Tekirdağ'da yol üzerinde uygun bir tesisde vereceğimiz köfte molasının ardından İstanbul'a varıyoruz. Burada sizi aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir sonraki seyahatinizde yeniden buluşmayı umut ederek vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yaptığımız otelde açık büfe şeklinde alınacaktır (Tur ücretine
dahildir).
Öğle Yemeği: Plajda serbest olarak alınacaktır. (Tur ücretine dahil değildir)
Akşam Yemeği: Tekirdağ’da restorantta serbest olarak alınacaktır. (Tur ücretine dahil
değildir)
Para Birimi : € (Euro)

PROMOSYON PAKET ( ALEKSANDROS HOTEL VB. ASSEMBLY HOTEL VB.)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 Lüks otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım.
 Selanik’te seçilecek otel paketine göre 1 gece oda kahvaltı konaklama.
 Tur programında dahil olduğu belirtilen tüm çevre ve şehir turları
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 Araçta limitli su ikramı
 Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 Yurtdışı çıkış harcı
 Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 Yurt dışı seyahat sağlık sigortası (15 Euro) (65 Yaş üzeri misafirlerimizin ayrıca fiyat
talebinde bulunmaları gerekmektedir)
 Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı
 Öğlen ve akşam yemekleri
 Şehir, Otel Vergileri (Kişi başı 5€ olarak araç içerisinde rehbere ödenir)
 Schengen vizesi (Yeşil pasaportlar için vize gerekmemektedir)

BILGILENDIRME ,

- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Valstur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
-Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Valstur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Valstur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Valstur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Valstur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
- Valstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayıl




Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

31 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.05.2024 - 02.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.06.2024 - 09.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

14 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
14.06.2024 - 16.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.06.2024 - 18.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

18 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
18.06.2024 - 20.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

21 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.06.2024 - 23.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

28 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
28.06.2024 - 30.06.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

5 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
05.07.2024 - 07.07.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

12 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
12.07.2024 - 14.07.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

13 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.07.2024 - 15.07.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

19 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
19.07.2024 - 21.07.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

26 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
26.07.2024 - 28.07.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

2 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
02.08.2024 - 04.08.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

9 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
09.08.2024 - 11.08.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

16 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
16.08.2024 - 18.08.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

23 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
23.08.2024 - 25.08.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

30 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
30.08.2024 - 01.09.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

6 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.09.2024 - 08.09.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

13 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.09.2024 - 15.09.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.09.2024 - 22.09.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.09.2024 - 29.09.2024
Oda Kahvaltı
79 EUR79 EUR109 EUR0 - 2 yaş Ücretsiz
3 - 12 yaş 69 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Promosyon Halkıdıkı – Selanık ve Thassos Adası Turu 2 Gece 3 Gün
2 Gece 3 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM