Promosyon Vizesiz Balkanlar Turu 7 Gece 8 gün

22 Nisan - 27 Nisan 2024 
PROMO BALKANLAR TURU
VİZESİZ!
Saraybosna – Mostar (1) – Budva – Sveti Stefan – İşkodra (1)
–Priştine – Üsküp (2) – Belgrad (2) – Mokra Gora – Saraybosna (1)
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile …Tüm Türkiye ve Kıbrıs ‘tan Bağlantılı Uçuş İmkânı
Sabah Saraybosna Gidiş – Akşam Saraybosna Dönüş
06, 07, 22 Nisan &  06, 20 Mayıs & 01, 29 Haziran &  06, 13, 20, 27 Temmuz &ampx;
03, 10, 17, 24, 31 Ağustos & 07, 21 Eylül & 07, 25 Ekim 2024 Hareket
7 Gece 8 Gün1.Gün İSTANBUL – SARAYBOSNA – MOSTAR – (Öğle Yemekli Blagaj & Poçitely Turu)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, uçuşunuzdan önce 3 saat önce hazır olmanız gerekiyor. Bilet, bagaj teslimi ve pasaport kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Hava Yolları'nın PC291 sefer sayılı uçuşuyla saat 09.25'te Saraybosna'ya uçacaksınız. Yerel saatle 10:20'de Saraybosna'ya varışınızın ardından havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüzle Mostar'a doğru yola çıkacağız. Mostar'a varışımızın ardından, sunacağımız serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Blagaj & Poçitely Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuz Blagaj'a doğru başlayacak. Burası, Mostar'a 12 km uzaklıkta, Buna Nehri'nin kenarında yer alan ve Alperenler Tekkesi ile Sarı Saltuk Türbesi'ni barındıran doğa harikası bir yer. Burada, nehre nazır ve eşsiz manzaralara sahip cafe ve restoranlarda serbest zaman geçireceğiz. Daha sonra turumuzun ikinci durağı Poçitely'e hareket edeceğiz. Poçitely, Hırvatistan sınırına 15 km uzaklıkta bulunan, aslına uygun şekilde restore edilmiş bir Türk köyüdür. Hacı Ali Camii ve Şişman İbrahim Paşa Hamamı gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Poçitely gezimizin ardından Mostar'a dönüş yapacağız. Tarihi Mostar'da yapacağımız gezi boyunca Karagöz Bey Medresesi, Mostar Çarşısı, Koski Mehmet Paşa Camii, Eğri Köprü, Tabakhane Camii ve Hamamı gibi birçok Osmanlı eserini göreceğiz. Ayrıca, 1566 yılında Mimar Hayrettin tarafından yapılan tarihi Mostar Köprüsü'nü de ziyaret edeceğiz. Şehir turumuz ve köprü çevresinde geçireceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer olacağız. Odalarımızı alıp dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz.

2.Gün MOSTAR – (Öğle Yemekli Kotor Turu) – BUDVA – SVETİ STEFAN – İŞKODRA
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra Budva'ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerindeki misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Kotor Turu (45 Euro) programımıza katılma seçeneğine sahiptir. Bu turda, UNESCO Dünya Doğa ve Tarih Mirası Listesi'nde yer alan ve beyaz taşlarla çevrili, Akdeniz güneşiyle aydınlanan turistik bir şehir olan Kotor'u, Kotor Körfezi'ni ve tarihi kale şehrini ziyaret edeceğiz. Kotor, Avrupa'nın Norveç'ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanıyla dikkat çekiyor. Dar boğazlarla birbirine bağlanan dört koydan oluşur ve etrafını çevreleyen dağlar dik bir şekilde kıyıya iner. Kotor'da geçireceğimiz serbest zamanın ve yerel bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Budva'ya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Budva şehir turumuzda, Orta Çağ'dan kalma ve iyi korunmuş dar sokaklardan oluşan Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi panoramik olarak göreceğiz. Budva'da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turundan sonra, balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve daha sonra Singapurlu bir otel zincirine satılması ile turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan'ı panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir noktada mola vereceğiz. 15. yüzyılda surlarla korunan bir köy olan ve 1950'lere kadar bir balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60'lar, 70'ler ve 80'lerde Sofia Loren, Marilyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Fotoğraf molasının ardından İşkodra bölgesindeki otelimize transfer olacağız. Odalarımızı alıp dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz.


3. Gün İŞKODRA – (Öğle Yemekli Prizren Turu) – PRİŞTİNE – ÜSKÜP
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından İşkodra şehir turumuzu düzenliyoruz. Kuzey Arnavutluk'un en büyük şehri olan ve aynı zamanda yaklaşık 500 yıl boyunca Osmanlı İmparatorluğu himayesinde yönetilen İşkodra'da gerçekleştireceğimiz panoramik gezimizde şehir merkezinde yürüyerek çevre gezisi yapacağız. Tarih boyunca Osmanlılar'ın ve Kosovalılar'ın kuşatmalarına sahne olan Rozafa Kalesi'ni, St.Stephen’s Katolik Katedrali'ni panoramik olarak görecek ve şehir ile aynı adı taşıyan İşkodra Gölü kenarında kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. İşkodra şehir turunun ardından Priştine'ye doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz sırasında, isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Prizren Turu (25 Euro) programına katılabilirler. M.Ö. 2. yüzyıla kadar uzanan tarihi boyunca Roma, Bulgar, Sırp, Osmanlı ve Arnavutluk himayesinde kalmış ve bu farklı kültürlere ait tarihi eserleri muhafaza eden Kosova'nın ikinci büyük kenti Prizren'de gerçekleştireceğimiz panoramik gezimizde göreceğimiz başlıca eserler arasında Cuma Camii, Prizren Saat Kulesi, Aziz Spas Kilisesi, Bayraklı Camii ve Taşköprü yer alıyor. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından turumuzu tamamlayarak Priştine'ye doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Kosova'nın başkenti ve en büyük şehri olan Priştine'de Osmanlı Padişahlarının yaptırdığı birçok cami ve eserle karşılaşacağız. Sultan Bayezit tarafından yaptırılan Çarşı Camii, Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Sultan Murad Camii gibi önemli eserleri ziyaret edeceğiz. Ayrıca, 19. yüzyıldan kalma tarihi saat kulesi, yapımı 400 yıla yakın süren Yaşar Paşa Camii, Rahibe Teresa Katedrali ve Murad Hüdavendigar Türbesi de panoramik şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında yer alıyor. Priştine gezimizin ardından Üsküp bölgesindeki otelimize transfer olacağız. Odalarımızı alıp dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz.

4. Gün ÜSKÜP – (Öğle Yemekli Büyük Makedonya Turu) – ÜSKÜP
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Büyük Makedonya Turu (85 Euro) programına katılabilirler. Turumuzun ilk durağı Kalkandelen'dir. Pena Nehri tarafından ikiye bölünen bu şehir, tarih boyunca birçok saldırıya maruz kalmış ve kaleler ile hisarlar açısından zengin bir geçmişe sahiptir. Kalkandelen gezimizde öncelikle 1438'de inşa edilen Alaca Camii'ni ziyaret edeceğiz. Ardından kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman sunulacak. Sonrasında, Avrupa'da ayakta kalan en iyi durumdaki Bektaşi tekkesi olan Harabati Baba Tekkesi ve Kalkandelen Kalesi'ni panoramik olarak göreceğiz. Kalkandelen ziyaretimizin ardından Ohrid'e hareket edeceğiz. Ohrid, Makedonya'nın güneyinde, Ohrid Gölü kenarında yer alır ve 6000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Osmanlı Devleti'ne 1395 yılında dahil olan kent, birçok Osmanlı yapısına ev sahipliği yapar. Şehir turumuzda, Çar Samoil Kalesi, Türk Çarşısı, Aya Sofya Kilisesi, Antik Tiyatro, Sinan Çelebi Türbesi, ve Halveti Tekkesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Ayrıca, Ohrid Gölü kenarında serbest zaman da sunulacaktır. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından, Ohrid Gölü'nün kaynağı ve St.Naum Manastırı'nın bulunduğu "Balkanlar'da Cennetten Bir Köşe" olarak adlandırılan St.Naum'a doğru hareket edeceğiz. St.Naum turumuzda, Avrupa'nın en eski ve en derin gölü olan Ohrid Gölü'nün manzarasını izleyip fotoğraflayacağız. Turumuzun son durağı Atatürk'ün mezun olduğu okula ev sahipliği yapan Bitola (Manastır) olacaktır. Evliya Çelebi'nin "Rum ilinin en güzel şehri" olarak betimlediği Manastır, Atatürk'ün mezun olduğu ve panoramik olarak göreceğimiz Manastır Askeri İdadisi'ni barındırır. Atatürk'ün balmumundan yapılan heykeli ve kullandığı bazı eşyalar da burada sergilenmektedir. Burada sunacağımız serbest zamanın ardından turumuzu tamamlayarak Üsküp bölgesindeki otelimize döneceğiz. Dinlenmek üzere serbest zaman sunulacaktır.

5. Gün ÜSKÜP – (Öğle Yemekli Üsküp Şaheserleri Turu) – BELGRAD
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Üsküp Şaheserleri Turu (45 Euro) programına katılabilirler. Turumuzu düzenlemek üzere Üsküp şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Makedonya'nın başkenti statüsünde olan ve Vardar Nehri kıyısına kurulan Üsküp, Makedonya Meydanı'nda yer alan heykeller sebebiyle "Heykeller Şehri" olarak da bilinir. Yaklaşık 500 sene boyunca Osmanlı Devleti'nin himayesinde olan ve ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Üsküp'te düzenleyeceğimiz panoramik şehir turumuzda Yahya Paşa Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Taş Köprü, Osmanlı Köprüsü ve Kurşunlu Hanı gibi önemli yerleri göreceğiz. Ayrıca, hediyelik eşya alışverişi ve yerel sanat eserlerini incelemek için Türk Çarşısı'nda serbest zaman vereceğiz. Ardından, lokal bir restoranda öğle yemeğimizi alarak turumuzu tamamlayacağız. Turun sonunda Belgrad'a doğru yola çıkacağız. Belgrad bölgesindeki otelimize transfer olacak ve odalarımızı alıp dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz.

6. Gün BELGRAD – (Öğle Yemekli Balkan Fenomeni Belgrad Turu) – (Yemekli Gala Gecesi)
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Balkan Fenomeni Belgrad Turu (55 Euro) programına katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Balkan coğrafyasının fenomen şehri olan ve "Beyaz Şehir" olarak da bilinen Belgrad'da şehir turunu düzenliyoruz. Tüm gün boyunca Belgrad'ı keşfedeceğimiz bu turumuzda, Kale Meydanı, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazareviç Anıtı, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından, Belgrad'ın en çekici turistik merkezlerinden biri olan Knez Mikailova Caddesi'nde yürüyerek çevre gezisi yapacağız. Bu cadde boyunca birbirinden şık restoranlar, kafeler, ünlü Türk markalarının mağazaları ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi alacak ve kişisel ihtiyaçlarımızı karşılamak için serbest zamanımız olacak. Balkan Fenomeni Belgrad Turu sonrasında otelimize döneceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Yemekli Gala Gecesi (65 Euro) programını düzenliyoruz. Bu gece eğlenceleri ve renkli hayatı ile ünlü Belgrad'da, lokal bir restoranda yerel müzik eşliğinde keyifli bir akşam geçireceğiz. Gala gecesi programımızın ardından otelimize döneceğiz.


7.Gün BELGRAD – MOKRA GORA – (Öğle Yemekli Vişegrad Turu) – SARAYBOSNA
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra Saraybosna'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerindeki ilk ziyaret ve gezi noktamız Mokra Gora olacak. Bosna asıllı Sırp yönetmen ve yazar Emir Kusturica'nın "Life is Miracle" filmini çektiği Mokra Gora - Meravcik tepesi turumuzda, yönetmenimiz Kusturica'nın Meravcik Tepesi'ne kurduğu ahşap köyü ziyaret edeceğiz. Bu köy, geleneksel tahta evlerden oluşur ve dünyaca ünlü kişilerin isimleri verilmiş meydanlara, sokaklara ve evlere sahiptir. Her yıl düzenlenen Kustendorf Film Festivali ve Müzik Festivali de burada gerçekleşmektedir. Mokra Gora gezimizi tamamladıktan sonra Saraybosna'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenen Öğle Yemekli Vişegrad Turu (30 Euro) programına katılabilirler. Vişegrad'da, Mimar Sinan tarafından yapılan ve Sırp edebiyatının önemli eserlerinden birinin geçtiği Drina Köprüsü'nü ve Drina Nehri'ni göreceğiz. Vişegrad şehir turumuz ve lokal restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Saraybosna'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Saraybosna'ya varışımızın ardından şehir turumuzu düzenliyoruz. Saraybosna şehir turumuzda Saraybosna Şehir Müzesi Binası, Parlamento Binası, Büyük Katedral gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Kısmen yürüyerek devam edeceğimiz turumuzda Bakırcılar Sokak, Çarşı Camii, Saat Kulesi, Kurşunlu Medresesi, Gazi Hüsrev Bey Müzesi ve Kütüphanesi, Latin Köprüsü, At Meydanı ve Markale Semt Pazarı gibi önemli noktaları da göreceğiz. Şehir turunun ardından otelimize transfer olacak ve odalarımızı alarak dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz.

8.Gün SARAYBOSNA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra İstanbul'a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz kadar serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Saraybosna Havalimanı'na transfer olacağız. Bagaj teslimi, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC294 sefer sayılı tarifeli uçuşuyla yerel saatle 17:10'da İstanbul'a hareket edeceğiz. Tahmini olarak TSİ 20:30'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na vararak turumuzu tamamlayacağız.

%50 İndirimli YARIM PANSİYON (7 ÖĞLE Yemeği ile) Avantajlı Ekstra Tur Paketi:
350 € yerine 175 €!
Öğle Yemekli Blagaj & Poçitely Turu (55 Euro)
Öğle Yemekli Kotor Turu (45 Euro)
Öğle Yemekli Prizren Turu (25 Euro)
Öğle Yemekli Büyük Makedonya Turu (85 Euro)
Öğle Yemekli Üsküp Şaheserleri Turu (50 Euro)
Öğle Yemekli Balkan Fenomeni Belgrad Turu (55 Euro)
Mğle Yemekli Vişegrad Turu (35 Euro)
Avantajlı ekstra tur paketinde 0-2 yaş ücretsiz olup, 03-12 yaş 150 Euro ‘dur.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Saraybosna – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 3* &  4* otellerde toplam 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar,
 Mostar, Budva, Sveti Stefan, İşkodra, Priştine, Mokra Gora ve Saraybosna’da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 Profesyonel İstyatur Türkçe rehberlik hizmetleri.
 TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 Yemeklerde alınacak içecekler,
 İç hat bağlantı uçak bileti,
 Zorunlu otel şehir vergileri, yerel karşılama, lokal asistanlık hizmetleri ve şehir girişleri bedelleri (50 Euro – lokal acente yetkilisine ödenir)
 İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
Genel Bilgilendirme


- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

- Haftalık turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 1 gün konaklama zorunluluğu vardır.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken freeshop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç), Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil), Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg

- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 gün ve daha az bir süre kala yapılacak iptallerde %100 ceza kesintisi uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’deki mercilerden alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri v.b evraklarla Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptali maalesef kabul görmemektedir.

-Tur Programımız minimum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Valstour tarafından bildirilecektir.

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Valstour tarafından bildirilecektir.

-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Valstour tarafından bilgi verilecektir.

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve sofabed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlarda dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Valstour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Valstour sorumlu tutulamaz.

-Ekstra turlar, yerel servis aldığımız yerel Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

- Tura katılım için Valstour tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Valstour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş- dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Valstour , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Valstour , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN

Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna

Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega

Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.
Aramayı Değiştir
Arama kutusundan Kategori seçip arama yapınız.

Fiyat Tablosu

22 Nisan 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
22.04.2024 - 27.04.2024
Oda Kahvaltı
579 EUR579 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

6 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.05.2024 - 13.05.2024
Oda Kahvaltı
579 EUR579 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Mayıs 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.05.2024 - 27.05.2024
Oda Kahvaltı
579 EUR579 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

1 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
01.06.2024 - 08.06.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR809 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

29 Haziran 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
29.06.2024 - 05.07.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR809 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

6 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
06.07.2024 - 13.07.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR809 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

13 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
13.07.2024 - 20.07.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR809 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

20 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
20.07.2024 - 27.07.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR809 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

27 Temmuz 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
27.07.2024 - 03.08.2024
Oda Kahvaltı
629 EUR629 EUR809 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 609 EUR
20 Oda  10+ Kişi

3 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
03.08.2024 - 10.08.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR779 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

10 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
10.08.2024 - 17.08.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR779 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

17 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
17.08.2024 - 24.08.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR779 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

24 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
24.08.2024 - 31.08.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR779 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

31 Ağustos 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
31.08.2024 - 07.09.2024
Oda Kahvaltı
599 EUR599 EUR779 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 579 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.09.2024 - 14.09.2024
Oda Kahvaltı
579 EUR579 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

21 Eylül 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
21.09.2024 - 28.09.2024
Oda Kahvaltı
579 EUR579 EUR759 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 559 EUR
20 Oda  10+ Kişi

7 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
07.10.2024 - 14.10.2024
Oda Kahvaltı
549 EUR549 EUR729 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 529 EUR
20 Oda  10+ Kişi

25 Ekim 2024

PeriyodKişi Başıİlave YatakTek Kişi1. ÇocukKalan Kontenjan
25.10.2024 - 01.11.2024
Oda Kahvaltı
499 EUR499 EUR679 EUR0 - 2 yaş 75 EUR
2 - 12 yaş 479 EUR
20 Oda  10+ Kişi
Promosyon Vizesiz Balkanlar Turu 7 Gece 8 gün
7 Gece 8 Gün

BEĞENEBİLECEĞİNİZ DİĞER TURLAR

SON GEZDİKLERİM